FC Barcelona izdvojena tema

poruka: 50.713
|
čitano: 5.313.143
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Za alternativnog desnog beka iliti wingbacka ne treba gledati u Pedra, nego u Adamu. Steta da se ove trkacke i fizicke sposobnosti koriste u Segundi, a u prvu ga ne mozes ubaciti jer je napad natrpan i on napada prejednostavno za Barcine pojmove. Probije bok, ubaci i tu skoro nikad nikoga u Barcinom sistemu nema da doceka loptu... u Barci B mu to vjerojatno uspijeva. Naravno tesko je nekoga nauciti precizno uklizavati i oduzimati lopte, ali ne i nemoguce. A vcrs utakmica cisto revijalna, kao neka s priprema.
Real eyes realize real lies...
14 godina
offline
FC Barcelona
Grimaldo i Samper (pogotovo on) sigurno će napraviti odlične karijere u Barci. Samperu se na svakom dodiru sa loptom vidi da odskače od konkurencije.
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona

On je krilni igrac nevidim ga nikako na beku...mozda na poziciji

desnog bocnog u sustavu 3-5-2.

Nije obrana samo uklizavanje,nego i pozicioniranje i markiranje sto je najveci problem.

Stvarno nikad nikog na 1. i drugoj stativi kao da su neki amateri pa to zaborave.

This time next year we'll be millionaires
15 godina
offline
FC Barcelona

Jako jako lose je to izgledalo bez obzira tko je bio na terenu

 

 

Bas sam imao povjerenja u ovog Enriquea ali ista stvar kao Tata Martino

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. http://skyview.com.hr
14 godina
odjavljen
offline
FC Barcelona

Nadam se da budemo bolje igrali kad se svi uklopimo.

Losing all hope was freedom
12 godina
offline
Re: FC Barcelona
piksic kaže...

Nadam se da budemo bolje igrali kad se svi uklopimo.

 

 

OOOoooo Rakitiću, nisam znao da si na Bug forumu!

 

 

9 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Lose to izgleda sada, i nece se nista poboljsati kako sezona odmice... Sry decki, zao mi vas je.
14 godina
odjavljen
offline
FC Barcelona

Nema ti kaj biti žao, jučer smo osvojili trofej

Losing all hope was freedom
10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
circle kaže...
Lose to izgleda sada, i nece se nista poboljsati kako sezona odmice... Sry decki, zao mi vas je.

Zao mi je tebe,bolje pronadi zivot.

 

This time next year we'll be millionaires
Poruka je uređivana zadnji put čet 30.10.2014 12:20 (Boixus Nois PS).
12 godina
offline
Re: FC Barcelona
Kakva si ti uvreda za ljudski rod ovo je strasno... Ako sada ne popuhas crni karton neces nikad.

Ovim postom si pokazo tko si zapravo... Neradnik i bista koristi kojem je najveci uspjeh u zivotu sta je treniro u pionirima u rangu prve lige... Mozda si ti onaj zaostali Toni Kukoc iz CSKA... On isto ima ovakve izljeve budalastina.
https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona

Dobro je sime znam da me ti cijelo vrijeme prijavljujes,i zbog tebe dobivam kartone...

Ti si uspio u zivotu imas 2 firme i 100 zaposelnih...Trenirao sam ondje gdje ti nikad nebi mogao,a dogidine adio Hrvatska i odoh igrati vani nogomet...A t sto si upisao faks ili sto vec nije nikakav uspijeh jer sam mogao upisati bilo koji ali nisa htio

cijeli zivot provesti na burzi rada...

 

Vjerovatno je circle tvoj drugi account tako da bi to trebalo provjerti sa aminstratorima

This time next year we'll be millionaires
Poruka je uređivana zadnji put čet 30.10.2014 12:25 (Boixus Nois PS).
9 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
boixus ne poistovjecuj me sa tvojim problematicnim argumentatorima... Ja na nogomet gledam realno, a ne zabito kao vecina vas. Ove sezone Real igra dobro, bolje od barce i najbolje od svih klubova. Barca je losa, bez ideja, jadna i dosadna... I to ne moze promijeniti nista, nikakvi vasi statisticki podatci, nikakve prijetnje... Njih smo utisali u subotu... Ili kako je jednom veliki Mourinho rekao: "barcelona neka sa sobom ponese posjed lopte, mi cemo trofej". I tu nema diskusije, to je jednostavno tako... Vase izmisljotine sluze za obilazenje realnosti, koja je za Realovce odlicna, a za vas, barcelonase, ipak jadna i tuzna.
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
circle kaže...
boixus ne poistovjecuj me sa tvojim problematicnim argumentatorima... Ja na nogomet gledam realno, a ne zabito kao vecina vas. Ove sezone Real igra dobro, bolje od barce i najbolje od svih klubova. Barca je losa, bez ideja, jadna i dosadna... I to ne moze promijeniti nista, nikakvi vasi statisticki podatci, nikakve prijetnje... Njih smo utisali u subotu... Ili kako je jednom veliki Mourinho rekao: "barcelona neka sa sobom ponese posjed lopte, mi cemo trofej". I tu nema diskusije, to je jednostavno tako... Vase izmisljotine sluze za obilazenje realnosti, koja je za Realovce odlicna, a za vas, barcelonase, ipak jadna i tuzna.

Meni nije jasno zašto ti i takvi jednostavno ne odj.... iz ove teme. Boli me k i z jedne i za druge ali ovi šta dolaze u temu navijača kluba koji je najveći natjecateljski suparnik njihovome ekipe bi kažnjava za svaki provokativni post. Ma trajno bi vam zabranija postanje u temi nakon prvog vrijeđanja. Za tvoju informaciju ono što je Barcelona prezentirala i način na koji je uvela to što jest u nogomet je ono što će se pamtiti jako dugo. Za razliku od onoga što nam je podario Real i točka. Forma je prolazna stvar, sjeti se početka lige, di ste bili, a? Prema tome pričati o trenutnoj formi i glorificirati nešto na temelju toga govori puno o tebi kao o poznavatelju nogometne igre. Barcelona ima problema, to svak zna. Ima ih svako, neko više neko manje. Na kraju svega ovo je samo igra i to koja se igra zbog užitka gledatelja, ali je sve to otišlo predaleko. Fali nekima kućnog odgoja, to je ono što je problem, ne samo ovdje nego i u drugim temama. Ko da je nekoga briga što vi mislite, prema tome ako ne možete kvalitetno raspravljat onda nemojte ništa ni pisat, nekada su najpametnije rečenice one ne izgovorene.

14 godina
offline
Re: FC Barcelona
circle kaže...
boixus ne poistovjecuj me sa tvojim problematicnim argumentatorima... Ja na nogomet gledam realno, a ne zabito kao vecina vas. Ove sezone Real igra dobro, bolje od barce i najbolje od svih klubova. Barca je losa, bez ideja, jadna i dosadna... I to ne moze promijeniti nista, nikakvi vasi statisticki podatci, nikakve prijetnje... Njih smo utisali u subotu... Ili kako je jednom veliki Mourinho rekao: "barcelona neka sa sobom ponese posjed lopte, mi cemo trofej". I tu nema diskusije, to je jednostavno tako... Vase izmisljotine sluze za obilazenje realnosti, koja je za Realovce odlicna, a za vas, barcelonase, ipak jadna i tuzna.

bold 1: Gledaš realno, tako što želiš da se sruši Barcin avion i da Messija skupi auto?

 

bold 2: Veliki Mourinho je pobjegao iz Španjolske kao gubitnik, jer mu je Barcelona pokupila sve trofeje. Pusti ti posjed lopte.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put čet 30.10.2014 13:51 (antimadridista).
10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Ovaj lik ima nekih problma sam sa sobom.Neznam kad je netko od nas napisoa da Barca igra sjajno.To je djecak 6. razred netreba se na njega obazirati.

This time next year we'll be millionaires
16 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Mitch kaže...

Jako jako lose je to izgledalo bez obzira tko je bio na terenu

 

 

Bas sam imao povjerenja u ovog Enriquea ali ista stvar kao Tata Martino

Treba pričekat kraj sezone i vidjeti kako će stvari tada izgledati ali nisam oduševljen. Sviđa mi se uvođenje mladih igrača iz Barce B ali to je otprilike to, bojim se da je previše pogrešaka učinjeno u protekle dvije sezone koje će sada doći na naplatu. Zabrana transfera je samo šlag na tortu. 

Atheistic to the point of fanaticism, there u have me in a nutshell so kill me again or take me as I am for I shall not change.
10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Vidjet cemo sve.Netreba trcati pred rudo.Sjecam se kad je Guardiola u svojoj prvoj utakmici u LA LIGA-i odigrao 1-1 kako su sasuli drvlje i kamanje po njemu.

Jedino sto bi proble mogao biti su opet zasiceni igraci koji opet kolo vode.

 

Mislim da je najveci problem u sredini gdje se skoro svaki duel gubi.Iniesta van forme a i po prirodi je slab,Xavi 35 godina ima,Busqtes visok 188 a ima 70kg doslovno...

Mislim da bi Masherano trebao igrati na zadnjem veznom u jacim utakmicama,u paru sa Busqetsom ili Rakiticem a da ispred njih bude jedan profinjeni kreativac i dribler koji moze dati 

dobar pas ili rjesiti situaciju 1v1.

This time next year we'll be millionaires
14 godina
offline
FC Barcelona
Problem je što veznog reda nema praktički, Iniesta i Xavi (i Rakitić kad igra) stoje preširoko i predaleko jedni od drugih zato da bi pokrivali rupe na krilima. Jer je odlučeno da se sa krilima u Barci više ne igra, više su Neymar i Suarez čisti napadači nego krila. I tu se stvara veliki problem u obrani, vezni igrači to moraju pokrivati. Samim time i Busquets ima teži posao jer je sam na zadnjem veznom, opcije za pas nema a u obrani ostaje sam na sredini terena.
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
12 godina
offline
Re: FC Barcelona
Boixus Nois PS kaže...

Dobro je sime znam da me ti cijelo vrijeme prijavljujes,i zbog tebe dobivam kartone...

Ti si uspio u zivotu imas 2 firme i 100 zaposelnih...Trenirao sam ondje gdje ti nikad nebi mogao,a dogidine adio Hrvatska i odoh igrati vani nogomet...A t sto si upisao faks ili sto vec nije nikakav uspijeh jer sam mogao upisati bilo koji ali nisa htio

cijeli zivot provesti na burzi rada...

 

Vjerovatno je circle tvoj drugi account tako da bi to trebalo provjerti sa aminstratorima

Da upises posten faks i zavrsis ga kako treba nemas burzu rada nikada... ali treba bit kapacitet za zavrsit nesto. 

To ti nikad nebi mogo znat bili ja mogo trenirat ili jesam li treniro tamo gdje si ti nebi mogo zamislit.

A pzi tvoj uspjesni zivot... 5 zupanijska u austriji do 35god i onda laganica sta ? Smijesan si.

 

 

Nisam ja pacijent u rangu tebe da radim drugi account kad dobijem ban ili nesto... I da, prijavljujem te, s razlogom. 

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Neznam nit me briga,gdje radis ili studiras,ili gdje ides na marendu nit bi tebe trebalo interesirati sto ja radim u zivotu...Tako ako hoces pricati o Barci pricaj a ako tezanima moj privatni zivot posalji mi PP pa cu ti reci sto te zanima...

This time next year we'll be millionaires
15 godina
moderator
offline
Re: FC Barcelona
nani kaže...

Meni nije jasno zašto ti i takvi jednostavno ne odj.... iz ove teme. Boli me k i z jedne i za druge ali ovi šta dolaze u temu navijača kluba koji je najveći natjecateljski suparnik njihovome ekipe bi kažnjava za svaki provokativni post.

Vi ste tako htjeli pa ne reagiramo na takve stvari.

 

http://www.bug.hr/forum/topic/sport/fc-barcelona/99632.aspx?page=93&jumpto=2715941&sort=asc&view=flat

سمندری ڈاکو
15 godina
offline
FC Barcelona

Hehehehe

 

Logika je da se sad ide zatrpat RM tema

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. http://skyview.com.hr
14 godina
odjavljen
offline
Re: FC Barcelona

Normalno je da se dozvoli malo žustrija rasprava kad je takvo rivalstvo u pitanju, ali ima 2-3 bisera koje ne bi bilo loše ohladiti.

Losing all hope was freedom
12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Navodno su za Piquea zainteresirani City,United i Chelsea...svaki je ponudio izmedu 25 i 30 milijuna...mislim da je to dobra prilika da se uzmu jos za njega neki novci jer stvarno od odlaska Puyola covjek je zaboravio igrati,vec 2-3 sezone snjim u obrani curi na sve strane...mozda ce mu promjena dobro doci,dobar igrac,ali po meni vise nema mjesta za njega u Barci,kredit je svoj ispucao,u zadnje vrijeme je sve cesce i po novinama,Shakira,itd...a i ovo s Vermalenom me zivcira,ja ne znam sta su oni naumili snjim,covjek ne moze 1 normalan trening obaviti,a kamoli da odigra utakmicu,bojim se da ce to biti velik promasaj,ako vec i nije....

14 godina
offline
Re: FC Barcelona
barcafan12 kaže...

Navodno su za Piquea zainteresirani City,United i Chelsea...svaki je ponudio izmedu 25 i 30 milijuna...mislim da je to dobra prilika da se uzmu jos za njega neki novci jer stvarno od odlaska Puyola covjek je zaboravio igrati,vec 2-3 sezone snjim u obrani curi na sve strane...mozda ce mu promjena dobro doci,dobar igrac,ali po meni vise nema mjesta za njega u Barci,kredit je svoj ispucao,u zadnje vrijeme je sve cesce i po novinama,Shakira,itd...a i ovo s Vermalenom me zivcira,ja ne znam sta su oni naumili snjim,covjek ne moze 1 normalan trening obaviti,a kamoli da odigra utakmicu,bojim se da ce to biti velik promasaj,ako vec i nije....

Odlična cijena ako je istina. On po meni ne vrijedi ni 15 mil. 

http://freebitco.in/?r=624635
11 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Da, Pique već odavno ne igra kako treba i sklon je greškama, u nekim situacijama ima reakciju kao neki amater.

Šteta jer bio je jedan od najboljih stopera na svijetu, iako mu je tada pomagala i bolja igra Barcelone, tako da ne treba sve na njega svaliti, ali što je tu je.

Čak će mi biti i žao ako ode jer ga ne mogu zamislit nigdje drugdje osim u Barci. Stvarno odkad je sa Shakirom nije utakmicu kako treba odradio, nije sad zbog nje ali....

Kako vidim Neymar ide istim putem, Soraja će ga zaludit totalno. Ako je misli samo provozat i šutnut onda odlično, ali meni na živce idu one slike po fejsu, diskoteke i sve popratne gluposti koje idu sa njom u paketu.

Znam da je mlad, ali bi trebao biti posvećen karijeri i klubu čije boje brani, trenirat i radit na sebi da bi mogao napredovat, Ronaldo je vrhunski primjer, moram priznat.

Ali kako je ovo krenulo, neznam baš...

10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona

neymar se nasmijao na to...laz

Neymar dok ovako zabija nek bude pijan svaki Dan samo nek nastavi

This time next year we'll be millionaires
Poruka je uređivana zadnji put pet 31.10.2014 21:50 (Boixus Nois PS).
13 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Drito to boixus. Hahaha i ljudi su povjerovali još u to. Pa dajte, kakve su to gluposti. 

 

ELS BLAUGRANES ! BARCA BARCA BARCA !
10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

kakav panj ovaj Pique.Pa to je samo dosada Balotelli napravio.Dok ljudi igraju on na mobitelu se dopisuje na Shakrom.Sad je stvarno dojadio i Bogu i ljudima.Nakon 3 godine bez dobre utakmice,ove godine poceo praviti sranja od pocetka priprema gdje je bacao smrdljivce i odgadao letove aviona,pa se zakacio pijan sa policajcem pa sad ovo...

 

Posjecite ovog panja sjekirom zvana prodaja za 25 miliona eura i gotovo.

Ovakva budala netreba nikome.

 

http://www.24sata.hr/komentari/neozbiljan-stoper-alen-i-ivan-na-terenu-a-pique-na-mobitelu-391536

This time next year we'll be millionaires
13 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Ma Pique je klošarčina, on misli da je smješno to što radi ali vara se dečko. Neće mu još dugo progledavati kroz prste...

Sutra protiv Celte, biti će teška tekma. Enriqueov bivši klub, biti će zanimljivo. 3 boda se moraju uzeti.

ELS BLAUGRANES ! BARCA BARCA BARCA !
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice