FC Barcelona izdvojena tema

poruka: 50.713
|
čitano: 5.313.116
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
offline
Re: FC Barcelona
Barcelonista kaže...

 U tvom svijetu LAŽ očigledno spada pod kulturu.

 Provaljen si maleni. Ostavi se nas i ove teme te obavezno ostavi se Barcinog dresa, mi takve navijače ne trebamo. Svađaš se sam sa sobom i gubiš raspravu.

 

Danny je preljubazan prema tebi, ja nemam živaca. Počinjem djeliti vaspitne ako nastaviš.

Poruka je uređivana zadnji put pet 20.4.2018 23:24 (matrix777).
7 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Danny budi iskren prema sebi pa ces biti i prema svima ostalim. Ti da nisi slagao do sad bi vec pronašao neki argument. Smeta ti Valverde i ne biras sredstva da ga omalovažavaš, iako to meni pripisujes. 

A vidi ovog partizana, on bi da određuje ko treba navijat za Barcu a ko ne treba. Tebi je referenca za barcine rezultate realovi rezultati. I u godini kad Barca dolazi do svoje sedme titule u posljednjih 10 godina (što je najveci uspjeh u histori Barce u španskom fudbalu) i 4 titule u nizu u kupu, ti uzimaš samo Ligu prvaka kao kriterij. Sine, ostavi se fudbala, ne razumiješ ga. Ne razumiješ položaj Barcelone kao kluba u Španiji, probleme sa kojima se susrecu i nesposoban si da na pravi nacin vrednuješ njihove rezultate. O nerazumijevanju polozaja Valverdea da i ne govorim.

 

sve u svemu, ovdje se vidi razlika izmedju ozbiljnog covjeka koji razumije fudbal i prati ga dugo godina i tlapnji ovdje na forumu:

Poruka je uređivana zadnji put sub 21.4.2018 6:32 (Barcelonista).
10 godina
offline
FC Barcelona

a majko moja rasprave, iz supljeg u prazno

9 godina
offline
FC Barcelona

Totalno nebitne, jedna do dvije stranice, vaše rasprave... Svađajte se preko poruka ili neke druge teme, nemojte zatrpavat ovu temu svojim dokazivanjima i mudrovanjima 

12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
nasa mlada ekipa je u finalu lp.
9 godina
offline
FC Barcelona

Sviđa mi se početak tekme, moglo bi biti dosta golova.

7 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Genijalni Valverde.

10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Moguće i najbolje poluvrijeme ove sezone.

 

Perfekcija

This time next year we'll be millionaires
14 godina
offline
Re: FC Barcelona

Koja moć, igranje lopte. 

All truly great thoughts are conceived by walking.
6 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Petarda dakle? Fino, fino. Valverde sve pametniji i pametniji. Dogodine ce osvojit sve zivo, ako ne ode iz Barce.

Brajanov život
7 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Genijalni Jordi ALBA:

''Uopće me ne čude glasine oko Valverdeovog otkaza, uvijek će postojati ljudi koji će nastojati unijeti nemir u momčad. Utakmica protiv Rome je bila loša za sve, pogotovo za nas igrače.''

''Valverde zaslužuje poštovanje. Preporodio je ekipu nakon odlaska Neymara, svi smo kolektivno krivi za lošu izvedbu protiv Rome.''

6 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

da nije ishao bez razumijevanja i ocito na tudji nagovor eksperimentirati protiv rome, bili bi osvojili i ligu prvaka, sto je jedino sto mu ja osobno zamjeram ove godine, inace je lik genije....

 

isao sam testirat u fm zeru formacije dok sam bio baniran zadnjih tjedan, dva i ispada je da je 442 neki top...sa tri branica je obrana slabija i susceptible to through balls, sa pet je napad slabiji i suscpeptible to crosses, sa 3 vezna se ne iskorstavaju krila, a sa samo jednim napadacem se ne kreira dovoljno sansi...dakle ova 442 je neki best buy...

 

jedina boljka ove formacije su set pieces...ranjivi su iz kornera i slobodnjaka i lako je napravit prekrsaj za jedanaesterac....u podesavanje doticnih se ne kuzim osobno, ali ako on zna i slozi obranu set piecesa, barca ce bit nezaustavljiva...

Brajanov život
Poruka je uređivana zadnji put ned 22.4.2018 1:37 (Gorstak79).
10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Ostaje žal za Romom jer tripleta je bila u rukama.

 

Jednostavno loša utakmica i sve se potrefilo...

 

Uzet prvensvo bez poraza i nakantat Real.

This time next year we'll be millionaires
7 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Cestitam na osvajanju kupa. hahahhahaahhaahhahaahahhahahahahahahhhahaaaa kup je nas hahhahahhaha mali klubovi za male trofeje hahahaa...

 

Nesto ne mislim da ce Real da osvoji lp, nesto mi taki osjecaj trenutno, ali ako osvoji mislim da se pojedinci nece logati par mjeseci na ovaj forum. 

Eye In The Sky
10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona

Mali trofej a slavili ga na ulicama madrida jer je bio jedini u 5 godina hahahaha

This time next year we'll be millionaires
7 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Boixus Nois PS kaže...

Mali trofej a slavili ga na ulicama madrida jer je bio jedini u 5 godina hahahaha

 U zadnjih 5 godina Real Madrid, kraljevski klub, ima 3 lige prvaka. hhahahhahahaahhhahaaaaaaaaa

Eye In The Sky
12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
gledam girona vs espanyol, girona igra prelijep nogomet, svojom igrom su zasluzili kvalifikacije europske lige
13 godina
offline
FC Barcelona
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
7 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Evil Access kaže...
Boixus Nois PS kaže...

Mali trofej a slavili ga na ulicama madrida jer je bio jedini u 5 godina hahahaha

 U zadnjih 5 godina Real Madrid, kraljevski klub, ima 3 lige prvaka. hhahahhahahaahhhahaaaaaaaaa

 pa zar da se KRALJEVSKI klub tako nisko spusti

10 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Evil Access kaže...

Cestitam na osvajanju kupa. hahahhahaahhaahhahaahahhahahahahahahhhahaaaa kup je nas hahhahahhaha mali klubovi za male trofeje hahahaa...

 

 Normalno. Realu ne trebaju takve drangulije od pehara, jel. Ako se takvo što opet nađe u rukama, Sergio Ramos će ga opet bacit pod autobus. :D

10 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Eto vidite kako ispadne kada se ozbiljno uđe u utakmicu, a par tjedana prije od iste Seville čupali bod. Da su samo 10% toga od jučer, pokazali protiv Rome, ne bi bilo problema. Došli su u turističko razgledavanje Rima i tko im je kriv? Nije samo trener...

15 godina
offline
Re: FC Barcelona

 Tocno to. U Xavijevo i Iniestino vrijeme, svaki igrac je znao gdje ce tko biti na terenu bez gledanja.

7 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Real Madrid > Barcelona

 

 

 

Eye In The Sky
14 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Klasicni navijaci real madrida kad ne osvoje kup i ligu onda to nista nije vazno pa koliko timova zele dvostruku krunu ne samo u spanjolskoj ligi nego i dalje ... 

7 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Od dolaska Ronaldinja u Barcu ukupno golovi u el klasicima:

FC Barcelona vs Real Madrid 61-41

15 godina
offline
Re: FC Barcelona
Ceranac3 kaže...

Klasicni navijaci real madrida kad ne osvoje kup i ligu onda to nista nije vazno pa koliko timova zele dvostruku krunu ne samo u spanjolskoj ligi nego i dalje ... 

 U Engleskoj nikoga nije briga za LP, samo liga.

6 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

A i ovi nashi su imali neki derbi, ka? Kol'ko je zavrs'lo?

Brajanov život
7 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Mitch kaže...
Ceranac3 kaže...

Klasicni navijaci real madrida kad ne osvoje kup i ligu onda to nista nije vazno pa koliko timova zele dvostruku krunu ne samo u spanjolskoj ligi nego i dalje ... 

 U Engleskoj nikoga nije briga za LP, samo liga.

 Vidio sam reakcije na City Liverpool tekmu sto ih nije briga. To je glupost jer ne mogu da naprave nista u LP pa im je kao svejedno. Chelsea je bio da sve da osvoji LP isto kao i City ove godine, mijenjao bi City ligu ove godine za LP bez razmisljanja.

Eye In The Sky
12 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Evil Access kaže...
Mitch kaže...
Ceranac3 kaže...

Klasicni navijaci real madrida kad ne osvoje kup i ligu onda to nista nije vazno pa koliko timova zele dvostruku krunu ne samo u spanjolskoj ligi nego i dalje ... 

 U Engleskoj nikoga nije briga za LP, samo liga.

 Vidio sam reakcije na City Liverpool tekmu sto ih nije briga. To je glupost jer ne mogu da naprave nista u LP pa im je kao svejedno. Chelsea je bio da sve da osvoji LP isto kao i City ove godine, mijenjao bi City ligu ove godine za LP bez razmisljanja.

 ronaldo cak kaze da bi radije ligu prvaka nego tripletu

Bog,hrvati,real madrid i evil access!
6 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Ispricavam se, nije mi bila namjera trolati. Jucer sam zaspo prije utakmice, probudio se u tri ujutro, i kad mi je sinulo da je bila tekma, napisao sam post, bez da proguglam prvo odgovor. Ne znam jel se smije o tome ovdje, ali ne mogu nigdje nac podatak o koristenim formacijama u derbiju, pa ako netko moze napisati, zanima me iz nekog kvazi profesionalnog aspekta, nisam navijac...

Brajanov život
Poruka je uređivana zadnji put pon 23.4.2018 15:34 (Gorstak79).
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice