Bolje spriječiti nego liječiti...Simetrija mišića zaključana tema

poruka: 3
|
čitano: 4.133
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
neaktivan
offline
Bolje spriječiti nego liječiti...Simetrija mišića

Pozdrav svima, "vikler" ovdje imam 16 godina i vježbam već jedno 7-8 mjeseci u teretani. Prvih 4-5 mjeseca sam radio više manje radio kružne treninge bez nekih težina i sada sam dobio plan treninga koji koristim. Uglavnom, primjetio sam u zadnje vrijeme da kada bih stao ispred zrcala i pogledao iza "krila" odnosno trokut i malo trapez skužio sam da mi se desna strana malo jače uočava. Sad ne znam da li je to do asimetreičnosti mišića (ćega se najviše bojim) jer nisam bio toliko svijestan da je tako bitno u kojem položaju radiš vježbe(tada). Mislim pazio jesam ali npr. kada bih dizao buč/ćice ne bih baš ravnomjerno podizao i ruke, isto tako je i kod bench pressa, ali naravno ne pretjerano, koji put. I sad imam teoriju neku svoju da se utješim, a ona je da npr. kada pokušavam podići desnu obrvu koju mogu, a lijevu ne mogu. Tako nešto jer kada podignem ruke iznade sebe onda mi troku, trapez(to područje) izgledaju simetrično. Pa eto ako bi se netko odazvao malo detaljniji u tome da mi objasni i neka slobodno postavi pitanja jer kao što sam napisao ta asimetričnost mišića me plaši. I da, našao sam slučaj na forumu, frajer je isto imao takav problem i na istom području ali on je imao cca 2 cm kraću desnu ili lijevu nogu, a kod mene to nije problem. Hvala unaprijed!

12 godina
offline
Bolje spriječiti nego liječiti...Simetrija mišića
14 godina
moderator
offline
Bolje spriječiti nego liječiti...Simetrija mišića

Pitanje postavi u ovoj temi:

http://www.bug.hr/forum/topic/sport/rast-misica-visina/52249.aspx

 

S obzirom da postoji odgovarajuća tema za takve rasprave, otvaranje nove teme je nepotrebno.

TROLLBUSTER!!! Izrada naljepnica za aute, stickerbomba, naljepnica za zidove i majica s tiskom. Banggood kodovi na PP.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice