FC Barcelona izdvojena tema

poruka: 50.711
|
čitano: 5.290.024
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
ATJLučko kaže...
nani kaže...

Kad netko ide uplitat nacionalnu pripadnost i to aludirajući da je pripadnost nekoj nacionalnosti bolja/važnija od druge i ja bi mu zalipija crveni. Nikad se nećemo maknit s balkana.... (ovo mislim čisto metaforički). 

... jer kada bi se maknuli, osoba kao Boxić, već bi odavno dobili crni karton! 

Mogu shvatiti likovanje kada "mi pobijedimo vas", mogu shvatiti i omalovažavanje igrača koji su to stvarno zaslužili, zbog ovog ili onog, opravdanog razloga, ali opravdanog, ali vrijeđanje bilo koga, skriven iza nekakvog nick-a i avatara, jednostavno nije nivo elementarne kulture, složio se netko samnom ili ne!

 Eto, prvi put se slažem sa vama, gospon Lučko.

 

 

Katalonac_HR
13 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Messi didn't train with the group today and worked out in the gym. It's not clear if he'll play against Villanovense. [Mundo Deportivo]

ELS BLAUGRANES ! BARCA BARCA BARCA !
11 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Tommy_123 kaže...

Messi didn't train with the group today and worked out in the gym. It's not clear if he'll play against Villanovense. [Mundo Deportivo]

 Ne opet....

To je zato što forsira...

Katalonac_HR
13 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

A mslm i ovako i onako nebi igrao u kupu nego bi Lucho odmarao ali opet, bezveze se forsir ai znao sam d će se to desiti.

ELS BLAUGRANES ! BARCA BARCA BARCA !
12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

 

 

Plač :)

12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Barca: Masip-Alves-Vermaelen-Bartra-Mathieu-Masche-Samper-Adriano-Sandro-Munir-Aitor

 

...s obzirom na protivnika ovakav pobjeda s par golova razlika bi trebala biti neupitna,ali opet s druge strane poznavajući Sandra i Munira,zabijanje pogodaka i nije nesto sto im je poznato,mislim da im je ovo posljednji vlak da barem koliko toliko vrate povjerenje Enriqeu,u suprotnom slobodno na zimu mogu otici,i za đabe...sva sreca pa su na klupi,Neymar i Suarez pa ako bude stekalo oni ce to rijesiti...zanima me i kakav je taj Aitor nikad nisam ni cuo za njega,niti ga vidio

Poruka je uređivana zadnji put sri 2.12.2015 19:27 (barcafan12).
15 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

 golčina Alvesa

https://streamable.com/lyfb

14 godina
offline
Re: FC Barcelona

Ovaj Munir je panjina, NAPOKON je zabio.

Nije sve u sarkazmu, ima nešto i u podjebavanju..
Poruka je uređivana zadnji put sri 2.12.2015 21:08 (x18x05x).
12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Za Sandra još ima nade, ali Munira prodat što prije i ostavit ovog Aitora, dečko se makar trudi..

12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Stvarno ne kuzim sta Lucho vidi u tom Muniru,ocito mu drma mamu,decko je ocajan,bez obzira na golove danas,a recimo puno kvalitetniji decki su se prodavali ili slali na posudbe,Adama,Deulofeu,Halilović,Tello,...na zimu ga se rijesit pod hitno i dovest isto nekog mlađeg,kojem nece biti tesko biti na klupi...dok see ovaj bezobraznik jos usudi Barci postavljat neke ultimatume,antipatican igrac skroz

12 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

i ja sam medju onima koji pljuju po muniru,ali ne treba zaboraviti da je prije 2,3 sezone bio najbolji strijelac i asistent lige prvaka za mlade koju smo dominantno osvojili,treba covjeku pruziti sansu,zadnjih 5 godina smo tjerali roberta iz barca,a ove je sezone uz neymara i suareza nas najbolji igrac,zato polako ljudi...

12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Klubic iz madrida ce biti izbacen iz kupa kralja hahahahahaahhahahahahahaha
11 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Prošle sezone Osasuna je zbog iste stvari bila izbačena iz kupa.

Sa nestrpljenjem čekam odluku, pa da vidimo neke stvari....

Katalonac_HR
13 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
barcaINTER kaže...

Prošle sezone Osasuna je zbog iste stvari bila izbačena iz kupa.

Sa nestrpljenjem čekam odluku, pa da vidimo neke stvari....

 Ma nema kaj, trebamo bit izbaceni i to je to...

Sve ostalo bi bilo nepravedno...

 

I meni kao navijacu Reala uzasno glupo btw.. Cestitam vam na najboljem mogucem pojacanju ove sezone, debelom konobaru....

9 godina
offline
Re: FC Barcelona

Hahaha vi realovci toliko napadate tog beniteza covjek bi reko da ste prije njega ostvarivali neke znacajne rezultate, a ne da ste zadnjih 10 godina Barcina kanta za napucavanje.

I da care, izbaceni ste, LP.

10 godina
offline
Re: FC Barcelona
el.šef kaže...

Hahaha vi realovci toliko napadate tog beniteza covjek bi reko da ste prije njega ostvarivali neke znacajne rezultate, a ne da ste zadnjih 10 godina Barcina kanta za napucavanje.

I da care, izbaceni ste, LP.

 Ako real barcina kanta za napucavanje, kako to da je real osvojio 2013-14 ligu prvaka?

14 godina
offline
Re: FC Barcelona
Za slamku se hvataš?! Dobra ti je ta.
Nije sve u sarkazmu, ima nešto i u podjebavanju..
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
The_K kaže...
el.šef kaže...

Hahaha vi realovci toliko napadate tog beniteza covjek bi reko da ste prije njega ostvarivali neke znacajne rezultate, a ne da ste zadnjih 10 godina Barcina kanta za napucavanje.

I da care, izbaceni ste, LP.

 Ako real barcina kanta za napucavanje, kako to da je real osvojio 2013-14 ligu prvaka?

 Super, jedna LP u zadnjih koliko... 13 godina (2002. je zadnja)? Dok je u zadnjih 9 godina Barca osvojila 4 puta.

Swedish latin super funk.
10 godina
offline
Re: FC Barcelona

Ne navijam ni za barcu ni za real, ali mi je smiješno kako velika većina vas "navijača" diže svoj klub u nebesa a suparnički pljuje kad stigne... Nimalo respekta nemate jedni prema drugima i ponašate se kao djeca.Budite realni jednom više.Čast izuzecima koji to jesu.

8 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
The_K kaže...

Ne navijam ni za barcu ni za real, ali mi je smiješno kako velika većina vas "navijača" diže svoj klub u nebesa a suparnički pljuje kad stigne... Nimalo respekta nemate jedni prema drugima i ponašate se kao djeca.Budite realni jednom više.Čast izuzecima koji to jesu.

 Mislim da to gledaš sa krive strane. Ja kao navijač Barce imam respekt prema Realu, a smatram da to imaju i ostali, ne prema trenutnom Realu, ali prema općenitome da. Ono kaj se tu dešava je da se ekipa poput fake-a ubaci u ovu temu sa nekim besmislenim upadicama i na taj nacin tjera neke Barcine fanove da se sprdaju sa Realom

artuditu
10 godina
offline
Re: FC Barcelona
flpmyslf kaže...
The_K kaže...

Ne navijam ni za barcu ni za real, ali mi je smiješno kako velika većina vas "navijača" diže svoj klub u nebesa a suparnički pljuje kad stigne... Nimalo respekta nemate jedni prema drugima i ponašate se kao djeca.Budite realni jednom više.Čast izuzecima koji to jesu.

 Mislim da to gledaš sa krive strane. Ja kao navijač Barce imam respekt prema Realu, a smatram da to imaju i ostali, ne prema trenutnom Realu, ali prema općenitome da. Ono kaj se tu dešava je da se ekipa poput fake-a ubaci u ovu temu sa nekim besmislenim upadicama i na taj nacin tjera neke Barcine fanove da se sprdaju sa Realom

 Fake s glupostima upada u barcinu temu jer to boixus radi njima.Upravo to je poanta mog posta

10 godina
offline
FC Barcelona

masche priznao utaju poreza, dobio kaznu i 12mj uvjetno

13 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
flpmyslf kaže...
The_K kaže...

Ne navijam ni za barcu ni za real, ali mi je smiješno kako velika većina vas "navijača" diže svoj klub u nebesa a suparnički pljuje kad stigne... Nimalo respekta nemate jedni prema drugima i ponašate se kao djeca.Budite realni jednom više.Čast izuzecima koji to jesu.

 Mislim da to gledaš sa krive strane. Ja kao navijač Barce imam respekt prema Realu, a smatram da to imaju i ostali, ne prema trenutnom Realu, ali prema općenitome da. Ono kaj se tu dešava je da se ekipa poput fake-a ubaci u ovu temu sa nekim besmislenim upadicama i na taj nacin tjera neke Barcine fanove da se sprdaju sa Realom

 Mene i postove mojih kolega mozes na prste nabrojati kao doskocice u ovoj temi, dok je u suprotnoj temi obrnuta filozofija tako da.... 

A i ne uletavam ziher na svaku stvar da pogrdim ako napisete dobru o nekom vasem igracu/klubu kao sto to radi Boix, Del i ekipa.... 

 

Sta je sad s Mascheranom na kraju, ide li u zatvor, bit ce na slobodi, hoce li igrat tekme? 

10 godina
offline
Re: FC Barcelona
fakEEE kaže...
flpmyslf kaže...
The_K kaže...

Ne navijam ni za barcu ni za real, ali mi je smiješno kako velika većina vas "navijača" diže svoj klub u nebesa a suparnički pljuje kad stigne... Nimalo respekta nemate jedni prema drugima i ponašate se kao djeca.Budite realni jednom više.Čast izuzecima koji to jesu.

 Mislim da to gledaš sa krive strane. Ja kao navijač Barce imam respekt prema Realu, a smatram da to imaju i ostali, ne prema trenutnom Realu, ali prema općenitome da. Ono kaj se tu dešava je da se ekipa poput fake-a ubaci u ovu temu sa nekim besmislenim upadicama i na taj nacin tjera neke Barcine fanove da se sprdaju sa Realom

 Mene i postove mojih kolega mozes na prste nabrojati kao doskocice u ovoj temi, dok je u suprotnoj temi obrnuta filozofija tako da.... 

A i ne uletavam ziher na svaku stvar da pogrdim ako napisete dobru o nekom vasem igracu/klubu kao sto to radi Boix, Del i ekipa.... 

 

Sta je sad s Mascheranom na kraju, ide li u zatvor, bit ce na slobodi, hoce li igrat tekme? 

1. naj srati

2. znas valjda sta je uvjetna kazna

12 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
fakEEE kaže...

 

 

Sta je sad s Mascheranom na kraju, ide li u zatvor, bit ce na slobodi, hoce li igrat tekme? 

 Naravno da neće igrat tekme, na uvjetnoj je slobodi, znači da ne može igrat.

 

Eto koliko si bistar.

13 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Ispricavam se svim dipl. iur. u ovoj temi, ili barem onima koji se tako osjecaju....  

12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Ajde i Real je napokon proradio, bit će i nama zanimljivije u ligi :)

8 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

neki link za gledanje tekme?

artuditu
11 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
x18x05x kaže...
Barça: Bravo; Dani Alves, Piqué, Mascherano, Jordi Alba; Busquets, I.Rakitić, Iniesta; Messi, Suárez, Neymar Jr.

 Uuuuu, jebeno....

Katalonac_HR
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
Prejak sastav. Ali šišmiši su uvijek neugodni na svom terenu za sve ekipe. Bit će gusto, barem 2-0 za nas.
Nije sve u sarkazmu, ima nešto i u podjebavanju..
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice