Dražen Petrović

poruka: 63
|
čitano: 20.119
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Da je živ imao bi 46 godina -Dražen Petrović

Da je živ imao bi 46 godina! Petroviću Hvala!http://alturl.com/j4v5b
R.I.P. :(
It was a thrill to play against Drazen. Every time we competed, he competed with an aggressive attitude. He came at me as hard as I came at him. So, we've had some great battles in the past and unfortunately, they were short battles. -Jordan

 

Napišite ovdje ako vam se da naravno jeste li ikada gledali Dražena (Ja nisam i to mi je jako žao...) ili nešto slično..

Što reći?

Kraj razgovora s Kobeom kaže novinar: "Mozda ipak nije kao drazen petrovic ali ipak igra kao super zvijezda"
15 godina
neaktivan
offline
RE: Da je živ imao bi 46 godina -Dražen Petrović
R.I.P.
Čarobnjak košarke i lopte...
Svako kapitalističko divljanje mora biti kažnjeno.- Ulrike Meinhof
14 godina
neaktivan
offline
Da je živ imao bi 46 godina -Dražen Petrović

Naletio sam jednom davno na presliku Draženove vozačke dozvole na nekom site-u, a kasnije mi je i Aco potvrdio,  istekla je 7.lipnja.1993, točno na dan kad je poginuo, koji Paradox Mršti se

Life is cruel... Why should the afterlife be any different? I offer you a choice... Join my crew, and postpone the judgment... One hundred years before the mast... Will ye serve?
Poruka je uređivana zadnji put pet 22.10.2010 0:08 (Flying Dutchman).
13 godina
offline
RE: Da je živ imao bi 46 godina -Dražen Petrović
Flying Dutchman kaže...

Naletio sam jednom davno na presliku Draženove vozačke dozvole na nekom site-u, a kasnije mi je i Aco potvrdio,  istekla je 7.lipnja.1993, točno da dan kad je poginuo, koji Paradox Mršti se

Znaš ga (osobno)?! 

Iznenađen

Kraj razgovora s Kobeom kaže novinar: "Mozda ipak nije kao drazen petrovic ali ipak igra kao super zvijezda"
16 godina
neaktivan
offline
Da je živ imao bi 46 godina -Dražen Petrović

Pogledajte ESPN-ov dokumentarac o braći (nekad davno) Vladi Divcu i Petroviću.

Svake 2 sekunde se ježio dok sam gledao. Imate ga na YT-u u 6 djelova.

 

 

"Yesterday is a history, tommorow a mistery, but today is a gift. Thats why it's called present"
14 godina
neaktivan
offline
RE: Da je živ imao bi 46 godina -Dražen Petrović
Top Bugovac kaže...
Flying Dutchman kaže...

Naletio sam jednom davno na presliku Draženove vozačke dozvole na nekom site-u, a kasnije mi je i Aco potvrdio,  istekla je 7.lipnja.1993, točno da dan kad je poginuo, koji Paradox Mršti se

Znaš ga (osobno)?! 

Iznenađen

 Dok sam išao na Cibonine tekme, davno, davno, znao sam ga viđat prije tekmi u Amadeusu (birc) ispod Cibone

Life is cruel... Why should the afterlife be any different? I offer you a choice... Join my crew, and postpone the judgment... One hundred years before the mast... Will ye serve?
13 godina
offline
RE: Da je živ imao bi 46 godina -Dražen Petrović
Flying Dutchman kaže...
Top Bugovac kaže...
Flying Dutchman kaže...

Naletio sam jednom davno na presliku Draženove vozačke dozvole na nekom site-u, a kasnije mi je i Aco potvrdio,  istekla je 7.lipnja.1993, točno da dan kad je poginuo, koji Paradox Mršti se

Znaš ga (osobno)?! 

Iznenađen

 Dok sam išao na Cibonine tekme, davno, davno, znao sam ga viđat prije tekmi u Amadeusu (birc) ispod Cibone

To je čast... Možda nisi toga svjestan :)

Kraj razgovora s Kobeom kaže novinar: "Mozda ipak nije kao drazen petrovic ali ipak igra kao super zvijezda"
16 godina
offline
RE: Da je živ imao bi 46 godina -Dražen Petrović
Flying Dutchman kaže...

Naletio sam jednom davno na presliku Draženove vozačke dozvole na nekom site-u, a kasnije mi je i Aco potvrdio,  istekla je 7.lipnja.1993, točno na dan kad je poginuo, koji Paradox Mršti se

Da to je bogme vrlo neobicna podudarnost, kaj se moze velikani obicno znaju otic puno prije vremena moš se fuckat puno toga bi bilo drukcije da nije poginul ali kaj sad ništ.NevinašceSramim se

14 godina
neaktivan
offline
RE: Da je živ imao bi 46 godina -Dražen Petrović
Flying Dutchman kaže...

Naletio sam jednom davno na presliku Draženove vozačke dozvole na nekom site-u, a kasnije mi je i Aco potvrdio,  istekla je 7.lipnja.1993, točno na dan kad je poginuo, koji Paradox Mršti se

 onda je to vjerojatno bila Američka ili nečija druga vozačka jer naša bi mu trajala do 65 godine starosti ili je imao ograničenje

14 godina
neaktivan
offline
RE: Da je živ imao bi 46 godina -Dražen Petrović
muhaqeri kaže...
Flying Dutchman kaže...

Naletio sam jednom davno na presliku Draženove vozačke dozvole na nekom site-u, a kasnije mi je i Aco potvrdio,  istekla je 7.lipnja.1993, točno na dan kad je poginuo, koji Paradox Mršti se

 onda je to vjerojatno bila Američka ili nečija druga vozačka jer naša bi mu trajala do 65 godine starosti ili je imao ograničenje

my bed, davno je bilo kad sam to vidio, točno je da je bila izvađena 7. lipnja 1983. tj 10 god.

Life is cruel... Why should the afterlife be any different? I offer you a choice... Join my crew, and postpone the judgment... One hundred years before the mast... Will ye serve?
14 godina
neaktivan
offline
Da je živ imao bi 46 godina -Dražen Petrović

mislim da je 1984 došao u cibonu i dobio je alfu gtv ili sprint neznam točno naziv uglavnom super auto u to vrijeme

14 godina
neaktivan
offline
RE: Da je živ imao bi 46 godina -Dražen Petrović
muhaqeri kaže...

mislim da je 1984 došao u cibonu i dobio je alfu gtv ili sprint neznam točno naziv uglavnom super auto u to vrijeme

Je i zabil je Šibenci 56 koševa, ko će kome nego svoj svome! CAR Cool

Life is cruel... Why should the afterlife be any different? I offer you a choice... Join my crew, and postpone the judgment... One hundred years before the mast... Will ye serve?
13 godina
offline
Da je živ imao bi 46 godina -Dražen Petrović

A ja sam mislio da su ga ljudi zaboravili i baš mi je bilo žao... Ipak su svi zasljepljeni nogometom...

Kraj razgovora s Kobeom kaže novinar: "Mozda ipak nije kao drazen petrovic ali ipak igra kao super zvijezda"
14 godina
neaktivan
offline
RE: Da je živ imao bi 46 godina -Dražen Petrović
Top Bugovac kaže...

A ja sam mislio da su ga ljudi zaboravili i baš mi je bilo žao... Ipak su svi zasljepljeni nogometom...

 on je bil košarkaški Pele,uzel bi loptu i sam obavil sve,u to vrijeme košarka je bila jako popularna

14 godina
neaktivan
offline
RE: Da je živ imao bi 46 godina -Dražen Petrović
Top Bugovac kaže...

A ja sam mislio da su ga ljudi zaboravili i baš mi je bilo žao... Ipak su svi zasljepljeni nogometom...

Vjeruj mi da nisu...

 

 

  ajme koja tekma 

Life is cruel... Why should the afterlife be any different? I offer you a choice... Join my crew, and postpone the judgment... One hundred years before the mast... Will ye serve?
Poruka je uređivana zadnji put pet 22.10.2010 1:06 (Flying Dutchman).
15 godina
neaktivan
offline
Da je živ imao bi 46 godina -Dražen Petrović

Dražene nema te već 18 godina ali sjećanje na tebe neće nikad izblijediti.

 

https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=UIlBIVxw6HQ

World Championships: 7, GP started: 275, GP wins: 91, Podium finishes: 154, Pole positions: 68, Fastest laps: 76, Points: 1,455
14 godina
neaktivan
offline
Da je živ imao bi 46 godina - Dražen Petrović

Život leti Kapetane

 

 

R.I.P. {#}

Do you fear... death? Do you fear that dark abyss? All your deeds laid bare, all your sins punished?
13 godina
neaktivan
offline
Da je živ imao bi 46 godina - Dražen Petrović

Mislim da se treba dotaknuti i final 1983 između Šibenke i Bosne

Petrović je zabio 2 bacanja za pobjedu
Ali je utakmica poništena

Šibenka nikada nije vratila trofej i nisu došli na ponovjenu utakmicu

Tako da je pehar u oba kluba

evo i video da se prisjetite

 

One good thing about music, when it hits you, you feel no pain. - Bob Marley
14 godina
neaktivan
offline
Da je živ imao bi 46 godina - Dražen Petrović

Za Dražena, njegova najdraža stvar...

 

Da Mi Je Biti Morski Pas

 

 

 


You Are Not Alone FFIX
Poruka je uređivana zadnji put uto 7.6.2011 23:49 (Tino1).
13 godina
offline
Da je živ imao bi 46 godina - Dražen Petrović

Još jedna godina više, još godinu duže hrvatska košarka propada..

No eto barem možemo biti optimisti što se tiče mladih nada(94. godišta i 95. godišta)

"Life is simple, kill or be killed, a survivor's code... My code!!"
13 godina
offline
Da je živ imao bi 46 godina - Dražen Petrović

A kakav su mu spomenik napravili u Šibeniku, pa to je sramota, sidi na klupi spuštene glave

Šibenik News

Općenito su jako loše reakciije na ovaj spomink što možete iz komentara vidit.

...I think I've discovered the secret of life - you just hang around until you get used to it...
14 godina
neaktivan
offline
Da je živ imao bi 46 godina - Dražen Petrović

@bradonja

jesi li prolazija tu otkako su ga stavili (jučer čini mi se)? Nekako ukoso stoji, vidim da su se i za okoliš potrudili - jedan betonski zid i 6 biljaka, a u pozadini otpada boja sa fasade na dvorani! Meni (ružno je reći) izgleda nakaradno, a mater mu danas kaže da se njoj sviđa... morat ću se spustit sa šubićevca da vidim

http://av-gurus.blogspot.com/
13 godina
offline
Re: Da je živ imao bi 46 godina - Dražen Petrović

Prolazija san sa auton pa nisan baš snimija sve. Otići ću ovih dana da vidin malo bolje.

Vidin na slici da su pod popločali s onim kockama šta su prije bile na cesti za Šubićevac {#}, baš su se potrudili

...I think I've discovered the secret of life - you just hang around until you get used to it...
14 godina
neaktivan
offline
RE: Da je živ imao bi 46 godina -Dražen Petrović
muhaqeri kaže...
Flying Dutchman kaže...

Naletio sam jednom davno na presliku Draženove vozačke dozvole na nekom site-u, a kasnije mi je i Aco potvrdio,  istekla je 7.lipnja.1993, točno na dan kad je poginuo, koji Paradox Mršti se

 onda je to vjerojatno bila Američka ili nečija druga vozačka jer naša bi mu trajala do 65 godine starosti ili je imao ograničenje

Hrvatska je bila, ali kao mladome vozacu traje 10 godina... 

 

Svaka cast Drazenu, bio je jedan od najboljih {#}

Ste videli lepote, ko sredi noci Zapiha veter samote Rosa, reke in morja R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
12 godina
protjeran
offline
Da je živ imao bi 46 godina - Dražen Petrović

Stavili ga baš kod moje osnovne škole, pa to je najviše 3 minute od koša gdje je igrao ''basket''. Ali da mi se čini ružan, pa nažalost da. Dosta se sa slika taj dio grada promijenio (odmah mi je u oči upao ''Supersport''), ipak nisam preko 4 godine bio u Šibeniku {#}

 

EDIT: bradonja_85, što više nema kockaste ceste prema gimnaziji? Šteta, baš je lijepo bilo.

Amat Victoria Curam.
Poruka je uređivana zadnji put sub 22.10.2011 2:22 (Landser_33).
15 godina
offline
Da je živ imao bi 46 godina - Dražen Petrović

Hvala ti Dražene

15 godina
neaktivan
offline
Da je živ imao bi 46 godina - Dražen Petrović

To su bila vremena ,svi su išli na fax , imali posao ... R.I.P Dražene .

Heart full of pride
http://soksa.3dhr.net/
Poruka je uređivana zadnji put sub 22.10.2011 10:02 (nixXxa).
14 godina
offline
Re: Da je živ imao bi 46 godina -Dražen Petrović
Dobio je GTV, moj stari ju je njemu prodao..
R.I.P
Sooner or later, though, you always have to wake up.
12 godina
neaktivan
offline
Da je živ imao bi 46 godina - Dražen Petrović

 

 

 R.I.P

Say Hello To My Little Friend
Poruka je uređivana zadnji put sub 22.10.2011 11:18 (Scarfaceee).
13 godina
offline
Re: Da je živ imao bi 46 godina - Dražen Petrović
bradonja_85 kaže...

A kakav su mu spomenik napravili u Šibeniku, pa to je sramota, sidi na klupi spuštene glave

Šibenik News

Općenito su jako loše reakciije na ovaj spomink što možete iz komentara vidit.

 

Jučer sam ga vidio u prolazu. Nije mi baš nešto. Lijepše mi je viditi murale posvećene Draženu Petroviću.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice