FC Barcelona izdvojena tema

poruka: 50.711
|
čitano: 5.293.780
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Sanchez navodno izvrijeđao Martina poslije finala jer mu je receno da ce igrati od prve. Nije se popeo po medalju iako je Puyol inzistirao. :-/
1911 /\/\/\/\/\ 1899
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
Jos jedan dokaz da Tata nema autoritet.
http://www.neobux.com/?r=inoxzg,
12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Podrzavam Alexisa u potpunosti,glupo da 2.najbolji strijelac ekipe ne igra pored Fabregasa koju mu uzima mjesto,a znamo kako to izgleda...nadam se da ovo nece ozbiljnije utjecati na Alexisovu buducnost u Barci jer zasluzuje igrati...Martino OUT!!!

10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
KiX777 kaže...

Messi se odličan vratio sa priprema, i zabijao je, samo što je Martino onda počeo filozofirati i stavljati ga na krilu i na CAM.

ajde nes*ri...igrao je jednu utakmicu na krilu...nemoj biti toliki zadrti fanboy

15 godina
offline
FC Barcelona

Prestanite plakat nije kraj svijeta. Što bih ja trebao napraviti kao navijač Intera? nakon osvanja LP sve je otišlo u suprotnom smjeru.... Barca nema niti blizu takav pad..

 

Ovdje je problem jedan jedini a to znate i sami tko je...

psn id: mNik987
12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Bartra se uspio oporaviti te ce biti na raspolaganju za sutrasnju utakmicu

13 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
toxic kaže...

Prestanite plakat nije kraj svijeta. Što bih ja trebao napraviti kao navijač Intera? nakon osvanja LP sve je otišlo u suprotnom smjeru.... Barca nema niti blizu takav pad..

 

Ovdje je problem jedan jedini a to znate i sami tko je...

 

Perez?

There are some corners of the universe that have bred the most terrible things. Things that act against everything we believe in. They must be FOUGHT.
16 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
antimadridista kaže...
Općenito ovo je strahota čitati postove Barcinih navijača nakon jedne loše sezone. Ovdje se čak pljuje i po Xaviju, jednoj takvoj veličini i legendi. Zbog jedne j*bene loše sezone kluba. Prije ste mu se klanjali.

Pa mene dođe sram kad vidim navijače Liverpoola, Chelsea primjerice. Koliko oni cijene svoje legende a koliko ih cijenimo mi. Koliko su oni trofeja osvojili, a koliko su ih osvojili naši igrači da bi ih se sada pljuvalo? Upravo to je problem, postali smo razmaženi. 

Ne, nismo postali razmaženi ali imamo određena očekivanja. Barcu volim zbog stila igre a ne zbog trofeja, očekujem da igrač ostavi dušu na terenu, da se bori od prve do zadnje minute. Ne smeta me poraz kad se igra nogomet, smeta me poraz kad se po terenu šeću kao na modnoj pisti, kad se po njima vidi da igraju bez ikakve želje iliti preko ku*ca.

 

Činjenica jest da se previše toga stavlja na teret jednim te istim igračima (messi,xavi,iniesta) ali to je prvenstveno posljedica lošeg rada uprave. Ako se nekom od milijunaša ne igra nogomet ili ako nije raspoložen ima Barca dosta mladih perspektivnih igrača koji bi rado pokazali što mogu. 

 

*edit

 

Za mene u nogometu nema "nogometnog imuniteta" pa da nekoga ne smiješ kritizirati kakva god on nogometna veličina bio.

Atheistic to the point of fanaticism, there u have me in a nutshell so kill me again or take me as I am for I shall not change.
Poruka je uređivana zadnji put sub 19.4.2014 14:26 (PROTECTOR).
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
toxic kaže...

Prestanite plakat nije kraj svijeta. Što bih ja trebao napraviti kao navijač Intera? nakon osvanja LP sve je otišlo u suprotnom smjeru.... Barca nema niti blizu takav pad..

 

Ovdje je problem jedan jedini a to znate i sami tko je...

Nemoš uspoređivati osrednji tim sa Veličinom kao što je Barca.

http://www.neobux.com/?r=inoxzg,
13 godina
offline
Re: FC Barcelona
x18x05x kaže...
toxic kaže...

Prestanite plakat nije kraj svijeta. Što bih ja trebao napraviti kao navijač Intera? nakon osvanja LP sve je otišlo u suprotnom smjeru.... Barca nema niti blizu takav pad..

 

Ovdje je problem jedan jedini a to znate i sami tko je...

Nemoš uspoređivati osrednji tim sa Veličinom kao što je Barca.

Inter osrednji tim? Kakvih bedastoća se neću načitat na ovom forumu. Taj Inter je izbacio Barcu prije par godina u polufinalu Lige prvaka. Bolje da ne pišete niš nek da pišete gluposti. Inače, sretan Uskrs svima.

13 godina
offline
Re: FC Barcelona
jurica_m kaže...
x18x05x kaže...
toxic kaže...

Prestanite plakat nije kraj svijeta. Što bih ja trebao napraviti kao navijač Intera? nakon osvanja LP sve je otišlo u suprotnom smjeru.... Barca nema niti blizu takav pad..

 

Ovdje je problem jedan jedini a to znate i sami tko je...

Nemoš uspoređivati osrednji tim sa Veličinom kao što je Barca.

Inter osrednji tim? Kakvih bedastoća se neću načitat na ovom forumu. Taj Inter je izbacio Barcu prije par godina u polufinalu Lige prvaka. Bolje da ne pišete niš nek da pišete gluposti. Inače, sretan Uskrs svima.

 

Iako se slazem s tobom da je Inter jedan od EU velikana koji zasluzuje respekt ali na veliku zalost u natrag par godina su osrednja momcad ali to ne znaci da zasluzuju tu titulu no ruku na srce Barca nije niti osrednja momcad trenutno nego smo jad i bijeda.

twice the pride double the fall
Poruka je uređivana zadnji put sub 19.4.2014 18:45 (dad0r).
13 godina
offline
Re: FC Barcelona
dad0r kaže...

Iako se slazem s tobom da je Inter jedan od EU velikana koji zasluzuje respekt ali na veliku zalost u natrag par godina su osrednja momcad ali to ne znaci da zasluzuju tu titulu no ruku na srce Barca nije niti osrednja momcad trenutno nego smo jad i bijeda.

Nadam se da mi to nećemo postati, odnosno nesmijemo dopustiti da to postanemo, dakle neki osrednji tim.

Poruka je uređivana zadnji put sub 19.4.2014 18:55 (jurica_m).
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
jurica_m kaže...
dad0r kaže...

Iako se slazem s tobom da je Inter jedan od EU velikana koji zasluzuje respekt ali na veliku zalost u natrag par godina su osrednja momcad ali to ne znaci da zasluzuju tu titulu no ruku na srce Barca nije niti osrednja momcad trenutno nego smo jad i bijeda.

Nadam se da mi to nećemo postati, odnosno nesmijemo dopustiti da to postanemo, dakle neki osrednji tim.

Na tvoju žalost to je već sad stvarnost. Barca ako i ispade iz lige opet će biti veći tim. To što su pobjedili Barcu u LP je puka sreća ništa više.

http://www.neobux.com/?r=inoxzg,
15 godina
offline
Re: FC Barcelona
x18x05x kaže...

Na tvoju žalost to je već sad stvarnost. Barca ako i ispade iz lige opet će biti veći tim. To što su pobjedili Barcu u LP je puka sreća ništa više.

Baš i nije izgledalo kao sreća, pogotov ne ona utakmica u milanu. Meni je više na sreću izgledalo osvajanje LP 2009, ako ćemo pravu sreću izazivati. Veći tim koji je ove godine osvojio isto kolko i Inter, odnosno ništa.{#}

13 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Munir uđe i minutu poslije zabi gol. Legendo {#}

ELS BLAUGRANES ! BARCA BARCA BARCA !
10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Neznam zasto nitko nepominje Sandra Ramiresa...Klasicna devetka koja fali Barceloni.Po meni odlican igrac koji treba prvom timu ako se nekupi pravi napadac (naravno da mu treba jos iskustva i tako dalje ali moze biti odlican igrac).

Adama nezaustvljiv,Dongue dobar ali promasio nekoliko dobrih sansi i pogodio stativu...Munir pravi strijelac dovoljna mu je jedna sansa za gol.Stoper Barce Ille najsigurniji igrac obrane....

Nadam se forsiranju Sandra Ramiresa i Adama u prvoj ekipi Barce.

14 godina
offline
Re: FC Barcelona

Danas ne očekujem da pobjede. Neka pokažu borbu i zalaganje ja sretan.

http://www.neobux.com/?r=inoxzg,
12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

"Leu Messiju poboljšat ćemo sadašnji ugovor koji traje do 2018. godine. Nije to novi ugovor, samo će neke stavke biti poboljšane."

Samo ce povecat placu, hebote trebali su mu je smanjit jer ne trci, FAIL. {#}

 

" Predsjednik je dao i podršku Tati Martinu.

  Poštujemo našeg trenera i vjerujemo u njega. Imamo još pet utakmica u prvenstvu, ne zaostajemo puno za vodećima koji se mogu 'poskliznuti' do kraja sezone. "

Fail again. {#} 

 

" Ne mogu vam još objaviti što ćemo napraviti na ljeto jer sezona još traje, no bit će nekih promjena u momčadi. Neće biti nikakve revolucije, ali malih promjena će biti."

I opet fail. {#}

http://www.24sata.hr/nogomet/bili-smo-neposteni-prema-leu-poboljsat-cemo-mu-ugovor-363146


Katastrofa. 

12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Jedan dan pricaju o 5-6 igraca na ljeto sad govore male promjene,ova uprava je najgora do sada,ne znaju ni sami sto zele...ovo Messijevo poboljsanje ugovora je glupost,klub u k*rcu sto se tice igre i svega,a oni se bave takvim stvarima

10 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

prodati messija (nazalost) za 200.M i dovesti reus el sharavija ter stegena nastasica i jos par dobrih igraca i dobrog trenera {#}

10 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
INTER osrednji klub ti nisi normalan pratis li ti fudbal nogomet
14 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Ti si svoje pracenje fudbal nogometa pokazao proslom porukom - p.s. Koristi edit/uredi.
1911 /\/\/\/\/\ 1899
12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Nije normalan svatko tko kaže da treba Messija prodat, pa Barca je zbog njegovih prijašnjih igara osvajala sve živo!

Možda se njemu više neda trčkarat za loptom jer svi drugi dobivaju povišicu za milijune, a on za stotine eura, iako stalno kaže kako ne igra za Barcu zbog novaca (ali definitivno se slažem s manjkom motiva)

Svi mi znamo odakle počet s rekonstrukcijom ekipe osim te uprave, a upravo upravu treba smjeniti, dovesti novog trenera i krenuti od golmana, stopera i nekoga tko može zamjeniti Xavija i Iniestu (što je praktički nemoguće, al ima potencijala u mladoj ekipi, pa još dok Xavi i Iniesta mogu nek ih uče)

12 godina
offline
Re: FC Barcelona
darko.kuzmo kaže...

prodati messija (nazalost) za 200.M i dovesti reus el sharavija ter stegena nastasica i jos par dobrih igraca i dobrog trenera {#}

Kako sam se odvalio na ovo... 

 

A Inter... od InterBunkera 2009/10, kupljenih prvenstava i tako dalje... 

 


Da, Barci treba Reus kraj Pedra, Neymara, Sancheza... isto tako El Shaarawy koji je vise u bolnici nego na terenu... a Nastasic, hahahahhaha :D 

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
15 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Kažu ljudi prodat Messia? WTF? {#}

Znači u ovoj sezoni koju nije odigrao baš najbolje i kako zna postigao je "samo" 38 golova u svim natjecanjima, a još je preostalo 5 utakmica. Svaki klub bi bio presretan da ima jednog igrača koji će zabijat 40+ golova u sezoni. CR i Messi su postavili ljestvicu postizanja golova jako visoko i sad kada je Messi odigrao par lošijih tekmi sve dobro se zaboravlja. Messi ove sezone ima 19 golova više od 2 najboljeg strijelca Alexisa, kako bi tek izgledalo da njega nema? Ja se nadam da će im za sljed sezonu dovoljna motivacija biti to što gledaju u leđa i Realu i Atleticu.

Poruka je uređivana zadnji put ned 20.4.2014 15:38 (Balvan8).
12 godina
offline
Re: FC Barcelona
Balvan8 kaže...

Kažu ljudi prodat Messia? WTF? {#}

Znači u ovoj sezoni koju nije odigrao baš najbolje i kako zna postigao je "samo" 38 golova u svim natjecanjima, a još je preostalo 5 utakmica. Svaki klub bi bio presretan da ima jednog igrača koji će zabijat 40+ golova u sezoni. CR i Messi su postavili ljestvicu postizanja golova jako visoko i sad kada je Messi odigrao par lošijih tekmi sve dobro se zaboravlja. Messi ove sezone ima 19 golova više od 2 najboljeg strijelca Alexisa, kako bi tek izgledalo da njega nema? Ja se nadam da će im za sljed sezonu dovoljna motivacija biti to što gledaju u leđa i Realu i Atleticu.

IZgledalo bi tako da bi netko drugi bio na njegovom mjestu i onda bi on imao slican broj golova, ne isti, ali blizu. Drugi bi dosli do izrazaja, mozda bi to cak i malo bolje izgledalo, osim njegovog setkaranja...

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
Poruka je uređivana zadnji put ned 20.4.2014 15:46 (SimeKZ).
13 godina
offline
FC Barcelona

Netko drugi bi na Messijevom mjestu također bio najbolji strijelac u povijesti lluba sa svojih 26 godina, jeli tako? Jasno, to može svatko. Lako je Messiju to bilo ostvariti, bilo koji drugi igrač bi sve to uspio na njegovom mjestu također, moš misliti.
Lako je pametovati nakon jedne loše sezone kluba (ne Messija koji i dalje ima odličnu sezonu). Zaboravlja se što je sve on napravio za ovaj klub.

meni je uopće nepojmljivo da Messijevu igru pojedinci gledaju isključivo kroz golove, a ne i kroz ostale stvari koje radi na terenu. To dovoljno govori o poznavanju nogometa pojedinaca.
Kad mi netko kaže da bi neki drugi igrač radio isto što i Messi na njegovom mjestu, pa ja se samo nasmijem

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put ned 20.4.2014 17:02 (antimadridista).
12 godina
offline
Re: FC Barcelona
antimadridista kaže...

Netko drugi bi na Messijevom mjestu također bio najbolji strijelac u povijesti lluba sa svojih 26 godina, jeli tako? Jasno, to može svatko. Lako je Messiju to bilo ostvariti, bilo koji drugi igrač bi sve to uspio na njegovom mjestu također, moš misliti.
Lako je pametovati nakon jedne loše sezone kluba (ne Messija koji i dalje ima odličnu sezonu). Zaboravlja se što je sve on napravio za ovaj klub.

meni je uopće nepojmljivo da Messijevu igru pojedinci gledaju isključivo kroz golove, a ne i kroz ostale stvari koje radi na terenu. To dovoljno govori o poznavanju nogometa pojedinaca.
Kad mi netko kaže da bi neki drugi igrač radio isto što i Messi na njegovom mjestu, pa ja se samo nasmijem

I opet ti, ne znas citat, ne znas se raspravljat i jako si zatucan sta se tice opceg shvacanja teksta. Ja pricam sada, kako bi sada bilo. Nema igraca u klubu koji je nezamjenjiv, ako ces se ti setati 5 tekmi po terenu i ne napravit nista pa sjedit ces mi na tribini makar se zvao Messi. Ima ekipe sta zeli igrat. Ali ne, Barca ce njemu produzit i poboljsat ugovor... neka ga, zabit ce on...

 

Kad ja vidim tvoj post je se samo nasmijem jer vidim jako puno gluposti na jednom mjestu.
Reci mi sta ja to Messi pridonio igri barce u zadnjih par tekmi. U LP ga nije bilo, zadnjih par kola ga nema nigdje niti u ligi...

Opet ti ponavljam posto ne razumijes, ja pricam za zadnjih 5-10 kola... a ne sta je messi radio prije 3 godine. 

 

Uostalom, da i ja igram za jedna klub vec 20 godina moras jednom biti najbolji strijelac u povijesti. Jasno je da moze svatko koji imalo ima neki filing za nogomet uz prave suigrace. 

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
13 godina
offline
Re: FC Barcelona
SimeKZ kaže...
antimadridista kaže...

Netko drugi bi na Messijevom mjestu također bio najbolji strijelac u povijesti lluba sa svojih 26 godina, jeli tako? Jasno, to može svatko. Lako je Messiju to bilo ostvariti, bilo koji drugi igrač bi sve to uspio na njegovom mjestu također, moš misliti.
Lako je pametovati nakon jedne loše sezone kluba (ne Messija koji i dalje ima odličnu sezonu). Zaboravlja se što je sve on napravio za ovaj klub.

meni je uopće nepojmljivo da Messijevu igru pojedinci gledaju isključivo kroz golove, a ne i kroz ostale stvari koje radi na terenu. To dovoljno govori o poznavanju nogometa pojedinaca.
Kad mi netko kaže da bi neki drugi igrač radio isto što i Messi na njegovom mjestu, pa ja se samo nasmijem

I opet ti, ne znas citat, ne znas se raspravljat i jako si zatucan sta se tice opceg shvacanja teksta. Ja pricam sada, kako bi sada bilo. Nema igraca u klubu koji je nezamjenjiv, ako ces se ti setati 5 tekmi po terenu i ne napravit nista pa sjedit ces mi na tribini makar se zvao Messi. Ima ekipe sta zeli igrat. Ali ne, Barca ce njemu produzit i poboljsat ugovor... neka ga, zabit ce on...

 

Kad ja vidim tvoj post je se samo nasmijem jer vidim jako puno gluposti na jednom mjestu.
Reci mi sta ja to Messi pridonio igri barce u zadnjih par tekmi. U LP ga nije bilo, zadnjih par kola ga nema nigdje niti u ligi...

Opet ti ponavljam posto ne razumijes, ja pricam za zadnjih 5-10 kola... a ne sta je messi radio prije 3 godine. 

 

Uostalom, da i ja igram za jedna klub vec 20 godina moras jednom biti najbolji strijelac u povijesti. Jasno je da moze svatko koji imalo ima neki filing za nogomet uz prave suigrace. 

Čekaj, ovo je nešto sasvim drugo, pričalo se o prodaji, a ne o ovom o čemu ti sad pišeš. Eventualnom sjedanju na klupu.

 

Nisam ja nigdje reako da Messi nije bio loš zadnjih par utakmica (kao i svi ostali igrači), ali ovdje se pričalo o prodaji Messija, citirao si post od Balvana i nigdje nisi napomenuo da pričaš o klupi, a ne prodaji. To je nešto sasvim drugo.

 

Boldano, Messi ima 26 godina. 26. Mućni glavom.

 

Meni je jasno da pojedinci mogu kritizirati Messija zbog zadnjih par utakmica, ali omalovažavati sve što je on postigao sa Barcom i njegovu igru, to stvarno moraš imati nekih problema.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put ned 20.4.2014 17:18 (antimadridista).
11 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Ma Messi je legenda ovog kluba,moze pricati ko sta hoce,normalno je da ne igra dobro,kad cela ekipa ne igra dobro.Mozda je i njemu dosadilo,ee sad gubimo,ajde sad Messi da proradi, i on je covek,protiv Atletica nije igrao dobro,ali je opet imao 2-3 dobre sanse,nije bilo ni srece.Neymara smo doveli da pomogne,ali opet nije nista posebno uradio.Slazem se da treba da se nesto menja,kad Barca bude igrala svoju igru,Messi ce biti onaj stari,sve dok je ovakva igra,tesko da moze biti nekog uspeha. 

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice