FC Barcelona izdvojena tema

poruka: 50.713
|
čitano: 5.311.692
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
offline
FC Barcelona

Svaka čast na pobjedi Barce i samo tako treba i nastaviti, a Iniesti želim brz oporavak. 

10 godina
online
Re: FC Barcelona
Pozdravlja vas tata messi
8 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Pre trom mi je Busquets, dosta je griješio/kasnio na lopte dns. Fali jedan inteligentan igrač koji može zamjeniti Iniestu, jer sada ce biti tesko bez njega. Kvaliteta u veznom redu je velika, a ozljedom Inieste ostaje velika rupa za popuniti. Arda bi trebao sad biti igrac koji tu rupu donekle moze popuniti. Gomes mi je isto slab. Teška utakmica, zadnjih 10 minuta Valencia ima šanse, al igraci ko da su mi zbnunjeni i ne kuze kaj trebaju napravit kad dođu pred gol. Onaj ''faul'' Umtitija nikako nije penal, to je cisti start, malo ga je odgurnuo i čovjek je pao jer je bio u raskoraku

artuditu
15 godina
offline
Re: FC Barcelona
Vezni red mora bit Rakitic, Suarez, Roberto dok ne dode Iniesta
9 godina
offline
Re: FC Barcelona
Mitch kaže...
Vezni red mora bit Rakitic, Suarez, Roberto dok ne dode Iniesta

 Koga će stavit za desnog beka? Po meni Sergi, iako mu nije prirodna pozicija, kompetentno zatvara taj dio igrališta

15 godina
offline
Re: FC Barcelona
playjob kaže...
Mitch kaže...
Vezni red mora bit Rakitic, Suarez, Roberto dok ne dode Iniesta

 Koga će stavit za desnog beka? Po meni Sergi, iako mu nije prirodna pozicija, kompetentno zatvara taj dio igrališta

 A ono, ako će Umtiti i Masche morat bit stoperi onda da. Ne znam kakva je situacija s Rafinhom

9 godina
offline
Re: FC Barcelona
Mitch kaže...
playjob kaže...
Mitch kaže...
Vezni red mora bit Rakitic, Suarez, Roberto dok ne dode Iniesta

 Koga će stavit za desnog beka? Po meni Sergi, iako mu nije prirodna pozicija, kompetentno zatvara taj dio igrališta

 A ono, ako će Umtiti i Masche morat bit stoperi onda da. Ne znam kakva je situacija s Rafinhom

 Moje mišljenje je da bi veza trebala ovako izgledat: Rafinha, Suarez i Rakitić.
Barem do zimskog prijelaznog roka pa da uzmemo Bellerina po mom mišljenju, ali pročitao sam negdje jutros da je rekao: "Ako me Barca bude zvala, neću se javiti", ma da sumnjam, koji milijun više bi to trebao riješiti 

10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Evo sad hladne glave jedan review sa moje strane...

 

Po meni kad Busqets nije nas svojoj razini fali nam snage i brzine u sredini.Svaki klub ima takvog igrača koji je sve stiže,koji je čvrst i tako dalje...

Problem je što je Busqets visok 1.90m i dosta je spor i trom.Inače on to nadoknađuje postavljanje,razmišljanjem 2 koraka u naprijed ali ove sezona je dosta ispod svoje razine.

Također i Rakitić.Nekako jednu utakmicu odigra odlično pa par sljedećih sve bezveze,ko da i nije igrao.Slabo po meni dijeli lopte naprijed i u prostor.Kao da mu je Messi jedini suigrač.

Gomes nekako čovijek ima dobra dodavanja,tehniku ali kad je u deulu nekako je premekan i ide sa 305 snage...nisam ga vidio da je bacio nekog na tlo s bozirom koliko je fizčki jak.

 

Što se tiče obrane , naša obrana bez Piquea će uvijek biti za klasu lošija,pogotovo sad klad nema Alvesa,Albe koji su igrali godinama tu..

Ter Stegen u formi odlično je branio zadnjih par utakmica.

 

Inače na zimu obavazeno Lichsteinera ili netko drugi na desnog beka,jer Roberto neće moći igrati cijelu sezonu.Kkave smo sreće ozljedit će se kad bude najpotrbnije.

Cancelo je strašno fizički jak i spreman , ako ima imalo soli u glavi mogao bi biti dobar igrač.

Ako nije situacija za kupiti igrača od 30-40 miliona eura kao što je slučaj Bellerin,Cancelo ili netko treći onda opcija Srna/Lichestiner i nije toliko loša jer je onaj Vidal van kluba od davnih dana.

Inače dosta je bila i jedna utakmica što je igra da pokaže kako je loš igrač.

This time next year we'll be millionaires
12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Rakitic je jucer prema nazad odigralo majstorski,da je zabio ono,po meni bi bio igrac utakmice.
12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Evo gledam city,stones igra kao amater
14 godina
offline
Re: FC Barcelona

Gdje gledati ovaj Superkup katalonije?

Nije sve u sarkazmu, ima nešto i u podjebavanju.. PSN: ROZNER_GT
7 godina
offline
Re: FC Barcelona
x18x05x kaže...

Gdje gledati ovaj Superkup katalonije?

 Probaj ovdje

14 godina
offline
Re: FC Barcelona

Večeras treba prestat taktika uvijek ćemo zabit više golova nego što ih primimo. Barem im zabit 6-7 komada, baš su kanta za napucavanje.

Nije sve u sarkazmu, ima nešto i u podjebavanju.. PSN: ROZNER_GT
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
x18x05x kaže...

Večeras treba prestat taktika uvijek ćemo zabit više golova nego što ih primimo. Barem im zabit 6-7 komada, baš su kanta za napucavanje.

 Pa igraju za K. Čim obrana pokušava kreirati nešto nema tu golova. 

Nije sve u sarkazmu, ima nešto i u podjebavanju.. PSN: ROZNER_GT
10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Dosadna utakmica.

Stvarno nervira kompliciranje .u zadnje vrijeme nam fali više okomitosti u zadnjoj trecini bez puno kompliciranja.
This time next year we'll be millionaires
14 godina
offline
Re: FC Barcelona

Rafinja i Denis stalno vraćaju loptu unazad, daj ih van odmah. Suarez kao da ima dvije ljeve. 

Nije sve u sarkazmu, ima nešto i u podjebavanju.. PSN: ROZNER_GT
12 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Opet kao da su podcijenili protivnika ,tako i igraju... jedini koji su dobro odigrali su Umtiti i Roberto,ostali za zaborav. Mora to bolje,nema mjesta za kikseve više baš zbog kiksa Seville danas.
10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Naletim.nq video Alexa Grimalda u Benfici...Pa ovo je veća greška nego Thiago Alcantara.

Momak kroz 2 godine može biti u top 3 na svijetu.Čitam malo o njemu Guardiola ga je pratio nedavno i da idu po njega na zimu.Veliki kiks.
This time next year we'll be millionaires
14 godina
offline
Re: FC Barcelona

Poznato je da se Barca olako riješava igrača, već smo navikli na te greške. 

Nije sve u sarkazmu, ima nešto i u podjebavanju.. PSN: ROZNER_GT
14 godina
offline
Re: FC Barcelona

Jedna od najdosadnijih utakmica Barce zadnjih godina. 

Nije sve u sarkazmu, ima nešto i u podjebavanju.. PSN: ROZNER_GT
10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Baravno ali ovo će biti jedna od najvećih.Vrijeme će pokazati svoje.
This time next year we'll be millionaires
15 godina
offline
Re: FC Barcelona
Boixus Nois PS kaže...
Baravno ali ovo će biti jedna od najvećih.Vrijeme će pokazati svoje.

 Šta će ovo bit od najvećih, Atletico je Granadu naguzio 7-1

10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Haha pogledaj ranije postove...govorim o grimaldu
This time next year we'll be millionaires
12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Hm dali smo 70+ mil eura za 2 igraca koja nece ni igrati. Svaka cast upravi.
10 godina
online
Re: FC Barcelona
Boixus Nois PS kaže...
Naletim.nq video Alexa Grimalda u Benfici...Pa ovo je veća greška nego Thiago Alcantara.

Momak kroz 2 godine može biti u top 3 na svijetu.Čitam malo o njemu Guardiola ga je pratio nedavno i da idu po njega na zimu.Veliki kiks.

 alcantara nije nicija greška doli njegova, lik je igrao ali je htio ić jer je budaletina

10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona

Išao bih i ja kad je Cesc Fabregas igrač zvani statistika igrao ispred njega.Čovijek od početka svoje karijere nikad nije mogao izdržati napore, svaki put poslije prvog dijela sezone ne može hodati.

This time next year we'll be millionaires
15 godina
offline
Re: FC Barcelona
Del_Boy97 kaže...
Boixus Nois PS kaže...
Naletim.nq video Alexa Grimalda u Benfici...Pa ovo je veća greška nego Thiago Alcantara.

Momak kroz 2 godine može biti u top 3 na svijetu.Čitam malo o njemu Guardiola ga je pratio nedavno i da idu po njega na zimu.Veliki kiks.

 alcantara nije nicija greška doli njegova, lik je igrao ali je htio ić jer je budaletina

 Pa realno ni nije neka velika greška...u Bayernu nije apsolutno ništa pokazao, lošiji je od Fabregasa (Chelsea Fabregasa) u svakom pogledu.

 

Rafinha je bog i batina za njega u ofenzivi.

Poruka je uređivana zadnji put ned 30.10.2016 21:48 (Mitch).
10 godina
online
FC Barcelona

pa covjek je u svojoj zadnjoj sezoni imao više minuta nego legendarni xavi, pa ako mu to nije dosta onda je stvarno kreten što i je

15 godina
offline
FC Barcelona

Danas me baš ništa nije moglo nasmijati i onda sam vidio da je Bale dobio ugovor od 40 mil € godišnje. 

9 godina
offline
Re: FC Barcelona
Kako? Tjedno 300.000 funti, to je 15 600 000 funti godisnje, to je oko 156 milijuna kuna godisnje, uzmimo da je euro 7.5kn to je 20, 21 milijun eura
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice