FC Barcelona izdvojena tema

poruka: 50.711
|
čitano: 5.290.962
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Raketa je zvjerkan,naš najbolji igrač 1.poluvrijeme,ne samo zbog gola nego samo koliko oduzetih lopti,uklizivanja...stvarno mi nije jasno da postoji još pojedinaca koji ga osporavaju. Trebaju samo smanjiti greške u sredini jer iz njih je Atletico dva ili tri puta opasno krenuo ka golu. Oni će se sad trebat malo više otvorit, a tu vidim neku priliku za kontru.Roberto igra isto odličnu utakmicu,ni u najluđim snovima ne bih mogao zamisliti da će dečko ovako igrati na beku.

7 godina
offline
FC Barcelona

Messi opet ozlijeđen, upravo primili gol, 

Zemlja je kuća slika, a srce čovjeka je riznica prizora života koji poput slika prolaze ljudskom sviješću, te čovjek živi i pati poput glumca, a uči poput gledatelja.
10 godina
offline
FC Barcelona

slippy masche

12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Ja se ne sjecam je li ikada enrique pogodio s izmjenom tj. da je ta izmjena napravila nesto znacajno na utakmici.
10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Pa ovi panjevi iz Atletica su toliko loši u napadu da ni oni ne znaju kako su ga dali....


Nemamo sreće nimalo prati nas neki maler...
This time next year we'll be millionaires
12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Stvarno ne znam šta se događa sa Mascheom ove sezone ali već nas je u ranoj fazi u 2 utakmice koštao 6 bodova. Toliko se trudiš da probiješ bunker i zabiješ da bi onda onako jadno primio. Sva sreća još je tek početak sezone, ali neke stvari već sada ne valjaju, najviše me smeta obrana koja konstatno prima barem jedan gol po utakmici. Samo se nadam da nije nešto ozbiljno s Messijem, sad idu 3 puta zaredom u goste, bit će teško, pobjede su neophodne, šteta što nismo danas iskoristili priliku i približili se Realu na bod zaostatka.

12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Npr. da imamo normalnu upravu I normalnog trenera kupili bismo desnog beka umjesto napadaca koji nece ni igrat,sada u ovoj situaciji taj desni bek bi usao umjesto messija,a roberto bi otisao na desno krilo I igrali bismo formaciju koja je izmasakrirala real.
12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Da, to mi isto nije jasno da Enrique nije iskoristio treću zamjenu,npr. mogao je uvesti Paca umjesto nekog pa pokušati sa 2 špica. Ne kužim zašto je onda doveden,da ulazi i zabija kad je rezultat 4-0,5-0,svašta. Realno on nikad nije znao pogoditi sa izmjenama,totalno nema osjećaj koji bi igrač mogao pomoći u određenim situacijama, a da ne kažem koliko su samo puta njegove izmjene koštale bodova, ne kažem da je i danas bio taj slučaj, ali svejedno trebao je nešto napraviti. Trener bez ideje kad ne ide i to je to.

 

Stvarno se nadam da će se Umtiti vratiti što prije jer je već u ovih par utakmica što je odigrao pokazao da je nezamjenjiv.

Poruka je uređivana zadnji put čet 22.9.2016 0:07 (barcafan12).
10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Roberto je odličan nema potrebe za drugim bekom barem trenutno.

Ljudi atletico sa brani vrhunski imali su šugavu priliku a promašili svoje.

Pa hoće li ikad onaj Alba nešto lucidno napraviti u napadu...
Mogao je dati gol kako je htio.
Pique šansa glavom,Neymar slobodni i par šuteva itd...


This time next year we'll be millionaires
13 godina
offline
Re: FC Barcelona
J*bote koja nesreća da se ozljede vjerojatno i 2 najvažnija igrača usred utakmice. Sva sreća da je i Real kiksao pa ovo i nije tolika katastrofa. Mascherano preloš ove sezone, Umtiti će ga izgurati iz ekipe samo tako.
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Mascherano nas je ove sezone dobro koštao.Marhueu i on protiv Alavesa.Sad protiv Atletica.

Da je imalo sreće bilo imali bi 15 bodova.Dogodine se rješiti Mathieua pod hitno.

Štety je to što igramo jako dobro a naši konkurenti jako loše i bez ideje.
Mogli smo imati laganu prednost već.

Ali opet Real u zadnjih 20 utakmica je jednom dobio Atletico.
This time next year we'll be millionaires
15 godina
offline
Re: FC Barcelona
Ma dobro, meni je prioritetnije da mi osvojimo LP a ne Primeru ove sezone...Primera imamo dovoljno :)
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
7 godina
offline
FC Barcelona

Valjda ćemo biti prvi na tablici do povratka Messija. 

Zemlja je kuća slika, a srce čovjeka je riznica prizora života koji poput slika prolaze ljudskom sviješću, te čovjek živi i pati poput glumca, a uči poput gledatelja.
10 godina
offline
FC Barcelona
"Istina je. Žalim i dan danas što mu nisam isplatio novac koji je tražio. Škrtica sam, i to priznajem. Proklet bio dan kada sam ga pustio da ode. Nisam to htio, vjerujte mi. Pokajao sam se. Ali moje pokajanje ga nikad više nije vratilo u Barcelonu, i to me boli. Ronaldo je najbolji igrač kojeg sam ikad gledao. Pitajte današnju mladež i igrače ko su najbolji igrači ikad - svi će reći Maradona, Pele, Messi... Nisu, za mene nisu. Za mene je najbolji Ronaldo. Pitajte ih sjećaju li se najboljeg gola svih vremena? -Reći će, Maradonin protiv Engleske ili Messijev protiv Getafea. Ni ovdje se ne slažem sa njima. Sjećate li se Ronaldovog gola protiv Compostele? Dalje vam ne moram govoriti... Ustvari, moram. Ne mogu a da ne izbacim iz sebe tu hrpu koja se nagomilala tokom godina. Žalim za Ronaldom, žalim za njegovom karijerom. Svaki njegov lom bio je bolan i za mene. Kao da ga je neko koristio kao vudu lutku da mi naudi.

Da je barem htio. Da je barem imao imalo više volje... Šteta. Danas bi sigurno više ljudi dijelilo moje mišljenje. Ali, nije. Želio je igrati i onda kada nije trebao. Volio je loptu. Ako ništa, barem su zbog njega milion drugi zavoljeli loptu. Otišao je u suzama. Tad sam shvatio da mu nije bilo svejedno, da je samo htio ono što zaslužuje. Volio je naš klub i naše navijače jednako kao loptu. Ja sam milionima oduzeo taj spoj Barcelone i njega. Optužite me. Pljujte po meni, zaslužio sam to. Ali pokušajte mi oprostiti. Svi mi griješimo, neki manje, neki više. Ja sam puno pogriješio. Danas sam svjedok da ima i važnijih stvari od novca. Da sam barem odbio nekog mladića koji je spiskao milione za par mjeseci na skupa auta, stanove, žene... Odbio sam najboljeg igrača ikad koji nije imao poroke. Ustvari, imao je jedan. Dolazio je na trening prvi a odlazio zadnji. To ga je umaralo. Ali zbog toga su ga cijenili svi suigrači.

On je bio istinska zvijezda. Svi su ga željeli vidjeti. Na terenu i van njega. Drugi klubovi su se u to vrijeme mučili da pokrenu posao sa prodajom dresova. Sve što smo mi trebali jeste da se Ronaldo pojavi u reklami i imali smo bum. Ali, bitnije je ono što je radio na terenu. Nije se dugo zadržao kod nas, ali nas je zadužio za sva vremena. Bio je užitak gledati ga. I hvala mu. Nadam se da će mi i on oprostiti. Možda ću dobiti plus kod njega ako mu kažem da čovjek od 80 godina ima njegov poster i da sam taj čovjek ja... Možda i neću. Ali nadam se da hoću."

Riječi Josepa Lluisa Nuneza u emisiji o najkontroverznijim predsjednicima ikad. On je jedan od njih i poznat je po tome što nije htio dati veći platu Maradoni, Stoichkovu, Figu i Ronaldu.
poduži tekst ali vrijedi pročitat

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 23.9.2016 16:09 (Del_Boy97).
7 godina
offline
FC Barcelona

Igramo dobro i bez Messija, Suarez i Rafinha nastavljaju trpati, 

Dosta igrači Barcelone griješe u dodavanjima.

Zemlja je kuća slika, a srce čovjeka je riznica prizora života koji poput slika prolaze ljudskom sviješću, te čovjek živi i pati poput glumca, a uči poput gledatelja.
Poruka je uređivana zadnji put sub 24.9.2016 17:03 (thekeyofdestiny13).
15 godina
offline
Re: FC Barcelona
Ovaj Gomes je za ku*ac.
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Sviđa mi se ovaj Digne isko nije neki veliki znalac u obrani uklizuje i trči.U napadu jednostavno igra.

Šteta za Paca bio bi vrhunski prvijenac
This time next year we'll be millionaires
10 godina
offline
FC Barcelona

roberto bolji nego alves sto je bio zadnje 2-3 godine

12 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

hector se nece naigrati kraj roberta.

13 godina
offline
Re: FC Barcelona
Bellerin nam ne treba, on je igrač na prodor i brzinu sa malo inteligencije. Isti Alba, sano na desnoj strani.

Sergi je tu gdje je zato što je inteligentan igrač i može se prilagoditi svakoj poziciji. Rastura na desnom bočnom i ne treba nam skupo pojačanje za tu poziciju.
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Bellerin nam ne treba...Roberto je inteligentan i zato igra ispred Vidala koji je taktički i po znanju loš.

Večeras Real gubi bodove budu li igrali kao i inače.
This time next year we'll be millionaires
10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Kao što rekoh Real ispustio bodove.
Izgleda da su i navijači Reala progledali u vezi Ronalda.

Šteta što je gubavi Aletico uzeo bod tako nezasluženo sad bi bili 2 boda u prednosti.
This time next year we'll be millionaires
12 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

volio bih da iducu utakmicu vidal i paco krenu od pocetka.

9 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

imam osjecaj da ce real svako teze gostovanje kiksat kud su dobili te zabrane i to a i nemaju bas puno igraca za rotirat kad se zagusti sezona mozda se i barca odalji a mozda i ne vidit cemo 

10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Real nije imao igre ni prošle godine.
Više sreće nego pameti.

Ove sezone sa onakvim trenerom ne mogu daleko jer lik ništa nije donio novo u igru Reala.

Ronaldo gori nego ikad.
This time next year we'll be millionaires
12 godina
protjeran
offline
7 godina
offline
FC Barcelona

Ajmoo, Barcaa, pobjedaa.

Zemlja je kuća slika, a srce čovjeka je riznica prizora života koji poput slika prolaze ljudskom sviješću, te čovjek živi i pati poput glumca, a uči poput gledatelja.
12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Prvih pola sata jad I bijeda
13 godina
offline
FC Barcelona

Očajno...

VISCA BARCA
12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Jako loše,Paco nije imao 2 dodira sa loptom,igrač manje na terenu,dok Busquets igra jednu od lošijih utakmica za Barcu,pogreška za gol je bila samo šlag na tortu njegovoj partiji.Ne pamtim ovoliko grešaka u dodavanju,bezidejnost prema naprijed,Neymar ne može nikoga preć,jedini je Suki imao par dobrih situacija,ono kad ga je Neymar izbacio pred golmana je trebao završiti sam, a ne tražiti Paca. Uglavnom,ovakvom igrom nećemo ni do boda doći, a mogli smo vrlo lako i primiti još barem jedan, sva sreća pa i City ima 2-2 kod Celtica ali vjerujem da će oni uzeti 3 boda dok mi,vrlo vrlo teško.Nadam se da će proigrati u drugom poluvremenu,pod hitno ubaciti Ardu, možda čak i Suareza, koji bi mogao donijeti nešto svojom brzinom i driblingom,sredina nam je užasno spora,neprecizna,bezidejna.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice