FC Barcelona izdvojena tema

poruka: 50.713
|
čitano: 5.314.452
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
offline
FC Barcelona

Imaju li gdje kratki isjeci od jucerasnje utakmice, prilike itd? Zanima me i ta greska Ter Stegena, posto nisam stigao gledat utakmicu.

Barcelona - Mes que un club
15 godina
offline
Re: FC Barcelona
el.šef kaže...

Imaju li gdje kratki isjeci od jucerasnje utakmice, prilike itd? Zanima me i ta greska Ter Stegena, posto nisam stigao gledat utakmicu.

 

 

high:

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Alcacer službeno 30 miliona plus 2 u varijablama
This time next year we'll be millionaires
9 godina
offline
FC Barcelona

Zavrsena je i ova prica!

Barcelona - Mes que un club
8 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Za Gomesa se piše da je plaćen 55mil €u kaj sumnjam..I 35mil € je previše za dosada nedokazanog nogometaša. Prošle godine izabran u najgoru momčad sezone. Bolje da su za taj novac kupili desnog beka, a Sergi Roberta ostavili u sredini

artuditu
15 godina
offline
Re: FC Barcelona
Mangala na posudbi u Valenciji.....heh bokte sta nam Pep nije njega poslao :D
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
flpmyslf kaže...

Za Gomesa se piše da je plaćen 55mil €u kaj sumnjam..I 35mil € je previše za dosada nedokazanog nogometaša. Prošle godine izabran u najgoru momčad sezone. Bolje da su za taj novac kupili desnog beka, a Sergi Roberta ostavili u sredini

 Plaćen je 35 miliona. 10 miliona bonusa ako osvoji zlatnu loptu.5 miliona ako Barca osvoji LP i 5 za još nešto.

This time next year we'll be millionaires
8 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Boixus Nois PS kaže...
flpmyslf kaže...

Za Gomesa se piše da je plaćen 55mil €u kaj sumnjam..I 35mil € je previše za dosada nedokazanog nogometaša. Prošle godine izabran u najgoru momčad sezone. Bolje da su za taj novac kupili desnog beka, a Sergi Roberta ostavili u sredini

 10 miliona bonusa ako osvoji zlatnu loptu

 Em su budale oni kaj mu to ponude jer znaju da od toga nista, a em je on sam budala jer jos vise zna da od toga nista..Bolje da su mu dali da ako odigra 50% tekmi u prvih 11 dobije 10 mil €

artuditu
10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Mislim da je to onih 5 miliona koje nedostaje u mojoj računici haahah.

 

 

This time next year we'll be millionaires
9 godina
odjavljen
offline
FC Barcelona

Sir Alex Ferguson (bivši trener Manchester Uniteda): "Barcelona i Real Madrid su sjajni timovi. Oni dominiraju u evropskom nogometu. Međutim, u trenutku kada oni budu željeli više, mislim da će tada Juventus i Bayern moći pobijediti svakoga u Ligi šampiona."

 

Ovako izgleda raspored Barçinih utakmica u ovom mjesecu. Kao što smo pisali, katalonski velikan će odigrati čak sedam utakmica u 23 dana.

 FC Barcelona će 6. septembra/rujna predstaviti novi ured koji će se nalaziti u New Yorku, odnosno na "Park Aveniji". Predsjednik Josep Maria Bartomeu i podpredsjednici kluba Jordi Cardoner, Jordi Mestre i Manel Arroyo će biti prisutni na ceremoniji otvaranja istoga. To je strateški potez donesen odlukom predsjednika i podpredsjednika Barçe, a glavni razlog tome je zbližavanje i veća reklamacija s tržištem SAD-a. Manel Arroyo je na sljedeći obrazložio i prokomentirao buduće otvorenje ureda i političke (strateške) poteze Barçe: "To će biti zadnji ured koji je otvoren, što se tiče ovosezonskih političkih akcija. Za budućnost, jedna od najvećih 'meta' za političko i poslovno proširenje je definitivno Brazil. To je sve što za sada mogu reći."

 

Lucas Digne: "Igrati za Barcelonu je veliki izazov. To je najveći Klub na svijetu i želim da sa njim osvojim sve što mogu." "Leo Messi je nevjerovatan. Jednostavno, on je najbolji na svijetu. Taj čovjek radi nevjerovatne stvari na terenu." "Učim španjolski i katalonski jezik zajedno sa Umtitijem. Dok mi se nakon svake utakmice trener obrati na italijanskom jeziku." "Imao sam dvije ponude iz Engleske, ali kada sam saznao da me Barça želi, jednostavno nisam mogao odbiti ponudu. Ovo se dešava jednom u životu i to morate iskoristiti."

 

Prema pisanjima britanskog "Mirrora" razgovor između Lea Messija i Luisa Suáreza prije sinoćnje utakmice je izgledao ovako: Lionel Messi: "Bit će lijepo te vidjeti kako gubiš." Luis Suárez: "Ja sam mislio da si ti još uvijek u mirovini." Lionel Messi: "Promijenio sam svoje mišljenje, jer sam saznao da igram protiv tebe. Poslije utakmice ćeš me moliti da se ponovo vratim u mirovinu." Razgovor između dva klupska prijatelja je bio u svrhu šale, a nakon posljednjih riječi Argentinca u obojice se mogao vidjeti 'široki' osmijeh na licu.

15 godina
offline
Re: FC Barcelona

Koja je poanta kopiranja Balkan fans xd...mislim da svi pratimo tu stranicu

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
Poruka je uređivana zadnji put sub 3.9.2016 15:21 (Mitch).
9 godina
odjavljen
offline
FC Barcelona

Za svaki slučaj, 

10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Barca tužila Santos u vezi Gabigola jer je imao dogovor sa Barcom ili nešto tako.
This time next year we'll be millionaires
15 godina
offline
Re: FC Barcelona
Da, Barca je otkupila prava na igrača 2013. kad su uzimali i Neymara, ali nisu htjeli realizirati zbog zabrane, i ostavili su ga da se razvija.
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Ronaldo ima 91 dribling u novoj Fifi,a Ben arfa 88 xD koja realnost
15 godina
offline
Re: FC Barcelona
Messi ima workrate na medium jer je potpisao za PES....
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
10 godina
offline
Re: FC Barcelona
Mitch kaže...
Messi ima workrate na medium jer je potpisao za PES....

 messi u skoro svakoj fifi dosad ima workrate na medium

15 godina
offline
Re: FC Barcelona
Del_Boy97 kaže...
Mitch kaže...
Messi ima workrate na medium jer je potpisao za PES....

 messi u skoro svakoj fifi dosad ima workrate na medium

 Nema, od 15 ima. Imao je High/med, pa med/low..sad med/med

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
10 godina
offline
Re: FC Barcelona
Mitch kaže...
Del_Boy97 kaže...
Mitch kaže...
Messi ima workrate na medium jer je potpisao za PES....

 messi u skoro svakoj fifi dosad ima workrate na medium

 Nema, od 15 ima. Imao je High/med, pa med/low..sad med/med

 ali i u 15 i 16 je još pod ugovorom bio

14 godina
offline
Re: FC Barcelona
Gledam ovu Argentinu bez Messija i to je očaj živi. Ne mogu spojiti jednu akciju protiv Venezuele.
Za vrijeme Messijeve ozljede, pali su na 5. mjesto kvalifikacija. Kad se Messi vratio, došli na prvo mjesto. Sad će opet pasti na 5.

Ali eto, Messi je trebao sa ovim panjevima osvojiti sve. Kako da ne. Mogu biti sretni što imaju njega pa još imaju nekakve šanse za ostvariti neki rezultat. Ta ekipa bez njega ne može dobiti nikoga.
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Pique je kralj hahah
This time next year we'll be millionaires
10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

U subotu protiv Alavesa , u 20:30.

 

Messi ozljeđen ,Neymar nakon 100 dana prvi put u Barcelobi odradio trenig.

Možda će Paco debitirati?

This time next year we'll be millionaires
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
fakEEE kaže...
morbida kaže...

 jer ti vidis ove tri tockice na kraju?jer  me možeš podsjetiti zašto ste suspendirani da igraca nemozete dovoditi?

 Pa suspendirani su zato sto su u neku ruku receno trgovali djecom i kupili jednu LP kako bi danas imali kakvu takvu kratkotrajnu ulogu na europskoj nogometnoj sceni....

 Karma 

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
10 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Mislim da će u subotu Paco zamjeniti Suareza,jer zašto ne,dobra prilika.U napadu če vjerovatno počet Neymar-Suarez-Arda,tako da mislim da bi Paco mogao i upisati prvijenac.
14 godina
offline
Re: FC Barcelona

Specijalni opet izgubio od Pepa. Žali Bože onih silni 100+ miliona ojra za Pogbu, prosječan igrač i ništa više.

Nije sve u sarkazmu, ima nešto i u podjebavanju..
9 godina
offline
FC Barcelona

Ovaj Man City oduvjek zeli biti Barcelona, jedva cekam da se sastanemo u LP pa da dobiju jos jednu porciju.

Barcelona - Mes que un club
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
el.šef kaže...

Ovaj Man City oduvjek zeli biti Barcelona, jedva cekam da se sastanemo u LP pa da dobiju jos jednu porciju.

 Nemaju oni igrače za takav nogomet. Njima više paše neki eng stil.

Nije sve u sarkazmu, ima nešto i u podjebavanju..
12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Ali ovaj put City na klupi ima čovjeka koji je stvorio ovu modernu Barcu,vidi se njegova ruka u igri Citiya,pa 40 minuta United nije mogao dodirnuti loptu,igrali su jako lijepo,brzo,točno.Po meni ako ovako nastave mogli bi biti glavni favorit za naslov.

 

Vjerujem da će Barci ovaj put biti najteže do sad protiv Citija ali isto tako ni ne sumnjam u pobjedu,ipak nitko protiv Barce ne može igrati njihovu igru.

15 godina
offline
Re: FC Barcelona
City bi ovo dobio s 3:0 da Bravo nije shebo gol i da nije pala ona stativa. Pep je ucitelj, a Mourinho ucenik...vjerujem da je ovaj jako zivcan na Pepa :)



Ono sto nama pase je sto je Pep uvijek fokusiraniji na ligu, a ne na LP....oni su sigurno najbolja engleska momcad i dobro je da smo s njima u grupi i prakticki ih ne vidimo prije cetvrtfinala. Ja mislim da ce top 4 ove sezone biti Juve, Barca, Man City i Real. Vidjet cemo Bayern, ali dosta im je stara momcad.
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
14 godina
offline
Re: FC Barcelona

Real trpa ovu jadnu Osasunu. Opet će biti kanta za nabijanje gol razlike jačim ekipama.

Nije sve u sarkazmu, ima nešto i u podjebavanju..
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice