FC Barcelona izdvojena tema

poruka: 50.711
|
čitano: 5.290.930
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Opet su nam poništili čist gol...loša igra uz par prilika...Levante je mogao dat gol...

Alves propuh Vidala treba ubacit
This time next year we'll be millionaires
12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Odlicnih prvih 10 minuta,kasnije dosta loše...Alves najlosiji na terenu,mogli su popusiti 2 gola zbog njegovih propusta...Roberto sasvim pristojno odigrao zadnjeg veznog,ali svejedno bi ja tu ubacio Busquetsa da primiri malo nalet Levantea...trojac prema naprijed nista znacajano,Neymar nesto pokusavao i to je to...

14 godina
offline
Re: FC Barcelona
Bitna je pobjeda. Ovi su zadnji, nemaju se za šta boriti pa je bila takva utakmica.
Nije sve u sarkazmu, ima nešto i u podjebavanju..
12 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

danas igra dosta debila iz barcelone b tako da su šanse za rusenje guardiolinog rekorda svedene na minimum.

10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Da ovo će biti zamorna utakmica za oči i um...Doslovno satndardnih 11 osim Rakitića nisu pozvani.

This time next year we'll be millionaires
12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Boixus Nois PS kaže...

Da ovo će biti zamorna utakmica za oči i um...Doslovno satndardnih 11 osim Rakitića nisu pozvani.

 ne bih se cudio da ispadnemo iz kupa,jer zadnji puta kada sam gledao te likove iz barce b oni nisu znali voditi loptu.

10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
kexzoR kaže...
Boixus Nois PS kaže...

Da ovo će biti zamorna utakmica za oči i um...Doslovno satndardnih 11 osim Rakitića nisu pozvani.

 ne bih se cudio da ispadnemo iz kupa,jer zadnji puta kada sam gledao te likove iz barce b oni nisu znali voditi loptu.

 Koliko sam vidiio igrat će i Valenci a sa nekim izmjšanim sastavom...Vidal-Vermalen-Bartra- Mathieu će biti u obrani pa ne vjerujem da će to toliki biti loše nazad...Roberto,Rakitić i Captoum u sredini a naprdijed Munir,Sandro i Adriano...Takav nekakav sastav bi trebao biti...

 

Carlos Alena i Captoum nisu loši igrači a ovi ostali su sramota za La Masiu... 

This time next year we'll be millionaires
12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Boixus Nois PS kaže...
kexzoR kaže...
Boixus Nois PS kaže...

Da ovo će biti zamorna utakmica za oči i um...Doslovno satndardnih 11 osim Rakitića nisu pozvani.

 ne bih se cudio da ispadnemo iz kupa,jer zadnji puta kada sam gledao te likove iz barce b oni nisu znali voditi loptu.

 Koliko sam vidiio igrat će i Valenci a sa nekim izmjšanim sastavom...Vidal-Vermalen-Bartra- Mathieu će biti u obrani pa ne vjerujem da će to toliki biti loše nazad...Roberto,Rakitić i Captoum u sredini a naprdijed Munir,Sandro i Adriano...Takav nekakav sastav bi trebao biti...

 

Carlos Alena i Captoum nisu loši igrači a ovi ostali su sramota za La Masiu... 

 trebao je ardu i vidala staviti na krila...

10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Pogodio sam sastav osim Sampera koji igra na mjestu Kaptouma...

Nadam se da će se niz nastaviti..
This time next year we'll be millionaires
12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Boixus Nois PS kaže...
Pogodio sam sastav osim Sampera koji igra na mjestu Kaptouma...

Nadam se da će se niz nastaviti..

 super igramo za sada,roberto zvijer.

10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Fina igra iako sam tek krenio gledati...Sergi Roberto odličan.

This time next year we'll be millionaires
10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

E moj Bartra panju...Stvarno ovaj Bartra ima višak samopuzdanja...Prvo dribla pa gubi lopte,pa onda ispada ko majmun zatim skine čist gol Muniru...

 

Adriano je amater svijetske klase...Pa dajte ga Romi za nove set navlaka za trenig.

Sergi Roberto je mašina.Rakitić pokazuje zašto ne treba pucati slobodne udarce.Munir klaun...Svaki put dugo drži loptu pa je il izgubi ili bude faul...

This time next year we'll be millionaires
15 godina
offline
Re: FC Barcelona
Boixus Nois PS kaže...

E moj Bartra panju...Stvarno ovaj Bartra ima višak samopuzdanja...Prvo dribla pa gubi lopte,pa onda ispada ko majmun zatim skine čist gol Muniru...

 

Adriano je amater svijetske klase...Pa dajte ga Romi za nove set navlaka za trenig.

Sergi Roberto je mašina.Rakitić pokazuje zašto ne treba pucati slobodne udarce.Munir klaun...Svaki put dugo drži loptu pa je il izgubi ili bude faul...

 O cemu ti pricas, Rakitic ima najbolju realizaciju u Barci?

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. http://facebook.com/MandicPhoto
12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Mitch kaže...
Boixus Nois PS kaže...

E moj Bartra panju...Stvarno ovaj Bartra ima višak samopuzdanja...Prvo dribla pa gubi lopte,pa onda ispada ko majmun zatim skine čist gol Muniru...

 

Adriano je amater svijetske klase...Pa dajte ga Romi za nove set navlaka za trenig.

Sergi Roberto je mašina.Rakitić pokazuje zašto ne treba pucati slobodne udarce.Munir klaun...Svaki put dugo drži loptu pa je il izgubi ili bude faul...

 O cemu ti pricas, Rakitic ima najbolju realizaciju u Barci?

 da gledas utakmicu znao bi da je rakitic razbio staklo na busu van stadiona nakon izvodjenja slobodnog udarca,i to dva puta.

12 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

ova trojica u napadu su strava i uzas.

10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
kexzoR kaže...

ova trojica u napadu su strava i uzas.

 Ovaj Munir je toliko iritantan da ću morat izgasit stream ako ne izađe...Kako mi se gadi pa to je neviđeno-

This time next year we'll be millionaires
12 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

samper me razocarao.

10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
kexzoR kaže...

samper me razocarao.

 Istina...Ništa baš nije pokazao.Kao štto rekoh jedini koj zna iz Barce B Kapotum dao je gol...Sampera,Sandra i Munira prodati obavezno.

This time next year we'll be millionaires
15 godina
offline
FC Barcelona

Maksimum od ovog sastava realno...ali opet i u ovom sastavu NK Lickog Lesca izvukli X u gostima protiv Valencije, kao i Real u punom sastavu :D

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. http://facebook.com/MandicPhoto
12 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

rekord je pao.

10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Mitch kaže...

Maksimum od ovog sastava realno...ali opet i u ovom sastavu NK Lickog Lesca izvukli X u gostima protiv Valencije, kao i Real u punom sastavu :D

 Kao i mi u punom sastavu.

 

Uglavnom morat cu napravit jedan video o Munirovom perofmansu da ljudima koji ne znaju hodat da da nadu da se ipak i najvecim panjeivma na svijetu mogu posloziti kockice pa da zaigraju u nekom velikom klubu.

Inače Sergi Roberto najbolji, zatim opet solidna partija Vidala a Bartra pokazuje da je sa 25 godina potpuno ne zrel stoper koji više dribla od pojedinih veznih igrača...

 

Nadam se da ima nekakvih budala da kupe Munira,Sandra i Douglasa...Treba vratiti Halilovića i Deulofeua i kupit Nolita na ljeto kao što će to i biti.Plus odlazi neko od stopera a dolazi Laporte ili Marqinhos.

 

This time next year we'll be millionaires
13 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Valencia sa prvim sastavom jedva x sa Barcinom drugom postavom :D

29 tekmi smo neporaženi, postavljen novi klupski rekord. Sada stižu grde tekme, super da je Lucho napokon odmorio i idemo dalje.

ELS BLAUGRANES ! BARCA BARCA BARCA !
10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

King123 se izkompleksirao od Barcine dominacije pa nam svima podjelio TD..

 

Celta kući mislim da nebi trebalo biti problema nema im Nolita a i isplai su iz kupa 4-0 u prvoj utakmcii..

This time next year we'll be millionaires
13 godina
offline
FC Barcelona

HTV 2  21:03

10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

This time next year we'll be millionaires
12 godina
offline
Re: FC Barcelona
Boixus Nois PS kaže...

 Momak je odlican. Pregled igre, pas, smirenost... Xavi i Iniesta na odlasku a ovaj se pojavi. 

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
14 godina
offline
Re: FC Barcelona

Po prvi puta u povijesti, Leo Messi dobio je nagradu za igrača mjeseca u La Ligi.

Nije sve u sarkazmu, ima nešto i u podjebavanju..
10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Te nagrade što Marca dodjeljuje ne treba ni gledati...
This time next year we'll be millionaires
10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Te nagrade što Marca dodjeljuje ne treba ni gledati...
This time next year we'll be millionaires
12 godina
offline
Re: FC Barcelona
x18x05x kaže...

Po prvi puta u povijesti, Leo Messi dobio je nagradu za igrača mjeseca u La Ligi.

 Jel ovo zajebancija ili ozbiljno ? 

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice