Evropsko prvenstvo u košarci - Litvanija 2011

poruka: 61
|
čitano: 9.797
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Evropsko prvenstvo u košarci - Litvanija 2011

Vaše prognoze? Ko će biti šampion, ko će biti iznenađenje, da li će uopšte biti iznenađenja... :)

 

Skupina A (Španjolska, Turska, Litva, Velika Britanija, Poljska, Portugal)

Skupina B (Srbija, Francuska, Njemačka, Italija, Letonija, Izrael)

Skupina C (Grčka, Hrvatska, Crna Gora, Makedonija, BiH, Finska)

Skupina D (Slovenija, Rusija, Belgija, Gruzija, Bugarska, Ukrajina)

 

{#}

Ne postoje naši stalni prijatelji i naši stalni neprijatelji, postoje samo naši stalni interesi. Winston Churchill
13 godina
offline
Re: Evropsko prvenstvo u košarci - Litvanija 2011
ulinsky kaže...

Vaše prognoze? Ko će biti šampion, ko će biti iznenađenje, da li će uopšte biti iznenađenja... :)

 

Skupina A (Španjolska, Turska, Litva, Velika Britanija, Poljska, Portugal)

Skupina B (Srbija, Francuska, Njemačka, Italija, Letonija, Izrael)

Skupina C (Grčka, Hrvatska, Crna Gora, Makedonija, BiH, Finska)

Skupina D (Slovenija, Rusija, Belgija, Gruzija, Bugarska, Ukrajina)

 

{#}

Teško je reći postali su nepredvidljivi poput ženskog rukometa ili košarke. Jel se meni čini ili je ovo najmasovnije EP do sada?

Freedom is just another word for nothing left to loose ...
14 godina
neaktivan
offline
Evropsko prvenstvo u košarci - Litvanija 2011

Počelo je :)

Ne postoje naši stalni prijatelji i naši stalni neprijatelji, postoje samo naši stalni interesi. Winston Churchill
16 godina
online
Re: Evropsko prvenstvo u košarci - Litvanija 2011
mario.L_hr kaže...

Teško je reći postali su nepredvidljivi poput ženskog rukometa ili košarke. Jel se meni čini ili je ovo najmasovnije EP do sada?

Da, prvi put nastupa 24 momčadi, dosad je bilo 16. Kaj je vjerojatno bilo i bolje jel par repki je fakat jadno (Portugal,Finska LOL) Po meni je apsolutni favorit Španjolska, a odma uz njih Francuska i Litva. Al se nadam da budu naši konačno odigrali bez onih oscilacija kad ne zabe koš po 10 minuta..

FOR THE HORDE
14 godina
neaktivan
offline
Evropsko prvenstvo u košarci - Litvanija 2011

Isitna, hrvatska previše oscilira u igri.

F.C LIVERPOOL
13 godina
neaktivan
offline
Evropsko prvenstvo u košarci - Litvanija 2011

eurobasket mi je uvjek bio dosadan jer su to sve osrednji igrači koji trčkaraju okolo i većinom se oslanjaju na vanjski šut

 

ali sada kad su neke nba zvjezde tu mislim da će ovo biti pravo zanimljivo.

http://www.managerleague.com/index.pl?r=6534772
16 godina
offline
Evropsko prvenstvo u košarci - Litvanija 2011

Pa sto su sad to prvenstvo prebacili iz Litve u Litvaniju!?!?

To je valjda neka nova drzava jer ja je ne mogu nigdi naci.

14 godina
protjeran
offline
Re: Evropsko prvenstvo u košarci - Litvanija 2011
Sint1 kaže...

Pa sto su sad to prvenstvo prebacili iz Litve u Litvaniju!?!?

To je valjda neka nova drzava jer ja je ne mogu nigdi naci.

 

Ti mora da imas 3 godine, KLIK. 

And then father, the Rapture dream was over. You taught me that 'evil' is just a word. Under the skin, it's simple pain. We are Utopia, you and I...
14 godina
neaktivan
offline
Evropsko prvenstvo u košarci - Litvanija 2011

Žalosno je to da ja nisam siguran ni da će Hrvatska dobit Finsku večeras.

F.C LIVERPOOL
16 godina
online
Re: Evropsko prvenstvo u košarci - Litvanija 2011
Praetorian1 kaže...

Žalosno je to da ja nisam siguran ni da će Hrvatska dobit Finsku večeras.

Hehe, ma to bar možeš bit siguran, Finci su se jedva i kvalificirali protiv Mađara..

FOR THE HORDE
12 godina
neaktivan
offline
Evropsko prvenstvo u košarci - Litvanija 2011

Po meni su Španjolci glavni favoriti. Imaju prevelik izbor kvalitetnih igrača, pogotova sada kad se vratio stariji Gasol(Pau). Oni mogu igrača prve postave zamijeniti drugim kvalitetnim igračem. Uz njih najveći favoriti su Francuzi sa svojom agresivnom obranom(bar su to protiv nas pokazali), te favorit iz sjene Litva koju se nikako ne smije procijeniti. Njemci su ove godine nešto jači, ali Nowitzki i Kaman nemaju nikakve dobre bekove uz koje mogu igrati, tako da otpadaju.

 

Što mislite kako ćemo proći protiv Grčke?

13 godina
offline
Evropsko prvenstvo u košarci - Litvanija 2011

Upravo čitam naslove na portalu jedne od naših tiskovina i vidi čuda pišu da je Srbije pobijedila Crnu Goru. Mislim WTF zar sam nešto krivo razumio pa nisu Srbi u našoj grupi, otvorim link kad tamo Naslov Srbija i Crna Gora ubilježile pobjede. Zorna slika kolika pozornost se pridaje košarci, zato znamo sve o ZM.

Freedom is just another word for nothing left to loose ...
16 godina
online
Evropsko prvenstvo u košarci - Litvanija 2011

Hehe, ja u dva posta malo popljuvo fince, a oni nas skoro dobili. Al dobro nadam se da je to samo loš dan naših. Sutra protiv Makedonije bu bolje nadam se.. {#}

FOR THE HORDE
14 godina
neaktivan
offline
Evropsko prvenstvo u košarci - Litvanija 2011

Eto jedva i Finsku dobiju, ništa od nas. Treba nam neko krilo koje može i mora na sebe preuzet utakmicu i počet zabijat, svi nam se igrači ponašaju tromo.

F.C LIVERPOOL
Poruka je uređivana zadnji put čet 1.9.2011 13:08 (Praetorian1).
12 godina
neaktivan
offline
Evropsko prvenstvo u košarci - Litvanija 2011

jel moze netko preimenovat ime teme u: Europsko prvenstvo u košarci - Litva 2011 , da nebi bilo zabune tnx

 

btw mislim da cemo dobit makedonce samo se nadam da ce finci dobit grke (sto je tesko za zamislit)

Poruka je uređivana zadnji put čet 1.9.2011 14:17 (golatificon).
12 godina
neaktivan
offline
Evropsko prvenstvo u košarci - Litvanija 2011

Imamo mi već takvo krilo, našega Bogdanovića. Trebamo poraditi na šutu za tri poena. Jučer smo na poluvremenu imali 2/11 za tricu, znači nekih 18%.

Još važnije je da poboljšamo igru u obrani, a ne kao Tomas. Jučer mu je Kopponen nekoliko puta prošao kao da je duh.

Šut će nam nekad ići, nekad ne, ali dobru obranu možemo uvijek odigrati.

 

Čisto sumnjam da će Finci dobiti Grke, iako će im Finci raditi probleme. Milsim da će Grci u ovoj utakmici igrati sve na svoje centre, to im je najjač adut.

14 godina
neaktivan
offline
Evropsko prvenstvo u košarci - Litvanija 2011

Nisam baš u toku s našom repkom, pa će ovo pitanje možda biti glupo, ali gdje su Planinić i Ukić?

F.C LIVERPOOL
16 godina
online
Re: Evropsko prvenstvo u košarci - Litvanija 2011
Praetorian1 kaže...

Nisam baš u toku s našom repkom, pa će ovo pitanje možda biti glupo, ali gdje su Planinić i Ukić?

Strgani obojica, Ukić je na ovim pripremama strgal nogu, a Planinić se još prije shebo.

 

Koja katastrofa protiv Makedonije..{#}

FOR THE HORDE
Poruka je uređivana zadnji put čet 1.9.2011 22:16 (Zoki).
13 godina
neaktivan
offline
Evropsko prvenstvo u košarci - Litvanija 2011

Baš kad pomislim da me više ovi naši košarkaši ne mogu iznenadit,oni me iznenade na negativan način,znam da smo malo oslabljeni nekim igračima,ali ne toliko da ne možemo dobit Makedoniju.

14 godina
neaktivan
offline
Evropsko prvenstvo u košarci - Litvanija 2011

SRAMOTA,SRAMOTA,SRAMOTA,SRAMOTA.

 

Još sam nešto zaboravio reći. SRAMOTA

14 godina
neaktivan
offline
Evropsko prvenstvo u košarci - Litvanija 2011

De Kukoč ostavi se golfa vrati se u reprezentaciju.

F.C LIVERPOOL
13 godina
neaktivan
offline
Evropsko prvenstvo u košarci - Litvanija 2011

Jebote koja sramota sinoc, sve je kriv taj savez na čelu sa Radićem, on i stavio onog retardiranog Džouka kao izbornika, bez imalo iskustva i eto odma kao izbornik reprezentacije, ma mrš!! (Očito slijedi korake Markovića sa Bilićem, i Gobca sa Golužom, a svi su uspejšni da ne mogu uspješniji biti i napravili su svi odlićne rezultate )

 

O igri u obrani, neuigranosti, kemiji u momčadi, o smišljenim akcijama u napada da i ne govorim, SRAMOTA! Jebote, trener mora biti neki autoritet a ovaj dopusta da igraci manitaju, piju, tuku se, i nista, cak ga je i Ukic bio jednom fizički napao a ovaj njemu daje kapetansku vrpcu. Joooooj.

 

 

Uništili su nam sve sporotve, i ta korupcijska bagra mora otici iz hrvatskog sporta, gledajte gdje su doveli nas rukomet i kosarku a prije smo zarili i palili u tim sportovima, i da bojim se za ove kadete i juniore koji stalno osvajaju svjetska i europska odlicna, Hezonja, Saric, Arapovic sve su to odlicni mladi talenti, najtalentiraniji decki u Europi ali ako se ovako nastavi, ako ostanu ovakvi ljudi u savezu postat ce Sesari, Planinići, Delaši i Ukići!

nema mi pomoci tu tu tu turuturtutu tu
14 godina
offline
Evropsko prvenstvo u košarci - Litvanija 2011

ja sam se sinoć najviše iživcirao kad je bio Timeout prije zadnjeg napada na utakmici,i onaj naš kreten od izbornika održi Timeout od 10 sekundi a to je zadnji napad na utakmici? pa čovječe,odmah sam znao da ništa od tog napada i da smo izgubili,vidim Timeout i naši izlaze sa klupa za 10 sekundi i idu gledati one ženske kako plešu,dok se Makedonci dogovaraju cijelu minutu Timeouta,a i onaj Draper me pošteno iživcirao,jedan od ključnih napada je zahebao.

Čista korupcija vlada u našoj reprezentaciji,da nije Banić pozvan,to nisam mogao vjerovati,on je uvijek bio jedan od najboljih igrača u reprezentaciji,a jedan Stipčević može igrati? Totalno glupo i nepromišljeno.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put pet 2.9.2011 13:27 (antimadridista).
13 godina
neaktivan
offline
Evropsko prvenstvo u košarci - Litvanija 2011

Stipčević i Žorić su mozda 2 najgora igraca koja su ikad igrala u nasoj repki, nije mozda nego sigurno.

 

inace onaj zadnji napad je osmisljeno djelo joke, markota nije smio pucati vec je joke izricito naredio da se ide na bogdanovica, jer je kao tu vecer bio vruc, a bio bi da je dobivao povratne lopte na sut jer je dao 3od4 trice.

 

Ma, gonite se.... Tomic i Bogdanovic su jedini koji zasluzuju igrati ovdje i braniti boje hrvatske, ovu ostalu gamad potjerati sa trenerom i savezom

nema mi pomoci tu tu tu turuturtutu tu
14 godina
protjeran
offline
Re: Evropsko prvenstvo u košarci - Litvanija 2011
joannain kaže...

 

  Sta se ljutis? To je igra, bitno je samo da se svi zabave.

And then father, the Rapture dream was over. You taught me that 'evil' is just a word. Under the skin, it's simple pain. We are Utopia, you and I...
13 godina
neaktivan
offline
Re: Evropsko prvenstvo u košarci - Litvanija 2011
Mentalist kaže...
joannain kaže...

 

  Sta se ljutis? To je igra, bitno je samo da se svi zabave.

ljuti me cijela situacija u nasem sportu kao i u nasoj drzavi, pogresni ljudi sve to vode, i vode prema nigdje.

 

a ovo za zabavu je {#}

nema mi pomoci tu tu tu turuturtutu tu
12 godina
neaktivan
offline
Evropsko prvenstvo u košarci - Litvanija 2011

Žalosno je to kako smo jučer izgubili. Namučiti će se naši da prođu ovu skupinu.

Ma, kako je samo taj Draper u zadnjem napadu, koji je normalno bio i najvažniji, išao izvoditi neka akrobacijska dodavanja.

 

Naši nisu nimalo uigrani. Gledajući pripremne utakmice mislio sam da bi Hrvatska i maogle među prvih šest reprezentacija na prvenstvu, ali s ovom igru... Teško!

 

Nemojte pljuvati po igračima. Ako mislite da vi, neki klauni iz A1 Lige ili neznam tko sve još, igrate bolje od ovih igrača, samo naprijed, zaigrajte i vi u jednom Real Madridu, Fenerbačeu, Caji Laboral. Krivi za ovo igru su očito izbornik koji po svemu sudeći ne radi dobar posao i uprava HKS koja mu to dopušta. Mislim nismo mi ni s Repešom imali nikakve bolje rezultate.

12 godina
neaktivan
offline
Evropsko prvenstvo u košarci - Litvanija 2011

I zašto pljuješ po Žoriću kad on gotovu u svakoj utakmici odigra odlično. Obrambeno i napadački. Pogotova zato što može s lakoćom izboriti faul koš.

14 godina
neaktivan
offline
Evropsko prvenstvo u košarci - Litvanija 2011
Popović je naš najbolji igrač definitivno.
F.C LIVERPOOL
13 godina
neaktivan
offline
Evropsko prvenstvo u košarci - Litvanija 2011

Jucer da, ali kroz cijelo prvenstvo nikako

nema mi pomoci tu tu tu turuturtutu tu
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice