FC Barcelona izdvojena tema

poruka: 50.712
|
čitano: 5.309.433
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

AKO Pedro ode volio bih da dovedu Nolita ako će već kopovati...

 

Ako ne onda gurnuti Sandra i Adamu u prvi ekipu a Munira na posudbu

This time next year we'll be millionaires
13 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Gsopoda se vratila 

 

ELS BLAUGRANES ! BARCA BARCA BARCA !
10 godina
offline
FC Barcelona

vratili se svi osim brava čini mi se, a messi i masche se vratili tjedan dana ranije

15 godina
offline
FC Barcelona

Postava za današnju utakmicu protiv Fiorentine:Ter Stegen, Sergi Roberto, Piqué, Vermaelen, Alba, Rakitić, Busquets, Iniesta, Rafinha, Suárez i Pedro. Konačno neka utakmica u normalno vrijeme, da nije 2,3,5 ujutro 

 

 

link za tekmu

Poruka je uređivana zadnji put ned 2.8.2015 21:06 (Balvan8).
14 godina
offline
Re: FC Barcelona

WTF? Već gube 2-0

Nije sve u sarkazmu, ima nešto i u podjebavanju..
Poruka je uređivana zadnji put ned 2.8.2015 21:17 (x18x05x).
15 godina
offline
Re: FC Barcelona
x18x05x kaže...

I odmah jeftin gol.

 i ponovo jeftin gol  Vermalen i Pique nisu baš dobitna kombinacija 

Poruka je uređivana zadnji put ned 2.8.2015 21:18 (Balvan8).
12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

U obrani su ko babe...uzasno ovo izgleda

15 godina
offline
FC Barcelona

bar su Suki i Raketa u formi 

10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Vermealen je dobar kad je u pitanju obrana,imao par odlicnih klizecih startova i blokova ali nije dobar kad protivnik igra presing i nema se puno rjsenjea.

 

Suarez odlican iako je mogao i pospremiti ono dodavanje Pedra.

Rakitic odlican mogao je i on zabiti 2 gola.

 

Pedro...Dobar work rate,imao par dobrih prodora ali zavrsnica mu je ocajana.

This time next year we'll be millionaires
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
Nadam se da su zaradili nešto novaca. Ovo igra šta su prikazali u ovim utakmicama je bezveze i ništa ne valja.
Nije sve u sarkazmu, ima nešto i u podjebavanju..
10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Jadno do bola 2- poluvrijeme.

 

Pa Munri i onaj Gumbau nisu dobri za Barcu B.

 

Sandro je dobar on i moze nesto.Bartra i Roberto smijirija iako nisu na svojin pozicijama.

 

Vermaelen je odlican samo treba malo na pasu poraditi.Odlican standing tackle,spasio par puta Barcu.

 

Sve u svmu sranje od utkamice nista novo nismo vidjeli , oni koji su losi nista nisu pokazali i nece bit iznenadenja u prvoj momcadi.

 

Sandcro u prvi tim,Adama na psoudbu u Southapton a Munir moze u Barcu B i to je to.

This time next year we'll be millionaires
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
Bili smo realno najlošija ekipa protiv svih sa kojim smo igrali dosad na ovim fake pripremama. U srijedu možda vidimo možda i prvi sastav protiv Rome.
Nije sve u sarkazmu, ima nešto i u podjebavanju..
15 godina
offline
Re: FC Barcelona
Raketa i Suki ce nas povuc ove sezone...izvrsno ce to funkcionirat ako ce Raketa imat loptu u nogama barem koliko ima Iniesta


A obrana se mora popravit, imam osjecaj da je Pique vezao tenisice 2 puta dok su ovi bili u nasoj polovici...barem je tako igrao nonsalantno
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. http://500px.com/mihovilm
12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Tesko je nesto reci o dosadasnjim utakmicama,ipak su to pripreme,ali svejedno se moze reci da se treba rijesiti par igraca poput Munira i Roberta,povuci neke iz B ekipe tipa Sandro,Adama i to je to...najbolji dojam na meni je ostavio naravno Suarez,iako je danas mogao zabiti jos koji,mislim da je nas najbolji igrac na pripremama do sad,Rakitić isto nije los bio...protiv Rome staviti najjaci sastav da se vidi konacno na cemu smo,treba to malo i uigrati do pocetka sezone

12 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

sta je s tim munirom? prije 2 godine kada je barcina mlada ekipa osvojila LP on je bio najbolji strijelac i asistent,cak je 1 gol zabio s centra. 

15 godina
offline
Re: FC Barcelona

nista nije...on je kao i Alen igrac za utakmice s malo duela i tamo di moze imat loptu u nogama u 20m od gola bez da ga itko agilan pokriva

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. http://500px.com/mihovilm
13 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Raketa je očito dobio puno više slobode i ide više prema naprijed, ja se nadam da se to neće promjeniti kada dođu Ney i Messi, obrana je tragikomija, taj Pique igra stalno toplo hladno, ali Suki, predviđam mu jednu od najboljih sezona u karijeri.

ELS BLAUGRANES ! BARCA BARCA BARCA !
12 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Tommy_123 kaže...

Raketa je očito dobio puno više slobode i ide više prema naprijed, ja se nadam da se to neće promjeniti kada dođu Ney i Messi, obrana je tragikomija, taj Pique igra stalno toplo hladno, ali Suki, predviđam mu jednu od najboljih sezona u karijeri.

 Barca je ubola vrhunski snjim,iako priznam prije njegovog dolaska sam bio malo i skeptican sto se njega tice,ali demantirao me vec u prvih par utakmica,tocno napadac kakvog Barca nije imala od Eto'a moze sam zavrsit akciju,moze asistirat,najjaca spica trenutno na svijetu...a slazem se i za Raketu,ipak mu je prosla sezona bila prva,nije lako doci odmah medu takve igrace i nametnuti se,sjecam se i Modrica prve sezone,dosta sramezljivo,a evo sad im jedan od najbitnijih igraca ako ne i najbitniji,uglavnom mislim da ce Raketa dominirat ove sezone...

Poruka je uređivana zadnji put pon 3.8.2015 7:58 (barcafan12).
13 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Pa koliko sam vidio, Suki je još rekao da mu je ovo prva cijela pripremna sezona u zadnih 6 sezona, sve je jasno :)

 

Luis Suarez: "Preteško je doći u najbolji klub na svijetu. Baš zbog toga morate uživati u svakom trenutku provedenom ovdje."

"Prošlo je 6 sezona otkako sam odradio kompletnu predsezonu sa ekipom, uvijek se desi neko natjacanje ."
 
 

 

ELS BLAUGRANES ! BARCA BARCA BARCA !
10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Adama Traoré u Liverpoolu na medicinskom pregledu.

 

-.-"

This time next year we'll be millionaires
12 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Boixus Nois PS kaže...

Adama Traoré u Liverpoolu na medicinskom pregledu.

 

-.-"

 Da bas citam,pa ne mogu vjerovat,ajde jos se ne zna je li rijec o posudbi ili kupovini ako su ga prodali onda su stvarno kretencine,najboljeg mladog igraca,dok drze nekakve Munire,Gumbare,...

12 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
kexzoR kaže...

sta je s tim munirom? prije 2 godine kada je barcina mlada ekipa osvojila LP on je bio najbolji strijelac i asistent,cak je 1 gol zabio s centra. 

 Prerano je on otišao u Barcu A, mozak mu se nije navikao očito..

15 godina
offline
Re: FC Barcelona
Boixus Nois PS kaže...

Adama Traoré u Liverpoolu na medicinskom pregledu.

 

-.-"

 JEL TO MOGUCE DA JE LIVERPOOL NA KORAKU DOBROG TRANSFERA (za njih) lol 

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. http://500px.com/mihovilm
13 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Pa koliko sam vidio, imat ćemo opciju buy back za nekih 10 milja ako će biti dobar, a neka ide, pa gdje će igrati? Pored msn sigurno neće, a sigurno ni on ne želi igratu u trećoj ligi.

ELS BLAUGRANES ! BARCA BARCA BARCA !
Poruka je uređivana zadnji put uto 4.8.2015 18:03 (Tommy_123).
10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

alves uzeo dres sa brojem 6.

 

Nekako mi je i drago sto je on...Bolje on nego Munir ili Sergi Roberto.

This time next year we'll be millionaires
10 godina
offline
FC Barcelona

al zato je douglas uzeo dres sa brojem 2

12 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

ebes brojeve neka oni osvoje sve kao i prosle sezone i bit cu zadovoljan.

15 godina
offline
Re: FC Barcelona
Uhuhu Juve dobio Gotzea i mladog Draxlera....taj Draxler je cudo vidjet cete...da je bar njega Barca upikla za Pedra
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. http://500px.com/mihovilm
12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Mitch kaže...
Uhuhu Juve dobio Gotzea i mladog Draxlera....taj Draxler je cudo vidjet cete...da je bar njega Barca upikla za Pedra

 ma ne bi on imao mjesta pokraj naseg svetog trojstva.

15 godina
offline
Re: FC Barcelona
Za 3-4-3 kad odmaramo defanzivna krila bi bio idealan igrac...
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. http://500px.com/mihovilm
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice