FC Barcelona izdvojena tema

poruka: 50.712
|
čitano: 5.309.584
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
online
Re: FC Barcelona

Bilo bi bolje da se Barca i Real tema zaključaju pa da se pojedinci malo ohlade.

 

Ovo nema smisla, kao djeca ili pak gore od tog ste.

Nije sve u sarkazmu, ima nešto i u podjebavanju..
14 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Neka Hexfire otvori temu posto je pretplatnik, neka se zove Primera ili BBVA i laganini kad ima vremena samo pobrise postove levata i slicno. Tako funkcionira na jednom drugom forumu, svi trolaju u istoj temi, fanovi Reala, Barce, Atletica, Bilbaa, Valencie i slicno, ali se nitko ne vrijeda u vezi teretane i slicno ko ovaj boixus lol. Svo trollanje je svedeno na neku razinu sarkazma i bas mi je zanimljivo citati xD. A ako netko od Barcinih ima pretplatu neka krenu obje teme od nule, ako ne moze sve u istu...
Real eyes realize real lies...
13 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
N3N0 kaže...
Neka Hexfire otvori temu posto je pretplatnik, neka se zove Primera ili BBVA i laganini kad ima vremena samo pobrise postove levata i slicno. Tako funkcionira na jednom drugom forumu, svi trolaju u istoj temi, fanovi Reala, Barce, Atletica, Bilbaa, Valencie i slicno, ali se nitko ne vrijeda u vezi teretane i slicno ko ovaj boixus lol. Svo trollanje je svedeno na neku razinu sarkazma i bas mi je zanimljivo citati xD. A ako netko od Barcinih ima pretplatu neka krenu obje teme od nule, ako ne moze sve u istu...

 Navijači Barce i Reala u jednoj temi? To može samo loše završiti.

ELS BLAUGRANES ! BARCA BARCA BARCA !
13 godina
offline
FC Barcelona

netrenaju se ni zaključat teme ni brisat postovi,ja sam si odavno stavio na block likove tipa šime i takve pa nemam problema sa živciranjem tjekom čitanja teme zbog glupih komentara i ljudi koji iza njih stoje.

Acta, non verba.
12 godina
offline
Re: FC Barcelona
schwarz3108 kaže...

netrenaju se ni zaključat teme ni brisat postovi,ja sam si odavno stavio na block likove tipa šime i takve pa nemam problema sa živciranjem tjekom čitanja teme zbog glupih komentara i ljudi koji iza njih stoje.

 Hahahha... lijepo pa si izolirao mene :D Ne mozes ti niti shvatit sta pisem, pa je bolje da ne citas.

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
14 godina
online
Re: FC Barcelona
schwarz3108 kaže...

netrenaju se ni zaključat teme ni brisat postovi,ja sam si odavno stavio na block likove tipa šime i takve pa nemam problema sa živciranjem tjekom čitanja teme zbog glupih komentara i ljudi koji iza njih stoje.

 Nemoj tako. Šime sad navija za Barcu i real. Postao nam je zabavan. 

Nije sve u sarkazmu, ima nešto i u podjebavanju..
12 godina
offline
Re: FC Barcelona
x18x05x kaže...
schwarz3108 kaže...

netrenaju se ni zaključat teme ni brisat postovi,ja sam si odavno stavio na block likove tipa šime i takve pa nemam problema sa živciranjem tjekom čitanja teme zbog glupih komentara i ljudi koji iza njih stoje.

 Nemoj tako. Šime sad navija za Barcu i real. Postao nam je zabavan. 

 Tako je da... navijac oba kluba, pogotovo Barcelone. Ona mi je najdraza ikad... 

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
14 godina
online
Re: FC Barcelona
Šime pa ja navijam za tebe.
Nije sve u sarkazmu, ima nešto i u podjebavanju..
10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Sime zeljno iscekuje ljeto da Milan napravi ekipu koja ce moci srusiti Barcelonu po njegovim rjecima....

 

A najbolji igrac kojeg ce dovesti je Milener iz City-a

This time next year we'll be millionaires
14 godina
online
Re: FC Barcelona
Načekat će se. Milan pada zadnjih godina i taj trend će se sigurno nastaviti.
Nije sve u sarkazmu, ima nešto i u podjebavanju..
12 godina
offline
Re: FC Barcelona
Boixus Nois PS kaže...

Sime zeljno iscekuje ljeto da Milan napravi ekipu koja ce moci srusiti Barcelonu po njegovim rjecima....

 

A najbolji igrac kojeg ce dovesti je Milener iz City-a

 Milan ovo ljeto se pojacava, a sve ovisi od ulaganja sa kime i kako... nadam se da Emery ne bude osvojio kup uefa pa da dode u Milan i uzme si igrace koji mu trebaju. Samo polako... 

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
13 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Ma ja mislim da bi se svi trofeji i Milanu i Realu i Bayernu i Liverpoolu i Unitedu (i ostatku nebitne ekipe) prije 2009. godine trebali obrisat kako bi ekipa iz ove teme mogla sudjelovat u nekim raspravama jer oni misle da je nogomet kao sport tek tada priznat...... 

9 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Nisan zna da je Barcelona uspila osvojit od 2009 do sad 84 trofeja, ali impresivno zar ne?

Poruka je uređivana zadnji put sri 20.5.2015 22:15 (ante2312).
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
ante2312 kaže...

Nisan zna da je Barcelona uspila osvojit od 2009 do sad 84 trofeja, ali impresivno zar ne?

 Stvarno je impresivno u 6 godina osvojiti 23 lige.

I see now that the circumstances of one's birth are irrelevant; it, is what you do with the gift of life that determines who you are. -Mewtwo
15 godina
offline
Re: FC Barcelona
fakEEE kaže...

Ma ja mislim da bi se svi trofeji i Milanu i Realu i Bayernu i Liverpoolu i Unitedu (i ostatku nebitne ekipe) prije 2009. godine trebali obrisat kako bi ekipa iz ove teme mogla sudjelovat u nekim raspravama jer oni misle da je nogomet kao sport tek tada priznat...... 

 Ja bih rekao samo od vremena kad su se pocele brojat asistencije...kao sto se u NBAu gleda iskljucivo post-Wilt doba ili ti uvodenje 24s za napad

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. http://500px.com/mihovilm
Poruka je uređivana zadnji put sri 20.5.2015 22:24 (Mitch).
16 godina
offline
Re: FC Barcelona
ante2312 kaže...

Nisan zna da je Barcelona uspila osvojit od 2009 do sad 84 trofeja, ali impresivno zar ne?

 Gdje tu piše od 2009.? Ja vidim samo u naslovu "Most trophies ever"...

'Dvije su stvari beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran' - Einstein ----- www.cigoff.eu -----
10 godina
offline
FC Barcelona

nisi skuzio sarkazam

16 godina
offline
Re: FC Barcelona

Od lika kojeg sam citirao ne, nisam.

'Dvije su stvari beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran' - Einstein ----- www.cigoff.eu -----
10 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

http://www.goal.com/hr/news/6963/transferi/2015/05/21/11940782/pogba-se-dogovorio-s-barcelonom?ICID=SP 

Po meni dolazi on ili Verratti jer ne bi bas ocekivo da ce dovest Kovacica ili Gundogana jedan sklon ozljedama drugi jos treba ucit. Ali vidjet cemo, uglavnom ja se nadam nekoj klasi.

10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
parlel kaže...

http://www.goal.com/hr/news/6963/transferi/2015/05/21/11940782/pogba-se-dogovorio-s-barcelonom?ICID=SP 

Po meni dolazi on ili Verratti jer ne bi bas ocekivo da ce dovest Kovacica ili Gundogana jedan sklon ozljedama drugi jos treba ucit. Ali vidjet cemo, uglavnom ja se nadam nekoj klasi.

 Logicno on ili Verratti.Vjerujem da ce Pogba doci ali nebih volio da daju tolike novce.Ako ga vec toliko zele nek im daju Pedra i novce a ne da daju Pedra u PL za 12-13 miliona kao sto se pise.

 

Nadam se da ce doci i sa njim cemo dobiti puno toga...Vezna linija sa njim ce dobiti puno toga u napadu i obrani, i ocekujem da ce Rakitic dobiti svoju ofanzivniju ulogu naravno ako deode do transfera.

This time next year we'll be millionaires
13 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
ante2312 kaže...

Nisan zna da je Barcelona uspila osvojit od 2009 do sad 84 trofeja, ali impresivno zar ne?

 Ah koliko kupova i kupica, jel i onaj katalonski cirkus sa Espanyolom u ovo uracunat? 

15 godina
offline
Re: FC Barcelona
parlel kaže...

http://www.goal.com/hr/news/6963/transferi/2015/05/21/11940782/pogba-se-dogovorio-s-barcelonom?ICID=SP 

Po meni dolazi on ili Verratti jer ne bi bas ocekivo da ce dovest Kovacica ili Gundogana jedan sklon ozljedama drugi jos treba ucit. Ali vidjet cemo, uglavnom ja se nadam nekoj klasi.

 Ma dovest ce oni i njega i Kovu samo da ga netko drugi ne bi kupio pazi sta ti kazem

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. http://500px.com/mihovilm
9 godina
offline
Re: FC Barcelona

Vrlo moguce, zagrizli su za Matea i vide nesto u njemu dok im je sa druge strane potrebna klasa koja bi konstanto igrala u prvih 11 i radila neku razliku na terenu. Uglavnom bit ce zanimljiv prijelazni rok. 

14 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Cini se da je Alves odbio ponudeni ugovor i odlazi. Sta reci nego hvala i dovidenja. Glupa bivsa zena mu agentica, lmao.
Real eyes realize real lies...
14 godina
offline
FC Barcelona
“I’d love to be faster. Physically I’m limited, but I’ve survived by using my head.” – Xavi

Opraštamo se od najveće legende, od ikone kluba, nakon 24 godine. Igrač koji je Barca u jednoj osobi, koji predstavlja sve kvalitete Barce, i kao igrač i kao čovjek. Najbolji, a uskoro i najtrofejniji španjolski igrač u povijesti.

Gracies Maestro!
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
14 godina
online
Re: FC Barcelona

Luis Enrique je na današnjoj press konferenciji potvrdio da će Vermaelen sutra protiv Deportiva debitovati za FC Barcelonu!

Zanima me koja će povreda sutra biti.?!

Nije sve u sarkazmu, ima nešto i u podjebavanju..
13 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
N3N0 kaže...
Cini se da je Alves odbio ponudeni ugovor i odlazi. Sta reci nego hvala i dovidenja. Glupa bivsa zena mu agentica, lmao.

 Koliko puta su to napisali pa je demantirao, ne treba vjerovati medijima, dok on an presici kaže da ide, onda ide. Ovako je lupanje slame u prazno.

ELS BLAUGRANES ! BARCA BARCA BARCA !
15 godina
offline
Re: FC Barcelona
Tommy_123 kaže...
N3N0 kaže...
Cini se da je Alves odbio ponudeni ugovor i odlazi. Sta reci nego hvala i dovidenja. Glupa bivsa zena mu agentica, lmao.

 Koliko puta su to napisali pa je demantirao, ne treba vjerovati medijima, dok on an presici kaže da ide, onda ide. Ovako je lupanje slame u prazno.

 U pon je presica....ali Montoya kakav god da je u najboljoj formi igrat ce kao Alves sada....

 

 

Fino Pogba, Kovacic i mozda Cuadrado koji je nezadovoljan u Chelseaju gdje je u pola sezone odigrao samo 180 min...

 

 

Ali bitno je da Vermaelen igra !!

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. http://500px.com/mihovilm
14 godina
online
Re: FC Barcelona
Barça: Masip; Adriano, Bartra, Vermaelen, Mathieu; Rafinha, Sergi Roberto, Xavi; Pedro, Messi i Neymar.
Nije sve u sarkazmu, ima nešto i u podjebavanju..
12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Najviše me zanima kako će Vermaelen odigrat, a vjerujem da će i Dougulas dobiti prilik udanas :=)

Ajmo završiti sezonu i oprostiti se od jedne ikone La Lige

Poruka je uređivana zadnji put sub 23.5.2015 18:30 (Hrvek1909).
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice