FC Barcelona izdvojena tema

poruka: 50.713
|
čitano: 5.311.849
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Mitch kaže...

 Igra je bila dobra lol, ne znam sta ste vi gledali.

 

Dobar presing bez lopte, bez riskantni dodavanja, ne bas previse trcanja itd.

 

 

Pa Chelsea je imao 25% posjeda i 200 dodavanja, toliko bi Dinamo imao protiv Barce.

 

Branili su se s 9 igraca na 30 metara, a mi smo igrali samo s dva napadaca i bez krila.

 
I s tih 25% posjeda su bili opasniji. Danas nas je sreca dobrano pomazila.  Slazem se da je tesko igrati protiv bunkera,

pogotovo je to tesko Barci. E sad staj dobra igra?? Ako mislis da je dobra igra to sto smo imali posjed, sto smo radili

solidan presing bez lopte, onda se mogu sloziti s tvojim misljenjem. Medutim ako uzmemo da je dobra igra kompletno

stanje, dakle da stvoris vise prilika nego sto dopustis protivniku da ih stvori, onda nismo igrali bas tako dobro.
Cinjenica da je Chealse bio opasniji, da nas je sreca pomazila i to sto nismo dobili vise od jednog gola, ali i to sto smo zabili

gol iz njhihove greske. Uzalud nam posjed lopte kad nam protivnik bude opasniji od nas, i kad smo jalovi u napadu.

Ne kazem da smo igrali lose, ali nismo igrali bas ni dobro. Igrali smo sa jednim napadacem (Suarezom) sa Messiem koji je vise igrao

žkao neki ofanzivni vezni, jer se dosta izvlacio po loptu, zatim jedan kreativni Iniesta, te 3 centralna veznjaka, od toga paulinho koji je

igrao nesto kao desni vezni. 3 spora veznjaka. 

Valverde forsira 442, pa cak i 451 sa Paulinhom na desnom veznom, ili kao neki prednji vezni. A Messi kao neki prednji vezni, a ne napadac.
Vec se i u prvenstvu vidi da sve teze igramo sa tih 442. Zadnjih par utakmica sve li-la. Pa i sad protiv Eibara smo stekali dosta.
Iako se mora priznati Valverdeu da ga rezultat ide i za sada mu daje neko pravo da forsira to sto forsira, samo se nadam da
znati pokazati kvalitetu, kada stane i bude bilo potrebe mjenjati nesto drugo.

 

9 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Boixus Nois PS kaže...

Semedo ne igra jer je rupa u obrani

 
Ne bih se slozio nikako s tom izjavom. Kada je dosao Semedo je pokazao da ima potencijala i dosta ljudi ovdje su hvalili

njegove pocetne utakmice. U obrani se pokazivao dosta dobar, ali prema naprijed je stekao. Sto se moze i razumiti, treba iskustva
i igranja za Barcu da dode na svoje. Na zalost jedna slaba utakmica ju Valverde ga je bacio na klupu i jako mu smanjio minutazu,

a to za potencijalnog mladog igraca je pogubno, jer gubi samopouzdanje. Mislis da bi Roberto bio ovako dobar da ga se nije forisralo
i davalo puno prilika i povjerenja da napreduje??? Semedo treba igrati makar u prvenstvu, a ekipa  pretrpiti negove greske i slabe igre kad dodu,

jer ce onda napredovati, jer ce mu i samopouzdanje rasti. 
Zasto recimo veceras na desnom veznom nije igrao Roberto, a Semedo na desnom boku?? Time bi bili jaci i u obrani, a

brzi u napadu i kontrama. 


15 godina
online
Re: FC Barcelona

Ovo se igralo na rezultat, a ne na igru. Barca se nije previse otvarala, niti pokazivala snagu na krila sto obicno radi. Puno kratkih dodavanja cisto da Chelsea ima manje prilika i upravo to je bila ideja.

 

Obje momcadi su savrseno igrale na rezultat. Tako se igraju knockout utakmice, a ne na igru. Dosta smo godina pusili u knockout fazi jer bi igrali s obranom na 55 metara i otkrivali sve karte.

 

Barcelona prima golove samo iz kontri i to Valverde na ovaj nacin eliminira. Izgleda bezidejno, ali nije bas tako. Da imas 3 Messija ne mozes ti protiv Contea i 9 igraca unutar 30 metara.

 

 

P.S. Suarez je usrao jedno 10 dobrih dodavanja koja su mogla voditi u gol priliku.

Bit ce to bolje na Camp Nou vjerojatno, gdje ce Chelsea biti otvoreniji drugo poluvrijeme i trazit gol u gostima.

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 21.2.2018 5:53 (Mitch).
14 godina
offline
FC Barcelona

Igrao je Chelsea bunker, ali igrali su dosta dobro jer nisu baš dali barci mnogo prilika da zabiju, čak su englezi bili bliže golu u par navrata. Odigrali su jako dobro izuzev greške Christensena. Mogli su igrati i napadački al čini mi se da je Conte pogodio ovom taktikom protiv Barce, no rezultat na kraju nije baš povoljan. Nadam se da će uzvrat biti malo zanimljiviji 

10 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Igra Barce je bila totalno sranje, ziheraška dodavanja iz kojih nema šanse da se zabije gol uz igru Chelsea kakva je. Znači cilj je bio Barci ne zabiti gol u Londonu (i po mogućnosti ne primiti???) i da onda Chelsea dodje na Nou Camp, stave neki krumpir i još prođu na gol u gostima ako bude x. Užas.

Nemam ništa protiv igre Chelsea, to je njihovo pravo i taktika da parkiraju autobus. A ako već Pique i Umititi moraju igrati na sigurno ziheraški, smatram da su ovi naprijed trebali preuzeti malo rizika i tražiti taj gol u gostima. Nije stvar samo u Rakitiću i Paulinhu, svi su igrali tako, čak i Messi i Alba, što sam se iznenadio, a imali su prilike povući i stvoriti opasnost. A par puta se nešto odigralo brže i spontano i obrana Chelsea je reagirala smiješno-panično, tako da smatram da su trebali to ipak stisnuti malo.

I sad da se nije tu našao neki Christensen (ovo ni ja nisam radio u dvorani hehe), ne bi Barca zabila nikad i džabe im 73% posjed lopte, kad je Willian mogao zabit hattrick.

Igrala je Barca na rezultat da, rezultat 3-0! Zato 1-1 premija i lupite se nogom u dupe kak ste dobro prošli.

U uzvratu to mora konkretnije.

Poruka je uređivana zadnji put sri 21.2.2018 10:20 (Dante05).
7 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Dante05 kaže...

Igra Barce je bila totalno sranje, ziheraška dodavanja iz kojih nema šanse da se zabije gol uz igru Chelsea kakva je. Znači cilj je bio Barci ne zabiti gol u Londonu (i po mogućnosti ne primiti???) i da onda Chelsea dodje na Nou Camp, stave neki krumpir i još prođu na gol u gostima ako bude x. Užas.

Nemam ništa protiv igre Chelsea, to je njihovo pravo i taktika da parkiraju autobus. A ako već Pique i Umititi moraju igrati na sigurno ziheraški, smatram da su ovi naprijed trebali preuzeti malo rizika i tražiti taj gol u gostima. Nije stvar samo u Rakitiću i Paulinhu, svi su igrali tako, čak i Messi i Alba, što sam se iznenadio, a imali su prilike povući i stvoriti opasnost. A par puta se nešto odigralo brže i spontano i obrana Chelsea je reagirala smiješno-panično, tako da smatram da su trebali to ipak stisnuti malo.

I sad da se nije tu našao neki Christensen (ovo ni ja nisam radio u dvorani hehe), ne bi Barca zabila nikad i džabe im 73% posjed lopte, kad je Willian mogao zabit hattrick.

Igrala je Barca na rezultat da, rezultat 3-0! Zato 1-1 premija i lupite se nogom u dupe kak ste dobro prošli.

U uzvratu to mora konkretnije.

 e cuj sranje... kad je bio Guardiola na klupi treso sam se svaku utakmicu...kako cemo ako primimo gol. otkad je Valverde doso, igramo i dalje ko barcelona ali i ko murinjov inter. Protivnicima je pravi uspjeh samo dati gol barceloni...a o pobjedi da i ne govorim. Osim one bezvezne utakmice protiv espanjola nikom to jos nije uspjelo ove sezone. 
Meni kao navijacu je najbolje sto pod Valverdeom mogu potpuno miran, opusten gledati barcu. I kad igraju lose, opet ista prica. Jednostavno, ova barca djeluje nevjerovatno sigurno, stabilno i pragmaticno. Pa i sinoc, celzi je strasno prijetio, al jednostavno nemas sekunde sumnje da ce barca dati gol. Skoro identicne utakmice su vec odigrali sa Atletikom, Valncijom(i liga i kup), Juventusom...

7 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Treba reci i da Dembele ima sad 4 ili 5 utakmica po rasporedu prije uzvrata sa Celzijem da se dokaže kako bi ga mogao Valverde iskoristit protiv Celzija. Mislim da ce nam on trebati, jer donosi širinu, a protiv onako zgusnute i duboke obrane upravo nam to treba.

9 godina
offline
FC Barcelona

Dembele/Coutinho bi mogli završiti kao Pogba. Pokazati se kao promašaji za pozamašne novce. Ne treba se vaditi na ozljede ili prilagodbu u novom klubu. Njih dvojica zajedno ne vrijede 100mil.

 

Pa jbt Luka Modric ima vrijednost od 50-60mil a doktor je za Coutinha.

10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Treba znati i da nemamo mogućnosti na nikakvu drugu formaciju osim 442 jer nemamo krila koje je u formi i koje je zdravo...Dembele je katastrofa trenutno vidi se da psihicki nije spreman.

 

Coutinho ne može igrati LP a u prvenstvu se polako navikava...

 

Uglavnom ne igramo bajno ali zato je defanziva dobra...Chelsea se ponio kao mali klub što zapravo i je jer su se doma branili sa svih 11 ighrača.

A teren je mal i uzak...

 

Na Camp Nou ce igra leprsati to sam siguran.Samo se nadam da ce sada malo odmoriti Suareza i Messija protiv Girone i da da koju utakmicu od poccetka Dembeleu a da se ovaj ne povrijedi.

Opet onavaljam da bi rade igrao 442 i malo defanzivnije nego da mi Aleix Vidala igra na desnom krilu.

 

This time next year we'll be millionaires
10 godina
offline
Re: FC Barcelona
Boixus Nois PS kaže...

Treba znati i da nemamo mogućnosti na nikakvu drugu formaciju osim 442 jer nemamo krila koje je u formi i koje je zdravo...Dembele je katastrofa trenutno vidi se da psihicki nije spreman.

 

Coutinho ne može igrati LP a u prvenstvu se polako navikava...

 

Uglavnom ne igramo bajno ali zato je defanziva dobra...Chelsea se ponio kao mali klub što zapravo i je jer su se doma branili sa svih 11 ighrača.

A teren je mal i uzak...

 

Na Camp Nou ce igra leprsati to sam siguran.Samo se nadam da ce sada malo odmoriti Suareza i Messija protiv Girone i da da koju utakmicu od poccetka Dembeleu a da se ovaj ne povrijedi.

Opet onavaljam da bi rade igrao 442 i malo defanzivnije nego da mi Aleix Vidala igra na desnom krilu.

 

 glupe floskule, teren stamford bridgea je zapravo malo kraći ali širi od nou campa za metar

10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona

Tako me se cinilo...Sad sam idio i pise da je Camp Nou širi za metar a duži za 2...

This time next year we'll be millionaires
14 godina
offline
Re: FC Barcelona

Koji sve experti na forumu. Ajme meni.

All truly great thoughts are conceived by walking.
9 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Del_Boy97 kaže...

 glupe floskule, teren stamford bridgea je zapravo malo kraći ali širi od nou campa za metar

 
Zapravo po podacima sa neta Camp Nou je 2 metra duzi od Stamford bridgea, 105 naspram 103, a sirina im je jednaka 68 metara. 
Iako je bilo natpisa da je Chelsea suzio dio igralista za igranje, kako bi bio uzi i laksi za branit, mislim da sve to treba stavit iza 

i pricekati uzvrat pa nek se pokaze tko je bolji.

 

https://www.worldstadiumdatabase.com/camp-nou-stadium-barcelona-in-spain.htm

 

https://www.worldstadiumdatabase.com/stamford-bridge-stadium-london-in-england.htm

 

10 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
matrix777 kaže...

Dembele/Coutinho bi mogli završiti kao Pogba. Pokazati se kao promašaji za pozamašne novce. Ne treba se vaditi na ozljede ili prilagodbu u novom klubu. Njih dvojica zajedno ne vrijede 100mil.

 

Pa jbt Luka Modric ima vrijednost od 50-60mil a doktor je za Coutinha.

Haha, kako da ne. Luka Modrić nema niti 20., niti 25 godina nego 32. i nikad se nije mogao približiti jednom Xaviju ili Iniesti, koliko bi trebao vrijediti? Može biti doktor jedino ako napiše doktorat. Pa nisu li mediji prve sezone svojevremeno proglasili trensfer Modrića u Real jednom od gorih kupovina, a znamo da prve sezone ne treba kritizirati igrače jer ona nije mjerilo.

Zašto bi onda Dembele i Coutinho morali odmah zablistati unatoč okolnostima, nek se ljudi malo aklimatiziraju i dođu k sebi.

6 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

mislim da bi barci bilo pametno da treniraju jedanaesterce prije uzvratne sa chelsea...chelsea koliko vidim, igra defensive, ali neki neprikladan, sa 5-3-2 formacijom umjesto 3-5-2...ako chelsea gurne bekove u vezni red da dobije 352, barcelona se nece dobro provesti, to je very fluid defensive 352 je najjaca stvar na svijetu u nogometu, mada cesto znaci 0:0 i 1:0...ako chelsea bude inzistirala na wingbacks, mozda bi barci bilo pametno raditi pritisak na doticne...

Poruka je uređivana zadnji put sub 24.2.2018 21:44 (Gorstak79).
9 godina
offline
Re: FC Barcelona
Dante05 kaže...
matrix777 kaže...

Dembele/Coutinho bi mogli završiti kao Pogba. Pokazati se kao promašaji za pozamašne novce. Ne treba se vaditi na ozljede ili prilagodbu u novom klubu. Njih dvojica zajedno ne vrijede 100mil.

 

Pa jbt Luka Modric ima vrijednost od 50-60mil a doktor je za Coutinha.

Haha, kako da ne. Luka Modrić nema niti 20., niti 25 godina nego 32. i nikad se nije mogao približiti jednom Xaviju ili Iniesti, koliko bi trebao vrijediti? Može biti doktor jedino ako napiše doktorat. Pa nisu li mediji prve sezone svojevremeno proglasili trensfer Modrića u Real jednom od gorih kupovina, a znamo da prve sezone ne treba kritizirati igrače jer ona nije mjerilo.

Zašto bi onda Dembele i Coutinho morali odmah zablistati unatoč okolnostima, nek se ljudi malo aklimatiziraju i dođu k sebi.

 Kak to da se Pogba nije prilagodio? Paco, Turan, hrpa loših transfera za ogromne novce. Mislim da je zdravorazumski očekivati da se pojačanja od 100+ mil eura ne prilagođavaju godinu dana, a do tada da izgledaju debilno na terenu. Jbt, 130mil ili koliko već Coutinho, i da ga čekam godinu dana da eventualno proigra malo? haha Onda bolje da su ga kupili nagodinu :D Ja ću ti reći iskreno sad, pratim premiership i do sage oko tog transfera još od ljetos, ništa posebno nisam obraćao pažnju na coutinha u liverpoolu. Prije tog transfera sam govorio ovdje da kupuje se prosječan igrač i ništa više od toga. Dembele isto. Da ti igrači išta valjaju, kupio bi PSG prije nas.

 

 

 

Prosječni igrači za ogromne novce.

10 godina
offline
Re: FC Barcelona
Gorstak79 kaže...

mislim da bi barci bilo pametno da treniraju jedanaesterce prije uzvratne sa chelsea...chelsea koliko vidim, igra defensive, ali neki neprikladan, sa 5-3-2 formacijom umjesto 3-5-2...ako chelsea gurne bekove u vezni red da dobije 352, barcelona se nece dobro provesti, to je very fluid defensive 352 je najjaca stvar na svijetu u nogometu, mada cesto znaci 0:0 i 1:0...ako chelsea bude inzistirala na wingbacks, mozda bi barci bilo pametno da radi pritisak na doticne...

 pa to su i igrali, 352 u napadu, 541 u obrani

 

matrix777  pogba se nije prilagodio jer igra u tom usranom mourihovom sustavu koji guši sve kreativce i napadače

Poruka je uređivana zadnji put čet 22.2.2018 18:20 (Del_Boy97).
12 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
matrix777 kaže...

 

 

Prosječni igrači za ogromne novce.

 kakav veliki strucnjak,skupa nisu odigrali 10 utakmica i to su jos ulazili s klupe neke al bitno da expert zna da su oni uzasni 

Bog,hrvati,real madrid i evil access!
9 godina
offline
Re: FC Barcelona
Logigamer kaže...
matrix777 kaže...

 

 

Prosječni igrači za ogromne novce.

 kakav veliki strucnjak,skupa nisu odigrali 10 utakmica i to su jos ulazili s klupe neke al bitno da expert zna da su oni uzasni 

 Imam oči.

 

A i moraš znati da je coutinho recimo čeh, došao bi za slične novce kao i rakitić, jer realno te novce i vrijedi - kao igrač.

Poruka je uređivana zadnji put čet 22.2.2018 18:37 (matrix777).
10 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
matrix777 kaže...

 Kak to da se Pogba nije prilagodio? Paco, Turan, hrpa loših transfera za ogromne novce. Mislim da je zdravorazumski očekivati da se pojačanja od 100+ mil eura ne prilagođavaju godinu dana, a do tada da izgledaju debilno na terenu. Jbt, 130mil ili koliko već Coutinho, i da ga čekam godinu dana da eventualno proigra malo? haha Onda bolje da su ga kupili nagodinu :D Ja ću ti reći iskreno sad, pratim premiership i do sage oko tog transfera još od ljetos, ništa posebno nisam obraćao pažnju na coutinha u liverpoolu. Prije tog transfera sam govorio ovdje da kupuje se prosječan igrač i ništa više od toga. Dembele isto. Da ti igrači išta valjaju, kupio bi PSG prije nas.

 

Prosječni igrači za ogromne novce.

Da, meni isto jedino taj Pogba nije jasan. Coutinho je došao tek (ili već) sad u zimskom prijelaznom roku (vjerojatno da ga PSG ne dohvati), Dembele je došao na ljeto, ali ima problema sa ozljedama, tu je i novi trener sa sustavom 4-4-2, a godinama su igrali 4-3-3, i postojeći igrači se moraju prilagoditi, zato ne znam koliko dobro i kako Coutinho i Dembele mogu funkcionirati uopće u formaciji 4-4-2.

Uglavnom, netko se uklopi odmah, a nekome treba malo vremena, sjećam se da ni Neymar prve sezone nije bio ništa osobito.

A odštete za transfere su otišle u nebo, ako ćemo tako gledati, nitko ne vrijedi te novce i svi su precijenjeni za duplo i troduplo ili xduplo, tu neću filozofirati oko toga.

 

12 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
matrix777 kaže...

A i moraš znati da je coutinho recimo čeh, došao bi za slične novce kao i rakitić, jer realno te novce i vrijedi - kao igrač.

 da je coutinho ceh,hrvat,finac,togoazanin,nepalac il sta god nebi vridio 100 milja,kao brazilac vridi,nebi virova al ti kupujes cili njegov brend ne samo njegovo nogometno umijece,znam znam jako tesko za zamisliti al probaj 

Bog,hrvati,real madrid i evil access!
15 godina
online
Re: FC Barcelona
matrix777 kaže...

Dembele/Coutinho bi mogli završiti kao Pogba. Pokazati se kao promašaji za pozamašne novce. Ne treba se vaditi na ozljede ili prilagodbu u novom klubu. Njih dvojica zajedno ne vrijede 100mil.

 

Pa jbt Luka Modric ima vrijednost od 50-60mil a doktor je za Coutinha.

Po cemu je doktor za Coutinha?

 

Coutinho s 24 godine - 66 golova i 53 asistencije, 290 utakmica

Modric s 32 - 51 gol i 83 asistencije, 472 utakmice

 

 

A nemojte mi molim vas uvlacit nebuloze o predasistencijama itd. 

Coutinho ima triput bolju statistiku u driblinzima, tacklovima i duelima, a nije ni CDM.

 

 

Modrica ce do kraja karijere nadmasiti i Kovacic. Jednostavno ima bolje fizicke predispozicije koje su na toj poziciji kljucne.

Poruka je uređivana zadnji put čet 22.2.2018 19:45 (Mitch).
9 godina
offline
Re: FC Barcelona

Jesi razmišljao o tome da postaneš nogometni skaut?

15 godina
online
Re: FC Barcelona
Svakako bih radio bolji posao od tebe
10 godina
offline
Re: FC Barcelona
Mitch kaže...
matrix777 kaže...

Dembele/Coutinho bi mogli završiti kao Pogba. Pokazati se kao promašaji za pozamašne novce. Ne treba se vaditi na ozljede ili prilagodbu u novom klubu. Njih dvojica zajedno ne vrijede 100mil.

 

Pa jbt Luka Modric ima vrijednost od 50-60mil a doktor je za Coutinha.

Po cemu je doktor za Coutinha?

 

Coutinho s 24 godine - 66 golova i 53 asistencije, 290 utakmica

Modric s 32 - 51 gol i 83 asistencije, 472 utakmice

 

 

A nemojte mi molim vas uvlacit nebuloze o predasistencijama itd. 

Coutinho ima triput bolju statistiku u driblinzima, tacklovima i duelima, a nije ni CDM.

 

 

Modrica ce do kraja karijere nadmasiti i Kovacic. Jednostavno ima bolje fizicke predispozicije koje su na toj poziciji kljucne.

 oprosti, ali nije ni sve u statistici

 

da gledas samo statistiku iniesta ne bi bio toliko dobar igrač kakvim ga se sada smatra da je

9 godina
offline
Re: FC Barcelona
Mitch kaže...
Svakako bih radio bolji posao od tebe

 Ajd vidjet ćemo kroz koju godinu. Ja bi radije kupio Dele Alija umjesto te dvojice.

9 godina
offline
Re: FC Barcelona
Del_Boy97 kaže...

 oprosti, ali nije ni sve u statistici

 

da gledas samo statistiku iniesta ne bi bio toliko dobar igrač kakvim ga se sada smatra da je

 Slažem se. Coutinho može modriću kopčke nositi.

12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Mislim da će se Coutinho isplatiti samo ako ga Valverde bude koristio na pravoj pozicji. U ovo malo utakmica je pokazao neke svoje kvalitete, odličan pregled igre, pas igra, udarac izvana ima i dobar dribling, fali mu samo još malo utakmica i bit će to super. E sad Dembele, ok imao je peh s ozljedama ali i prije toga nije pokazao neke naznake igara iz Dortmunda, mora poraditi na dodavanjima, vidi se da je još preplašen. Treba mu svakako dati još vremena za prilagodbu ali imam neki osjećaj da se neće baš proslaviti u Barci, mislim da je Mbappe bio bolje rješenje. Moje mišljenje samo i nadam se da griješim, vrijeme će pokazati. 

Isto tako ne znam šta se dešava sa Semedom ali ni njegova situacija nije bajna, ruku na srce Roberto je bolji na toj poziciji ali više bih volio da se Semedu prilika pruži, a Roberta u vezu.

Poruka je uređivana zadnji put čet 22.2.2018 21:01 (barcafan12).
10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona

Ma ne znam dobar je Sergi Roberto u sredini ali očito da mu nešto fali čim  ga forsiraju na beku...

 

Coutinho će se isplatiti svakako pogotovo preko marketinga...

 

Nadam se da će nekada Valverde staviti 4-3-3 formaciju sa Coutinhom na LW gdje ej igrao u Liverpoolu i sa Messijem na RW.

Tako bi bilo i mjesta i za Iniestu i tako bi bili u najjačoj formaciji

This time next year we'll be millionaires
7 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Coutinho je igracina, dokazano, dati ce on barci ono sto se od njega ocekuje. Najidealnije bi bilo da zamjeni Iniestu. Dembele bi mogao da bude promasaj, nekako kada ga gledam, i ovo malo sto je igrao, nema govor tijela koji mi bilo cim odaje da je vrhunski igrac, on mi je nesto kao Pogba, prica se da je dobar i to sve, a nikad nista...

Eye In The Sky
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice