FC Barcelona izdvojena tema

poruka: 50.711
|
čitano: 5.293.093
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
ATJLučko kaže...
hrvooje kaže...

Golman Las Palmasa je čudo. Realno bi bilo barem 3:0

Da je čudo potpuno, bilo bi 0 : 0! 

 Pa ne baš. Imali su u prvom dijelu 6 mrtvaca. I samo jedan tada primljen gol je čudo. Sad je već dobio 4 pa su stvari legle na svoje mjesto ;)

Nećemo dividende, hoćemo veće lopate!
12 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Ajde nek je jednom i pogodio sa rotacijama. Jako lijepa predstava,sada samo nastaviti ovako. Drago mi i zbog Vidala ali možda za njega malo prekasno počeo igrati, ali ko zna.
14 godina
offline
Re: FC Barcelona

Šteta, mogli su barem 7-8 golova dati.

Nije sve u sarkazmu, ima nešto i u podjebavanju..
13 godina
offline
Re: FC Barcelona
hrvooje kaže...
ATJLučko kaže...
hrvooje kaže...

Golman Las Palmasa je čudo. Realno bi bilo barem 3:0

Da je čudo potpuno, bilo bi 0 : 0! 

 Pa ne baš. Imali su u prvom dijelu 6 mrtvaca. I samo jedan tada primljen gol je čudo. Sad je već dobio 4 pa su stvari legle na svoje mjesto ;)

Gledao sam utakmicu, i samo na osnovu prikazanog od igrača Barcelone u prvom poluvremenu, a na osnovu prikazanog u drugom, evidentno je tko je tu tko na travnjaku! 

Jesu, imali su mrtvace, ali su ponekad bili sebični dodati nekom u boljoj poziciji, ili su vuuuuuuukli loptu pa do preksutra, a ništa uspjeli napraviti nisu! 

ATJ Lučko
7 godina
offline
FC Barcelona

Drago mi je što je Vidal zabio gol, a i Paco, koji je bio asistent. Sad bi tako rutinski trebali pobijediti i Eibar. 

14 godina
offline
Re: FC Barcelona
ATJLučko kaže...
hrvooje kaže...
ATJLučko kaže...
hrvooje kaže...

Golman Las Palmasa je čudo. Realno bi bilo barem 3:0

Da je čudo potpuno, bilo bi 0 : 0! 

 Pa ne baš. Imali su u prvom dijelu 6 mrtvaca. I samo jedan tada primljen gol je čudo. Sad je već dobio 4 pa su stvari legle na svoje mjesto ;)

Gledao sam utakmicu, i samo na osnovu prikazanog od igrača Barcelone u prvom poluvremenu, a na osnovu prikazanog u drugom, evidentno je tko je tu tko na travnjaku! 

Jesu, imali su mrtvace, ali su ponekad bili sebični dodati nekom u boljoj poziciji, ili su vuuuuuuukli loptu pa do preksutra, a ništa uspjeli napraviti nisu! 

 STRUČNJAK

Nije sve u sarkazmu, ima nešto i u podjebavanju..
13 godina
offline
Re: FC Barcelona
x18x05x kaže...
ATJLučko kaže...
hrvooje kaže...
ATJLučko kaže...
hrvooje kaže...

Golman Las Palmasa je čudo. Realno bi bilo barem 3:0

Da je čudo potpuno, bilo bi 0 : 0! 

 Pa ne baš. Imali su u prvom dijelu 6 mrtvaca. I samo jedan tada primljen gol je čudo. Sad je već dobio 4 pa su stvari legle na svoje mjesto ;)

Gledao sam utakmicu, i samo na osnovu prikazanog od igrača Barcelone u prvom poluvremenu, a na osnovu prikazanog u drugom, evidentno je tko je tu tko na travnjaku! 

Jesu, imali su mrtvace, ali su ponekad bili sebični dodati nekom u boljoj poziciji, ili su vuuuuuuukli loptu pa do preksutra, a ništa uspjeli napraviti nisu! 

 STRUČNJAK

Samo pogledaj stanje na tablici! 

Koliko je ono minus trenutno danas u Barceloni, uz dvije utakmice manjeeeeeeee  ????? 

ATJ Lučko
14 godina
offline
Re: FC Barcelona

Zapeo si za te minuse a ne sjećaš se prošle sezone kad je u madridu bilo i minus 11 ako se ne varam.

Nije sve u sarkazmu, ima nešto i u podjebavanju..
13 godina
offline
Re: FC Barcelona
x18x05x kaže...

Zapeo si za te minuse a ne sjećaš se prošle sezone kad je u madridu bilo i minus 11 ako se ne varam.

Zapeo ja za puuuuuuno toga kolega !!!! 

Kako kaže ona narodna "Kolo sreće se okreće", i kao ove sezone jedan klub osvoji trostruku krunu, biti će to veliki vjetar u leđa narednim sezonama, samo je pitanje, u kojim sastavima će se igrati utakmice, ako koji igrači budu otišli, bili prodani dalje!? 

A najviše sam malo soliti rane onima koji su umišljeni da je "SAMO NJIHOV KLUB" pretplaćen na pobjede i prva mjesta, gdje god se ukazao i igrao utakmice, evo vidi se iz trenutno priloženog, tko je gdje pozicioniran! 

ATJ Lučko
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
ATJLučko kaže...
x18x05x kaže...

Zapeo si za te minuse a ne sjećaš se prošle sezone kad je u madridu bilo i minus 11 ako se ne varam.

Zapeo ja za puuuuuuno toga kolega !!!! 

Kako kaže ona narodna "Kolo sreće se okreće", i kao ove sezone jedan klub osvoji trostruku krunu, biti će to veliki vjetar u leđa narednim sezonama, samo je pitanje, u kojim sastavima će se igrati utakmice, ako koji igrači budu otišli, bili prodani dalje!? 

A najviše sam malo soliti rane onima koji su umišljeni da je "SAMO NJIHOV KLUB" pretplaćen na pobjede i prva mjesta, gdje god se ukazao i igrao utakmice, evo vidi se iz trenutno priloženog, tko je gdje pozicioniran! 

 Fanbojić i ništa drugo.  Neće real ove sezone ništa osvojit.

Nije sve u sarkazmu, ima nešto i u podjebavanju..
Poruka je uređivana zadnji put sub 14.1.2017 22:50 (x18x05x).
15 godina
offline
Re: FC Barcelona
Real ove sezone igra kao mi 2014/15 ja se ne šalim.....neporaženost itd. a sve nekako prosječna igra za tako dobre igrače.

Osvojit će nešto sigurno...ali trostruku krunu (jedino što im fali) zbilja sumnjam.

13 godina
offline
Re: FC Barcelona

prc

15 godina
offline
Re: FC Barcelona
Lol golman debil...ali dobro očekivano da će Real dobit nakon što su ih razbili 3-0
14 godina
offline
Re: FC Barcelona

Da nije tih penala penaldo bi zabio 200 golova manje u karijeri.

Nije sve u sarkazmu, ima nešto i u podjebavanju..
12 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Bravo Sevilla, morao je doć kraj sretnim pobjedama...na ovakvim utakmicama se okreće sezona
15 godina
offline
Re: FC Barcelona
JohnnyBlaze kaže...

prc

 

13 godina
offline
Re: FC Barcelona
Mitch kaže...
JohnnyBlaze kaže...

prc

 

 Pa-pa Navas. Dobit po sredini gola u 90+ je njegov kraj u Realu. Do kraja ove sezone i nema njega vise.

15 godina
offline
Re: FC Barcelona

Daj molim te, jedna greška, a spasio vas je valjda 99 puta ove sezone...

 

A to da će De Gea doć moš si mislit.

14 godina
offline
Re: FC Barcelona

Nisam vjerovao da će okrenut, svaka čast. Baš su luda ekipa. Sad penaldo sigurno plače što on nije dao onaj autogol. 

Nije sve u sarkazmu, ima nešto i u podjebavanju..
15 godina
offline
Re: FC Barcelona
Ha dobro 5 bodova je na polusezoni ništa.

Možda ih još i stignemo ako se MSN vrati na bivšu formu
13 godina
offline
Re: FC Barcelona
Mitch kaže...
Ha dobro 5 bodova je na polusezoni ništa.

Možda ih još i stignemo ako se MSN vrati na bivšu formu

Vi imate DVIJE bitne utakmice za osvojiti ovu sezonu, prvo dobiti Real Madrid i drugo Sevillu doma, ali ako tu ne dobijete 6 bodova, za Barcelonu je La Liga ove sezone pa pa! 

ATJ Lučko
15 godina
offline
Re: FC Barcelona

Real će kiksat protiv momčadi koja ima dobre bekove i kontre.

 

Ne bih se iznenadio da kiksaju protiv Celte u kupu.

 

A što se tiče Reala i Barce....Realu ne leži Barca koliko Barci Real bez obzira u kojoj formi bili.

Čim Barca dovede vezni red u normalu, Real će morat bit 100% efikasan u napadu, što bez Balea nije.

 

14 godina
offline
Re: FC Barcelona
ATJLučko kaže...
Mitch kaže...
Ha dobro 5 bodova je na polusezoni ništa.

Možda ih još i stignemo ako se MSN vrati na bivšu formu

Vi imate DVIJE bitne utakmice za osvojiti ovu sezonu, prvo dobiti Real Madrid i drugo Sevillu doma, ali ako tu ne dobijete 6 bodova, za Barcelonu je La Liga ove sezone pa pa! 

 Opet ti sa svojim nebitnim komentarima. 

Nije sve u sarkazmu, ima nešto i u podjebavanju..
13 godina
offline
Re: FC Barcelona
x18x05x kaže...
ATJLučko kaže...
Mitch kaže...
Ha dobro 5 bodova je na polusezoni ništa.

Možda ih još i stignemo ako se MSN vrati na bivšu formu

Vi imate DVIJE bitne utakmice za osvojiti ovu sezonu, prvo dobiti Real Madrid i drugo Sevillu doma, ali ako tu ne dobijete 6 bodova, za Barcelonu je La Liga ove sezone pa pa! 

 Opet ti sa svojim nebitnim komentarima. 

Javi se nakon utakmica, bez obzira kojim rezultatima završile, moći ćemo nastaviti diskusiju no problemos amigo! 

ATJ Lučko
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
ATJLučko kaže...

 Opet ti sa svojim nebitnim komentarima. 

Javi se nakon utakmica, bez obzira kojim rezultatima završile, moći ćemo nastaviti diskusiju no problemos amigo! 

 Kakvu diskusiju?! Pa ti se sam sa sobom dopisuješ.

Nije sve u sarkazmu, ima nešto i u podjebavanju..
Poruka je uređivana zadnji put ned 15.1.2017 23:19 (x18x05x).
15 godina
offline
Re: FC Barcelona
Mitch kaže...

Real će kiksat protiv momčadi koja ima dobre bekove i kontre.

 

Ne bih se iznenadio da kiksaju protiv Celte u kupu.

 

A što se tiče Reala i Barce....Realu ne leži Barca koliko Barci Real bez obzira u kojoj formi bili.

Čim Barca dovede vezni red u normalu, Real će morat bit 100% efikasan u napadu, što bez Balea nije.

 

 samo ću ovo ostavit ovdje..

9 godina
offline
FC Barcelona

Ohooo

Barcelona - Mes que un club
13 godina
offline
FC Barcelona

A izvor Marca. Vjerovati Marci kad je u pitanju Barca je isto kao vjerovati izraelskim medijima po pitanju Palestine.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Di nam je Specijalac, nešto se ne čuje zadnjih par dana. Kolo sreće se okreće hehe...Uglavnom danas jako teška tekma, tko bi rekao da će nam Sociedad zadavati toliko glavobolji zadnjih par godina, ali imam osjećaj da bi danas mogli pobijediti, ako je suditi po zadnje 2 tekme, forma se podigla malo, samopouzdanje igrača isto. Neymar je odmoran očekujem da eksplodira danas, ako ništa i neki X sa postignutim golom ne bi bio loš.

9 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Ja očekujem Vidala u prvih 11.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice