FC Barcelona izdvojena tema

poruka: 50.713
|
čitano: 5.311.899
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
offline
FC Barcelona

NIKAD ne treba otpisivati Barcelonu!! Odlicna utakmica, Pique odlican, Iniesta maestralan, Messijeva asistencija..Nemam rijeci. 

2 TROFEJA SU NASA, DOMINACIJA NE PRESTAJE!! IDEMOOO

10 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona

Odlično, niti jedno finale nije lagano, pa tako i ovo ali zasluženo osvojeno. Pa da, nemoš vjerovat da Sevilla fizički prije crkla nego Barca i na kraju se ispostavilo da uz Messija, ako igra Iniesta onda igra i Barca, kad je Iniesta užasan, Barca gubi.

Ja ne znam što je ono bilo par utakmica, ali danas (odnosno jučer :D) su poginuli na terenu i čak izdržali sa igračem manje dobar dio utakmice. Znači sve se može kad se hoće.

Poruka je uređivana zadnji put pon 23.5.2016 0:21 (Dante05).
12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Kakva tekma ljudi moji, kaaaakva TEKMAAA.. Uzivanje, gust, divno je biti navijac Barcelone veceras.. MES QUE UN CLUB... ALeeeee

10 godina
offline
FC Barcelona

Barca osvojila trofej... ima li kakvih novosti ubija ova monotonija?

14 godina
offline
FC Barcelona
Lionel Andrés Messi Cuccitini. To je sve.
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Eh kad bi Iniesta ovako odigrao barem 70% utakmica u sezoni bio bi daleko najjači veznjak na svijetu,pravi maestro s loptom...uglavnom svatko je danas odigrao više nego odlično,od obrane do napada,Neymar je pretrčao valjda 15 kilometara,Messi isto iznad prosjeka,a o njegovim asistencijama nema se šta reći,čak bi rekao ništa specijalno,jer na ovo smo navikli od njega...sa razlogom KRALJEVI!!!

12 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

ovako se voli svoj klub! uruguayo <3 

15 godina
offline
Re: FC Barcelona
Dante05 kaže...

Odlično, niti jedno finale nije lagano, pa tako i ovo ali zasluženo osvojeno. Pa da, nemoš vjerovat da Sevilla fizički prije crkla nego Barca i na kraju se ispostavilo da uz Messija, ako igra Iniesta onda igra i Barca, kad je Iniesta užasan, Barca gubi.

Ja ne znam što je ono bilo par utakmica, ali danas (odnosno jučer :D) su poginuli na terenu i čak izdržali sa igračem manje dobar dio utakmice. Znači sve se može kad se hoće.

 Zašto?

 

Pa Sevilla je u srijedu igrala finale E. Lige, umor je bio logičan

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
8 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
kexzoR kaže...

ovako se voli svoj klub! uruguayo <3 

 Ovako se tuguje kad zbog nebitne utakmice ne mozes igrati za svoju domovinu. Nadam se da ce se kanibal brzo oporaviti

15 godina
offline
Re: FC Barcelona
"Nebitna tekma" jer je Barca osvojila...butthurt
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
12 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
ks95hr kaže...

 Ovako se tuguje kad zbog nebitne utakmice ne mozes igrati za svoju domovinu. Nadam se da ce se kanibal brzo oporaviti

 Jel to zato što Real ne igra CDR ove godine ili zato što je Barcelona tako jaka spram malog Reala koji će imat sezonu za zaborav kad im ATM otme i zadnji trofej? :)

14 godina
offline
FC Barcelona
"Nebitna utakmica"
Zato je u Madridu bilo slavlje 2011 kad ste osvojili baš taj trofej nakon duge suše, preko milijun ljudi na ulicama.
Fascinantno kako je baš svaki trofej nebitan kad ga ne osvoji Real. Lijepo vi to selektirate, nema što.

Btw. La Liga + Kup Kralja:
Barça -52
Madrid - 51

"Mali klub bez povijesti" osvojio je više relevantnih trofeja od svemoćnog Reala u Španjolskoj. Pa kako to?
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Nama sudci osvajaju prvenstvo, kako to ne znaš?

9 godina
offline
FC Barcelona

Hahah Real doslovno ne kupuje sto im treba vec samo krade igrace Barceloni, to su radili i radit ce jer vise ni sami ne znaju sta bi od dominacije koju Barcelona vec dugi niz godina vrsi nad njima, zalosno i smijesno. Je da su samo glasine ali lika se doslovno vec par mjeseci povezuje sa Barcelonom i sad uskoci Real haha, ako se dogodi ni prvi ni zadnji put.  Ocajani potezi..

8 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Jedini bitni trofeji su liga i LP. Sto me briga sto slave neki luzeri iz Spanjolske. Ne znam ni je li to istina jer nisam opterecen kao ti. Meni ne smeta sto se zavaravate da ste jaci nego Real. Ali svi znamo da je najbitnija LP a liga malo manje bitna. I tek onda pet puta nebitniji je kup.

 

A sto se tice Gameira. Tko otvori taj clanak je budala. Takve izmisljene vijesti ne bi ni postojale da ne postoje budale koje ih otvaraju. Ja se nadam da ce ga Barca uspjeti dovesti. I to ce biti najvece pojacanje za protivnike Barce. A i Barcini nosaci vode ce moci malo predahnuti.

10 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona

Zašto?

 

Pa Sevilla je u srijedu igrala finale E. Lige, umor je bio logičan

 

 

Ma jasno. Moraš tu uočiti i malu dozu sarkazma! Inače je Barca ta koja je jako umorna, pogotovo kad je trebalo igrati protiv Atletica koji se kao odmarao 10 dana, a Barca u međuvremenu odradila 3 utakmice :D

Poruka je uređivana zadnji put pon 23.5.2016 19:18 (Dante05).
9 godina
offline
Re: FC Barcelona
ks95hr kaže...

Jedini bitni trofeji su liga i LP. Sto me briga sto slave neki luzeri iz Spanjolske. Ne znam ni je li to istina jer nisam opterecen kao ti. Meni ne smeta sto se zavaravate da ste jaci nego Real. Ali svi znamo da je najbitnija LP a liga malo manje bitna. I tek onda pet puta nebitniji je kup.

 Momak, kad se nogomet igrao u sandalama Real mozda i je bio jaci, sad je to jad i bjeda od ekipe koja potrosi ogromne novce na prijelaznim rokovima a ne osvoji nikakve trofeje. Ako "najbolji" klub na svijetu osvoji LP JEDNOM u 12 godina, sto je onda klub koji je osvoji 4 puta u istom periodu? I sam znas tko je broj 1 samo si zakazo u losem pokusaju trolla. Bit ce bolje, sad bi trebao biti Audi cup. 

Poruka je uređivana zadnji put pon 23.5.2016 20:51 (el.šef).
10 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
ks95hr kaže...

Jedini bitni trofeji su liga i LP. Sto me briga sto slave neki luzeri iz Spanjolske. Ne znam ni je li to istina jer nisam opterecen kao ti. Meni ne smeta sto se zavaravate da ste jaci nego Real. Ali svi znamo da je najbitnija LP a liga malo manje bitna. I tek onda pet puta nebitniji je kup.

 

Ne, nego najbitnija stvar je uvijek zgazit Real Madrid, a pošto si igrači Barcelone mogu svašta priuštiti u životu i ništa im nije luksuz, tako si vjerojatno mogu i dopustiti taj luksuz da izgube kod kuće od onakvoga Reala, mada, po meni, to bi im trebala biti jedina stvar koju si ne bi trebali i mogli priuštiti.  A ti slobodno živi u uvjerenju (jer drugo i ne očekujemo) kako je Real Madrid nadmoćan i slobodno svali krivicu na Rafu Beniteza, Mourinha i Juande Ramosa kako nisu znali iskoristiti, eto, puno jaču momčad od Barcelonine, nego nesretno izgubili epic fail rezultatima.

A vjerojatno vam je i najveći uspjeh dugogodišnje dominacije nad Barcom ono izbacivanje iz kupa kada je Bale pretrčao ozlijeđenog Bartru i zabio gol. E sad ne znam kome je bitan Copa del Rey, ali znam da Sergiju Ramosu nije, kad baca pehar sa autobusa

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 23.5.2016 20:22 (Dante05).
10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Evo mene nakon neopravdane kazne.Čini se da su administatori veliki navijači 3. najbolje ekipe iz Španjolske.

Sjajno završena sezona.Da smo imalo malo sreće npr kod Neymarove prečke protiv Atletica kući fino bi u finalu razmontirali one krkane i uzeli još jednu krunu.

Iniesta pokazao da je majstor,čini se da je Iniesta veliki dio odogvornosti prebacio na Neymara pa stoga neviđamo više ovakve driblinge i rulete.

KS96hr...Momak je jako loš troller.Mislim da će Real Madrid tema goriti ako Real izgubi u finalu.

 

Što se Gamiera tiče...Preskup je kad se sve složi.Vjerovatno 25-30 miliona.Odličan igrač stvarno je brz ko metak ali mislim da ima jednako kvalitetnih rješenja za manje novaca.

Npr Lucas iz Deportiva.Sličan tip igrača.

 

Neznam kako nitko nije komentirao Neymarovo slavlje kod gola...Mislim da je sve rečeno time, i da je momku stalo do Barce.Njegova sposbnostsprintanja u 120. minuti je nejverovatna.

 

 

 

This time next year we&amp;amp;amp;#39;ll be millionaires
12 godina
offline
Re: FC Barcelona
Atletiku trenutno nitko nije ni do koljena...
9 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
MGloc kaže...
Atletiku trenutno nitko nije ni do koljena...

 
Koliko god su odlicna ekipa, ne precjenjuj ih jos. Isto tako je bilo i u proslom finalu
lige prvaka izmedu reala i atletica. Atletico dobivo real krozz sezonu, a onda u finalu
real im uzeo ligu prvaka. To je jedna utakmica, moze otic na obje strane.

Iako mislim da je ovaj atletico bolja i zrelija ekipa od one kada su izgubili u finalu,
ali svejedno treba stati na loptu. Izgledi u finalu su 50/50. 
Iako se nadam da ce atletico osvojiti, jer su na putu do finala izbacivali
i Barcu i Bayern, ipak se ne smije podcjeniti real. 

15 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Atleticu je problem sta nije konzistentan. Jedne sezone ih ide, druge nigdi.
Nekad ih barca nagazi nekad oni dobiju (nekako)...

LP moze odnijet bilo tko, nema favorita
12 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
ks95hr kaže...

Jedini bitni trofeji su liga i LP. Sto me briga sto slave neki luzeri iz Spanjolske. Ne znam ni je li to istina jer nisam opterecen kao ti. Meni ne smeta sto se zavaravate da ste jaci nego Real. Ali svi znamo da je najbitnija LP a liga malo manje bitna. I tek onda pet puta nebitniji je kup.

 

el.šef kaže...

 Ako "najbolji" klub na svijetu osvoji LP JEDNOM u 12 godina, sto je onda klub koji je osvoji 4 puta u istom periodu?

 

Drago mi je što je Barcelona odradila svoj transfer ban, nadam se nekim mladim konkretnim pojačanjima, pa da dominiramo i u kasnom dijelu sezone, nema smisla prosipat bodove protiv prosječne momčadi iz Madrida :)

10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Sandro ide iz Barce.Odšteta 0.

Navodno ga hoće dati za Lemosa uz neke male novce ali je valjda problem oko plaće.

 

This time next year we&amp;amp;amp;#39;ll be millionaires
10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Neki Sidnei iz Deportiva ima pred ugovor sa Barcom.Navodno gotova stvar
This time next year we&amp;amp;amp;#39;ll be millionaires
10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Taj Sidnei je lažna vijest.

Agent Guereria (22) iz Lorienta je bio u Barci prošli tjedan .Traže 12 miliona eura za njega.

Igra LB,LM, i LW.Koliko sam vidio dobar igrač i volio bi da se ostvari transfer

This time next year we&amp;amp;amp;#39;ll be millionaires
13 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Kažu da je mascheranov odlazak riješena stvar, sve je dogovorio sa juveom...

ELS BLAUGRANES ! BARCA BARCA BARCA !
Poruka je uređivana zadnji put sri 25.5.2016 15:50 (Tommy_123).
10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Stvarno neznam čemu to.Još će ga Juve kupiti za siću to jest naši će ga dati za dzaba a oni za Pogbu hoće 300 miliona euera.Nadam se da cifra nije manja od 15 miliona

This time next year we&amp;amp;amp;#39;ll be millionaires
13 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Boixus Nois PS kaže...

Stvarno neznam čemu to.Još će ga Juve kupiti za siću to jest naši će ga dati za dzaba a oni za Pogbu hoće 300 miliona euera.Nadam se da cifra nije manja od 15 miliona

 Također i bartra ide, kao rekao je suigračima da želi više igrati i da ide...

Nezz, za mascherana nije baš pametno, taj čovjek igra sa takvim srcem i takav je borac, užasno mi sliči na puyola i bit će velika greška ako ode..

ELS BLAUGRANES ! BARCA BARCA BARCA !
10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Tako je.Gadi mi se ovo što nama traže za neke panjeve po 30 miliona a mi vrhunske igrače dajemo skroz jeftino.Ramirez ide beslatno,Mascherano neće za više od 10, Bartra također.

This time next year we&amp;amp;amp;#39;ll be millionaires
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice