FC Barcelona izdvojena tema

poruka: 50.711
|
čitano: 5.292.013
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
FC Barcelona

to je navodno i plan koji je iznio villanova. treba im dobar branic i napadac, a poslat ce na posudbu cuencu ili tella.

thiago silva bio bi odlican izbor, a napadac... van persie ili neymar vec ovo ljeto?

bit ce zanimljivo u svakom slucaju.

Never do today that which will become someone else's responsibility tomorrow.
14 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
I Gareth Bale je rekao da odlazi iz Spursa ako ne udju u Europu.
We Are Barcelona, We Come, We See, We Conquer!
12 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
mrzech kaže...

to je navodno i plan koji je iznio villanova. treba im dobar branic i napadac, a poslat ce na posudbu cuencu ili tella.

thiago silva bio bi odlican izbor, a napadac... van persie ili neymar vec ovo ljeto?

bit ce zanimljivo u svakom slucaju.

Ja sam za opciju Van Persie ili Llorente..Neymar nema iskustva igranja u Europi, također mislim da nije ono što treba Barci.

15 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
mrzech kaže...

to je navodno i plan koji je iznio villanova. treba im dobar branic i napadac, a poslat ce na posudbu cuencu ili tella.

thiago silva bio bi odlican izbor, a napadac... van persie ili neymar vec ovo ljeto?

bit ce zanimljivo u svakom slucaju.

Ja bi rađe Hulka ili Aguera. {#} Naravno ako se Villa vrati u formu onda nam nitko netreba.

Poruka je uređivana zadnji put ned 29.4.2012 18:02 (Balvan8).
13 godina
offline
FC Barcelona
mislim da Llorente nebi bio dobro rješenje za Barcu,iako je odličan napadač,ne djeluje mi kao da bi se uklopio tu. Više bi volio jednog napadača tipa Aguero,mislim da bi se on savršeno uklopio.
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
14 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Ja baš mislim suprotno, Barca ima previše igrača tipa Aguero, treba njima prava špica. Falcao, llorente, Pato...

13 godina
offline
FC Barcelona
mislim da se u napadu uopće neće ništa ni kupovati na ljeto. Kad se Villa vrati ionako će biti prevelika gužva napadača,tu su Messi,Alexis,Pedro,Cuenca i Tello. A sa povratkom Ville efikasnost u napadu će se sigurno povećati.
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
16 godina
offline
FC Barcelona

Onda Thiago Silva i Jordi Alba. Bilo bi mi drago kad bi uspjeli obojcu dovesti.

Come to the dark side, we have cookies.
16 godina
offline
Re: FC Barcelona
antimadridista kaže...
mislim da se u napadu uopće neće ništa ni kupovati na ljeto. Kad se Villa vrati ionako će biti prevelika gužva napadača,tu su Messi,Alexis,Pedro,Cuenca i Tello. A sa povratkom Ville efikasnost u napadu će se sigurno povećati.

tello i cuenca haha dobro sam se nasmija... 

It's not who u are, it's who u know.
13 godina
offline
Re: FC Barcelona
Obi Wan kaže...
antimadridista kaže...
mislim da se u napadu uopće neće ništa ni kupovati na ljeto. Kad se Villa vrati ionako će biti prevelika gužva napadača,tu su Messi,Alexis,Pedro,Cuenca i Tello. A sa povratkom Ville efikasnost u napadu će se sigurno povećati.

tello i cuenca haha dobro sam se nasmija... 

koliko god bilo smiješno,na njih se mora računati u budućnosti. Tello uopće nije loš igrač,samo je mlad i nesikusan,ali je pokazao da ima talenta. Cuenca je još bolji od njega,bar meni,ima više rješenja,bolji je u proigravanju i ukupno gledajući je već sad solidan igrač. Siguran sam da će ih Barca zadržati u budućnosti.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
13 godina
offline
Re: FC Barcelona
antimadridista kaže...
mislim da se u napadu uopće neće ništa ni kupovati na ljeto. Kad se Villa vrati ionako će biti prevelika gužva napadača,tu su Messi,Alexis,Pedro,Cuenca i Tello. A sa povratkom Ville efikasnost u napadu će se sigurno povećati.

 

Da, gužva je velika ali ove sezone vam je samo Messi zabijao. Također moraš računati na to da Villa nije igrao jako dugo. Pitanje je kad će dostići onu formu zbog koje je i doveden u Barcu. Meni je isto logičnije da se dovede jedan pravi golgeter za onakve situacije ko protiv Chelsea, a jedan od ovih mladih pošalje na posudbu.

12 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
antimadridista kaže...
mislim da Llorente nebi bio dobro rješenje za Barcu,iako je odličan napadač,ne djeluje mi kao da bi se uklopio tu. Više bi volio jednog napadača tipa Aguero,mislim da bi se on savršeno uklopio.

Llorente je realno riješenje, a Aguero je daleko preskup. Treba nam ubojita špica, igrač koji neče uvijek biti prvotimac, ali će se naigrati kroz sezonu. Ne vidim na tržištu bolji izbor od Llorentea ili Soldada npr. Real je učinkovit ponajviše zbog Ronalda, ali nakon Ronalda imaju Benzemu, a ako Benzema zakaže mogu računati na Higuaina.

13 godina
offline
Re: FC Barcelona
Đapa club kaže...
antimadridista kaže...
mislim da Llorente nebi bio dobro rješenje za Barcu,iako je odličan napadač,ne djeluje mi kao da bi se uklopio tu. Više bi volio jednog napadača tipa Aguero,mislim da bi se on savršeno uklopio.

Llorente je realno riješenje, a Aguero je daleko preskup. Treba nam ubojita špica, igrač koji neče uvijek biti prvotimac, ali će se naigrati kroz sezonu. Ne vidim na tržištu bolji izbor od Llorentea ili Soldada npr. Real je učinkovit ponajviše zbog Ronalda, ali nakon Ronalda imaju Benzemu, a ako Benzema zakaže mogu računati na Higuaina.

ma govorim za tip napadača,ne da baš mora biti Aguero. Ovo podebljano gotovo je nemoguće pronaći. Napadač koji nije prvotimac će se teško nazabijati puno golova,jer ispada iz forme i nezadovoljstvo raste,mislim da je napadaču jako teško biti na klupi i čekati svoju priliku. Real ima Benzemu,ali sad kad je on gotovo uvijek prvotimac,Higuain je nezadovoljan i priča se da će možda i napustiti Real. Isto tako mislim da Barca neće tražiti špicu,Messi je trenutno u špici i ne vjerujem da će ga premještati na krilo kad ovako zabija.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put ned 29.4.2012 18:44 (antimadridista).
14 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Evo kako Real ima super napad, ima 2 brzanca Ronalda i Di Mariu i pravu špicu Benzemu/Higuaina.

Ja da sam trener barcelone složio bih ovako napad: Villa bi bio špica a Iniesta ljevo krilo i Messi desno.

 

 

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 29.4.2012 18:53 (Praetorian1).
14 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Ja da sam trener igrao bi 4-4-2, ali ja nisam trener.
We Are Barcelona, We Come, We See, We Conquer!
15 godina
offline
Re: FC Barcelona
N3N0 kaže...
Ja da sam trener igrao bi 4-4-2, ali ja nisam trener.

zato i nisi {#}

evo ja se pirpreman, naša link po dugo vrimena da radi kako triba

bez trzanja, a još i na engl...ccc

FJAKA =psihofizicko stanje prilikom teznje ni za cime. Ucestala je greska zamijeniti fjaku s lijenoscu. Za razliku od ove potonje, fjaka je uzviseno stanje uma i tijela kojem tezi cijelo covjecanstvo
14 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Makić kaže...
N3N0 kaže...
Ja da sam trener igrao bi 4-4-2, ali ja nisam trener.

zato i nisi {#}

evo ja se pirpreman, naša link po dugo vrimena da radi kako triba

bez trzanja, a još i na engl...ccc

Daj nabaci link onda za ovoga na engleskom.

Sad se smiješ jer si shvatio da si idiot.
15 godina
offline
FC Barcelona
FJAKA =psihofizicko stanje prilikom teznje ni za cime. Ucestala je greska zamijeniti fjaku s lijenoscu. Za razliku od ove potonje, fjaka je uzviseno stanje uma i tijela kojem tezi cijelo covjecanstvo
15 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Messi 0:1 {#}

 

btw. malonogometaši Barcelone su osvojili titulu prvaka Europe nakon što su večeras u finalu sa 3:1 pobijedili Dinamo Moskvu.

http://www.uefa.com/futsalcup/season=2012/matches/round=2000142/match=2010222/postmatch/report/index.html#barcelona+beat+dinamo+lift+uefa+futsal+cup

Poruka je uređivana zadnji put ned 29.4.2012 22:12 (Balvan8).
15 godina
offline
FC Barcelona
evo jos jedan 0:2 Alexis
FJAKA =psihofizicko stanje prilikom teznje ni za cime. Ucestala je greska zamijeniti fjaku s lijenoscu. Za razliku od ove potonje, fjaka je uzviseno stanje uma i tijela kojem tezi cijelo covjecanstvo
15 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Makić kaže...
evo jos jedan 0:2 Alexis

ipak je autogol.

15 godina
offline
FC Barcelona
da ne bude dosadno 0:3, Keita
FJAKA =psihofizicko stanje prilikom teznje ni za cime. Ucestala je greska zamijeniti fjaku s lijenoscu. Za razliku od ove potonje, fjaka je uzviseno stanje uma i tijela kojem tezi cijelo covjecanstvo
15 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Makić kaže...
da ne bude dosadno 0:3, Keita

fenomenalan prolaz Messija i još jedna asistencija je tu.

15 godina
offline
FC Barcelona
al fali mu jos jedan gol, bar!!! znate na sta mis...
FJAKA =psihofizicko stanje prilikom teznje ni za cime. Ucestala je greska zamijeniti fjaku s lijenoscu. Za razliku od ove potonje, fjaka je uzviseno stanje uma i tijela kojem tezi cijelo covjecanstvo
13 godina
offline
FC Barcelona
Vrhunska utakmica,mislio sam da će ih ovo dotući,ali očito se igrom žele zahvaliti Pepu na svemu. Koliko samo peta,kombinacija,proigravanja,milina za gledati,a ona Messijeva asistencija je vrh. Pedro me isto oduševio zasad,nije prestao trčati,dosta puta se vratio na svoju polovicu i uzeo loptu,očito želi vratiti mjesto u prvom sastavu. btw.gledao sam futsal na Eurosportu i svaka čast,postali su prvaci i u tome.
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put ned 29.4.2012 22:27 (antimadridista).
14 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
I Pinto je odlican izuzev problema na pocetku (skinuo 2 opasna suta iz daljine)
We Are Barcelona, We Come, We See, We Conquer!
14 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Od cijele utakmice najbolje mi je kad pokazuju razgovore i takticiranje Pepa i Tita :D
We Are Barcelona, We Come, We See, We Conquer!
14 godina
offline
FC Barcelona

trenutno 4:0 i 15. vratnica messija u ovoj sezoni.

Never do today that which will become someone else's responsibility tomorrow.
15 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Evo i Afellaya napokon u igri.

14 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Petarda.
We Are Barcelona, We Come, We See, We Conquer!
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice