FC Barcelona izdvojena tema

poruka: 50.712
|
čitano: 5.310.461
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
danny_2 kaže...

Kad se sjetim da se higuain spominjao kao moguce pojacanje Barcelone prosle 
sezone bljuje mi se. Pa da je lik toliko dobar nebi ga real prodao i to u napoli od svih velikih klubova. 
Pametnome dosta. Takoder Martino se jos jednom pokazao da nije trener za uspjjeh, pokazao je to
u barci pokazao je to i sada. Neka ga hitno smjene. Na zalost pokazuje se da ako messi nista
ne napravi, da cijela argentina nista ne moze napraviti. Zali Boze svih tih imena.
Argentina nema pravu vezu i to takoder stoji, plus napadaci su im skoro za nista.
Ne znam kako aguero zabija u citiy i higuain i svomk klubu i slicnjo, al u argentini
uzas. Vidilo se i an svjetskom prvenstvu sta su sve kadri promasiti u vaznim utakmicama.
Na zalost messi gubi 2 finala sa argentinom u godini dana, a to ce mu tesko pasti. 
A sta reci kad igra sa idiotima, cast izuzecima. I nikad necu shvatit da kad se izvode penali
da se tako traljavo puca da lopta jedva skoro do gola dode. Aj higuain je barem promasio gol,
al svejedno i to je bio ocajan penal. Zao mi je messia i mascherana.

 messi je trebao odabrati spanjolsku kad su ga zvali,a ne igrati s ovim invalidima.

9 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
kexzoR kaže...
danny_2 kaže...

Kad se sjetim da se higuain spominjao kao moguce pojacanje Barcelone prosle 
sezone bljuje mi se. Pa da je lik toliko dobar nebi ga real prodao i to u napoli od svih velikih klubova. 
Pametnome dosta. Takoder Martino se jos jednom pokazao da nije trener za uspjjeh, pokazao je to
u barci pokazao je to i sada. Neka ga hitno smjene. Na zalost pokazuje se da ako messi nista
ne napravi, da cijela argentina nista ne moze napraviti. Zali Boze svih tih imena.
Argentina nema pravu vezu i to takoder stoji, plus napadaci su im skoro za nista.
Ne znam kako aguero zabija u citiy i higuain i svomk klubu i slicnjo, al u argentini
uzas. Vidilo se i an svjetskom prvenstvu sta su sve kadri promasiti u vaznim utakmicama.
Na zalost messi gubi 2 finala sa argentinom u godini dana, a to ce mu tesko pasti. 
A sta reci kad igra sa idiotima, cast izuzecima. I nikad necu shvatit da kad se izvode penali
da se tako traljavo puca da lopta jedva skoro do gola dode. Aj higuain je barem promasio gol,
al svejedno i to je bio ocajan penal. Zao mi je messia i mascherana.

 messi je trebao odabrati spanjolsku kad su ga zvali,a ne igrati s ovim invalidima.

 Razumijem njegovu da igra za argentinu i postujem je. Svaka mu cast za to.
 Al u ovakim trenucima i ja pomislim da je trebo odabrat spanjolsku.
 Kad vidim neke igrace argentine koji su kao neka imena, pa kad vidim kak igraju
 muka me uhvati. 

10 godina
offline
FC Barcelona

pa ja ne razumijem te idiote od igrača, plaćaju ti masne cifre da igras i onda mi sa 11 m fulas cijeli gol

15 godina
offline
FC Barcelona

Ma u vezi se Argentina jako mući i tu su izgubili najviše. Napad je dobar kao i obrana, ali veza katastrofa, nikome se skoro ne trči dok Čileanci kao da su na baterije. Likovi su stalno trčali i stalno odigravali nekakve kombinacije. Najviše je kriv izbornik jer Argentina je igrala nekako na duge lopte i kontre, a imaju vrhunske igrače. Nisam vidio baš nakavu kombinatoriku ili razumijevanje između igrača kao što je bilo kod Čileanaca.

Čile ih nadigrao u svakom pogledu i potpuno su zaslužili dobiti.

14 godina
offline
FC Barcelona

Ma preslika igre Barce pod ovim istim trenerom. Bez ideje, Messi totalno odsječen od igre, ne pamtim da je imao loptu 5 puta u drugom polivremenu. Pljuvalo se po Sabelli da igra dosadan nogomet, ali čovjek je bar izvlačio maksimum iz igrača i bili su bolja ekipa na SP-u nego trenutno.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
antimadridista kaže...

Ma preslika igre Barce pod ovim istim trenerom. Bez ideje, Messi totalno odsječen od igre, ne pamtim da je imao loptu 5 puta u drugom polivremenu. Pljuvalo se po Sabelli da igra dosadan nogomet, ali čovjek je bar izvlačio maksimum iz igrača i bili su bolja ekipa na SP-u nego trenutno.

 ali i na SP-u su pobijedjivali s 1 razlike,a imaju igrace koji su u stanju utrpati 3,4 komada svakoj ekipi na svijetu.

12 godina
offline
Re: FC Barcelona
antimadridista kaže...

Ma preslika igre Barce pod ovim istim trenerom. Bez ideje, Messi totalno odsječen od igre, ne pamtim da je imao loptu 5 puta u drugom polivremenu. Pljuvalo se po Sabelli da igra dosadan nogomet, ali čovjek je bar izvlačio maksimum iz igrača i bili su bolja ekipa na SP-u nego trenutno.

 Bas se Messi i nije natrco ovu. Kad primi loptu pokusa nesto napravit, al' ovi su bili ko osice i svaki puta na pod s njim... da nisu domacini dobili bi par zutih bez problema. Argentina samu sebe nekad dobije... Zao mi Messia, lik ce ostat bez trofeja zbog nesposobnih kretenoida u ekipi.

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
14 godina
offline
FC Barcelona

Ma sigurno jedno od najvećih razočarenja u nogometu je ta Argentina kad pogledaš koje igrače imaju. Čak ni vezni red na papiru nije toliko loš. A onda dođe utakmica i vezni red ne postoji, Messi se mora vraćati na centar po loptu da proba nešto kreirati. 

Još su daleko i dogurali na SP i Copa Americi kad ih gledaš kako izgledaju na terenu. Dovoljno je reći da se oni oslanjaju na Messijevu inidivdualnu kvalitetu da bi uopće mogli pobijediti ekipe poput Irana ili Bosne.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put ned 5.7.2015 13:37 (antimadridista).
12 godina
offline
Re: FC Barcelona
antimadridista kaže...

Ma sigurno jedno od najvećih razočarenja u nogometu je ta Argentina kad pogledaš koje igrače imaju. Čak ni vezni red na papiru nije toliko loš. A onda dođe utakmica i vezni red ne postoji, Messi se mora vraćati na centar po loptu da proba nešto kreirati. 

Još su daleko i dogurali na SP i Copa Americi kad ih gledaš kako izgledaju na terenu. Dovoljno je reći da se oni oslanjaju na Messijevu inidivdualnu kvalitetu da bi uopće mogli pobijediti ekipe poput Irana ili Bosne.

 Pa to je problem... sta ce Messi iskoristit prostor protiv ekipa koje su par koplja ispod njihove razine... I onda nalete na Chile, Njemacku i nema ih, a kad i naprave nesto Higuain je tu da zahebe :D 

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
13 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Mašina.

ELS BLAUGRANES ! BARCA BARCA BARCA !
Poruka je uređivana zadnji put ned 5.7.2015 23:36 (Tommy_123).
12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Tommy_123 kaže...

Mašina.

 kojom logikom je pastore na listi,a sanchez ne .

9 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Jorge Sampaoli (selektor Chilea): "Pitao sam Messija zašto je odbio primiti nagradu za najboljeg igrača turnira, a on mi je odgovorio da je došao da osvoji trofej sa svojim nacionalnim timom, te da ga individualne nagrade ne zanimaju. Zaslužio je moje poštovanje."

13 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

OFICIAL: Arda Turan, nuevo jugador del FC Barcelona.

 

Arda potpisao za Barcu, izvor mundo deportivo.

ELS BLAUGRANES ! BARCA BARCA BARCA !
12 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

dobrodosao u najveci klub na svijetu! 

edit: haha kolega me preduhitrio :P

Poruka je uređivana zadnji put pon 6.7.2015 21:06 (kexzoR).
10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Bravooo....odlican posao...Sad smo mirni do sljedeceg ljeta...Odlicna ekipa nadam se da ce ponoviti barem 2/3 trofeja od prosle sezone.

This time next year we'll be millionaires
13 godina
offline
FC Barcelona

Neznam kako vama,ali ovi dresovi su gadni.

13 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Kakvu sada sredinu imamo, ma milina.

ELS BLAUGRANES ! BARCA BARCA BARCA !
15 godina
offline
FC Barcelona

Hehe mogli bi postat prva ekipa koja je obranila naslov LP

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. http://500px.com/mihovilm
12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona
Luis Enrique wants Barcelona B forward Munir (19) to be part of the first team squad next season. He has blocked all offers. [marca]

Bolje da je Adamu uzeo
9 godina
offline
FC Barcelona

Sta nije malo prestar taj Arda za novi vezni red? Covjek ce u prvom mjesecu napunit 29.. Kako god, vezni red nam je sad odlican iako bi sad sa Turanom dobro dosao Kovacic ili Verratti. 

12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
el.šef kaže...

Sta nije malo prestar taj Arda za novi vezni red? Covjek ce u prvom mjesecu napunit 29.. Kako god, vezni red nam je sad odlican iako bi sad sa Turanom dobro dosao Kovacic ili Verratti. 

 arda je stariji godinu dana od messija.

14 godina
offline
Re: FC Barcelona

Laporta (predsjednički kandidat): "Ako moj tim bude izglasan na izborima, Abidal će razgovarati sa Enriqueom, te ćemo nakon toga odlučiti da li će Arda Turan ostati u ekipi."

 

O čemu ovaj?

Nije sve u sarkazmu, ima nešto i u podjebavanju..
14 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Pa imaju par tjedana i ako se izabere nova uprava mogu vratiti Ardu natrag za 4 milijuna manje xD.
Real eyes realize real lies...
9 godina
offline
Re: FC Barcelona

Zar usporedjujes Messia i Turana? Ono sto sam ja zelio reci svojom porukom jest da bi nam vise odgovarao mladji veznjak na kojeg bi se mogli oslonit dugi niz godina. Nije lose ni ovako jer smo dobili iskusnog igraca ali po meni on ce na ocekivanoj razini igrat jos 2,3 sezone ako i toliko, da me netko ne bi krivo shvatio Arda je odlicno pojacanje ali za sadasnjost. 

 

14 godina
offline
Re: FC Barcelona
N3N0 kaže...
Pa imaju par tjedana i ako se izabere nova uprava mogu vratiti Ardu natrag za 4 milijuna manje xD.

 Zbog takve gluposti neće ni osvojit izbore. Umjesto da šparaju oni bi još i davali novce i to 4mil. Bravo Laporta.

Nije sve u sarkazmu, ima nešto i u podjebavanju..
14 godina
offline
FC Barcelona

Menotti (World Cup winning coach with Argentina in 1978):

 

"People believed that by having Messi, we have to win everything. Make no mistake, without Messi, Argentina today is an ordinary team."

"If Messi wasn't playing at the World Cup in Brazil, Argentina would've been knocked out in the group stage".

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
13 godina
offline
FC Barcelona

I onda opet netko kaže da je Ronaldo bolji...

VISCA BARCA
15 godina
offline
Re: FC Barcelona
Jack Black kaže...

I onda opet netko kaže da je Ronaldo bolji...

 Najbolje su mi usporedbe gdje se uspoređuje samo pola nečije karijere.

14 godina
offline
FC Barcelona

Pa usporedba je ok, uspoređuje se od sezone 2009/10 kad je Ronaldo došao u Real, gdje počinje najbolje razdoblje njegove karijere, u Unitedu je imao znatno lošiju statistiku. I uspoređuje se isto vremensko razdoblje kod obojice. Inače ni Messi prije sezone 2009/10 od koje se tu uspoređuje nije bio loš kao što znamo. Recimo u sezoni 2008/09 je osvojio trostruku krunu kao najbolji igrač na svijetu u to vrijeme, a ta sezona nije uvrštena u ovu usporedbu.

Nije da se Messiju gleda od 2004. a Ronaldu od 2009 pa da možemo reći da usporedba nije fer.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put uto 7.7.2015 20:10 (antimadridista).
15 godina
offline
Re: FC Barcelona
antimadridista kaže...

Pa usporedba je ok, uspoređuje se od sezone 2009/10 kad je Ronaldo došao u Real, gdje počinje najbolje razdoblje njegove karijere, u Unitedu je imao znatno lošiju statistiku. I uspoređuje se isto vremensko razdoblje kod obojice. Inače ni Messi prije sezone 2009/10 od koje se tu uspoređuje nije bio loš kao što znamo. Recimo u sezoni 2008/09 je osvojio trostruku krunu kao najbolji igrač na svijetu u to vrijeme, a ta sezona nije uvrštena u ovu usporedbu.

Nije da se Messiju gleda od 2004. a Ronaldu od 2009 pa da možemo reći da usporedba nije fer.

 Zašto misliš da sam to rekao samo radi Ronalda. Kao da imate nekakve komplekse na to.

 Samo sam spomenuo da se uspoređuje pola karijere, pitom sam mislio na oba igrača.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice