2018 FIFA World Cup

poruka: 363
|
čitano: 57.721
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Re: 2018 FIFA World Cup
x18x05x kaže...

Da mi je znati tko je proglasio Argentinu favoritom turnira?! Taj onda nije pratio njihove kvalifikacije za SP. 

Messi da može sam igrati nebi mu trebao niko drugi.

 

Nadam se pobjedi Islanda, tako sa Hrvatska i Island idu dalje.

 Ja bih vise volio Argentinu iskreno, njih se moze lakse proci nego Island, pogotovo u knock-out fazi.

14 godina
offline
Re: 2018 FIFA World Cup
malak kaže...
x18x05x kaže...

Da mi je znati tko je proglasio Argentinu favoritom turnira?! Taj onda nije pratio njihove kvalifikacije za SP. 

Messi da može sam igrati nebi mu trebao niko drugi.

 

Nadam se pobjedi Islanda, tako sa Hrvatska i Island idu dalje.

 Ja bih vise volio Argentinu iskreno, njih se moze lakse proci nego Island, pogotovo u knock-out fazi.

 Argentina je spremljena u džep. Ne mora značit da se Hr opet bude sastala sa Islandom ako ovi prođu dalje.

All truly great thoughts are conceived by walking.
15 godina
offline
2018 FIFA World Cup

Treba se fokusirat na Dance i to je to. Pokrivat Eriksena kao sto smo Messija i ici na lijevo krilo.

Mozda krenuti sa Kramaricem.

11 godina
offline
Re: 2018 FIFA World Cup
Mitch kaže...

Treba se fokusirat na Dance i to je to. Pokrivat Eriksena kao sto smo Messija i ici na lijevo krilo.

Mozda krenuti sa Kramaricem.

 

Tko kaže da će Danci biti drugi 

16 godina
offline
Re: 2018 FIFA World Cup
x18x05x kaže...
malak kaže...
x18x05x kaže...

Da mi je znati tko je proglasio Argentinu favoritom turnira?! Taj onda nije pratio njihove kvalifikacije za SP. 

Messi da može sam igrati nebi mu trebao niko drugi.

 

Nadam se pobjedi Islanda, tako sa Hrvatska i Island idu dalje.

 Ja bih vise volio Argentinu iskreno, njih se moze lakse proci nego Island, pogotovo u knock-out fazi.

 Argentina je spremljena u džep. Ne mora značit da se Hr opet bude sastala sa Islandom ako ovi prođu dalje.

 Da, nisam dobro procitao. Mislio sam vise hipotetski da bih volio Argentince 

12 godina
protjeran
offline
2018 FIFA World Cup

Ovaj Xherdan Shaqiri je fenomen. Svaki put sam ga gledao u dresu Svicarske i svaki puta je odigrao vrhunsku utakmicu. Nije mi jasno kako ne moze pruziti iste partije u klubovima :(

8 godina
neaktivan
offline
2018 FIFA World Cup

Ne kuzim na koju foru je nigerija dobila island? uopce nisam to ocekivao.. je netko pogledao tekmu da baci par komentara?

12 godina
protjeran
offline
Re: 2018 FIFA World Cup
Deutsch kaže...

Ne kuzim na koju foru je nigerija dobila island? uopce nisam to ocekivao.. je netko pogledao tekmu da baci par komentara?

 u prvom poluvremenu je island bio bolji, u drugom mogu imati srece sto je zavrsilo samo 2-0

13 godina
offline
2018 FIFA World Cup

Ja nisam iznenađen jer je Island jači kad je u podređenom položaju, čim su oni ti koji trebaju napadati onda pucaju.

Poruka je uređivana zadnji put pet 22.6.2018 22:42 (vrinho).
10 godina
protjeran
offline
Re: 2018 FIFA World Cup
Deutsch kaže...

Ne kuzim na koju foru je nigerija dobila island? uopce nisam to ocekivao.. je netko pogledao tekmu da baci par komentara?

 ...cudila se koka glisti... mislim LOL..... bili su bolji za dva gola, jednu precku i promaseni penal Islanda....

kexzoR kaže...
Deutsch kaže...

Ne kuzim na koju foru je nigerija dobila island? uopce nisam to ocekivao.. je netko pogledao tekmu da baci par komentara?

 u prvom poluvremenu je island bio bolji, u drugom mogu imati srece sto je zavrsilo samo 2-0

 ....konstrukcija drugog dijela recenice je na razini Lesijevog fana....

metalni punker
11 godina
offline
2018 FIFA World Cup

Ja mislim da ćemo mi demolirat Islanda sa rezervama.

Argentina bi trebala dobit Nigeriju mada sve je tu moguće.

10 godina
protjeran
offline
Re: 2018 FIFA World Cup
Silent horror1992 kaže...

Ja mislim da ćemo mi demolirat Islanda sa rezervama.

Argentina bi trebala dobit Nigeriju mada sve je tu moguće.

 ...a zasto bi Argentina trebala dobit Nigeriju?.... na mozda imena ko sinoc???..... pfffffff.....

metalni punker
11 godina
offline
Re: 2018 FIFA World Cup
Tallahassee kaže...
Silent horror1992 kaže...

Ja mislim da ćemo mi demolirat Islanda sa rezervama.

Argentina bi trebala dobit Nigeriju mada sve je tu moguće.

 ...a zasto bi Argentina trebala dobit Nigeriju?.... na mozda imena ko sinoc???..... pfffffff.....

 

Jer nisu oni slučajno igrali onako loše nego zbog nas.

Pogledaj koliko su imali šuteva vs nas i protiv Islanda.

Nigerija protiv Islanda dosta visila u prvom poluvremenu i srećom nisu dobili gol, a tad ne bi dali gol do limburga mjeseca, mišljenja sam da će Argentina to ipak dobit i proć.

Budemo vidjeli.

11 godina
offline
2018 FIFA World Cup

 

11 godina
offline
Re: 2018 FIFA World Cup
ibme74 kaže...

 

 

Do jaja. 

Trebo si ubacit i za Maradonu nešto.

 

9 godina
offline
Re: 2018 FIFA World Cup
:)
10 godina
protjeran
offline
Re: 2018 FIFA World Cup
.....Lukaku zvijer..... Ne bu Tunis dobro proso....
metalni punker
14 godina
offline
Re: 2018 FIFA World Cup

Švabama se loše piše. Izgleda da oni budu išli kući ako se ne uozbilje i ne počnu igrati.

All truly great thoughts are conceived by walking.
9 godina
offline
2018 FIFA World Cup

Jao koji šou bi bio da ispadnu, nije da ih ne volim nego više iz fore.. Ali Njemačka je to, ima još puno do kraja.

14 godina
offline
Re: 2018 FIFA World Cup

I to su Švabe, vraćaju se iz mrtvih kad to niko ne očekuje.

All truly great thoughts are conceived by walking.
9 godina
offline
2018 FIFA World Cup

Opet VAR u akciji, zajebali Šveđane za penal

11 godina
offline
2018 FIFA World Cup

Onda neko dođe i sere po takvim ekipama ko što su Švabe, Španjolci i Brazilci da se žele ušetat u gol, a ne uzimaju u obzir da zbog svoje kvalitete 95% utakmica prisilno igraju protiv bunkera i ekipa koje svim silama ubijaju nogometnu igru.

Pobijedio je nogomet !!!

 

10 godina
protjeran
offline
2018 FIFA World Cup

....malo me strah Svaba protiv Koreje, vec dugo nisam vidio vece krkane na nogometnom terenu, danas su izudarali Mexikance da je bilo ruzno za gledat.... ak sudac to nece stroze sankcionirati nece za Svabe imat ko igrat....

metalni punker
11 godina
offline
Re: 2018 FIFA World Cup
Tallahassee kaže...

....malo me strah Svaba protiv Koreje, vec dugo nisam vidio vece krkane na nogometnom terenu, danas su izudarali Mexikance da je bilo ruzno za gledat.... ak sudac to nece stroze sankcionirati nece za Svabe imat ko igrat....

 

Nakantat će ih.

Bar ja tako mislim na osnovu onog što sam vidio u ova dva kola i od jednih i od drugih, a kad tomu dodamo važnost utakmice za Švabe mislim da je stvar jasna.

Ali nogomet je to pa nikad nije 100%.

10 godina
protjeran
offline
Re: 2018 FIFA World Cup
Silent horror1992 kaže...
Tallahassee kaže...

....malo me strah Svaba protiv Koreje, vec dugo nisam vidio vece krkane na nogometnom terenu, danas su izudarali Mexikance da je bilo ruzno za gledat.... ak sudac to nece stroze sankcionirati nece za Svabe imat ko igrat....

 

Nakantat će ih.

Bar ja tako mislim na osnovu onog što sam vidio u ova dva kola i od jednih i od drugih, a kad tomu dodamo važnost utakmice za Švabe mislim da je stvar jasna.

Ali nogomet je to pa nikad nije 100%.

 ...nisam uopce o tome pricao... danas Koreanci nisu imali start da nije bio faul.... igrali su prljavo, ruzno i jako kretenski.... nemocni su pa to kompenziraju grubom igrom.....

metalni punker
11 godina
offline
Re: 2018 FIFA World Cup
Tallahassee kaže...

 ...nisam uopce o tome pricao... danas Koreanci nisu imali start da nije bio faul.... igrali su prljavo, ruzno i jako kretenski.... nemocni su pa to kompenziraju grubom igrom.....

 

Ti si zabrinut za zdravstveno stanje Nijemaca.  Tek sad kužim. 

15 godina
offline
2018 FIFA World Cup

Realno prvo poluvrijeme je trebalo završiti s 2-0, Švedska brutalno ostecena za penal..

 

No kada sam gledao drugo poluvrijeme i kako se krecu Švedski igraci nisu niti zasluzili drugo nego primiti gol u zadnjoj sekundi..

Kada cete pogledati reprizu pogledajte lijevu stranu Švedske po kojoj je isla gotovo svaka Njemacka akcija i pogledajte kako se kretao igrac s brojem 20 kod Švedske pa to je bio zivi abortus od kretnji...

Poruka je uređivana zadnji put ned 24.6.2018 7:43 (toxic).
10 godina
neaktivan
offline
2018 FIFA World Cup

Moja predvidanja: 

Entuzijast, sto ces... 

Kreativnost se postiže repeticijom. Analogno, talent - radom.
9 godina
offline
2018 FIFA World Cup

Pogledah Portugal-Iran vrlo borbena tekma i žao mi je jako Irana što na kraju nije prošo jer su ostavili srce na terenu i postavlja se pitanje da li je Ronaldo trebo dobit crveni karton kada je i sam sudac pregledavo tu situaciju , sudac je duže vremena gledo tu situaciju i čini se da ni sam nije bio siguran u svoju odluku , pa je na kraju Ronaldu dao žuti karton , sve u svemu čestitke Iranu na velikoj borbenosti večeras , a Portugalu na prolazu .

https://www.youtube.com/watch?v=1EAHz5PgHa0
13 godina
offline
2018 FIFA World Cup

Sad dok sam vidio te suze Iranaca još mi ih je više žao jer ovo im je bila jedinstvena prilika. I protiv Španjolske i danas su pokazali da znaju igrati.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice