FC Barcelona izdvojena tema

poruka: 50.711
|
čitano: 5.293.104
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
SimeKZ kaže...

Pa ti si toliko ogranicen da je to strasno. Citam tvoje komentare po RM temi ostalim temama i pricas teske nebuloze. Pa ne mozes napisat da je Busquets ima bolju tehniku i pregled igre od Modric, eto ne mozes jer nema smisla. 
A to da me stavljas na ignore, slobodno... toliko o tome koliko znas raspravljat i vodit neku rapsravu. Da si napiso jedan razlog zasto je Busquets bolji u tom dvoje nebi ti nista reko... 

nisam rekao da ima bolju nego da nema nista losiju tehniku od Modrica....Koliko je puta Xavi rekao da je Busqets najbolji igrac kad se igra iz prvog dodira,Guardiola i Del Bosque su izjavili 100 puta da nema igraca kao sto je on i da kad bi mogli birati kakav bi igrac bili u igrackim danima to bi bio Busqets...

 

Ajde navedi jedan razlog u kojem Modric ima bolju tehniku i pregled igre...

 

U temi RM svi su uvjereni da Real Madrid posluje od prodaje dresova i da tako svake sezone zarade 100-tine misliona eura..

Poruka je uređivana zadnji put ned 27.7.2014 21:37 (Boixus Nois PS).
14 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Busquets nije probojan kao Modric, ali zna stati na loptu kao Xavi, osloboditi se presinga, zato bi mi bio ispred Mascherana i vise bi pokrivao desnu polovicu radi Alvesa. Pored Inieste, Rakitica, Messija, Neymara i Suareza, zar se treba i Busquets zabijati u 16m? Uglavnom ova 3-4-3 bi mogla raditi, ali treba vidjeti koliko je zapravo brz Mathieu i koliko jos Alves moze dati od sebe. Za Mascherana se ne bojim. Kad bi se slozila taktika kao u Argentine, pomalo negledljiva s 3 puta jacim napadom, digli bi sve trofeje bez greske xD.
Real eyes realize real lies...
12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Nisu oni ni bas iste pozicije,Busquets je medu najboljima na svijetu na svojoj poziciji,jaci je u obrani tako da da je u tom segmentu bolji,kad treba povuci loptu naprijed,rijesiti se 1-2 igraca tu je Luka bolji...tehnicki su podjednaki,pregled igre isto...nema smisla ni govoriti da je Modric bolji samo zato sto je nas,treba biti realan,Busquets je pola Barce,samo sto to mnogi ne vide,zapisan je kao simulator zbog onog protiv Intera i jos 2-3 puta i to je to,niko ne vidi njegove kvalitete

13 godina
offline
FC Barcelona
Busquets ima savršenu tehnkiu, bolju od Modrića sigurno. Ne kažem da je ukupno bolji igrač, ali ima bolju tehniku i mirniji je s loptom. Najpodcijenjeniji igrač na svijetu je Busquets. Ne od strane stručnjaka, nego ovako čitakući komentare ljudi.

Pratite komentare stručnjaka i ostalih. Nije slučajno da je Busquets u ovoj Barci nezamjenjiv igrač i netko koga se Barça nizašto nebi riješila.
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Na tekmi se ni ne čuje za Busija, a radi ogroman presing na njihov napad i oduzima skoro pa sve lopte, a ove sezone one lopte koje su prošle Busija, najčešće su bile u golu..

10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
antimadridista kaže...
Busquets ima savršenu tehnkiu, bolju od Modrića sigurno. Ne kažem da je ukupno bolji igrač, ali ima bolju tehniku i mirniji je s loptom. Najpodcijenjeniji igrač na svijetu je Busquets. Ne od strane stručnjaka, nego ovako čitakući komentare ljudi.

Pratite komentare stručnjaka i ostalih. Nije slučajno da je Busquets u ovoj Barci nezamjenjiv igrač i netko koga se Barça nizašto nebi riješila.

da a kad ja to napisem dobijem 4 TD...Koliko ima kompleksasa na ovom forumu koji ni neznaju sto citaju ako napises na 2 razlicita nacina istu stvar

13 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
antimadridista kaže...
Busquets ima savršenu tehnkiu, bolju od Modrića sigurno. Ne kažem da je ukupno bolji igrač, ali ima bolju tehniku i mirniji je s loptom. Najpodcijenjeniji igrač na svijetu je Busquets. Ne od strane stručnjaka, nego ovako čitakući komentare ljudi.

Pratite komentare stručnjaka i ostalih. Nije slučajno da je Busquets u ovoj Barci nezamjenjiv igrač i netko koga se Barça nizašto nebi riješila.

Ja sam to rekao još davno davno ali njima to nejde u glavu. Radi najprljaviji posao na terenu. Čudo od igrača.

ELS BLAUGRANES ! BARCA BARCA BARCA !
12 godina
offline
Re: FC Barcelona
Boixus Nois PS kaže...

 

U temi RM svi su uvjereni da Real Madrid posluje od prodaje dresova i da tako svake sezone zarade 100-tine misliona eura..

Ne mogu pronaći prikladnu riječ za tebe, toliko si specijalan slučaj. 

U RM temi su svi uvjereni da RM odlično zarađuje od marketinga. Po meni, RM je marketinški najjači klub. Ne, zarada od marketinga nije samo prodaja dresova, nego i mnoge druge stvari, ali očito je to za tebe kvantna fizika za shvatiti.

Why so serious?
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
Nadam se da će šime skužit da je ovdje suvišan i da ga neće biti u ovoj temi kad počne liga. Teško je pratit temu kad on direktno i indirektno provocira.
http://www.neobux.com/?r=inoxzg,
15 godina
offline
Re: FC Barcelona

Ovo oko tehnike bi se dalo raspravljati jer ipak Modrić radi slalome i ometan je igračima, a ipak mu se lopta zadržava u nogama. Tako da teško da je Sergio mirniji s loptom, a da ne govorim kako je odličan s obije noge i njegove lopte vanjskim felšom.

Ne mislim time da je loš, ali jednostavno ima on neke duge kvalitete.

Poruka je uređivana zadnji put ned 27.7.2014 22:35 (Jack Sparrow).
13 godina
offline
FC Barcelona

Ma sasvim različita 2 igrača sa različitim kvalitetama, iako na papiru igraju gotovo istu poziciju. Busquets je savršen za Barcin sistem na posjed, Modrić za Realov brži sistem sa kontrama i bržim protokom lopte. Također, Modrić je po mom mišljenju bolji prema naprijed i više sudjeluje u igri, a Busquets je bolji u defanzivi.

 

Busquets je jednostavno za mene bolji tehničar (ne mislim i bolji igrač ukupno). Čovjek se olako rješava igrača oko sebe, ima tu minoću kakvu nema puno igrača na njegovoj poziciji. I ne cijeni i ga skoro nitko osim Barcinih navijača. Iako i Modrić je također bio dosta podcijenjen u svijetu nogometa dugo vremena.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put ned 27.7.2014 22:44 (antimadridista).
10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Cordas kaže...
Boixus Nois PS kaže...

 

U temi RM svi su uvjereni da Real Madrid posluje od prodaje dresova i da tako svake sezone zarade 100-tine misliona eura..

Ne mogu pronaći prikladnu riječ za tebe, toliko si specijalan slučaj. 

U RM temi su svi uvjereni da RM odlično zarađuje od marketinga. Po meni, RM je marketinški najjači klub. Ne, zarada od marketinga nije samo prodaja dresova, nego i mnoge druge stvari, ali očito je to za tebe kvantna fizika za shvatiti.

ti si specijalan slucaj...nemozes od svakog  igraca zaradti na dresovima...Lako je prodavati dresove Ronalda i Balea...Ajde zaradi na Modricevim i Illaramendijevim dresovima...

A i bog zna koliki je postotak koji ide u klub a koji adidasu..

 

 

12 godina
offline
Re: FC Barcelona
Boixus Nois PS kaže...

ti si specijalan slucaj...nemozes od svakog  igraca zaradti na dresovima...Lako je prodavati dresove Ronalda i Balea...Ajde zaradi na Modricevim i Illaramendijevim dresovima...

A i bog zna koliki je postotak koji ide u klub a koji adidasu..

 

 

Ne znam jesi ti glup ili što. Nisam uopće rekao da zarađuju samo od prodaje dresova, to je samo dio prihoda. 

U marketing ulaze prihodi od tv prava, prihodi od raznih sponzora- pogotovo onih na dresu, prihodi od prodaje dresova itd.

Why so serious?
10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Cordas kaže...
Boixus Nois PS kaže...

ti si specijalan slucaj...nemozes od svakog  igraca zaradti na dresovima...Lako je prodavati dresove Ronalda i Balea...Ajde zaradi na Modricevim i Illaramendijevim dresovima...

A i bog zna koliki je postotak koji ide u klub a koji adidasu..

 

 

Ne znam jesi ti glup ili što. Nisam uopće rekao da zarađuju samo od prodaje dresova, to je samo dio prihoda. 

U marketing ulaze prihodi od tv prava, prihodi od raznih sponzora- pogotovo onih na dresu, prihodi od prodaje dresova itd.

jesi li ti glup ili što....govorim opcenito koja su razmisljanja tamo....Ajde voz inebriga me za tebe

12 godina
offline
Re: FC Barcelona
Boixus Nois PS kaže...

jesi li ti glup ili što....govorim opcenito koja su razmisljanja tamo....Ajde voz inebriga me za tebe

To su razmišljanja u tvojoj glavi, a ne tamo u temi.

Why so serious?
11 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Modrić bolji od Busija ?  {#} Bože sveti, oprosti im.

12 godina
offline
Re: FC Barcelona
barcaINTER kaže...

Modrić bolji od Busija ?  {#} Bože sveti, oprosti im.

Nije, losiji je... Busi je izmislio nogomet za Modrica. Isusa mu i subjektivnosti u ovoj temi.

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
13 godina
offline
FC Barcelona

Subjektivni smo mi prema svojim igračima, zato što je Modrić Hrvat, u tome je problem. I znam da će te me sad krivo shvatiti. Ne mislim ja da je Modrić loš igrač, on je isto tako genijalan. Ali je glupo tako olako reći da je bolji od Busquetsa koji je toliko trofeja osvojio sa Barcom i Španjolskom, i bio je nezamjenjiv u obe te ekipe. U Barci igra jedini na poziciji zadnjeg veznog, bez pomoći drugog DM-a i obavlja strašan posao.

 

Ne kažem ja ni da je Busquets bolji od Modrića jer su mi glupe te usporedbe općenito, ali ide mi na živce to podcijenjivanje Busquetsa. Ista stvar recimo i sa Xabi Alonsom da se razumijemo. Samo pratite jednom Busquetsa dok traje utakmica, njegova kretanja i koliko lopti čovjek čisto oduzme, koliki posao radi za ekipu.

 

 

 

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
12 godina
offline
FC Barcelona

Oba igrača su genijalna, svaki na svoj način.

Why so serious?
12 godina
offline
Re: FC Barcelona
antimadridista kaže...

Subjektivni smo mi prema svojim igračima, zato što je Modrić Hrvat, u tome je problem. I znam da će te me sad krivo shvatiti. Ne mislim ja da je Modrić loš igrač, on je isto tako genijalan. Ali je glupo tako olako reći da je bolji od Busquetsa koji je toliko trofeja osvojio sa Barcom i Španjolskom, i bio je nezamjenjiv u obe te ekipe. U Barci igra jedini na poziciji zadnjeg veznog, bez pomoći drugog DM-a i obavlja strašan posao.

 

Ne kažem ja ni da je Busquets bolji od Modrića jer su mi glupe te usporedbe općenito, ali ide mi na živce to podcijenjivanje Busquetsa. Ista stvar recimo i sa Xabi Alonsom da se razumijemo. Samo pratite jednom Busquetsa dok traje utakmica, njegova kretanja i koliko lopti čovjek čisto oduzme, koliki posao radi za ekipu.

 

 

 

Nismo subjektni, objektivno se gleda. Nema veze sta je Modric nas, Busquets igra defanzivnog veznog i prima loptu od zadnje linije i daje naprijed... to je njegova svrha na terenu, ja od njega nisam vidio proigravanja, duge lopte ili da je probio 2-3 igraca i odigrao pas u prostor. 

Dok sa druge strane sve ovo gore imas od Modrica i jos frajer stigne oduzet koju loptu. 

A ovo da je osvojio trofeje, osvojio je i Krpan 3. mjesto na Svjetskom 98'.

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
13 godina
offline
FC Barcelona

Ali ovo mi ie zbilja nevjerojatno. Baš si ti Šime bio tu kad je bila rasprava Iniesta i Modrić. Isto tako sam ti spomenuo sve što je Iniesta osvojio, pa si rekao da je to zbog toga što je Iniesta igrao u boljoj ekipi, da to nema veze. Eto sad i Busquets igra u boljoj ekipi, to se ne može računati. Pa onda je bila radprava i o Messiju pa si napisao da toliko golova nije neki problem zabiti kad imaš te igrače u vezi, lako mu je bilo sve osvojiti.

Ispada svima je bilo sve lako .Busquets ima Iniestu, Iniesta ima Messija, Messi ima ima Xavija i Iniestu.
Pa radi koga na kraju su osvojeni svi ti trofeji kad nije zasluga Busquetsa, Inieste, Messija kao pojedinaca? Mislim glupost, pa nisu ti trofeji i nagrade pale s neba nego je to plod njihove genijalnosti kao pojedinaca koji su stvorili idealnu ekipu kao takvi. Svaki od njih zaslužan je i važan je kotačić tu. Pa tako i Busquets.

 

Od Busquetsa za Barcin stil igre jednostavno nema boljeg igrača na zadnjem veznom. Modriću više paše brža igra, na kontre. Svaki je poseban na svoj način. Ali nije Busquets tu neki anonimac koji je eto tu se našao skupljati samo trofeje...

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put pon 28.7.2014 15:45 (antimadridista).
12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Busi i Modrić igraju dvije različite uloge u Barceloni odnosno Realu

Busi je defenzivni vezni, zadužen za defenzivne zadatke i prenos lopte od obrane do veznog reda, on je malo istureniji stoper koji presjeca lopte i šalje ju dalje

Modrić je po poziciji isto defenzivni vezni, ali playmaker, odnosno njegova zadaća je razigravat cijeli Real, cijelu ekipu


Bilo bi pametnije usporediti Iniestu i Modrića, jer igraju isti stil igre, playmakeri, samo su na malo drugačijim pozicijama, iako je Modrić po cijelom terenu kao i Iniesta

Isto tako usporedba Xavija i Modrića

 

I sad da dam odma komentar na te dvije usporedbe, Xavi i Iniesta su izmislili nogomet za Modrića, takav duo, ma takav pojedinac u veznom redu nije nikad postojao i vjerovatno niti neće u bližim godinama ;)

 

Komentar na ovo od kolege iznad, Realovci uvijek govore da je Real bolji od Barce, čak i u doba Pepa kad su osvojili sve živo, da su bolji tim, imaju bolje igrače i onda Barca sve osvoji

Messi je po njima najmanje zaslužan jer je dobivao lopte na čistu šansu, pa šta onda uspoređujete Modrića sa Xavijem i Iniestom i Busijem? Zna se onda da Barca ima bolji vezni red ;)

11 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Kad će više La Liga ? Predugo ovo traje. 

Al će im se Suarez nayebat majke, jedva čekam.

15 godina
offline
Re: FC Barcelona
barcaINTER kaže...

Modrić bolji od Busija ?  {#} Bože sveti, oprosti im.

Pa iskreno pouzdaniji je i fizicki izdrzljiviji, nisam bas vidio nesto Busija uopce ove g

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. http://skyview.com.hr
10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Mitch kaže...
barcaINTER kaže...

Modrić bolji od Busija ?  {#} Bože sveti, oprosti im.

Pa iskreno pouzdaniji je i fizicki izdrzljiviji, nisam bas vidio nesto Busija uopce ove g

Modric odigra dobru sezonu i odmah je najbolji vezni na svijetu...Kad ofigra takvih 4-5 onda mozemo pricati i usporedivati ga sa velikanima

13 godina
offline
FC Barcelona
Ove godine je Modrić bio bolji, isitna. Ali gledajući cijelu karijeru? Busi je osvojio sve što se može osvojiti, a tek mu je 26.

Inače, može se reći da Modrić ima bolje duge lopte, fizički bolji, bolje ovo ili ono. Ima sve to i Yaya Toure, zar ne? Pa znamo kako se proveo u Barci pored Busija i kako je to završilo.
Nogomet ipak nije tako jednoatavan, puno je to više od statistike i fizičke moći...
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
12 godina
offline
Re: FC Barcelona
antimadridista kaže...
Ove godine je Modrić bio bolji, isitna. Ali gledajući cijelu karijeru? Busi je osvojio sve što se može osvojiti, a tek mu je 26.

Inače, može se reći da Modrić ima bolje duge lopte, fizički bolji, bolje ovo ili ono. Ima sve to i Yaya Toure, zar ne? Pa znamo kako se proveo u Barci pored Busija i kako je to završilo.
Nogomet ipak nije tako jednoatavan, puno je to više od statistike i fizičke moći...

Kako se proveo ? I dalje je bio bolji igrac od njega samo sta mu se nije dalo igrat pa je otisao. Pep je imao svoju ideju u glavi i samo on moze takve igrace prodavat. Kroosa je prodao, Mandzukica je prodao jer mu ne pasu i to je to, ne zato jer je tamo bio Busi.

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
13 godina
offline
FC Barcelona
Nije mu se dalo igrati pa je otišao? Ajde neka...
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
12 godina
offline
Re: FC Barcelona
antimadridista kaže...
Nije mu se dalo igrati pa je otišao? Ajde neka...

Ne da se njemu nije dalo, nego mu Pep nije dao. Svi vidimo njegove partije u Cityu.

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
13 godina
offline
FC Barcelona
Ti jednostavno ne možeš ili ne želiš shavtiti da je Busquets bolji za Barcin stil, njegov stil više odgovara Barci nego Yaya, Modrić ili netko treći. Čovjek je izašao iz Barcine škole nogometa, školovan je na takvoj igri. Na kraju je to sve okrunio tako da je bio nezamjenjiv u ekipama Barce i Španjolske repke kad su osvojili sve te trofeje.

Ali eto, ti bolje znaš od Guardiole, od Del Bosquea i svih ostalih stručnjaka. Ajde da je Busquets igrao u ekipama koje ništa nisu osvojile, ili da je sjedio na klupi. Ali on je uvijek bio u prvih 11 i jedan od najvažnijih igrača u jednim od najboljih ekipa u povijesti.
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice