FC Barcelona izdvojena tema

poruka: 50.713
|
čitano: 5.312.863
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Taman malo uštedit

There are some corners of the universe that have bred the most terrible things. Things that act against everything we believe in. They must be FOUGHT.
12 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

evo citam da roma trazi 32mil za benatiu,bayern je u pregovorima s njima,a kad smo mi pregovarali trazili su 50...

10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Zubizzareta je rekao da nece pregovarati ispod 40 miliona

12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Borussia Dortmund have offered winger Marco Reus (25) to Barcelona to avoid that the German player joins Bayern Munich. [sport]

Sao Paulo right back Douglas (24) will this week sign his contract at Barcelona. [sport]

 

 

Znači Barca kreće u last-minute šoping s obzirom na predstojeću kaznu.. Ovo bi moglo bit interesantno :)

10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona

Jel moze link od tog clanka sa sport.es u vez sa Resuom

 

Ovaj Douglas moze biti dobra kupovina...Jeftino su ga platili 7-8 miliona a danas nemozes kupiti ni Pivarica za te novce

Poruka je uređivana zadnji put čet 21.8.2014 11:53 (Boixus Nois PS).
12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Twitter Barcastuff :)

11 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Marcos Rojo novi igrač M.Uniteda za nekih 20M.  

Nije bilo loše ni njega dovest, mlad je i solidan igrač, u svakom slučaju bolja investicija nego "ovo" što se dovelo, staro i stakleno.

10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona

Rojo je krkan...Dok nije igrao na SP vrijedio je 4 miliona a sad 20 s obzirom da nije nsita posebno odigrao...Nevrijedi te novce

10 godina
offline
Re: FC Barcelona
Boixus Nois PS kaže...

Rojo je krkan...Dok nije igrao na SP vrijedio je 4 miliona a sad 20 s obzirom da nije nsita posebno odigrao...Nevrijedi te novce

jesi li ti svjestan svoje nesvjesti, rojo heben branič

11 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Boixus Nois PS kaže...

Rojo je krkan...Dok nije igrao na SP vrijedio je 4 miliona a sad 20 s obzirom da nije nsita posebno odigrao...Nevrijedi te novce

Vjerojatno je loše igrao ako je sa 4 dogurao do 20 miliona. Ma o čemu ti pričaš ? 

10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Del_Boy97 kaže...
Boixus Nois PS kaže...

Rojo je krkan...Dok nije igrao na SP vrijedio je 4 miliona a sad 20 s obzirom da nije nsita posebno odigrao...Nevrijedi te novce

jesi li ti svjestan svoje nesvjesti, rojo heben branič

del boy koliko si ga utakmica gledao?vjerovatno 2 i to na SP tako da nemozes puno govoriti o tome da je odlican branic...Nista posebno osim sto igra 2 pozicije

10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Nitko nista negovri o Dougalsu koji dolazi u Barcu za 6 miliona eura...

Lik se stavrno cini dobar nikad ga nisam gledao uzivo,ali koliko sam vidio po YT zna igrati,brz je ko metak i ima odlican udarac.

 

Lik je zvjerka na ovom videu 

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 21.8.2014 22:23 (Boixus Nois PS).
10 godina
offline
FC Barcelona

a evo i tojeg znanja, preko youtubea

10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Del_Boy97 kaže...

a evo i tojeg znanja, preko youtubea

vidi lika {#}

 

1.   97. si godiste to sve govori

2.Napisao sam da preko YT izgleda kao dobar igraca,znaci preko YT (ako neznas to ti je youtube)

 

Nemoj me prozivat bezveze,kad nisi kompatibilan za raspravu

Poruka je uređivana zadnji put čet 21.8.2014 22:41 (Boixus Nois PS).
12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Del_Boy97 kaže...

a evo i tojeg znanja, preko youtubea

ti gledaj u po noci brazilsko prvenstvo.

10 godina
offline
FC Barcelona

to što imam 17 godina znači da se mene treba automatski isključit iz rasprave jer ja sa svojom mladosti nemam pojma ko ti sa max 25 godina ako i toliko?

12 godina
offline
FC Barcelona

Ako on ima 25 godina onda hebo um...

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
12 godina
protjeran
offline
FC Barcelona
10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Del_Boy97 kaže...

to što imam 17 godina znači da se mene treba automatski isključit iz rasprave jer ja sa svojom mladosti nemam pojma ko ti sa max 25 godina ako i toliko?

kralju pogrjesio si nisi shvatio sto sam napisao i to je to...Narvno da nemam 25 godina...Ali sam stariji od tebe 

12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Ovdje se sve svodi jel neko '43, '69 ili '97 godište..

Onaj iz '43 je prestar, taj nema dume o nogometu, sve zna ono starinski

Ovaj '69 je svetac, taman godina da zna šta je bilo prije i šta je sada

A ovaj '97 je premlad, nikad nije gledao nogometa.. Nema tu veze jel nečiji komentar ima veze ili nema, već imaju veze samo godine

10 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Hrvek1909 kaže...

Ovdje se sve svodi jel neko '43, '69 ili '97 godište..

Onaj iz '43 je prestar, taj nema dume o nogometu, sve zna ono starinski

Ovaj '69 je svetac, taman godina da zna šta je bilo prije i šta je sada

A ovaj '97 je premlad, nikad nije gledao nogometa.. Nema tu veze jel nečiji komentar ima veze ili nema, već imaju veze samo godine

Kaj hrvek ti si '09 godiste proslog stoljeca? {#}

12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Ma šta je s tobom, ja sam 2009 godište :D

13 godina
offline
Re: FC Barcelona
Boixus Nois PS kaže...
Del_Boy97 kaže...

a evo i tojeg znanja, preko youtubea

vidi lika {#}

 

1.   97. si godiste to sve govori

2.Napisao sam da preko YT izgleda kao dobar igraca,znaci preko YT (ako neznas to ti je youtube)

 

Nemoj me prozivat bezveze,kad nisi kompatibilan za raspravu

Šta govori to što je 97 godište? kolko ti imaš 20? pošto si kompatibilan za raspravu. Daj se pokri ušima jer kakve gluposti pričaš ja nemogu vjerovat {#}

Acta, non verba.
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
Kako se ponašate, nebi vam dao ni 14 god.
http://www.neobux.com/?r=inoxzg,
14 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Po svemu taj Douglas mi vise zvuci kao adekvatna zamjena za Avdiju Vrsajevica, a ne Dani Alvesa. Sport je ove godine los kao i Marca, u vezi onog clanka za Di Mariu (60M od Barce) sto je boixus zalijepio u RM temu, ne vjerujem im nista. Mislim da od Douglasa nema nista, tj. nadam se. Radije cu Patrica koji je multe gledati za godinu dana, nego da opet peru lovu ovi mafijasi.
Real eyes realize real lies...
12 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

di maria je igracina,ali 60 mil :O 80 mil je isto previse za kaznjenog suareza,meni se cini da imamo debile u upravi.

13 godina
offline
Re: FC Barcelona
kexzoR kaže...

di maria je igracina,ali 60 mil :O 80 mil je isto previse za kaznjenog suareza,meni se cini da imamo debile u upravi.

 

Di Maria je odlican igrac ali to je previse novaca smijesni su mi ovi u Realu da se rjesavaju takvog igraca , jasno mi je da imaju prenatrpanu sredinu i venzi red ali opet takvog provjerenog igraca se odreci mi nema bas smisla tj. sigurno je stvar u novcu zele da dobro unovciti ocito dok jos mogu.

twice the pride double the fall
Poruka je uređivana zadnji put pet 22.8.2014 12:36 (dad0r).
10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

pa dobro cim ja placen 6 miliona odmah znas sto je...Ali nitko ga od nas nije gledao pa onda netreba prerano gvoriti o tome da je los...

 

Barcelona trazi veznjaka koji ce upotpuniti mjesto Xavija kad ode sljedece godine.

E sad tko zna kakavog oni vezanjaka traze buduci da su doveli Rakitica koji bi trrebao imati Xaviju ulogu...

Mozda zele jos jednog vezanjaka koji ce raditi razliku na terenu pa vide Di MAriu kao zamjenu tko zna...

Koke ii Di Maria ili Gundogan bi bilo odlicno

14 godina
offline
FC Barcelona

Neymar ozlijedio gležanj na treningu, upitan je njegov nastup u nedjelju, najvjerojatnije neće igrati. Pedro je u bolnici zbog želučanih problema i nije trenirao zadnja 2 dana.

Tako da u nedjelju vjerojatno u napadu počinju Munir, Messi, i Rafinha.

 

Krasno nam je već krenulo sa ozljedama ove sezone...

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice