FC Barcelona izdvojena tema

poruka: 50.711
|
čitano: 5.291.387
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
FC Barcelona

morbida tvoje konstantne greške sa jer i jel su iritantnije od ovog cod4gamera

16 godina
moderator
offline
Re: FC Barcelona
ph3nom_gamer kaže...

@Miro

 

Jel do sada bila ležernija rasprava ili potpuna sloboda?

 Do sada je bila - ležernija rasprava.

...
9 godina
offline
Re: FC Barcelona
antimadridista kaže...

Zašto bi pišete u njihovoj temi i zašto oni dolaze ovdje? Jednostavno kad se trebate nasmijati, prolistate tamo par stranica i dobro vam dođe. Kako vas je uopće volja raspravljati se s likovima koji misle da je Cristiano nešto najbolje što je nogomet vidio i vjerojatno kopiraju njegove frizurice i ostalo? 

 

Ignorirajte njihovu temu, budite sretni što ste rođeni u 21. stoljeću kad dominira Barca, a oni neka se vesele trofejima iz 50-ih godina prošlog stoljeća kad nemaju što drugo. Jednostavno 

 sretan sam što sam rođen u 21 stoljeću jer mogu gledat Cristiana Ronalda i Messija i mogu uživat u njihovoj igri,podsjetio bi te da smo baš mi prošle godine osovojili trofej lige prvaka i španjolski kup i da je vama prošla sezona bila neuspješna,jedva čekam iduću da se ja tvojim izjavama smijem,arhiviraj ovu poruku molim te 

https://www.youtube.com/watch?v=1EAHz5PgHa0
10 godina
offline
FC Barcelona

u osvajanje avega i svačega si bio siguran i ove godine, ali eto k*rac

9 godina
offline
Re: FC Barcelona
Del_Boy97 kaže...

morbida tvoje konstantne greške sa jer i jel su iritantnije od ovog cod4gamera

 Ajme oprosti profesore...što me nerviraju ovakvi likovi koji nemaju se čim bavit nego komentirat pravopis, aj bgti koda pišem esej pa ću gledat jeli sve gramatički točno

https://www.youtube.com/watch?v=1EAHz5PgHa0
10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
cod4gamer kaže...
Boixus Nois PS kaže...

 Jesi ti glup ili sta?
Usporedjus 2 igraca od cca 150 miliona sa milijardom...

 boxius vrlo rado bi dosao u turisticki posjet splitu pa ako si za daj mi svoju adresu da popricamo u 4 oka

 Neznam bas.Cinis mi sve previse opasan.Jos pijes kreatin tko zna kolika kutija od covjeka me trazi

This time next year we'll be millionaires
13 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Boixus Nois PS kaže...

 Neznam bas.Cinis mi sve previse opasan.Jos pijes kreatin tko zna kolika kutija od covjeka me trazi

 sto si tolika pi*ka pa se bojis izac iz svoje jazbine i otic na kavu sa mnom?

R.I.P. Aziz Sergeyevich Shavershian
9 godina
offline
Re: FC Barcelona
Boixus Nois PS kaže...
cod4gamer kaže...
Boixus Nois PS kaže...

 Jesi ti glup ili sta?
Usporedjus 2 igraca od cca 150 miliona sa milijardom...

 boxius vrlo rado bi dosao u turisticki posjet splitu pa ako si za daj mi svoju adresu da popricamo u 4 oka

 Neznam bas.Cinis mi sve previse opasan.Jos pijes kreatin tko zna kolika kutija od covjeka me trazi

 samo whey bajo moj samo natural

https://www.youtube.com/watch?v=1EAHz5PgHa0
10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
cod4gamer kaže...
Boixus Nois PS kaže...

 Neznam bas.Cinis mi sve previse opasan.Jos pijes kreatin tko zna kolika kutija od covjeka me trazi

 sto si tolika pi*ka pa se bojis izac iz svoje jazbine i otic na kavu sa mnom?

 Hahah...Zar ti je toliko dosadno u zivotu da nemas pametnijeg posla nego traziti drustvo preko foruma?Malo mi je to cudno nalazit se sa likom kojeg neznam,zbog price o Realu...

This time next year we'll be millionaires
13 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Boixus Nois PS kaže...

 Hahah...Zar ti je toliko dosadno u zivotu da nemas pametnijeg posla nego traziti drustvo preko foruma?Malo mi je to cudno nalazit se sa likom kojeg neznam,zbog price o Realu...

 imam sad viska vremena kako je skola zavrsila pa bi htio uzivo razmijenit stajalista oko barce i reala.nikakvi sukobi samo konstruktivan razgovor

R.I.P. Aziz Sergeyevich Shavershian
9 godina
offline
FC Barcelona

ja bi trebo ici spavat jer ujutro idem u školu,ali pričekat ću malo,samo nastavite vas dvojica zbog vas cu ostat duze budan :D navijam za cod4gamera 

https://www.youtube.com/watch?v=1EAHz5PgHa0
10 godina
offline
FC Barcelona

kojeg ne možeš održat više od 5 sekundi

13 godina
offline
Re: FC Barcelona
Miro kaže...

 Do sada je bila - ležernija rasprava.

 Daj molim te da tako ostane u obje teme jer uvijek kad vidim post na jednoj ili drugoj uvijek očekujem pozamašnu dozu smijeha E kad počnu fanboyevska prepucavanja Messi vs Ronaldo onda krene

---Life is ours, we live it our way---
10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
cod4gamer kaže...
Boixus Nois PS kaže...

 Hahah...Zar ti je toliko dosadno u zivotu da nemas pametnijeg posla nego traziti drustvo preko foruma?Malo mi je to cudno nalazit se sa likom kojeg neznam,zbog price o Realu...

 imam sad viska vremena kako je skola zavrsila pa bi htio uzivo razmijenit stajalista oko barce i reala.nikakvi sukobi samo konstruktivan razgovor

 Pa ti si jos skolarac...

 

Svasta.Covjek bi dosao iz pm u Split da prica o Barceloni i Realu...Moras naci neku zanimaciju

This time next year we'll be millionaires
13 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Boixus Nois PS kaže...

 Pa ti si jos skolarac...

 

Svasta.Covjek bi dosao iz pm u Split da prica o Barceloni i Realu...Moras naci neku zanimaciju

 frende isto smo godiste ili si godinu stariji od mene...zivim 100km od tebe i nije mi tesko do splita udrit djir kad sam cesto dole?onda kava odpada?

R.I.P. Aziz Sergeyevich Shavershian
10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
cod4gamer kaže...
Boixus Nois PS kaže...

 Pa ti si jos skolarac...

 

Svasta.Covjek bi dosao iz pm u Split da prica o Barceloni i Realu...Moras naci neku zanimaciju

 frende isto smo godiste ili si godinu stariji od mene...zivim 100km od tebe i nije mi tesko do splita udrit djir kad sam cesto dole?onda kava odpada?

 Normalno da otpada.Nikad nije bila ni opcija.

 

A i vidim da znas dosta o meni,samo ti ime i prezime nedostaju,vidim da si dosta cackao po temi rast misica i visina.

 

A preporucio bih ti da stvarno nades zanimaciju i da trosis vrijeme preko praznika na nesto drugo a ne razgovore u cetri oka o temi Real Madrid Barca.

This time next year we'll be millionaires
13 godina
offline
FC Barcelona

Čini se da više nećemo gledati tuče... Pardon, ''ispijanje kava i rasprave'' između Boysa i Torcide na stajalištima kraj autoceste ZG-ST već fanova Barce i Reala

---Life is ours, we live it our way---
9 godina
offline
Re: FC Barcelona
Boixus Nois PS kaže...
cod4gamer kaže...
Boixus Nois PS kaže...

 Pa ti si jos skolarac...

 

Svasta.Covjek bi dosao iz pm u Split da prica o Barceloni i Realu...Moras naci neku zanimaciju

 frende isto smo godiste ili si godinu stariji od mene...zivim 100km od tebe i nije mi tesko do splita udrit djir kad sam cesto dole?onda kava odpada?

 Normalno da otpada.Nikad nije bila ni opcija.

 

A i vidim da znas dosta o meni,samo ti ime i prezime nedostaju,vidim da si dosta cackao po temi rast misica i visina.

 

A preporucio bih ti da stvarno nades zanimaciju i da trosis vrijeme preko praznika na nesto drugo a ne razgovore u cetri oka o temi Real Madrid Barca.

 steta :(

https://www.youtube.com/watch?v=1EAHz5PgHa0
10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
vrinho kaže...

Čini se da više nećemo gledati tuče... Pardon, ''ispijanje kava i rasprave'' između Boysa i Torcide na stajalištima kraj autoceste ZG-ST već fanova Barce i Reala

 Kakvih ljudi sve ima to je Boze sacuvaj.

Na kraju cu ja ispast cudan zato sto nisam prihvatio kavu od lika kojeg neznam,koji bi dosao iz PM da prica u 4 oka o Realu i Barci.

 

 @morbida

Ti i sam nerzumijes da si napisao recenicu u stilu : Barcelona je dovela Suareza i Neymara a da nema njih dvojice nebi nista osvojila.To je bio tvoj odogovr na to da je Real preko 950 miliona potrosio na osvajanje jedne LP u 13 godina

 

This time next year we'll be millionaires
Poruka je uređivana zadnji put sri 20.5.2015 0:17 (Boixus Nois PS).
13 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Boixus Nois PS kaže...

 Normalno da otpada.Nikad nije bila ni opcija.

 

A i vidim da znas dosta o meni,samo ti ime i prezime nedostaju,vidim da si dosta cackao po temi rast misica i visina.

 

A preporucio bih ti da stvarno nades zanimaciju i da trosis vrijeme preko praznika na nesto drugo a ne razgovore u cetri oka o temi Real Madrid Barca.

 a dobro nema veze onda cemo bacit jedan djir po marjanu ne moramo na kave ic ;)

R.I.P. Aziz Sergeyevich Shavershian
10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
cod4gamer kaže...
Boixus Nois PS kaže...

 Normalno da otpada.Nikad nije bila ni opcija.

 

A i vidim da znas dosta o meni,samo ti ime i prezime nedostaju,vidim da si dosta cackao po temi rast misica i visina.

 

A preporucio bih ti da stvarno nades zanimaciju i da trosis vrijeme preko praznika na nesto drugo a ne razgovore u cetri oka o temi Real Madrid Barca.

 a dobro nema veze onda cemo bacit jedan djir po marjanu ne moramo na kave ic ;)

 Rexi jesi to ti?

This time next year we'll be millionaires
15 godina
online
Re: FC Barcelona
Najjace mi je kaj na toj anketi ima 40 glasova, a toliko ljudi ni ne postoji u ove dvije teme


A i 90% clanova ovih tema sudjeluju u jos mozda 3 vezane za IT
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. http://500px.com/mihovilm
10 godina
offline
FC Barcelona

Brat bratu ako u obje teme sudjeluje više od 20-25 ljudi

10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

pristalice Reala prave lazne profile i namjestaju glasovanje kao perez prvenstvo 2012/13 godine

This time next year we'll be millionaires
13 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Boixus Nois PS kaže...

pristalice Reala prave lazne profile i namjestaju glasovanje kao perez prvenstvo 2012/13 godine

 Ja cak mislim da Franco iz podzemlja na aparatima drzi pistolje uperene Barceloninim navijacima koji sudjeluju na BOLu da stiskaju prvi glas kao sto je namjestio i pobjedu 11-1 za Real.....

10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
fakEEE kaže...
Boixus Nois PS kaže...

pristalice Reala prave lazne profile i namjestaju glasovanje kao perez prvenstvo 2012/13 godine

 Ja cak mislim da Franco iz podzemlja na aparatima drzi pistolje uperene Barceloninim navijacima koji sudjeluju na BOLu da stiskaju prvi glas kao sto je namjestio i pobjedu 11-1 za Real.....

 Takodjer...Iako je malo nerelano ocekivati da je Franco ziv ima tu malo i isitne.

This time next year we'll be millionaires
11 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

A jbt, di je ovo došlo ?

Ali moram priznat, lani kad je real nešto osvojio a Barca ništa, nije bilo ovakvih svađa i piz..darija po forumu.

Što se da zaključit čije rane više peku..

Neka peku, a što je najbolje, dolazi vam i sol za nekoliko dana, hehe, što će onda tek bit, žive rane.

Katalonac_HR
13 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Mitch kaže...
Najjace mi je kaj na toj anketi ima 40 glasova, a toliko ljudi ni ne postoji u ove dvije teme


A i 90% clanova ovih tema sudjeluju u jos mozda 3 vezane za IT

 To su fakee i cod4gamer podupali malo profile.

ELS BLAUGRANES ! BARCA BARCA BARCA !
15 godina
offline
Re: FC Barcelona
barcaINTER kaže...

A jbt, di je ovo došlo ?

Ali moram priznat, lani kad je real nešto osvojio a Barca ništa, nije bilo ovakvih svađa i piz..darija po forumu.

Što se da zaključit čije rane više peku..

Neka peku, a što je najbolje, dolazi vam i sol za nekoliko dana, hehe, što će onda tek bit, žive rane.

Kad smo mi nešto osvojili vi ste se povukli u svoje rupe i negodovali, a sad upadate bespotrebno u našu temu i trollate.

 

Mitch kaže...
Najjace mi je kaj na toj anketi ima 40 glasova, a toliko ljudi ni ne postoji u ove dvije teme

A i 90% clanova ovih tema sudjeluju u jos mozda 3 vezane za IT

Ima i ljudi koji samo čitaju komentare te ne žele ulazit u rasprave s trollovima poput Boixusa, Delboya i sličnima.

Fortune favours the brave
10 godina
offline
FC Barcelona

što da čitaju, pa tema vam je mrtva bez toga

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice