FC Barcelona izdvojena tema

poruka: 50.711
|
čitano: 5.291.921
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
offline
Re: FC Barcelona
LeskiRM kaže...
matrix777 kaže...

Ljudi, ja želim barci sve najbolje, ali znate šta će se iduće dešavati?

 

Dembele za 150mil naravno da neće ispuniti očekivanja kako se treba očekivati za takav iznos.

 

I opet će pljuvat po upravi. Po meni loš potez, bez obzira što nema puno drugih opcija... Perišić za 60mil bi odigrao solidno, a Dembele da će biti 3x bolji čisto sumnjam.

 

 

 

 Ali Dembele ima za igrati 3x više godina nego to ima Perišić :)

 Tom tvojom logikom onda ni Messi ne vrijedi 300mil a kamoli Ronaldu milijardu (klauzula)

10 godina
offline
Re: FC Barcelona

Meni ne vrijedi ali bogatim arapima to nije problem.

 

Danas je stanje na trzistu takvo da za 50 milja mozes dobiti igrača koji je napunio 20 godina i ništa previše nije pokazao ali puno obecaje.

Nekoc si za 50 milja kupio kompletnog igrača, odnosno zvijezdu. Danas takve zvijezde koštaju 100+ a kak stvari kreću još će i više koštat.

Ne zato što toliko vrijede, nego zato što postoje ljudi koji su ih spremni platiti toliko. A kad igrač dođe u taj stadij da je igračina obično je vezan takvim banaslovnim klauzulama.

 

I kaj se desi?

Svi nahrle na mlade igrače kako bi oni naišli na takvu neku "zlatnu koku" pa onda i njima cijena počne rast u nebo

Ljudi moji pa prije 4-5 godina je isco prodan za manje od 40 milja...

Poruka je uređivana zadnji put pon 21.8.2017 22:06 (LeskiRM).
9 godina
offline
Re: FC Barcelona
LeskiRM kaže...

Ljudi moji pa prije 4-5 godina je isco prodan za manje od 40 milja...

 Bez ljutnje, ali Isco nije prerastao u "igračinu" o kojoj govoriš, nego je Isco najčešče zamjena, nije ni u prvih 11. Ne mrzim Real, ali Isco ne vrijedi ni eura više od toga za što je doveden. Ako ćemo biti realni, složit ćeš se samnom.

9 godina
offline
FC Barcelona

2005 06 : Ronaldinho | Eto'o | Larsson | Messi

2007 08 : Ronaldinho | Eto'o | Messi | Henry

2008 09 : Eto'o | Messi | Henry | Pedro

2009 10 : Messi | Henry | Pedro | Ibrahimovic

2010 11 : Messi | Henry | Pedro | Villa

2011 12 : Messi | Pedro | Villa | Jeffren

2012 13 : Messi | Pedro | Villa | Sanchez

2013 14 : Messi | Pedro | Sanchez | Neymar

2014 15 : Messi | Pedro | Neymar | Suarez

2015 16 : Messi | Neymar | Suarez | Munir

2016 17 : Messi | Neymar | Suarez | Paco

2017 18 : Messi | Suarez | Paco | Deulofeu

 

 

Barcelona - Mes que un club
10 godina
offline
Re: FC Barcelona
Kad sport postane biznis....
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
matrix777 kaže...
LeskiRM kaže...

Ljudi moji pa prije 4-5 godina je isco prodan za manje od 40 milja...

 Bez ljutnje, ali Isco nije prerastao u "igračinu" o kojoj govoriš, nego je Isco najčešče zamjena, nije ni u prvih 11. Ne mrzim Real, ali Isco ne vrijedi ni eura više od toga za što je doveden. Ako ćemo biti realni, složit ćeš se samnom.

 Vidim zadnji put si gledao Isca kako igra prije 3 godine, Isco je igračina i daleko je bolji vezni igrač od bilo kojeg trenutno u Barceloni, šta je da je.

7 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
matrix777 kaže...
LeskiRM kaže...

Ljudi moji pa prije 4-5 godina je isco prodan za manje od 40 milja...

 Bez ljutnje, ali Isco nije prerastao u "igračinu" o kojoj govoriš, nego je Isco najčešče zamjena, nije ni u prvih 11. Ne mrzim Real, ali Isco ne vrijedi ni eura više od toga za što je doveden. Ako ćemo biti realni, složit ćeš se samnom.

Najbolji igrac knockout faze lige prvaka po tebi nije igracina?!

...
12 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Reedy kaže...

Isco je igračina i daleko je bolji vezni igrač od bilo kojeg trenutno u Barceloni,šta je da je.

 eto to je veliki problem 

12 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Ljudi budimo realni Isco je za bilo kojeg našeg veznog izmislio nogomet, osim Inieste naravno ali on je u godinama. Ono što je radio u prvoj utakmici je bilo užitak za gledati bez obzira za kog navijali. Ok nije niti će ikad biti na razini najvećih veznjaka ala Xavi, Iniesta ili trenutno Modrić ali je vrlo vrlo kvalitetan igrač i mislim da se nitko od vas ne bi protivio kada bi dolazio u Barcu.
9 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
matrix777 kaže...
LeskiRM kaže...

Ljudi moji pa prije 4-5 godina je isco prodan za manje od 40 milja...

 Bez ljutnje, ali Isco nije prerastao u "igračinu" o kojoj govoriš, nego je Isco najčešče zamjena, nije ni u prvih 11. Ne mrzim Real, ali Isco ne vrijedi ni eura više od toga za što je doveden. Ako ćemo biti realni, složit ćeš se samnom.

 

9 godina
offline
Re: FC Barcelona

Da, zato je uvijek u početnoj postavi... Svaki igrač ima "bljesak" no to ne znači da je izvrstan igrač.

 

Ako će me netko bolke shvatiti, isto mislim i za Kovačića, iako je imao odličnih partija, još uvijek je samo sjena Modriću. 

 

15 godina
offline
Re: FC Barcelona
Modrić igra jako loše zadnjih 7-8 mjeseci. Najlošiji je u veznom redu kad igra.

15 godina
offline
Re: FC Barcelona
Klopp navodno "želi" prodati Coutinha isključivo ako prije toga dogovori transfer Kovačića ili Draxlera.
16 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
matrix777 kaže...

Da, zato je uvijek u početnoj postavi... Svaki igrač ima "bljesak" no to ne znači da je izvrstan igrač.

 

Ako će me netko bolke shvatiti, isto mislim i za Kovačića, iako je imao odličnih partija, još uvijek je samo sjena Modriću. 

 

 U početnoj postavi su stalno jedino Navas i Marcelo. U RM nema prvih 11, nego 20 jednakih.

 

Da je Modrić najlošiji u veznom redu zadnjih 7-8 mjeseci kad igra je bezvezna izjava. Zašto je onda u top5 nogometasa pri svakom izboru i u momčadi CL-a i najbolji vezni primere prošle sezone? 

 

Dortmund traži 150m za Dembelea, znači to je zadnja kupovina Barce. 

Nećemo dividende, hoćemo veće lopate!
12 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

znaci, cijena dembelea nakon zavrsetka prosle sezone bila je 70ak mil eura, ovo ljeto nije odigrao niti jednu utakmicu tj. nije se mogao dokazati da vrijedi vise i cijena je skocila na 150mil eura samo zbog transfera neymara.

Poruka je uređivana zadnji put uto 22.8.2017 13:23 (kexzoR).
12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Ljudi mislim da se trebate svi malo opustiti, pa svaki klub, tako i Barcelona ima uspona i padova, vjerujem da će biti bolje. 

Što se tiče naše uprave, je, nesposobna je, problem im je dovest i nekog osrednjeg igrača, ali izglasat će se nepovjerenje upravi u skorije vrijeme u to sam 100% siguran. 

Za Paulinha.. čovjeku treba dati priliku da se pokaže, znam da igra već dvije godine "slabu" ligu, ali nemojte zaboraviti da Paulinho kostantno igra ispred Casemira na poziciji zadnjeg veznog u Brazilu, ne vjerujem da je to bez razloga i kod Tite i kod Dunge + Paulinho im je trenutno najbolji strijelac od veznih igrača.

Volio bih vidjeti još Serrija, Dembelea i Ingu Martineza do kraja prelaznog roka i mislim da će to opet biti solidno.

Što se tiče sadašnje ekipe, Semedo je odličan, ne znam zašto je u prvoj utakmici igrao Vidal jer je Semedo puno bolji igrač. Umtiti nepogrješiv. Messi kao što sam napisao za vrijeme tekme, u prvom poluvremenu totalno nezainteresiran, u drugom se malo probudio i proigrao.
Mascherano i Pique su out, Mascherano zbog godina, a Pique je već 4-5 godine u silaznoj putanji sa kvalitetom igre. (otkad je počeo Shakiru punit od tada kreće pad forme)



Poruka je uređivana zadnji put uto 22.8.2017 13:34 (lithiumion).
9 godina
offline
Re: FC Barcelona
lithiumion kaže...
 Pique je već 4-5 godine u silaznoj putanji sa kvalitetom igre. (otkad je počeo Shakiru punit od tada kreće pad forme)

 

 I tata bi sine.

7 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Mediji se razmecu ogromnim ciframa od preko sto miliona, al ogledno je da barcini pregovaraci ni za kutinja, ni za dembelea nisu ponudili vise od 90 miliona. Nedavno je to potvrdio i direktor Borusije.
10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
150 miliona eura je sramotna cifra...ovaj nogomet mi.se gadi
This time next year we'll be millionaires
7 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Barcelonista kaže...
Mediji se razmecu ogromnim ciframa od preko sto miliona, al ogledno je da barcini pregovaraci ni za kutinja, ni za dembelea nisu ponudili vise od 90 miliona. Nedavno je to potvrdio i direktor Borusije.

 Pa i ne vrjede vise, cak ni nakon Neymarovog transfera, realno cjena je 70-80 milijuna + 10 ako se osvoji lp. Bolje ne kupiti nikoga, ili kupiti 2-3 "pristojna igraca za 100m. Izgubiti cu svo postovanje prema barci ako uprava plati igraca 120+ milijuna.

...
12 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Ništa ni od Dembelea izgleda, al stvarno 150 milijuna tražit, strašno.
10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Gamad sugava a Bartru su kupili za 8 miliona eura.
This time next year we'll be millionaires
15 godina
offline
Re: FC Barcelona

Sjebo se Dortmund ovime, neće im nitko to platit za igrača koji je namjestio 6 golova u xyz tekmi.

 

Dembele ima usmeni dogovor s čelnicima Dortmunda i tamo je došao umjesto u Liverpool samo zato što su mu rekli da ako dođe Barcelonina ponuda u bilo kojem trenutku da neće raditi probleme.

Seru ga švabe žešće, dobit će slučaj Payet v2.



On će se solidno još razvit u Bundesligi, ali ni blizu onoliko koliko bi se razvio u Barci pored Messija.


Eriksena nema šanse ispod 120 da ode...ključni igrač, možda najbolji play u EPL.


Seri je ok, igrat 4-3-2-1 pa vidjet.

Poruka je uređivana zadnji put uto 22.8.2017 16:18 (Mitch).
13 godina
offline
FC Barcelona

Sjebat će se Dembele još više ako nastavi sa takvim ponašanjem. Svaka čast svemu, ali ak si pod ugovorom, si pod ugovorom. Šta nije zahtijevao release fee ak je planirao tako brzo mijenjati klub.

 

A naravno da Dortmund nije glup. Znaju da Barca ima para i da je, što je najbitnije jako očajna dovesti nekoga.  

 

Odlazak Bartre za 8m više govori o vama, nego o njima.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
15 godina
offline
Re: FC Barcelona
Hexfire kaže...

Sjebat će se Dembele još više ako nastavi sa takvim ponašanjem. Svaka čast svemu, ali ak si pod ugovorom, si pod ugovorom. Šta nije zahtijevao release fee ak je planirao tako brzo mijenjati klub.

 

A naravno da Dortmund nije glup. Znaju da Barca ima para i da je, što je najbitnije jako očajna dovesti nekoga.  

 

Odlazak Bartre za 8m više govori o vama, nego o njima.

 Odlazak Bartre je bio uvjetovan "friendly" pristupu o posudbama, a tada se trebao i dovesti Reus za 65 milijuna.

 

Neće se Dembele ništa sjebat. Ima još jednu sezonu za odradit i može ić, pare mu nisu problem ako zna gdje će na ljeto, isti ku.ac da je bio ozlijeđen.

 

Baš bi bilo dobro da im ode džabe na ljeto.

Poruka je uređivana zadnji put uto 22.8.2017 16:26 (Mitch).
9 godina
offline
Re: FC Barcelona
Bleacher report objavio da Barca tuži Neymara zbog raskida ugovora
15 godina
offline
Re: FC Barcelona
playjob kaže...
Bleacher report objavio da Barca tuži Neymara zbog raskida ugovora

 LMAO stvarno su se posrali ovim.

 

Prestajem navijat za Barcu sve dok ne puste Messija ako želi otić.

 

Sramota za ime i tradiciju, ovaj klub treba protrest od vrha.

16 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Mitch kaže...

Sjebo se Dortmund ovime, neće im nitko to platit za igrača koji je namjestio 6 golova u xyz tekmi.

 

 Tko je se sad tu sjebo, Barca koja nudi 130m ili Dortmund koji traži 150m i koje će dobit do 27.08. ako nude toliko za igrača koji je namjestio samo 6 golova?

 

Dečko ima 20 godina i ugovor do 2021. i placen je 15m. Dortmund se nikako nije sjebao sve da i ovaj odradi ugovor do kraja i ode besplatno.

 

*Inače Bartra prošli tjedan u momcadi kola liga petice :)

Nećemo dividende, hoćemo veće lopate!
Poruka je uređivana zadnji put uto 22.8.2017 16:46 (hrvooje).
13 godina
offline
Re: FC Barcelona
Mitch kaže...

 

Neće se Dembele ništa sjebat. Ima još jednu sezonu za odradit i može ić, pare mu nisu problem ako zna gdje će na ljeto, isti ku.ac da je bio ozlijeđen.

 

Baš bi bilo dobro da im ode džabe na ljeto.

 Na temelju čega? Pa koliko čitam ima ugovor još 4 godine. 

 

Kako god, ali čak i da jednu godinu prosjedi na klupi to može biti smrt za mladog i talentiranog igrača.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
15 godina
offline
Re: FC Barcelona
Hexfire kaže...
Mitch kaže...

 

Neće se Dembele ništa sjebat. Ima još jednu sezonu za odradit i može ić, pare mu nisu problem ako zna gdje će na ljeto, isti ku.ac da je bio ozlijeđen.

 

Baš bi bilo dobro da im ode džabe na ljeto.

 Na temelju čega? Pa koliko čitam ima ugovor još 4 godine. 

 

Kako god, ali čak i da jednu godinu prosjedi na klupi to može biti smrt za mladog i talentiranog igrača.

Na temelju toga da ko dođe ponuda Barcelone, Reala ili Uniteda da će raskinuti svojevoljno ugovor 2018. jer takav dogovor ima s Dortmundom.

 

Inače bi 2015 otišao u Barcelonu kad smo nudili 20 za njega iz Rennesa.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice