FC Barcelona izdvojena tema

poruka: 50.711
|
čitano: 5.292.562
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
FC Barcelona

Je li netko zna šta se je desilo sa FCBHDworld? Uvijek sam volio tamo pogledat sažetke tekme kada nisam mogao gledat pogotovo zato sta je s Ray Hudsonom.

VISCA BARCA
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
Sve ide na Lea da zabije što više golova.
Nije sve u sarkazmu, ima nešto i u podjebavanju..
12 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

ima tko link za utakmicu, na livefootball.ws mi jako steka(nikad prije nije stekalo).

14 godina
offline
Re: FC Barcelona
Puštaju oni njima, kao što sam i mislio. A bolje da i Deportivo ostane u ligi nego neka Granada, Almeria i Eibar.
Nije sve u sarkazmu, ima nešto i u podjebavanju..
15 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

drago mi je da je Depor ostao u ligi, slave i oni slavi i Barca 

12 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

hoce li biti stream slavlja u otvorenom autobusu ?

14 godina
offline
FC Barcelona

novi dresovi sluzbeno... nije ni tak strasno

Never do today that which will become someone else's responsibility tomorrow.
9 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
mrzech kaže...

novi dresovi sluzbeno... nije ni tak strasno

Užas

12 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

i da klub nam se prodao, SRAMOTA!

12 godina
offline
Re: FC Barcelona
kexzoR kaže...

i da klub nam se prodao, SRAMOTA!

 Strasna stvar... prodao se onog dana kada je unicef maknuo sa dresa.

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
13 godina
offline
Re: FC Barcelona
SimeKZ kaže...
kexzoR kaže...

i da klub nam se prodao, SRAMOTA!

 Strasna stvar... prodao se onog dana kada je unicef maknuo sa dresa.

 Unicef je još na dresu. Sa stražnje strane, ali još uvijek pohvalno jer klub daje dobar dio novca u te svrhe. Nekom logikom ljudi su tu akciju Barce sa Unicefom protumačili kao nešto što se mora, a ne kao nešto što je dobro djelo.

 

Inače dresovi izgledaju katastrofa. Vodoravne pruge na dresu Barce, kome je to palo na pamet? 

Izgleda užas, ali eto, bitno da je nešto "novo". Sranje.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
14 godina
offline
FC Barcelona

Kao i već par godina zaredom zamjenski dresovi su mi lijepši nego glavni.

Swedish latin super funk.
15 godina
offline
Re: FC Barcelona
Prepretamni i mrtvi su glavni dresovi..

Nike radi stvarno los posao, da bar upiknu UnderArmour za malo vecu lovu hehe...najjaci dresovi a i dizajn je suvremen
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. http://500px.com/mihovilm
12 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
mrzech kaže...

novi dresovi sluzbeno... nije ni tak strasno

 Meni su predivni!

12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
antimadridista kaže...
SimeKZ kaže...
kexzoR kaže...

i da klub nam se prodao, SRAMOTA!

 Strasna stvar... prodao se onog dana kada je unicef maknuo sa dresa.

 Unicef je još na dresu. Sa stražnje strane, ali još uvijek pohvalno jer klub daje dobar dio novca u te svrhe. Nekom logikom ljudi su tu akciju Barce sa Unicefom protumačili kao nešto što se mora, a ne kao nešto što je dobro djelo.

 

Inače dresovi izgledaju katastrofa. Vodoravne pruge na dresu Barce, kome je to palo na pamet? 

Izgleda užas, ali eto, bitno da je nešto "novo". Sranje.

 prodali smo se kao tina katanic,zalosno :(

9 godina
offline
FC Barcelona

Najljepsi dresovi, meni osobno su iz  2012/2013, 2015. Sto se tice ovih okej su ali mi nisu najljepsi. Kupujem gostujuci sigurno. 

15 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

vodoravne pruge

15 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Barcelona osvaja LP, nema Juve nekih vecih sansi

Poruka je uređivana zadnji put pon 25.5.2015 11:21 (zlo).
14 godina
offline
Re: FC Barcelona

Guillem Balague - Luis Enrique je ponovo zapalio vatru. Ova ekipa je spremna da osvoji sve.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

KRAJ JEDNE ERE!
Frank Lampard se oprostio od Manchester Cityja i Premier lige.
Stiven Gerrard se oprostio od Liverpoola i Premier lige.
Didier Drogba se oprostio od Chelsea i Premier lige.
Xavi se oprostio od Barcelone i Primere.
Veliko poštovanje prema legendama!

Nije sve u sarkazmu, ima nešto i u podjebavanju..
Poruka je uređivana zadnji put pon 25.5.2015 11:50 (x18x05x).
12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
x18x05x kaže...

Guillem Balague - Luis Enrique je ponovo zapalio vatru. Ova ekipa je spremna da osvoji sve.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

KRAJ JEDNE ERE!
Frank Lampard se oprostio od Manchester Cityja i Premier lige.
Stiven Gerrard se oprostio od Liverpoola i Premier lige.
Didier Drogba se oprostio od Chelsea i Premier lige.
Xavi se oprostio od Barcelone i Primere.
Veliko poštovanje prema legendama!

 i real se oprostio od trofeja.

13 godina
offline
FC Barcelona

Dani Alves održao press konferenciju i ukratko rekao da neće pričati o svojoj budućnosti prije kraja sezone, tek nakon finala u Berlinu. Rekao je još i da klub nije pokazao poštovanje prema njemu, da mu nisu ponudili novi ugovor prije 3 mjeseca i da su željeli da ode, a sad ga pokušavaju zadržati dodatnim novcem.

 

Uz to, lik je ubio madridske medije.

 

Dani to Marca journalist: "I feel sorry for you personally, but I'm not answering to Marca. They are rubbish."

Dani: "We won the league and all the Madrid media talk about is La Decima, which was last year... please! (laughing)"

 

Legenda najveća 

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Kad bi Messi zabio hattrick u finalu LP i CDR, jel bi onda on osvojio zlatnu kopačku, s obzirom da bi imao 1 gol više u cijeloj sezoni od Ronalda? (teoretsko pitanje)

13 godina
offline
Re: FC Barcelona
Hrvek1909 kaže...

Kad bi Messi zabio hattrick u finalu LP i CDR, jel bi onda on osvojio zlatnu kopačku, s obzirom da bi imao 1 gol više u cijeloj sezoni od Ronalda? (teoretsko pitanje)

 Zlatna kopačka je samo za ligu ako se ne varam?

 

No nije ni bitno, najvažnije je da je Messi nosio Barcu do trofeja, nadajmo se do sva 3. U 2015. godini mu nitko nije ni blizu, a individualne nagrade će stizati nakon sezone.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Hrvek1909 kaže...

Kad bi Messi zabio hattrick u finalu LP i CDR, jel bi onda on osvojio zlatnu kopačku, s obzirom da bi imao 1 gol više u cijeloj sezoni od Ronalda? (teoretsko pitanje)

 zlatna kopacka je samo za ligu.

12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Ja sam mislio da je picichi za ligu, a zl. kopačka da vrijedi zbroj iz svih natjecanja.. Pardon :D

13 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Bliži se finale Kupa kralja protiv Athletica, a najbolji strijelac protiv baskijske ekipe od Barçinih igrača je Leo Messi, koji je 15 puta tresao mrežu ove ekipe. Što se tiče asistencije, ponovno je na vrhu liste Leo sa 8 asistencija, a jednu manje ima Xavi. Barça je slavila u 103 navrata, neriješeno je bilo samo 35 puta, dok je Bilbao 74 puta slavio protiv Blaugrane. Gol razlika iznosi 393-309 u Barçinu korist.

ELS BLAUGRANES ! BARCA BARCA BARCA !
14 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Hrvek1909 kaže...

Ja sam mislio da je picichi za ligu, a zl. kopačka da vrijedi zbroj iz svih natjecanja.. Pardon :D

Pichichi je za La Ligu, Marcina nagrada.

 

Kopačka je najbolji strijelac ukupno u europskim ligama, tu se za jače lige svaki gol množi sa 2, za slabije manje i manje pa se dobije ukupan rezultat i pobjednik.

Real eyes realize real lies...
12 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
N3N0 kaže...
Hrvek1909 kaže...

Ja sam mislio da je picichi za ligu, a zl. kopačka da vrijedi zbroj iz svih natjecanja.. Pardon :D

Pichichi je za La Ligu, Marcina nagrada.

 

Kopačka je najbolji strijelac ukupno u europskim ligama, tu se za jače lige svaki gol množi sa 2, za slabije manje i manje pa se dobije ukupan rezultat i pobjednik.

 Znam, ali mislio sam da zl. kopačka je zbroj golova u SVIM natjecanjima diljem europe (kupovi svi mogući jeld)

10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Paulo Dybala je prakticki novi igrac Juventusa za 40 miliona sto bi trebalo znaciti da je Pogba prodan.E sad posto je Real demantirao sve oko Pogbe jedino ostaje Barca ili PSG.

Milsim da bi on mogao u Barcuprije nego u PSG jer je dosta puta preko medija izvuceno da zeli u Barcu.

 

Ako smanji apetit za placom od 12 miliona eura mozda i dode .Ako ne onda ide u PSG 

This time next year we'll be millionaires
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
Taj Pogba je bio izgubljen u drugoj utakmici protiv reala. Nije baš da mu leže jače utakmice. I barem 30 miliona je precjenjen.
Nije sve u sarkazmu, ima nešto i u podjebavanju..
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice