FC Barcelona izdvojena tema

poruka: 50.705
|
čitano: 5.286.262
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: FC Barcelona
x18x05x kaže...
Hexfire kaže...
x18x05x kaže...
Gdje je zabio više golova? Liga, LP? kup?

 Pa ove godine su u Španjolskom prvenstvu zabili više golova nego Bayern sveukupno kroz povijest u tom natjecanju.

 Kojem natjecanju??

 Pa španjolskom prvenstvu. 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
Kada je Bayern igrao u Španjolskom prvenstvu?
Nije sve u sarkazmu, ima nešto i u podjebavanju..
15 godina
offline
Re: FC Barcelona

Hahahahah tko ce mu objasnit? :D

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Nije nikad igrao zato je Atlético ive sezone dao više nego Bayern u cijeloj povijesti.
This time next year we'll be millionaires
12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Sta ovaj city radi u ligi prvaka?
10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
City je tu da Real ima preko nekog doći do finala.Wolfsburg,Roma i City.Kakva sramota
This time next year we'll be millionaires
12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Mislim da bi seoski klubovi uputili sut u okvir gola...
9 godina
offline
Re: FC Barcelona
Boixus Nois PS kaže...
City je tu da Real ima preko nekog doći do finala.Wolfsburg,Roma i City.Kakva sramota

 Žalosno. Real je svake godine od skupina direktno u finalu, jer tako mora biti. Koga vise briga ionako ce ih Atletico nabusit u finalu.  

10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Šteta da je jedna ekipa ko Real u finalu koja dosada nije pokazala apsolutno ništa.

Onaj Vasquez je trebao dobiti dorektni crveni karton pa on je start za slomiti nogu.

 

Svi srcem uz Atletico nadam se da uzimaju LP jer iako igraju bunker sigurno da su više zaslužili osovjiti nego ova skupina padavičara i plaćenika iz manjinskog dijela Madrida.

This time next year we'll be millionaires
8 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Uzbudljivost polufinala na razini hnl-a XD

10 godina
offline
Re: FC Barcelona
Kad barca igra pitanje za ovu dvojicu iznad hahaha pozdrav
9 godina
offline
Re: FC Barcelona
toma20 kaže...
Kad barca igra pitanje za ovu dvojicu iznad hahaha pozdrav

 Tko se zadnji smije najslađe se smije. LP 

15 godina
offline
Re: FC Barcelona
Najlosija sezona LP u zadnjih 15ak godina po meni...nijedna momcad nije igrala kompletan nogomet...


Ah, mozete biti slani na Real koliko ocete, imali su najlaksi put do finala, ali hebiga, mi smo izgubili tekme koje smo trebali dobit
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Može reći ko šta hoće ali Liga prvaka bez Barce nije isto takmičenje,ovo kakve su ekipe dogurale do polufinala i ono što su pokazali je sramota za Barcu što nije prošla dalje,ali sami su si krivi...

10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Real jedino može obijediti Atletico na poguranac sudaca a kako im se sudi ove sezone nebi me i to čudilo.

 

Atletico je imao trnovit put do finala i izbacili su 2 favorita a Real se jedva provukao protiv levatina.Nadajmo se da će Atletico napraviti svoje i uzeti klempu pored plaćenika i padavičara.

This time next year we'll be millionaires
15 godina
offline
Re: FC Barcelona
Ma ne bi se cudio da bude repriza 2013/14.


1:0 Atletica, bunker i onda nepaznja i produzeci
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
10 godina
offline
Re: FC Barcelona
Daj box smiri se malo,gledajuci ove tvoje postove ti bi se najradije pojeo od bijesa sta je Real u finalu haha pjena na usta lagano hh
9 godina
offline
FC Barcelona

Plaću na Atletico.

8 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Ljdi opet Madridsko finale, znam da vam nije lako, dan zalosti za katalonce, ali ima i iduca godina, samo nemojte dizati ruku na sebe!!!

10 godina
offline
FC Barcelona

Oba kluba su sasvim zasluženo u finalu. Atletico ne igra lijep nogomet ali i tu vrijedi pravilo ne j*be lijep nego uporan. Najoraginiziranija su ekipa i nema odustajanja nikada, za razliku od Barcelone koja odlučujuće utakmice doživljava kao pripremne za sezonu. Real je u samo 2 utakmice primio golove, protiv Wolfsburga i Shakthara. Nadoknadili su 2 gola iz jedne utakmice što nije svatko sposoban. Barcelona samo od Bate Borisova nije primila gol ove sezone. A što se lakih utakmica tiče mislim da nije moglo lakše do Atletica, skupina šprdnja pa nešto jadno što se zove Arsenal.

 

Čestitke i jednima i drugima i neka pobijedi bolji. Ako bude sreće mi ćemo uzeti prvenstvo i kup i dobro :)

10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
SnakeST kaže...

Oba kluba su sasvim zasluženo u finalu. Atletico ne igra lijep nogomet ali i tu vrijedi pravilo ne j*be lijep nego uporan. Najoraginiziranija su ekipa i nema odustajanja nikada, za razliku od Barcelone koja odlučujuće utakmice doživljava kao pripremne za sezonu. Real je u samo 2 utakmice primio golove, protiv Wolfsburga i Shakthara. Nadoknadili su 2 gola iz jedne utakmice što nije svatko sposoban. Barcelona samo od Bate Borisova nije primila gol ove sezone. A što se lakih utakmica tiče mislim da nije moglo lakše do Atletica, skupina šprdnja pa nešto jadno što se zove Arsenal.

 

Čestitke i jednima i drugima i neka pobijedi bolji. Ako bude sreće mi ćemo uzeti prvenstvo i kup i dobro :)

 Da zasluženo su prošli Romu i Wolfsburg.Zato moraš biti jako sposoban.A City je gori od ov 2 navedene ekipe.

This time next year we'll be millionaires
10 godina
offline
Re: FC Barcelona
Ajmee box polako nemoj se zivcirati budes tastaturu pojeo od bijesa haha
10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
toma20 kaže...
Ajmee box polako nemoj se zivcirati budes tastaturu pojeo od bijesa haha

 Nemoj pisati sa takvim oduševljenjem imat ćeš mokre snove.

This time next year we'll be millionaires
10 godina
offline
Re: FC Barcelona
Boixus Nois PS kaže...

 Da zasluženo su prošli Romu i Wolfsburg.Zato moraš biti jako sposoban.A City je gori od ov 2 navedene ekipe.

 

Reći ćeš da nije zasluženo? obrazloži. 

 

Danas nema ni slabih protivnika ni lakih utakmica. U dvomeču svak svakoga može pobijediti i to nije nimalo lako. Ekipa koja dođe u finale može primiti samo čestitke.

 

Ako ćemo tako, koliko moraš biti sposoban da si na korak do gubitka osvojenog prvenstva? Reci mi protiv kojih smo to europskih velikana gubili bodove? 

10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Pa njihov ždrijeb je sprdačina iz godine u godinu.

 

Ne postoje te matematičke šanse da svaki put unazad zadnjih 5 godina uvijek najslabijeg protivnika izvuku i svaki put uzvrat ugraju kući.Pa to je toliko očigledno i zato nisu zalužili biti u fibnalu.

A da ne govorim da su igrali kukavčli protiv svake od ovih ekipa i jedva prolazili kao i danas protiv protivnika koji nije u stanju proći centar.

 

Gadi mi se sve oko tog kluba jer im UEFA i ostale orginazicaija namještaje svake godine i prvenstvo i put do finala LP.

 

Jedan Villareal je imao teži put do polufinala LP nego Real u LP.Ima mjesec dana sam točno napisao kako će ići ždrijeb Lp i sve se obestinilo.Tako da mi se gadi i Lp i Real i sve što ima veze sa tim klubom.

Jedino koga cjenim je Ronaldo ma kakv god bio.

 

This time next year we'll be millionaires
10 godina
offline
FC Barcelona

koja komedija kad počnu pričati o najboljoj momčadi na planeti, a ždrijeb im bio roma wolfsburg i city, neš ti protivnika. ako već po tome gledaju onda je atletico bolja momčad od madrida jer su pobijedili barcu i bayern

10 godina
offline
Re: FC Barcelona
Boixus Nois PS kaže...

Pa njihov ždrijeb je sprdačina iz godine u godinu.

 

Ne postoje te matematičke šanse da svaki put unazad zadnjih 5 godina uvijek najslabijeg protivnika izvuku i svaki put uzvrat ugraju kući.Pa to je toliko očigledno i zato nisu zalužili biti u fibnalu.

A da ne govorim da su igrali kukavčli protiv svake od ovih ekipa i jedva prolazili kao i danas protiv protivnika koji nije u stanju proći centar.

 

Gadi mi se sve oko tog kluba jer im UEFA i ostale orginazicaija namještaje svake godine i prvenstvo i put do finala LP.

 

Jedan Villareal je imao teži put do polufinala LP nego Real u LP.Ima mjesec dana sam točno napisao kako će ići ždrijeb Lp i sve se obestinilo.Tako da mi se gadi i Lp i Real i sve što ima veze sa tim klubom.

Jedino koga cjenim je Ronaldo ma kakv god bio.

 

 

Nemoj se ljutiti ali slabo se razumiješ u nogomet.

 

Po kojem kriteriju su to najslabije ekipe, po tvom? Evo baš sam išao provjeriti unazad 5 godina i vidim da mlatiš bezveze. Nit su svaki put imali najlakšeg protivnika nit su igrali svaki uzvrat kući, omjer je pola pola.

 

Prihvati činjenice, Madrižani su zasluženo u finalu, Barca zasluženo nije. Budi velik u porazu. Tu plačeš i govoriš gluposti da bi to osporio. Nijedan tvoj post nema nikakvo pokriće, sve je samo tvoje osobno mišljenje (koje je krivo).

10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Neki ne prepoznaju metafore i stilske figure preuveličavanja .

Očito je da su imali najslabiji ždrijeb ikad,da im je igra nikakva i da je to plod nečeg drugog a njihove kvalitete.

Roma ,Wolfsburg i City su slabije ekipe od Arsenala,Juventusa,Bayerna,Atletica pa ti to gledaj kako hoćeš.
This time next year we'll be millionaires
10 godina
offline
Re: FC Barcelona

Pa ok oni su imali lakši ždrijeb ali kakve to veze ima? Da je Barcelona imalalak ždrijeb i u finalu npr City ti bi onda govorio mah imali smo lak ždrijeb, nezasluženo smo u finalu? Jeste da, kako da ne...

 

Ne možeš argumentirati svoju izjavu da je Real nezasluženo u finalu, najjači adut ti je da su imali lak ždrijeb.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice