FC Barcelona izdvojena tema

poruka: 50.711
|
čitano: 5.290.893
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Griezmann je jos jednom pokazao da je igrac od 30mil eura, a ne od 120.
Poruka je uređivana zadnji put uto 17.9.2019 23:51 (kexzoR).
7 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Teško goslovanje. Dobar rezultat. 

Valverde će od Buskeca, De jonga i Artura napravi najbolji vezni red na svijetu još ove sezone. Već sada se to vidi. 

5 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Najviše mi se "sviđa" ta alibi igra! Prekrasno je gledati igrače od 100 mil. kako čim dobiju loptu vrate ili proslijede na udaljenosti od 5 m, da slučajno ne bude greške pa da ih netko prozove? Rakitić je svaki put na krilu vratio loptu odmah u lijevo, odnosno nazad? Njega stvarno više nema smisla stavljati u igru.  I onda kad se pojavio mali Fati (Messi naravno, to znamo), tek onda se vidi jad tih "alibi" guravaca! Koliko puta je ekipa od milijardu euta pucala na gol, a koliko u okvir? Kako god, ovaj bod je kao kuća velik!

7 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
bananaman1 kaže...

Najviše mi se "sviđa" ta alibi igra! Prekrasno je gledati igrače od 100 mil. kako čim dobiju loptu vrate ili proslijede na udaljenosti od 5 m, da slučajno ne bude greške pa da ih netko prozove? Rakitić je svaki put na krilu vratio loptu odmah u lijevo, odnosno nazad? Njega stvarno više nema smisla stavljati u igru.  I onda kad se pojavio mali Fati (Messi naravno, to znamo), tek onda se vidi jad tih "alibi" guravaca! Koliko puta je ekipa od milijardu euta pucala na gol, a koliko u okvir? Kako god, ovaj bod je kao kuća velik!

 Trenutno dok igra Messi mora i Rakitic. Zato ih je zajedno uveo sinoc. Neko mora pokriti Mesijevo setanje kad izgubimo loptu. A Raketa je u tome najbolji. 

Ni to Fifa pa da su svi pod R1

9 godina
offline
Re: FC Barcelona
kexzoR kaže...
playjob kaže...
Gdje ćete pratit večerašnju utakmicu? Ima netko nekakav link?

 Skini ovo https://kodibalkan.org/ tu imas srpske arene koje prenose ligu prvaka.

 Hvala ti za ovo, radi vrhunski i slika je top, jednom je samo zaštekalo kratko.

7 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

#ValverdeOut

9 godina
offline
FC Barcelona

Ja bi volio vidjeti Allegrija.

9 godina
offline
FC Barcelona

Ja Wengera! Savršen trener za Barcelonin stil igre.

7 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Ketovah kaže...

#ValverdeOut

 Fake news

15 godina
online
FC Barcelona

Klopp javio da ne produzuje ugovor s Liverpoolom...ajde malo nade barem

12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Ugovor mu istice tek 2022.
10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Evo da komentiram utakmicu protiv BVB.

 

Čim je Busqets izašao bilo je bolje.

De Jong je bolji na poziciji CDM nego na CM.

 

De Jong,Rakitic i Arthur bi bio moj odabir.

 

Što se igre tiče...

 

Očito je da na gostovanjima ništa ne funkcionira.Na Camp Nou, i bez Messija igraju odlično.

Tako je bilo i prošlih sezona.

 

Nekako u Barcinoj igri u gostima fali netko tko će na malom prostoru napravit razliku.

Malo je ubacivanja iz drugog plana, jedino se Alba ubacuje sa strane, a to svi znaju.

 

Treba netko od veznih igrača biti konkretniji u napadu.

This time next year we'll be millionaires
12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Klopp bi s ovom ekipom osvojio svemir

9 godina
offline
Re: FC Barcelona

A Guardiola?

7 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Kad se sjetim Enrikea i njegovog entuziazma da pokaze ko je glavni baja i treneranja strogoce na Messiju u januaru 2015, Kloppu bi dao maximalno 3 treninga bez ijedne utakmice. Cetvrti trening ne bi ni doceko. 

Sutra ce u  veznom redu biti Rakitić ako Messi igro. U sistemu kojem se divite i koji igraju Klopp i Guardiola nema šetanja poslije izgubljene lopte. Dovoljno je da jedan igrac ne vrsi presing i odmah sve pada u vodu. Zato će sutra igrati Rakitić jer on najbolje krpi rupe iza Messija. I zato onaj presing iz prvog poluvremena u Dortmundu, protiv Valencije i Betisa necemo gledat kad igra Messi. Jer to je nemoguce. Da nas i Klopp i Pep zajedno treniraju isto bi bilo.

 

 

12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona

Ne znam za vas, al ja se divim Nenadu Bjelici. Svaki puta kada gledam dinamo, sve me vise odusevljava. U Dinamovoj igri je vidljivo da se radi na treninzima (one akcije kod izvodjenja prekida). Imam osjecaj da nasi nikad ne vjezbaju akcije/izvodjenje prekida.

Poruka je uređivana zadnji put sub 21.9.2019 14:11 (kexzoR).
13 godina
offline
Re: FC Barcelona
Barcelonista kaže...

Kad se sjetim Enrikea i njegovog entuziazma da pokaze ko je glavni baja i treneranja strogoce na Messiju u januaru 2015, Kloppu bi dao maximalno 3 treninga bez ijedne utakmice. Cetvrti trening ne bi ni doceko. 

Sutra ce u  veznom redu biti Rakitić ako Messi igro. U sistemu kojem se divite i koji igraju Klopp i Guardiola nema šetanja poslije izgubljene lopte. Dovoljno je da jedan igrac ne vrsi presing i odmah sve pada u vodu. Zato će sutra igrati Rakitić jer on najbolje krpi rupe iza Messija. I zato onaj presing iz prvog poluvremena u Dortmundu, protiv Valencije i Betisa necemo gledat kad igra Messi. Jer to je nemoguce. Da nas i Klopp i Pep zajedno treniraju isto bi bilo.

 

 

 Ima i Guardiola u svakoj ekipi igrača koji ne trči, onaj za koga trče drugi. Pa nije Messi bio radnik bez lopte u eri Guardiole nego se trčalo za njega, što je sasvim normalno kad je u pitanju igrač sa takvim talentom. Ti očekuješ od Messija da pretrči 13 kilometara po utakmici i trpa 60 golova po sezoni?

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
9 godina
offline
Re: FC Barcelona
kexzoR kaže...

Ne znam za vas, al ja se divim Nenadu Bjelici. Svaki puta kada gledam dinamo, sve me vise odusevljava. U Dinamovoj igri je vidljivo da se radi na treninzima (one akcije kod izvodjenja prekida). Imam osjecaj da nasi nikad ne vjezbaju akcije/izvodjenje prekida.

 Ovaj Dinamo podjeća na Ajax, ne treba puno očekivati u nastavku, no 3.mjesto u skupini i nastavak u kupu uefa bi bio uspjeh.

12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
City zabio 5 komada u 20min. Bravo Pep!
12 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Bravo Phil!

14 godina
offline
Re: FC Barcelona
kexzoR kaže...

Bravo Phil!

 Čemu?! Taj se više ne vraća u Barcu. Nema smisla ga ni spominjati više.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
x18x05x kaže...
kexzoR kaže...

Bravo Phil!

 Čemu?! Taj se više ne vraća u Barcu. Nema smisla ga ni spominjati više.

 Jako mi je drag igrac. Gospodin na terenu i van njega. Sretan sam što pokazuje svima da je svjetska klasa.

Poruka je uređivana zadnji put sub 21.9.2019 18:09 (kexzoR).
13 godina
offline
Re: FC Barcelona
Pa lik je i dalje igrač Barce, gdje je problem?
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
Hexfire kaže...
Pa lik je i dalje igrač Barce, gdje je problem?

 To se mi možemo nadati. Po njegovom ponašanju i izjavama taj se ne vraća nakon posudbe.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
15 godina
online
FC Barcelona

Pa nije na njemu da bira di ce igrat...ako Bayern zeli pljunut (a cini se da da) 120 milki, njihov je.

 

Uostalom doveli su Goretzku i Costu dzabe prosle god.

14 godina
offline
FC Barcelona

Sastav: Slika

 

Uh, zreli su za izgubiti ovu utakmicu.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Ma dajte Coutinho je imao 2 godine da se doka#e pa je bio jadan ko amater.

 

Dobar je u ovakvim utakmicama, ali kad mu dode ekipa koja igra ko Liverpool ili Atletico ne mo#e primiti loptu.

This time next year we'll be millionaires
12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Pa daj otkaz neznalico
14 godina
offline
FC Barcelona

Odlično je počelo 

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
9 godina
offline
FC Barcelona

Eto, 1 0 za granadu. Držmo palčeve da Barca izgubi da se rješimo nosonje jednom zauvijek.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice