FC Barcelona izdvojena tema

poruka: 50.711
|
čitano: 5.293.425
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: FC Barcelona
kexzoR kaže...
Gledao sam danas City, utrpali su 5 komada u prvih 18min, al su napadali I dalje cijelu utakmicu kao da je 0-0. Bernardo i De Bruyne su se ljutili jer su pri kraju utakmice promasili prilike za 9,10-0. To je pobjednicki mentalitet i svaka im cast!

 Trener je taj koji motivira igrače i usađuje taj mentalitet. Bayern je pao otkad je Pep otišao, da ne pričam o Barci. Kad vidim ovog Valverdea, imam osjećaj da taj čovjek ne može motivirati apsolutno nikoga, a kamoli igrače koji su toliko toga već osvojili u zadnjih 10 godina. O taktici da ne govorim. 

 

Barcelona je potrošila blizu milijarde otkad je Valverde trener, a ja ne vidim doslovno niti jednu uigranu akciju. Jedina stvar koja koliko-toliko funkcionira otkad je Valverde postao trener je osovina Messi -Alba. To je sve što je ovaj nosonja uspio uigrati u 3-4 godine otkad je tu.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
9 godina
offline
FC Barcelona

Tuga, jad, bijeda.

Barcelona - Mes que un club
9 godina
offline
FC Barcelona

Kad će više vijest o smjeni, stalno osvježavam portale.

12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Znaci, Valverde je oteo Messiju zlatnu loptu i za ovu godinu.
5 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Ova GOVNA gledam samo zbog dubokog poštovanja prema Leu (malo sad i zbog ovog malog 16 -g. genijalca)!! Dok Leo trči (hoda) terenom ne mogu prebaciti program, jebi ga? P.S. sreća naša da je jučer, nadljudskim naporima "medicinara" Suarezu spašeno oko!

14 godina
offline
Re: FC Barcelona
bananaman1 kaže...

Ova GOVNA gledam samo zbog dubokog poštovanja prema Leu (malo sad i zbog ovog malog 16 -g. genijalca)!! Dok Leo trči (hoda) terenom ne mogu prebaciti program, jebi ga? P.S. sreća naša da je jučer, nadljudskim naporima "medicinara" Suarezu spašeno oko!

 Vidjelo se kako ga trlja da bude crveno, samo da može reći da su ga udarili. Niko ga dirnuo nije.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
9 godina
offline
FC Barcelona

ESPN prenosi da je dio Barcine svlačionice izgubio povjerenje u Valverdea te da Bartomeu neće instatno posezati za mjerama. 
Ha, ne znam, valjda treba pokleknuti protiv Leganesa i da nas natrpa neka trećerazredna ekipa poput Xereza u Kupu Kralja pa ,,bu" se onda nešto promijenilo. 

14 godina
offline
FC Barcelona

Zamislite da vam je netko prije 2-3 godine rekao da ce male ekipe redovito pritiskat Barcu pred njenim golom i biti uspjesne u tome.

Ja bi mu rekao da je budala, ali ovo sto sad gledamo je cudo...

9 godina
offline
FC Barcelona

Povrh svega toga počeli su se isprdavat s dresovima, prate trend umjesto da nastave promicati ,,Mes Que un Club" filozofiju koju toliko ističu. Domaći dres za iduću sezonu je blago rečeno užas.

Poruka je uređivana zadnji put ned 22.9.2019 12:40 (playjob).
10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Klopp nece produyiti ugovor sa Liverpoolom valjda ce ga debili pokusat dovesti.

Mislim da je red da Kloop napravi najveci iskorak u karijeri.

 

Sto se nosonje tice taj nema nijednu zaslugu za iti jednu dobivenu utakmicu.

 

Nadam se da leti skupa sa Bartoemeuom.

This time next year we'll be millionaires
9 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Boixus Nois PS kaže...

Klopp nece produyiti ugovor sa Liverpoolom valjda ce ga debili pokusat dovesti.

Mislim da je red da Kloop napravi najveci iskorak u karijeri.

 

Sto se nosonje tice taj nema nijednu zaslugu za iti jednu dobivenu utakmicu.

 

Nadam se da leti skupa sa Bartoemeuom.

 Zasto bi Klopp dolazio s konja na magarca?

13 godina
offline
Re: FC Barcelona
el pistlero123 kaže...
Boixus Nois PS kaže...

Klopp nece produyiti ugovor sa Liverpoolom valjda ce ga debili pokusat dovesti.

Mislim da je red da Kloop napravi najveci iskorak u karijeri.

 

Sto se nosonje tice taj nema nijednu zaslugu za iti jednu dobivenu utakmicu.

 

Nadam se da leti skupa sa Bartoemeuom.

 Zasto bi Klopp dolazio s konja na magarca?

 Liverpool igra kako igra upravo zbog Kloppa. A Barcelona igra ovako također zbog trenera. Da je Valverde u Liverpoolu a Klopp u Barceloni sa Messijem, Liverpool bi se borio za ulazak u LP a Barcelona bi osvajala trostruke krune.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona

Čitaš li ti post. Ili Barca ili Real. Nema treće. 

This time next year we'll be millionaires
13 godina
offline
Re: FC Barcelona
Boixus Nois PS kaže...

Klopp nece produyiti ugovor sa Liverpoolom valjda ce ga debili pokusat dovesti.

Mislim da je red da Kloop napravi najveci iskorak u karijeri.

 

Sto se nosonje tice taj nema nijednu zaslugu za iti jednu dobivenu utakmicu.

 

Nadam se da leti skupa sa Bartoemeuom.

Može dva dobra razloga, zbog čega bi prije 2022 Klopp otišao negdje iz Liverpoola ?!?! 

Ne kažem da neće put Barcelone, ali da za sve postoji vrijeme, postoji! 

Prije jedno mjesec dana, plus minus jedan tjedan, čitao sam priču o Kloppu, i kako se je "odvojio" od svoji iz Dortmunda i "žute tribine", kako je ženi kazao da citiram; "ako ga bilo tko nazove, osim iz Liverpoola, neka im kaže da ga nema doma, da nije zainteresiran za razgovor"!!!! 

No, kada su nazvali iz Liverpoola, NJEGOVA ŽENA je kazala, idi, to je tvoj život!!!!! 

Utvaram si da svatko treba odrastanje, igrači u manjim klubovima, ali i treneri, a Liverpool definitivno nije manji klub, po niti jednom aspektu kolega! 

antimadridista kaže...
el pistlero123 kaže...
Boixus Nois PS kaže...

Klopp nece produyiti ugovor sa Liverpoolom valjda ce ga debili pokusat dovesti.

Mislim da je red da Kloop napravi najveci iskorak u karijeri.

 

Sto se nosonje tice taj nema nijednu zaslugu za iti jednu dobivenu utakmicu.

 

Nadam se da leti skupa sa Bartoemeuom.

 Zasto bi Klopp dolazio s konja na magarca?

 Liverpool igra kako igra upravo zbog Kloppa. A Barcelona igra ovako također zbog trenera. Da je Valverde u Liverpoolu a Klopp u Barceloni sa Messijem, Liverpool bi se borio za ulazak u LP a Barcelona bi osvajala trostruke krune.

Dok je Klopp trenirao Borussiu Dortmund, škicao sam sa strane njega kakav je kada njegovi pobjeđuju, a ima mentalitet I STAV pobjednika prije svega! 

Sjetite se samo utakmice Barcelona : FC Liverpool, kada su izgubili sa hendikepom, kako je pristupao svim 22-ici igrača, uzvrat je bio nešto sasvim drugo, ali otom potom! 

U rukama ovog čovjeka, vjerujem da bi najmanje 30 europskih klubova imalo i puno više od običnog trenera, čak i 14 igrača, u najmanju ruke, iz big toga se slažem sa tobom kolega! 

ATJ Lučko
10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona

Nisam dobro napisao post, nisam ni mislio da ce prije isteka ugovora. 

This time next year we'll be millionaires
9 godina
offline
FC Barcelona

Real nam uzima Allegrija, a nama će opet pripast opet neki panj poput Ronalda Koemana.

10 godina
offline
FC Barcelona

 Najbolje bi bilo za Barcu kad bi dosao trener koji je prije igrao Barci da vrati taj Barcin DNA u igru da napokon igramo igru po kojoj nas cijeli svijet zna.

12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Jedan mi pada na pamet, a to je Xavi, taj čovjek je doktor za nogomet...on bi nam mogao vratiti prepoznatljivi stil, ma sve je bolje od ove debilčine

13 godina
offline
FC Barcelona

Ima li neka novost o otkazu nosatog?

VISCA BARCA
5 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Imamo mrtvo puhalo za trenera i mrtvo puhalo (izvini Leo) za kapetana momčadi.......onda nije ni čudo da nam se događaju ovakva sramoćenja. Pravi trener bi , recimo, na prvoj tekmi gdje Suarez 52 puta padne bez veze, plačipičkari i glumata, istom trenutačno jebo mater, kaznio ga i zaprijetio mu klupom, gledalištem ili transferom? No kod nas to govno cvili bez veze već godinama? Isto to bi napravio i pravi kapetan! No trener obožava ovog tko u gostima LP godinama ne da gol, a Leu je najbolji prijatelj? Ovo je mali primjer, tko razumije.........  

5 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

I još ovo - Barca će se dizati kako se bude dizao Leo, odnosno njegova fizička sprema. Samo hoće li nam opet biti samo to dovoljno? Noga u guzicu anemičnom nosonji je imperativ!! Dovedite znalca sa karakterom i vrućom krvi (eno ga u Liverpulu)!

12 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Rakitic nije pozvan za sutrasnju utakmicu. Nije mi jasno zasto navijaci u Barceloni ne zaustave ovu ludost.

 

EDIT: Molim vas pogledajte storyje Fc Barcelone na Instagramu i vidjet cete kakve oni pizdarije rade na SVAKOM treningu. Sa spomenutim pizdarijama poboljšava se kontrola lopte i precizno dodavanje. Razumljivo je da to rade limači/pioniri na treninzima, ali ne i ljudi koji treniraju nogomet 15, 20 godina. Ako se bavis nogometom 20 godina i ne znas ustopati loptu ili pogodit suigraca na 20, 30 metara udaljenosti, onda nisi za Barcelonu.

Poruka je uređivana zadnji put pon 23.9.2019 14:17 (kexzoR).
10 godina
offline
Re: FC Barcelona
kexzoR kaže...

Rakitic nije pozvan za sutrasnju utakmicu. Nije mi jasno zasto navijaci u Barceloni ne zaustave ovu ludost.

 

EDIT: Molim vas pogledajte storyje Fc Barcelone na Instagramu i vidjet cete kakve oni pizdarije rade na SVAKOM treningu. Sa spomenutim pizdarijama poboljšava se kontrola lopte i precizno dodavanje. Razumljivo je da to rade limači/pioniri na treninzima, ali ne i ljudi koji treniraju nogomet 15, 20 godina. Ako se bavis nogometom 20 godina i ne znas ustopati loptu ili pogodit suigraca na 20, 30 metara udaljenosti, onda nisi za Barcelonu.

 Takve stvari ti nisu da kad jednom naucis uvijek ces znati vec to stalno moras vjezbati jer ako prestanes ispadas iz forme i vise neces biti tako precizan kao prije. 

12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
The_K kaže...
kexzoR kaže...

Rakitic nije pozvan za sutrasnju utakmicu. Nije mi jasno zasto navijaci u Barceloni ne zaustave ovu ludost.

 

EDIT: Molim vas pogledajte storyje Fc Barcelone na Instagramu i vidjet cete kakve oni pizdarije rade na SVAKOM treningu. Sa spomenutim pizdarijama poboljšava se kontrola lopte i precizno dodavanje. Razumljivo je da to rade limači/pioniri na treninzima, ali ne i ljudi koji treniraju nogomet 15, 20 godina. Ako se bavis nogometom 20 godina i ne znas ustopati loptu ili pogodit suigraca na 20, 30 metara udaljenosti, onda nisi za Barcelonu.

 Takve stvari ti nisu da kad jednom naucis uvijek ces znati vec to stalno moras vjezbati jer ako prestanes ispadas iz forme i vise neces biti tako precizan kao prije. 

 Diego Maradona sa svojih 60 godina i 30kg viška ima bolji pas od svih nasih igraca osim Messija.

13 godina
offline
Re: FC Barcelona
kexzoR kaže...

Rakitic nije pozvan za sutrasnju utakmicu. Nije mi jasno zasto navijaci u Barceloni ne zaustave ovu ludost

 Rakitiću se ovo ljeto lijepo dalo do znanja da se na njega više ne računa. A on je napravio grešku i ostao iako je nepoželjan. Rakitić je u Barci bio netko tko radi bez lopte dok su drugi radili sa loptom. Ali u zadnjih godinu-dvije, Rakitić više nije ni toliko dobar bez lopte u pokrivanju terena. Protiv Liverpoola je imao jednu jedinu oduzetu loptu u dvije utakmice. U Barceloni ako igraš u veznom redu i nisi dobar s loptom, onda moraš biti vrhunski bez nje. To je Rakitić bio u prve dvije godine u Barceloni. Sad više ni sjena toga. Nitko se nije urotio protiv njega, njegovo vrijeme je jednostavmo prošlo.

 

Ja bi to usporedio sa situacijom koju je imao Deco 2008. Igrač koji je par godina odigrao na visokom nivou i onda je pao. Top klubovi to ne toleriraju ako žele ostati na vrhu. Cijeni se ono što je igrač napravio prije ali svemu dođe kraj. Barca ima De Jonga, Puiga i Aléñu koji su sve mladi igrači i treba im minuta.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put pon 23.9.2019 16:19 (antimadridista).
9 godina
offline
Re: FC Barcelona

To dali se njemu dalo do znanja ili nije, mi ne znamo, znamo ono što pročitamo iz medija. Ne znamo za dogovore između nosonje i Rakete u kojima i Messija se pita. Tako da što je zapravo po strani zašto nije otišao, samo oni znaju. Rakitić može dati još puno dobrih utakmica i prevagnuti. Uostalom, prvenstvo je tek počelo, nisam jednom pročitao kako se ovdje pisalo da su u prošloj sezoni Messi i Rakitić bili najbolji igrači. 

 

Rakitić nam i dalje treba, ako ništa drugo kao vrlo dobra zamjena, a shodno tome ako i on sam na to pristaje da tu i tamo ulazi sa klupe i ne radi transfer, to je ok. 

13 godina
offline
Re: FC Barcelona
matrix777 kaže...

To dali se njemu dalo do znanja ili nije, mi ne znamo, znamo ono što pročitamo iz medija. Ne znamo za dogovore između nosonje i Rakete u kojima i Messija se pita. Tako da što je zapravo po strani zašto nije otišao, samo oni znaju. Rakitić može dati još puno dobrih utakmica i prevagnuti. Uostalom, prvenstvo je tek počelo, nisam jednom pročitao kako se ovdje pisalo da su u prošloj sezoni Messi i Rakitić bili najbolji igrači. 

 

Rakitić nam i dalje treba, ako ništa drugo kao vrlo dobra zamjena, a shodno tome ako i on sam na to pristaje da tu i tamo ulazi sa klupe i ne radi transfer, to je ok. 

 Što će ti igrač sa plaćom koju ima Rakitić raditi na klupi? Em je to smrt sa financijske strane, em blokiraš put mlađim igračima. Vrijeme je za ove starije igrače koji su pali u zadnje 2 godine da odu. Prije svega Suarez i Rakitić. Previše igrača u ekipi se opustilo i misle da im je mjesto u ekipi zagarantirano. Toga nema i ne smije biti.

 

Da se Pep vodio istom politikom, nikad mi nebi gledali onu svemirsku Barcu. Nego bi Deco i Ronaldinho igrali do četrdesete. 

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
5 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Semedo, Rakitić, Alena, Suarez, Lenglet, Perez, Vidal (kog sam zaboravio).....pa realno rečeno , ti stvarno nisu za Barcu!

5 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Pardon, zaboravih Roberta zvanog Mutavi!

9 godina
offline
FC Barcelona

Kako je dotični još uvijek na klupi nakon ovoliko sranja koje je napravio, Real takve stvari rješava barem po kratkom postupku, jesu bartomeu i valverde u nekakvoj vezi, nekom ljubavnom odnosu, nema mi baš logike više ovo što se događa, jer ovo se lagano kosi sa zdravim razumom kojeg vidi čitav svijet a igrači i glavni u barci ne, pa Messi da kaže jednu riječ, valverde je bivši nešto mi tu ne štima... 

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice