FC Barcelona izdvojena tema

poruka: 50.711
|
čitano: 5.293.019
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
FC Barcelona

alves za mene igrač utakmice sa barcine strane, do njega suarez

12 godina
offline
Re: FC Barcelona
Del_Boy97 kaže...

alves za mene igrač utakmice sa barcine strane, do njega suarez

Alves je panj... nista drugo, onako kako je on odigro je mogo bilo tko od nas. Odtrcat naprijed, ocekivat da ces zabit gol glavom kraj Pepa i Ramosa a napadaci ti imaju 175cm. 

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
13 godina
offline
FC Barcelona
Alves je panj već 2 ili 3 godine. Od njega nema više ništa, niti u reprezentaciju ga više ne zovu. Prvo poluvrijeme po njegovoj strani su prolazili kao da ga nema.
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
14 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Prvo poluvrijeme dodem gledati u kafic, ono slika trza ocajno tako da i nisam uhvatio puno toga od Suareza, vidio sam da je Barca imala bolju igru sve do penala. Onda promjenim kafic i vidim samo Real na terenu. Ude Rakitic i opet vidim da ga Enrique ne zna iskoristiti kako treba. Prije ce on zabiti glavom nakon kornera nego svi ostali zajedno. A i dodavanje lopte Alvesu u situaciji za sut mu prelazi u naviku. Nekidan sam u RM temi s razlogom rekao da bi me zadovoljio remi jer igraju slicno kao PSG samo jos bolje i brze, nazalost ovo je bila repriza onoga.
Real eyes realize real lies...
15 godina
offline
Re: FC Barcelona
Del_Boy97 kaže...

alves za mene igrač utakmice sa barcine strane, do njega suarez

Ma kakav Alves...po meni Neymar...

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. http://skyview.com.hr
15 godina
offline
FC Barcelona

Treba zamijenit Piquea, Alvesa, Iniestu (Kovacic najizgledniji).

 

 

E sad kako ako imamo zabranu transfera?

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. http://skyview.com.hr
10 godina
offline
FC Barcelona

alves nas spašavao sada na kraju

12 godina
offline
Re: FC Barcelona
antimadridista kaže...
Sudački kriterij na nivou. Kraljevsko smeće od kluba.

Već drugi el classico za redom pišeš identičan komentar. Suđenje je bilo korektno. 
Ponašanje ti je stvarno očajno, u skladu s tim nickom na forumu. Treba nekad muški priznati da je bolji pobijedio.

15 godina
offline
Re: FC Barcelona
Slazem se da je sudenje bilo simo-tamo korektno s obzirom da je RM domacin.


R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. http://skyview.com.hr
12 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

maskerano je jedini odigrao,pikea potjerati,imao sam i previse strpljenja za njega,ovo je kap koja je prelila casu.

13 godina
offline
FC Barcelona

Nisam ni rekao da Real nije zaslužio pobijediti.

Ali ovaj komentar sam napisao za vrijeme utakmice kad Carvajal i Modrić prave prekršaje za čiste kartone, kakve su dobili Iniesta i Messi, za iste prekršaje.
Sudac nije kriv za poraz sigurno, ali kriterij je bio bezveze.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put sub 25.10.2014 20:17 (antimadridista).
15 godina
offline
Re: FC Barcelona
kexzoR kaže...

maskerano je jedini odigrao,pikea potjerati,imao sam i previse strpljenja za njega,ovo je kap koja je prelila casu.

Taman Chelsea prije tekme ponudio 24 mil € 

 

 

Ajmo se nadat da ce ostat slijepi i gluhi

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. http://skyview.com.hr
10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Prvo poluvrijeme je moglo zavrsiti bilo kako a drugo trustrukim henidekpom Reala...Dok je Suarez bio u igri mogao se ocekivati bod ali kasnije katastrofa...

Suarez nije imao cistu sansu u cijeloj utakmici,napravio je asistenciju a da je Messi zabio 100% priliku,imao bi 2 a pitanje bi bilo kako bi zavrsilo....

 

Po meni Rakitic nista,jer je usao kad je bilo gotovo.

Pique igrac anje,kriv za goli kasniejse zaje*ava kad mu je Benzema uzeo balun...

 

Iskreno mislio sam da ce Barca pobjediti kako je krenila,3-4 minute Real nije taknuo loptu...

Kad je Real gubio stisnio je opasno pa je uslijedilo par promasenih zicera i na kraju izgubis...

 

Ali sto je tu je,jedino mi je zao sto su peva 2 gola,penal i uvijek prisutni gol iz kornera....

 

Preko Mathiea nista nije preslo nego preko Dani Alvesa.

Tako je barca izgubila i CDR jer njega nije bilo kad je Bale sprinteve radio...

This time next year we'll be millionaires
12 godina
offline
Re: FC Barcelona
antimadridista kaže...

Nisam ni rekao da Real nije zaslužio pobijediti.

Ali ovaj komentar sam napisao za vrijeme utakmice kad Carvajal i Modrić prave prekršaje za čiste kartone, kakve su dobili Iniesta i Messi, za iste prekršaje.
Sudac nije kriv za poraz sigurno, ali kriterij je bio bezveze.

"Kraljevsko smeće od kluba" je prikladan komentar zbog dva prekršaja koja nisu dosuđena za Barcelonu? {#}

Navijač Barcelone ili mrzitelj Reala? Tanka je linija...

Poruka je uređivana zadnji put sub 25.10.2014 20:20 (Cordas).
10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

ajde dobro je sad nemoj se nasladjivati...

Kkao je kreilo mislio sam da Real nece dobiti zuti karton uopce...Niej odlicilo utakmicu ali Modric je trebao dobiti davno zuti,s obzirom i da su Messi i Neymar za glupe faulove dobilo po zuti

This time next year we'll be millionaires
13 godina
offline
FC Barcelona

Bilo bi lijepo da slavite pobjedu u svojoj temi, umjesto da čačkate po komentarima koje pišemo mi tu vruće glave za vrijeme utakmice, i to poslije pogrešaka sudaca koje su bile u tim trenucima kad sam ja to napisao.

 

Uvijek se pokušvatae prikazati kao neki sveci. Da, ne podnosim Real i što mi sad tu bilo tko od vas ima soliti pamet? Vi ste sveci, a umjesto da proslavite pobjedu u ovoj temi, dolazite se tu praviti pametni. Pročačkaj prvo po svojoj temi, imaš tamo svakakvih pacijenata.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put sub 25.10.2014 20:25 (antimadridista).
15 godina
offline
Re: FC Barcelona
Boixus Nois PS kaže...

Prvo poluvrijeme je moglo zavrsiti bilo kako a drugo trustrukim henidekpom Reala...Dok je Suarez bio u igri mogao se ocekivati bod ali kasnije katastrofa...

Suarez nije imao cistu sansu u cijeloj utakmici,napravio je asistenciju a da je Messi zabio 100% priliku,imao bi 2 a pitanje bi bilo kako bi zavrsilo....

 

Po meni Rakitic nista,jer je usao kad je bilo gotovo.

Pique igrac anje,kriv za goli kasniejse zaje*ava kad mu je Benzema uzeo balun...

 

Iskreno mislio sam da ce Barca pobjediti kako je krenila,3-4 minute Real nije taknuo loptu...

Kad je Real gubio stisnio je opasno pa je uslijedilo par promasenih zicera i na kraju izgubis...

 

Ali sto je tu je,jedino mi je zao sto su peva 2 gola,penal i uvijek prisutni gol iz kornera....

 

Preko Mathiea nista nije preslo nego preko Dani Alvesa.

Tako je barca izgubila i CDR jer njega nije bilo kad je Bale sprinteve radio...

Rakitic je trenutno najbolji veznjak Barce i tu nema govora nikakvog.

 

Pokazao je danas ovih par laznjaka kako sacuvat loptu i dodavanje vanjskim dijelom stopala, Iniesta ih je gubio na sve strane

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. http://skyview.com.hr
10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

na 16 metara 3 outa i umjesto da puca on Alvesu dodaje

This time next year we'll be millionaires
15 godina
offline
Re: FC Barcelona
Boixus Nois PS kaže...

na 16 metara 3 outa i umjesto da puca on Alvesu dodaje

Pa Isco je bio stalno ispred njega...probao je pucat i blokirao je 2 puta, jednom nije...

 

 

 

Pa kad je bio u Sevilli on je to pucao, ocito je dobio drukciju uputu

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. http://skyview.com.hr
10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona

i ja mislim da mu je zabranjeno pucati

 

Ovi igraci ce uvijek ce igrati ovako,bez pno udaraca iz vana i ostalog...to im je u DNA

 

Kako komentirate Suareza?

Po meni kad je lopta kod njega uvijek se nesto dogadja...Dao je jednu asistenciju,mogao je i drugu dda je Messi zabio...

 

Suigraci mu nisu stvorili nijednu sansu,ali po meni jako opasan jer je nepredvdljiv...

This time next year we'll be millionaires
11 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Dobra tekma iako sam jako razočaran. 

Početak odličan, a sve kasnije, blago rečeno katastrofa. Kako je tekma odmicala tako je barca igrala sve lošije. Nije mi jasno zašto se dogodio onakav pad u igri od onog penala. 

Igrači Barce su jako loše fizički pripremljeni, trčali su prvih 20 min a poslje se potezali po terenu. Kao da je Barca imala dan manje za odmor. Neznam zašto. Želja za pobjedom je evidentno bila na strani reala.

 

Moje mišljenje je da je trener Carlo dobio utakmicu, jer nakon što je Barca zabila gol, trebala je igrati baš onako kako je real igrao zadnjih pola sata, jaka obrana i brze kontre, ali oni su radili suprotno i usporavali igru.

Centar kao da nije postojao, u napadu toliko sposobni igrači a niti jedne dobre brze lopte u for za njih nije bilo. Loše postavljanje tekme totalno. Trener me totalno razočarao.

Dalje, mislim da je postavljanje francuza na lijevi bek nešto najgljuplje što sam vidio u zadnje vrijeme.

 

I za kraj, ovo je prvi put da Messi nije došao na classico, jednostavno to nije više isti igrač i to ponavljam već odavno a neki to nevide. Onaj zalizani trči ko manijak i ubija se u kontrama kao da mu je to zadnja tekma u životu ( to je inače jedino što poštujem kod njega ), a na Messijevom licu se točno vidi, ono, yebe mi se, lijepo ću ja malo prošetati....

 

Nije kraj svijeta, iako se tako osjećam, nadam se da će sad Suarez pomoć da se barem ne gube previše bodovi, da se barca održava tu u vrhu, ali bolje dane sa ovakvom Barcom sigurno ne očekujem, na moju veliku žalost.

Čestitke realu, ovaj put je bio bolji, i to dosta bolji.

10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Kad smo poveli Real nas je stisnio a sa ovakvim igracima koji nemogu igrati fazu obrane...Xavi,Iniesta i plus Messi i Neymar...Messi i Neymar su trcali dok je Barca vodila...

Kasnije imas Xavija i Iniestu koji su fizicki slabi plus Messiaj i Neymara koji cekaju u napadu...

 

Mozda je trebao staviti Rakitica,koji je bolji defanzivno od Xavija pa bi mozda bilo bolje ali to se nemoze znati...

 

Real bez defanzivnog veznog je dobio bitku u sredini a kad Barca nekontrolira onda Barca nepobjeduje....

This time next year we'll be millionaires
13 godina
offline
FC Barcelona

Suarez je odigrao odlično ako u obzir uzmemo da mu je ovo prva utakmica... Da ga Ramos nije onako srušio i da nije krivo stao ono u 16, 2 gola bi sigurno zabio...

R.I.P. Tito Vilanova 25.04.2014. | Mes Que Un Club
10 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Jel zna neko koji k**** je sa Vermalenom?

Poruka je uređivana zadnji put ned 26.10.2014 1:40 (fcbarca).
9 godina
odjavljen
offline
FC Barcelona

Bit će Barca drugi put bolja! :)

14 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Pogledao sam sazetke Suareza, za igraca koji debitira u clasicu, na neprirodnoj poziciji, odigrao je bolje od Messija i Neymara zajedno, dapace on im je sve sanse i namjestio. E sad, zasto je Messi promasio dva zicera, zasto promasuje sanse koje bi prije pola godine zatvorenih ociju zabio, tko zna... Mathieu na beku, Pique na stoperu, nespremni Busquets u vezi, Xavi i Iniesta zajedno u vezi i startanje bez Rakitica - svi Enriqueovi grijesi... ali lako je biti - general poslije bitke. Jos nesto, ocekivao sam od bivseg trenera Celte vecu minutazu za Rafinhu, a opet je privilegiran Sergi Roberto, koji u nijednoj prilici koju je dobio nije imao pas prema naprijed. Uvesti ga kod 3-1? Uzasan potez.
Real eyes realize real lies...
12 godina
offline
Re: FC Barcelona
fcbarca kaže...

Jel zna neko koji k**** je sa Vermalenom?

Pa lik je toliko sklon ozljedama da je to valjda najbolji transfer sta je Wenger mogo napravit... uvalio za dobre pare, igraca koji nemoze spojiti 5 utakmica.

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
13 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Jel ovaj index normalan, ne mogu vjerovati što ljudi pišu.

 

Povratnik Suarez bio je igrač manje za Barcelonu

Gdje je Enrique izgubio svoj prvi trenerski El Clasico? U svlačionici! Na travnjak je od prve minute poslao Luisa Suareza, koji nije igrao službenu utakmicu četiri mjeseca. Urugvajac mu se na tome "zahvalio" tako što je pružio jednu od najlošijih svojih partija u posljednjih nekoliko godina. 
Suarez, vidi se golim okom, nije još uvijek spreman za ovakve utakmice, ma koliko nas Enrique uvjeravao u suprotno.

 

S njim na travnjaku Barcelona je imala igrača manje na travnjaku, a koliko je Suarez izgubio od Svjetskog prvenstva najbolje se vidjelo kada je trebao pobjeći Ramosu i izaći sam na Casillasa, no nije imao ni brzinu, ni snagu da se izbori s Realovim braničem

 

 

15 godina
offline
FC Barcelona

Ma meni smrdi da je on imao mononukleozu prije citajuci listu ozljeda...strasno, najveci klub na svijetu da ne provjeri medicinsku dokumentaciju

 

 

Inace ljudi koji su imali mononukleozu imaju zauvijek manji omjer eritrocita i limfocita, a time su visestruko puta skloniji ozljedama ukoliko nisu zaljecili do kraja

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. http://skyview.com.hr
14 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Ti u indexu ocito nisu gledali Pedra vec par godina. A Barci se ne pise dobro u buducnosti, Alves vjerojatno odlazi - Douglas, Montoya. Pique ako ode - Mathieu, Bartra, Masche, treba li Vermaelena uopce ubrajati? Xavi i Iniesta vise ne mogu, pogotovo ne zajedno od prve minute, a ovaj prvi ce takoder otici - Rakitic igra krivu ulogu, Rafinha uopce ne igra, S.Roberto je nebitan. Denis Suarez pada napamet. U napad necu ulaziti jer tu ima par potencijala + Deulofeu, a sam napad krece od presporog veznog reda i nikakve kontre, niti pokusaja kontre. Ostaje nada da ce Real negdje kiksati, Barca osvojiti ovo na male utakmice, ali u LP bez vecih promjena u igri nemaju sanse.
Real eyes realize real lies...
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice