FC Barcelona izdvojena tema

poruka: 50.713
|
čitano: 5.313.116
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Tommy_123 kaže...

Nismo primili gol u prve dvije tekme, izgleda obećavajuće :)

 

Ova Barcelona izgleda kao ekipa.Porlsogodisnja Barcelona je igrala na pogon Messija ili Alexisa kad ej bio u formi.

Sadasnja Barcelona igra puno agresivnije,i prijeti sa vise strana ne samo od Messija

 

Pedro je imao sansi,Messi pogodio stativu bilo je par poluprilika iz kornera i par suteva izvana koju mogu iznedanditi...Isitna danas nisu bili precizni ali opet imali su 20 suteva na gol sto je 

veliko poboljsanje u odnosu na prlsu sezonu.

 

Cini se da ponovo izgledaju dobro i kompaktno na terenu,a jos kad u obranu dode Vermaelen i vjerovatno najbolji klasicni napadac Luis Suarez to bi moglo biti fantasticno.

 

Dok god budu igrali timski pobjedivat ce a ova ekipa bi mogla osvojiti pokoji trofej ove sezone.

12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Official: Messi has a thigh muscle overburdening and Munir got a hit during the game, both will have further tests in Barcelona tomorrow

 

Pa ne opet Messija.. O čovječe, ljep početak sezone, ostat bez svih napadača..

10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona

bit ce spreman za sljedecu vidjet ces...

Neymar,Pedro,Munir i Sandro moguto rijesiti a i Iniest ase vraca pa nebi trebalo bi t problema i siliti njegov povrtak

12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Iznenadio me onaj Sandro,jak igrac,iznadprosjecno i brz,zna se nac na pravom mjestu u pravo vrijeme,kao sto je i danas pokazao,mislim da bi ga Lucho mogao koristiti do povratka Suareza,bas za ovakve situacije,kad ekipa igra bunker...nadam se da nije nista ozbiljno Messiju i Muniru,sad je bar poceo igrat i trudit se kako spada,al igra on vec sljedecu :))

10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona

To su pravi mladi igraci a ne ko Sergi Roberto..Munir i Sandro igraju sudjeluju uigri i pucaju kad treba a ne ko Sergi Roberto samo se sakriva i dodaje prvom do sebe...

14 godina
offline
FC Barcelona

Trebao nam je trener kao Luis Enrique. On vjeruje u mlade igrače, a Barca stvarno ima hrpu velikih talenata koji dolaze.

Neće se baš puno pričati o tome, ali ova odluka Lucha da stavi Sandra u igru je bila genijalna. i trebalo je puno hrabrosti za to napraviti. Jer teško je gostovanje, 0-0 igramo i malo do kraja, a on ubacuje "tamo nekog Sandra". I on riješava utakmicu. To me podsjetilo na ona vremena sa Pepom koji je kad je tek došao tada vjerovao Pedru koji je trpao svaku utakmicu, odjednom se pojavio.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put pon 1.9.2014 0:35 (antimadridista).
11 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Stavio je sandra, to je po tebi hrabrost, a koga je još imao, Ibrahimovića i Falcaa na klupi ? pa je mogao birati.

Ajde nemojte sad pretjerivati, tek je počelo. 

14 godina
offline
Re: FC Barcelona
barcaINTER kaže...

Stavio je sandra, to je po tebi hrabrost, a koga je još imao, Ibrahimovića i Falcaa na klupi ? pa je mogao birati.

Ajde nemojte sad pretjerivati, tek je počelo. 

pa sjetimo se Tate, mogao je i on birati prošle sezone kojeg mladog igrača staviti u igru, pa koga je to od mladih promovirao? Apsolutno nikoga, svi su trunuli na klupi. Bilo je utakmica kad smo igrali loše, nigdje rezultata pa je on radije završavao utakmice sa obavljenom jednom ili dvije izmjene nego nekome od mladih davao prilku.

 

Moš mislit kako bi pod njegovim vodstvom jedan Munir počeo dvije prve ligaške utakmice, od koji je jedna teško gostovanje kod Villarreala.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
15 godina
online
FC Barcelona

E sad smo najeb.ali, Munir i Messi ozlijedeni...pa s kim cemo igrat?

 

Ne bi se cudio da povuce Halilovica ili nekog iz B

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. http://skyview.com.hr
Poruka je uređivana zadnji put pon 1.9.2014 1:23 (Mitch).
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
Mitch kaže...

E sad smo najeb.ali, Munir i Messi ozlijedeni...pa s kim cemo igrat?

 

Ne bi se cudio da povuce Halilovica ili nekog iz B

ma Messijeva ozljeda nije ozbiljna, on će normalno trenirati već za dan-dva i propušta samo utakmicu Argentine. A sad je ionako dva tjedna pauze i biti će sigurno spreman za sljedeću utakmicu Barce.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
13 godina
offline
FC Barcelona

Te sve ozljede su samo dokaz koliko se radilo na fizičkoj spremi prošle sezone... Sad je došao trener koji inzistira na tom i odmah su krenuli intenzivno.. Naravno, odmah preopterećenja i ozljede... Ne bih se začudio da još netko otpadne...

 

Enrique će kazniti Neymara zbog potpisivanja autograma tijekom zagrijavanja. Bome, strog ovaj Lucho :D

R.I.P. Tito Vilanova 25.04.2014. | Mes Que Un Club
Poruka je uređivana zadnji put pon 1.9.2014 16:40 (david7).
14 godina
offline
FC Barcelona

Kaže Di Marzio da je Barca poslala poundu za Kovačića, ali je Inter odbio. Šteta xD

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
12 godina
offline
FC Barcelona

 Što smo kupili, kupili smo!

29.11.2010= Barcelona-Real Madrid 5:0
11 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Ajde Zubi kupi nešto, pa nema nas na marketu do 2016, ajde iznenadi sa Reusom, ajdeee....

Xurac.....

Kad ih sjebu ozlijede, igrat će Barcelona B. 

Nema veze.  2016 bit će vrhunska kad bude puna kasica prasica.

10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona

Realno mozemo biit zadovljni kako je  sve proslo...

Osim Suareza i Ter Stegena pa i Rakitica ostala pojacanja nisu docekana sa  puno povjerenja ali dosada svi su bili solidni.

Kad ima 6 bodova i neprimis gol nemozes traziti loseg igraca...

 

Da su doveli npr Reusa nikad Munir i Sandro nebi zaigrali (barem ne u prva dva kola La Lige) i pri tom dali golove ...

Manchester United je sve nadmasio i doveo najzvucnija pojacanja ali nemogu pobjediti sami sebe...

 

Tako da sad smo mirni imamo dobre zamjene na svim pozicijama i mogla bi ovo biti dobra sezona..

 

Za mene najiscekivaniji trenutak u sezoni je Luis Suarez.

Mislim da dosta ljudi nije svijesno kakvog je ograca Barcelona dobila,da nije ugrizao Chelinija mislim da bi bio u glavnoj ulozi za Zlatnu loptu ali sto je tu je...

 

Kada nepucas penale,i kad ima 10-ak utakmica manje od Thierya Henry-a i izjednacis njego rekord onda se zna o kakvom je igrau rijec

 

 

10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Zašto govoriš u prvome licu?doveli smo,smo mirni,jel radiš u Barci?To mi je smješno.Ja sam fan i navijač Barce al nikad nisam pisao kao da sam zaposlenik Barce.
10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
L3gioNAR00 kaže...
Zašto govoriš u prvome licu?doveli smo,smo mirni,jel radiš u Barci?To mi je smješno.Ja sam fan i navijač Barce al nikad nisam pisao kao da sam zaposlenik Barce.

iz koje si ti rupe izasao?

imas 13 godina to si napisao u temi rast misica ajde nemoj ti solit pamet jer dok raspravljam sa tobom IQ mi pada stravicnom brzinom

14 godina
offline
FC Barcelona

Navodno je Lucho organizirao prijateljsku utakmicu sa Barcom B ovaj tjedan. Dobra odluka, Suarez će moći igrati i hvatati formu, upoznati se još bolje sa suigračima.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
13 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Navodno da je Lucho kaznio Neymara sa 6000 tisuća eura zbog potpisivanja autograma tijekom zagrijavanja za tekmu protiv Villareala. Novac ide u dobrotvorne svrhe. Pametno Lucho, napokon.

ELS BLAUGRANES ! BARCA BARCA BARCA !
14 godina
offline
FC Barcelona

Službeno na press konferenciji objavljene cifre transfera pojačanja i prodaje.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona

pa mislim da je to dobra odluka

 

Utakmica se lomi , obje strane su mogli zabiti po gol,napeto je i on umjesto da bude koncentriran i da se zagrijava dijeli autograme...

To samo pokazuje kako postuje klub...Ali mlad je valjda ce nauciti stogod

12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
antimadridista kaže...

Službeno na press konferenciji objavljene cifre transfera pojačanja i prodaje.

sta se s ovim bojanom dogodilo,on je za mladje uzraste zabio preko 700 golova,sjecam se fm-a 8 kad je sa 16 godina imao finishing 20....stvarno mi je zao decka,mogao je postici puno vise...

Poruka je uređivana zadnji put uto 2.9.2014 12:55 (kexzoR).
12 godina
offline
FC Barcelona

Ter Stegen dobio zeleno svijetlo za povratak, moze igrati iducu utakmicu. 

Jordi Masip slomio prst, out mjesec dana.

 

U četvrtak poslijepodne zakazana utakmica protiv Barcelone B, uglavnom radi Suareza.

29.11.2010= Barcelona-Real Madrid 5:0
11 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
L3gioNAR00 kaže...
Zašto govoriš u prvome licu?doveli smo,smo mirni,jel radiš u Barci?To mi je smješno.Ja sam fan i navijač Barce al nikad nisam pisao kao da sam zaposlenik Barce.

Tvoj post nije upućen meni ali nema veze.

To se tako kaže, ( prvo lice), jel to sad neki problem, i ja sam navijač Barce i nekako se osjećam kao dio tog kluba, kao i svaki pravi navijač, ne vidim ništa loše u takvom pisanju. Kad navijaš za neki klub više od 16-17 godina, na neki način i taj klub postane dio tvog života. A to što je to tebi smiješno, to je tvoj problem.

Btw, gledajući Barcine transfere, imam dojam da je Valencija obavila vrlo dobar posao sa francuzem, ruku na srce, taj transfer nije trebao preć 10 miljona. A u drugu ruku, za Fabregasa se moglo izvuć bar 10M više, evo za usporedbu, James je koštao 80, a Fabregas je doktor nauka za njega.

12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Zubi je iskomentirao kako je teško moguće da će Reus i Koke doći sljedeći transfer rok, ali kao posuđeni igrači s tim da Barca ima pravo otkupa ugovora..

 

Prvo nemam pojma odakle su iskopali Kokea, ali gdje ima dima ima i vatre :)

13 godina
offline
FC Barcelona

Iduca 2 sigurno nece jer imaju zabranu transfera

R.I.P. Tito Vilanova 25.04.2014. | Mes Que Un Club
12 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
david7 kaže...

Iduca 2 sigurno nece jer imaju zabranu transfera

Vjerovatno zato i kaže da bi došli na posudbu, s tim da Barca ima pravo otkupa..

10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Hrvek1909 kaže...

Zubi je iskomentirao kako je teško moguće da će Reus i Koke doći sljedeći transfer rok, ali kao posuđeni igrači s tim da Barca ima pravo otkupa ugovora..

 

Prvo nemam pojma odakle su iskopali Kokea, ali gdje ima dima ima i vatre :)

 

Neznam jeli ti poznat podatak da Xavi ide vjerovatno u mirobivnu sljedece godine pa traze zamjenu...

 

Cekaj znaci oni mogu dovoditi igrace na posudbu iako su dobili zabranu!?

13 godina
offline
FC Barcelona

Šta nije da se zabrana odnosi i na posudbe?

Baš sam provjerio s kolegama s Barce Balkan, jedino što možemo je povući Deulofeua s posudbe, ništa drugo...

R.I.P. Tito Vilanova 25.04.2014. | Mes Que Un Club
Poruka je uređivana zadnji put sri 3.9.2014 0:15 (david7).
15 godina
online
FC Barcelona

Ne smiju ni posudbe.

 

Tocnije nije posebno definirano transferi/posudbe, nego u sljedeće 2 godine ne smiju ponuditi nikakav ugovor novom igraču.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. http://skyview.com.hr
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice