FC Barcelona izdvojena tema

poruka: 50.713
|
čitano: 5.313.009
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
FC Barcelona
Gledam reprizu El Clasica iz sezone 2013/14 na Bernabeu, kad je Barca pobijedila 4-3. Totalno sam zaboravio na ovaj detalj, dodavanje Messija za Neymara koji ide 1 na 1 sa Ikerom i Ramos ga ruši i dobiva crveni. Ali to dodavanje Messija bilo je praktički nemoguće. Uhvatio sam sliku u trenutku kad je Messi dodao za Neymara. Iz ove situacije pronaći igrača da ovaj završi 1 na 1 sa golmanom je čudo.

Prava šteta što ljudi često vide Messija samo kao stroj za golove i time ne cijene dovoljno ostale aspekte njegove igre. On je uvjerljivo najbolji razigravač na svijetu.
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
antimadridista kaže...
Gledam reprizu El Clasica iz sezone 2013/14 na Bernabeu, kad je Barca pobijedila 4-3. Totalno sam zaboravio na ovaj detalj, dodavanje Messija za Neymara koji ide 1 na 1 sa Ikerom i Ramos ga ruši i dobiva crveni. Ali to dodavanje Messija bilo je praktički nemoguće. Uhvatio sam sliku u trenutku kad je Messi dodao za Neymara. Iz ove situacije pronaći igrača da ovaj završi 1 na 1 sa golmanom je čudo.

Prava šteta što ljudi često vide Messija samo kao stroj za golove i time ne cijene dovoljno ostale aspekte njegove igre. On je uvjerljivo najbolji razigravač na svijetu.

 Sjecam se kaoda je bilo jucer.Najbolji igrac i gotovo.Ronaldo je limitiran igrac bez driblinga,pasa,vizije i osjecaja za suigraca.Ronaldo je bolja verzija Ivice Olica koji gleda samo prema golu i nista drugo.Zato i Ronaldo doboro stoji nadimak 

''gluho krme''

This time next year we'll be millionaires
14 godina
offline
FC Barcelona
Barcelona are in advanced talks for Atletico midfielder Arda Turan (28). Club is confident they can close the deal in coming days. [catalunya radio]
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
antimadridista kaže...
Barcelona are in advanced talks for Atletico midfielder Arda Turan (28). Club is confident they can close the deal in coming days. [catalunya radio]

 Odakle vadis te vijesti?

Ako je ovo istina  a vjerujem da je buduci da je to najjaci ivor u vezi Barcelone,mislim da bi se mogaodogoditi transfer.

This time next year we'll be millionaires
14 godina
offline
FC Barcelona
barcastuff na Twitteru. Arda je dobar igrač, više bi volio da se dovede njega za 30-40 milijuna nego Pogbu za 90.
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
10 godina
offline
FC Barcelona

ja bi ipak radije pogbu jer je mlađi i veći potencijal, a ako bi mogao birati iz nekog šireg izbora onda bi odabrao kovačića ili verratija

Poruka je uređivana zadnji put uto 30.6.2015 21:38 (Del_Boy97).
15 godina
offline
Re: FC Barcelona
Del_Boy97 kaže...

ja bi ipak radije pogbu jer je mlađi i veći potencijal, a ako bi mogao birati iz nekog šireg izbora onda bi odabrao kovačića ili verratija

 Ako se Pogba ozljedi ili mu padne forma klub će baciti 90milijuna eura, a kod Arde bi ipak bilo 3 puta manje.

10 godina
offline
Re: FC Barcelona
Jack Sparrow kaže...
Del_Boy97 kaže...

ja bi ipak radije pogbu jer je mlađi i veći potencijal, a ako bi mogao birati iz nekog šireg izbora onda bi odabrao kovačića ili verratija

 Ako se Pogba ozljedi ili mu padne forma klub će baciti 90milijuna eura, a kod Arde bi ipak bilo 3 puta manje.

 ako smo ibru prezivjeli onda ćemo i pogbu

12 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

ja bih i dalje samo matea kovacica doveo,nije skup,dobra je osoba,statisticki je bolji od pogbe iako igra u losijem klubu,mladji je godinu dana.

14 godina
offline
FC Barcelona
Argentina razbila Paragvaj, Messi odigrao fenomenalnu utakmicu iako nije zabio, 3 asistencije i čudo kakav je dojam ostavio bez da je uopće zabio. To može samo Messi
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
12 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
antimadridista kaže...
barcastuff na Twitteru. Arda je dobar igrač, više bi volio da se dovede njega za 30-40 milijuna nego Pogbu za 90.

 Pa neznam baš, Pogba je marketinški jako isplativ, igrački još napreduje, a puno je i mlađi.

14 godina
offline
FC Barcelona
Atletico Madrid player Arda Turan (28) told people close to him he's confident a deal with Barcelona will be closed on Friday. Turan asked Atletico for transfer fee to be maximum 35-36M. Player willing to play at Barcelona B or on loan at Galatasaray until January. [md]
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
15 godina
offline
Re: FC Barcelona
Ma dovest ce ih obojicu i iduce sezone unovcit Rakitica ili Rafinhu za 40
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. http://500px.com/mihovilm
12 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

cini mi se da je transfer arde gotova stvar,odlican igrac! iduce sezone opet sve osvajamo,a evo jedna prigodna!

10 godina
offline
FC Barcelona

sve je bilo dobro dok nisi ovog seljobera mirića stavio

10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Sto mislite za Ardu Turana u Barci?

 

Po meni vrhunski tehnicar,zna igrat obranu cim je igrao u Atleticu...Igra krilo i neku poluspicu...

Vjerovatno su ga doveli zbog rotacija,jer je igrac slican Iniesti po stilu igre i po poziciji koju pokriva...

Vjerujem da je dovoeden da igra Iniestinu poziciju...

 

Dobra kupovina,samo neznam sto ce nam Pogba onda dogodine jer cini se da je i to gotovo...

This time next year we'll be millionaires
Poruka je uređivana zadnji put sri 1.7.2015 23:22 (Boixus Nois PS).
12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Arda može par pozicija pokrit.. Može recimo umjesto Messija igrat (rotacija Suareza, pošto Messi neće van iz igre), može defanzivniju ulogu kao Rakitić, može ofenzivniju kao Iniesta, može umjesto Busija.. All round igrač

A sa Pogbom bi definitivno vrijedilo ono - napad ti donosi pobjede, obrana titule

12 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

arda je vrhunski tehnicar,veliki borac,velika radilica,veliki covjek,u glavi je kao suarez i mascherano,a to znaci da ce ici glavom na kopacku i da ce ginuti na terenu!marca je potvrdila transfer!

12 godina
offline
Re: FC Barcelona
kexzoR kaže...

arda je vrhunski tehnicar,veliki borac,velika radilica,veliki covjek,u glavi je kao suarez i mascherano,a to znaci da ce ici glavom na kopacku i da ce ginuti na terenu!marca je potvrdila transfer!

 Do prije mjesec dana je bio madridski divljak. Fino se misljenja promijene cim dode u tvoj klub.

 

Inace, transsfer je odlican za Ardu... igrat ce u jednom od najjacih klubova na svijetu, mozda bit zamijena ali ce igrat... bit ce on odlicno pojacanje za Barcu.

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
SimeKZ kaže...
kexzoR kaže...

arda je vrhunski tehnicar,veliki borac,velika radilica,veliki covjek,u glavi je kao suarez i mascherano,a to znaci da ce ici glavom na kopacku i da ce ginuti na terenu!marca je potvrdila transfer!

 Do prije mjesec dana je bio madridski divljak. Fino se misljenja promijene cim dode u tvoj klub.

 

Inace, transsfer je odlican za Ardu... igrat ce u jednom od najjacih klubova na svijetu, mozda bit zamijena ali ce igrat... bit ce on odlicno pojacanje za Barcu.

 kad sam ja rekao za ardu da je divljak?

14 godina
offline
Re: FC Barcelona
SimeKZ kaže...
kexzoR kaže...

arda je vrhunski tehnicar,veliki borac,velika radilica,veliki covjek,u glavi je kao suarez i mascherano,a to znaci da ce ici glavom na kopacku i da ce ginuti na terenu!marca je potvrdila transfer!

 Do prije mjesec dana je bio madridski divljak. Fino se misljenja promijene cim dode u tvoj klub.

 

Inace, transsfer je odlican za Ardu... igrat ce u jednom od najjacih klubova na svijetu, mozda bit zamijena ali ce igrat... bit ce on odlicno pojacanje za Barcu.

 Zapravo su simpatizeri Reala došli u ovu temu i govorili da je Arda divljak i nikakav igrač jer sam ja spomenuo kako je on dosta nedostajao Atleticu u finalu LP protiv Reala.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
13 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
antimadridista kaže...

 Zapravo su simpatizeri Reala došli u ovu temu i govorili da je Arda divljak i nikakav igrač jer sam ja spomenuo kako je on dosta nedostajao Atleticu u finalu LP protiv Reala.

 Dap, to bih bio ja 

 

Haha nevjerojatno, pa ne mogu Barcu simpatizirat ali ono niti najmanje cak ni kad bi se trudio... Za kojeg god igraca skuzim da mi se ne svida nacin kako igra, kako se ponasa na terenu dode u Barcu 

Alba, Alves, Pique, Neymar, Suarez, Turan....... 

 

Samo mi stvarno nije jasno sta ce on u Barci? Mijenjat Messija ili Sukija ili grijat klupu za 40mil.E? 

Nije dobar za krilo jer je trom ko krmaca, ajd zna zadrzat loptu i bacat kopacke na linijske suce... 

Za pretvarat ga u beka je malo kasno, usporedivat sa Iniestom posve smijesno, kad pocne sezona imat ce vec 29g a i nije da nemate dosta kepeca u igri...

Ja stvarno ne vidim kako on moze poboljsati vasu igru ni na koji nacin, pogotovo ne za ovu ludu cifru koju ce uprava iskesirat.... 

Nego, za Pogbu cete morati iskesirat 100miliona, ne daju vam ga za 80... 

Ali iskreno to bi me veselilo, s obzirom da za puno manje ste svakako mogli ubrat Kovacica koji je puno veci potencijal i za njega sam siguran da bi ubijao u Barci vise nego igdje drugdje.....

Poruka je uređivana zadnji put čet 2.7.2015 0:48 (fakEEE).
12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Ja i dalje stojim iza mišljenja da je divljak, gori je i od Suareza..

A pomoć nam može, fizički je jači od Pogbe, a kad bi obojica došla imali bi jednu od najjačih obrana trenutno na svijetu.. (naravno da neće igrat stopere, ali defanzivne zadatke)

12 godina
offline
Re: FC Barcelona
Hrvek1909 kaže...

Ja i dalje stojim iza mišljenja da je divljak, gori je i od Suareza..

A pomoć nam može, fizički je jači od Pogbe, a kad bi obojica došla imali bi jednu od najjačih obrana trenutno na svijetu.. (naravno da neće igrat stopere, ali defanzivne zadatke)

 Sumnjam ja da je on doveden za defanzivnu taktiku. Hebemu led, neces kupiti pojacanje od 40milja i onda ga stavit na klupu i cekat da bude potreban da zatvara na krilu... Nesto mi nije jasan taj transfer Arde, al ajde...

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
14 godina
offline
FC Barcelona

Sport i MD navode kako je transfer gotov i čeka se samo potpis. Također pišu da je Luis Enrique osobno zatražio ovaj transfer. Ako je istina da je osobno to zatražio, onda nemam ništa protiv tog transfera. Čovjek je osvojio trostruku krunu i zaslužuje povjerenje.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put čet 2.7.2015 1:49 (antimadridista).
12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
fakEEE kaže...
antimadridista kaže...

 Zapravo su simpatizeri Reala došli u ovu temu i govorili da je Arda divljak i nikakav igrač jer sam ja spomenuo kako je on dosta nedostajao Atleticu u finalu LP protiv Reala.

 Dap, to bih bio ja 

 

Haha nevjerojatno, pa ne mogu Barcu simpatizirat ali ono niti najmanje cak ni kad bi se trudio... Za kojeg god igraca skuzim da mi se ne svida nacin kako igra, kako se ponasa na terenu dode u Barcu 

Alba, Alves, Pique, Neymar, Suarez, Turan....... 

 

Samo mi stvarno nije jasno sta ce on u Barci? Mijenjat Messija ili Sukija ili grijat klupu za 40mil.E? 

Nije dobar za krilo jer je trom ko krmaca, ajd zna zadrzat loptu i bacat kopacke na linijske suce... 

Za pretvarat ga u beka je malo kasno, usporedivat sa Iniestom posve smijesno, kad pocne sezona imat ce vec 29g a i nije da nemate dosta kepeca u igri...

Ja stvarno ne vidim kako on moze poboljsati vasu igru ni na koji nacin, pogotovo ne za ovu ludu cifru koju ce uprava iskesirat.... 

Nego, za Pogbu cete morati iskesirat 100miliona, ne daju vam ga za 80... 

Ali iskreno to bi me veselilo, s obzirom da za puno manje ste svakako mogli ubrat Kovacica koji je puno veci potencijal i za njega sam siguran da bi ubijao u Barci vise nego igdje drugdje.....

 onaj osjecaj kad realovi navijaci govore o ludim ciframa xD

14 godina
offline
Re: FC Barcelona
kexzoR kaže...

 onaj osjecaj kad realovi navijaci govore o ludim ciframa xD

 I ponašanju igrača na terenu 

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
15 godina
offline
FC Barcelona

Nije mi zbilja jasan ovaj transfer....3-4-3?

 

On nece sigurno sjediti na klupi...eventualno su mozda htjeli oslabiti Atletico, ali Turan zbilja nije bitno bolji ni u jednom segmentu od igrackog kadra veznog reda kojeg imamo...

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. http://500px.com/mihovilm
11 godina
offline
FC Barcelona

Arda je prljav igrac, ali isto tako igrac koji jako podize moral i samopouzdanje momcadi.

Tolko je u utakmici i zeli te pobjede da kad ga nece nikako, baca i kopacke na linijske.

Jako slican po tom pitanju Suarezu, sto je po meni odlicno, jer oboje grizu do kraja i ne odustaju.

 

A tko god prati barcu zna da kad povedemo znamo umrtvit to do bola, ovako se to nece tolko dogadat- bar se nadam.

i po meni je Arda dobra kupovina, znamo da je bio osovina ATM, nema razloga da i tu ne dirigira sredinom.

Po meni ce on ko sta je Raketa izbacio Xavia, on Iniestu, posto je Iniesta sporiji i stariji, i drukciji igrac s fizickog aspekta.

 

Sad jos tu dodajte Pogbu, onoliki kolki je, uz Busqetsa, Rakitica, Turana i imamo vezu koja se moze potuc...a znamo da to sa xaviem i iniestom nije dolazilo u obzir :)

&Black_Sheep
12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Impresivno zbilja, i on je čovjek :)

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice