FC Barcelona izdvojena tema

poruka: 50.713
|
čitano: 5.311.777
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Kad imamo glupavu upravu kluba,ne znam kakvi to panjevi tamo sjede,ako uopće prodaju Maschea su debili,a kamoli ako ga daju ispod 15 milijuna...ako se to i desi bolje im je da kupe onda neku štoperčinu provjerenu,a ne neke random igrače,dosta mi je više nekih pokušaja,dok se svi jači klubovi pametno i jako pojačavaju,jedino Barca izmišlja toplu vodu...

10 godina
offline
FC Barcelona

ma laporte i mirna bosna

15 godina
offline
Re: FC Barcelona
Laporte je ozlijeđen, možda pomogne kupnji :D
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Javier mascherano je ove sezone nas 3. najbolji igrac,ako ga prodaju onda su stvarno budale
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
Ja sam mislio da će JM za kapetana postavit, a oni sad spominju prodaju. Bezveze fakat
Nije sve u sarkazmu, ima nešto i u podjebavanju..
14 godina
offline
FC Barcelona

Barca njega želi zadržati, ali Mascherano razmišlja o odlasku. On je već nekoliko puta izjavio da želi završiti karijeru u veznom redu, što u Barci nije moguće.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
15 godina
offline
Re: FC Barcelona
Frajer još nije gol dao
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
10 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona
Poruka je uređivana zadnji put sri 25.5.2016 21:04 (Dante05).
10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Ma ako idu već onda nek ih Juve izkesira.A ne hoće 2 vrhunska igrača za 5 miliona eura.

Nek idu al nek nam daj pravo da pikiramo Pogbu.

This time next year we'll be millionaires
14 godina
offline
FC Barcelona

Alves ima klauzulu u ugovoru po kojoj može potpisati za koga god hoće do 5. lipnja, bez odštete! Znači odlazi bez odštete. Sramota...

 

Mascherano navodno još nije odlučio i Barcelona ga želi zadržati.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
15 godina
offline
Re: FC Barcelona
Dani odlazi.


Ali! Mourinho je poznat idiot prema mladim igracima i izgleda tjera Antonia Valenciu. Ako ga piknemo to je fenomenalno...iznimno brz i precizan, a moze igrat sve pozicije na desnoj strani
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
15 godina
offline
Re: FC Barcelona
Mitch kaže...
Dani odlazi.


Ali! Mourinho je poznat idiot prema mladim igracima i izgleda tjera Antonia Valenciu. Ako ga piknemo to je fenomenalno...iznimno brz i precizan, a moze igrat sve pozicije na desnoj strani

 Od kad je igrač od 30 godina mlad?

10 godina
offline
FC Barcelona

valencia igra beka tek ovu sezonu, inače je rm i rw, a toliko je dobar da mu je united uzeo broj 7 jer ga nije vrijedan bio

10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Kakav Valencia.Otočki krvnik koji je napravio karijeru na sreći što se rodio sa brzim vlaknima u mišičima.Takvih ko on ima svugdje.To što fizički izglda moćno ne znači ništa kad je ko muha bez glave.Možda sam pretjerao  ali po meni se ne uklapa u stil naše igre,jer je pravi otočki igrač bez puno znanja u nogoma.

Jedini igrač koji se uklapa u Barcin til je Bellerin.Taj momak je stvarno dobar i borben a bit će najbolji bek na svijetu za koju godinu.Vjerujem da će ga Barca dovesti ali ne ove godine.Sljedeće ili za 2 godine vrlo lako.

Alvesova agnetica izjavila da on hoće ostati još godinu dana u Barci.Sve su ovo medijske gluposti.

 

Više me brine Mascherano.Izjavio je da nezna dokad će biti u Barci da ne može igrati 60 utakmice po sezoni na vrhunskom nivou i da želi karijeru završiti na zadnjem veznom.

A i Barca želi kupiti vrhunskog stopera od 40-50 milona onda nema smisla da jedan grije klupu.Bit će još milion kombinacija do kraja 01.09 a pogotovo ako se netko pokaže na EP.

 

 

 

This time next year we'll be millionaires
Poruka je uređivana zadnji put čet 26.5.2016 13:20 (Boixus Nois PS).
15 godina
offline
Re: FC Barcelona
Jack Sparrow kaže...
Mitch kaže...
Dani odlazi.


Ali! Mourinho je poznat idiot prema mladim igracima i izgleda tjera Antonia Valenciu. Ako ga piknemo to je fenomenalno...iznimno brz i precizan, a moze igrat sve pozicije na desnoj strani

 Od kad je igrač od 30 godina mlad?

 Krivo sam se izrazio, bilo je ovo prvo + tjera njega :D

 

Ali ako ste pratili Man UTD ove sezone, on im je donio FA kup i sve bodove zadnjih par tekmi.

 

Izgleda da je fokus uprave na Bellerinu

 

 

 

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
Poruka je uređivana zadnji put čet 26.5.2016 14:09 (Mitch).
10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Treba ga vratiti.Je da igra u Arsenlau i da je izjavio da želi tu ostati, ali čim shvati da Arsenal nema šanse za nijedan važniji trofej doći će u Barcu.

This time next year we'll be millionaires
15 godina
offline
Re: FC Barcelona
Da sam kaj mu je klauzula vjerojatno astronomska, a nedokazan igrač.

Jedino što je brz
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

A u La Ligi jedino brza obrana treba protiv Atleticove kontre, Ronalda i Balea.. nama treba relativno brz igrač, ali da vrhunski igra kad ima loptu u nogama, a Bellerin je prošao La Masiu tako da nebi trebalo biti problema s njim

13 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Bellerin je zelen ali je potencijal samo takav, šteta što su ga se riješili.

ELS BLAUGRANES ! BARCA BARCA BARCA !
10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

To govorim.Nije on još tolika razina ali će biti sigurno u onoliku mogućnost ponavljanja i brzinu.Komepltan igrač.

 

This time next year we'll be millionaires
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
Tommy_123 kaže...

Bellerin je zelen ali je potencijal samo takav, šteta što su ga se riješili.

 Nije se njega Barca namjerno riješila, nego Englezi uvijek otimaju mlade igrače Španjolcima jer se u Engleskoj mogu potpisivati profesionalni ugovori već sa 16 godina, dok se u Španjolskoj ne može prije 18. Bar je to bio u sluičaj u vrijeme dok je Bellerin potpisao za Arsenal, neznam jel se što promijenilo u zadnje vrijeme.

 

Inače, Bellerin je ok prema naprijed ali je rupa u obrani. Jordi Alba broj 2.

 

 

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put čet 26.5.2016 16:06 (antimadridista).
10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Malo transfer vijesti,nadajmo as da će Barcin lobi u reprezentaciji odraditi svoje u vezi Bellerina.
This time next year we'll be millionaires
9 godina
offline
FC Barcelona

Dosta nagadjanja u medijima za Bellerina, kao da je glavna meta Barcelone ovo ljeto. Nadam se samo da ce se protegnut ovo ljeto i dovest 3,4 top igraca.

9 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona


Pjanic se cini glavna meta za vezu. Oko 40 milijuna eura. Sta kazete. 

9 godina
offline
Re: FC Barcelona
danny_2 kaže...


Pjanic se cini glavna meta za vezu. Oko 40 milijuna eura. Sta kazete. 

 Davno sam ja govorio da je vrlo moguce da ce on doci unatoc sto pola nas to ne zeli ipak je on miljenik Enriqea. Ali ne kazem nista, svejedno mi je, momak je dobar, kalibar Rakete malo bolji.. Ako se dovodi top veznjak ovo ljeto ima boljih opcija. Netko bi Pjanica netko ne, otkad se Barca zanima za njega povezivalo ga se i sa Realom par puta 

Nije los igrac, ako dodje nemam nista protiv ali ako moze bolje, zasto ne? Nekako imam osjecaj kada bi Pjanic dosao da bi se odlicno uklopio. Vidjet cemo, sve su to nagadjanja ali da bi mogao Pjanic u redove Barcelone nije nista novo.

15 godina
offline
Re: FC Barcelona
el.šef kaže...
danny_2 kaže...


Pjanic se cini glavna meta za vezu. Oko 40 milijuna eura. Sta kazete. 

 Davno sam ja govorio da je vrlo moguce da ce on doci unatoc sto pola nas to ne zeli ipak je on miljenik Enriqea. Ali ne kazem nista, svejedno mi je, momak je dobar, kalibar Rakete malo bolji.. Ako se dovodi top veznjak ovo ljeto ima boljih opcija. Netko bi Pjanica netko ne, otkad se Barca zanima za njega povezivalo ga se i sa Realom par puta 

Nije los igrac, ako dodje nemam nista protiv ali ako moze bolje, zasto ne? Nekako imam osjecaj kada bi Pjanic dosao da bi se odlicno uklopio. Vidjet cemo, sve su to nagadjanja ali da bi mogao Pjanic u redove Barcelone nije nista novo.

Pa ne bih nikako rekao da je Pjanic bolji od Rakete u toj ulozi. Raketa je iznad 90% tocnosti, Pjanic nije. Eventualno sto se tice dugih lopti.


U Barci sigurno nece pucati ni penale ni slobodnjake. Kornere ce izvoditi mozda, ali njegovo dovodenje ima smisla samo ako se Turan proda. Nece ni pored Rafinhe igrati.

 

(nacionalnost ostavljam na strani)

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
14 godina
offline
FC Barcelona

Pjanić je dobar igrač, drugačiji od Rakitića. Rakitić je bolji bez lopte, u defanzivi. Pjanić je bolji s loptom kao organizator. Ali Barci u ovom sistemu više treba ovo što radi Rakitić jer on daje balans ekipi i radi puno za Messija i Danija na desnoj strani. Ne znači nužno da je bolji igrač od Pjaniića, ali za ono što Barci trenutno treba je Rakitić bolji izbor. A Iniesta neće nigdje još dosta vremena. Tako da transfer Pjanića nebi imao puno smisla, možda ako prodaju Ardu. Ali predobar je on igrač da bi sjedio negdje na klupi.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put čet 26.5.2016 18:13 (antimadridista).
12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Imam osjećaj da Enrique ne računa previše na Ardu i Vidala,obojica nisu ispunili očekivanja...mislim da će prvi transfer Barce biti D.Suarez kojeg mogu vratiti za oko 4 mil.eura,dečko je stvarno odličan,dribler,dobar pregled,brz...što se tiče Bellerina ako ode Alves ili Vidal nemam ništa protiv,jako je mlad,već igra u Engleskoj,znači ima iskustva,a i prošao je La Masiju... imali bi 2 prebrza beka,on i Alba,što na papiru zvuči dobro,ali u praksi treba tek vidjet,s obzirom da im defanziva nije jača strana,ali mislim da neće biti ništa od njega jer je i sam izjavio da neće napustiti Arsenal tako brzo,tu će se Barca okrenut nekom drugom vjerovatno...ali po meni najbitnija je pozicija stoper,tu se spominje jako puno imena,kvalitetnih i manje kvalitetnih,očekujem jedno jače ime,i jednu jefitniju varijantu,jer ako odu Bartra i Masche,tu je još Vermaelen na kojeg ne možeš računat...

 

Minimalno 3-4 igrača će doći isto toliko će i otići na ljeto,ekipu treba pomladiti,osigurati da na svakoj poziciji imaš po 1 kvalitetnu zamjenu,jer vidjeli smo što se desi kad prvih 11 padnu u formi,nema ih ko zamijeniti...

Poruka je uređivana zadnji put čet 26.5.2016 18:38 (barcafan12).
10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Hatem Ben Arfa: "Atletico zaslužuje poštovanje, ali oni imaju neki svoj stil, a on nije moj. To je vrsta nogometa koja neće potrajati. Ja pripradam školi Guardiole, Bayerna, Barcelone..."

This time next year we'll be millionaires
10 godina
offline
Re: FC Barcelona
Boixus Nois PS kaže...

Hatem Ben Arfa: "Atletico zaslužuje poštovanje, ali oni imaju neki svoj stil, a on nije moj. To je vrsta nogometa koja neće potrajati. Ja pripradam školi Guardiole, Bayerna, Barcelone..."

 a što se uvlači u pak samo da bi došao

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice