FC Barcelona izdvojena tema

poruka: 50.713
|
čitano: 5.312.514
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
FC Barcelona
Prelijepo.
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
10 godina
offline
Re: FC Barcelona

Lijepo je bilo dok se moglo bez prodaje prostora na dresu...

10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Nema veze...100-135 miliona eura od nikea svake godine i od glavnog spoznozora koji će biti oko 80 miliona a nagađa se da će biti ferrari...Ja bih rekao da je to odlično upotpunjen prostor.

This time next year we'll be millionaires
10 godina
offline
FC Barcelona

ja bi baš volio da se ponovno plaća unicefu za mjesto na dresu

14 godina
offline
FC Barcelona

Pa prvih par mjeseci iduće sezone dres će se prodavati bez sponzora jer još nije potpisan novi ugovor sa Qatar Airwaysom.

 

Inače. Cristiano je danas predmet sprdnje u Španjolskoj nakon genijalne izjave:

"Osvajanje Lige Prvaka je bolje od dvostruke ili TROSTRUKE krune"

Izgleda da mu je mozak konačno ishlapio od silnih estetskih operacija 

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put čet 26.5.2016 21:55 (antimadridista).
10 godina
offline
Re: FC Barcelona
Boixus Nois PS kaže...

Nema veze...100-135 miliona eura od nikea svake godine i od glavnog spoznozora koji će biti oko 80 miliona a nagađa se da će biti ferrari...Ja bih rekao da je to odlično upotpunjen prostor.

Daleko od toga da ne treba prodati prostor, ogromna je lova u pitanju. Kažem samo da ljepše izgleda :)

10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Ronaldo je jedna izkompleksirana osoba jer će cijeli njegov trud osatti u sjeni Lea Messija.

A to se tiče dresova i prostora tu si u pravu.

This time next year we'll be millionaires
14 godina
offline
FC Barcelona
Busquets potpisao novi ugovor do 2021. Otkupna klauzula je sad 200 milijuna.
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
9 godina
odjavljen
offline
FC Barcelona

Javier Mascherano: "Od dana kada sam stigao u Kataloniju pa sve do danas, uvijek sam imao podršku kluba. Ne znam kada ću napustiti Barçu, može to biti sad, a može za dvije ili tri godine." "Svoju prirodnu poziciju sam zamijenio s pozicijom štopera samo jer je u pitanju Barça. Istina, volio bih da sam više vremena proveo na sredini terena ali to nikada neće biti razlog mog eventualnog odlaska. Teško je napustiti klub kao što je Barcelona jer tu nije samo u pitanju ugovor i novac, postoje tu razne druge stvari." "Moj odlazak iz Barcelone je za sad samo glasina, ali ne mogu izjaviti da se jednog dana neće desiti, jer sam svjestan da neću uvijek moći pružiti svoj maksimum za ovaj tim."

 

Thomas Vermaelen za 'Sky Sport': "Razočaran sam s ove dvije sezone koje sam proveo u Barçi, odigrao sam jako malo utakmica zbog raznoraznih povreda. Nije da želim napustiti Barçu, ali teško mi je nametnuti se. Moram priznati da trenutno ne razmišljam o novom klubu, potpuno sam fokusiran na reprezentativne obaveze."

 

Na današnji dan prije sedam godina, FC Barcelona je osvojila svoju treću titulu Lige prvaka pobjedom nad Manchester Unitedom. Za Barçu su pogađali Samuel Eto'o i Lionel Messi, a video tog finala možete pogledati ovdje: http://bit.ly/1FZBIhj.

Zemlja je kuća slika, a srce čovjeka je riznica prizora života koji poput slika prolaze ljudskom sviješću, te čovjek živi i pati poput glumca, a uči poput gledatelja.
14 godina
offline
FC Barcelona

Još malo ljepote 

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
Old school dresovi.
Nije sve u sarkazmu, ima nešto i u podjebavanju..
15 godina
offline
Re: FC Barcelona
Bitno je samo da su vertikalne linije! :)
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
13 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
antimadridista kaže...
Prelijepo.

 Najbolji domaći dresovi u zadnjih par godina.

ELS BLAUGRANES ! BARCA BARCA BARCA !
9 godina
odjavljen
offline
Re: FC Barcelona
antimadridista kaže...

Još malo ljepote 

 Još mi je dres ljepši kada nema reklamu prema naprijed.

Zemlja je kuća slika, a srce čovjeka je riznica prizora života koji poput slika prolaze ljudskom sviješću, te čovjek živi i pati poput glumca, a uči poput gledatelja.
10 godina
offline
FC Barcelona

kupit ga dok nema reklamu naprijed

9 godina
odjavljen
offline
Re: FC Barcelona
Del_Boy97 kaže...

kupit ga dok nema reklamu naprijed

 Treba novaca za dres.

Zemlja je kuća slika, a srce čovjeka je riznica prizora života koji poput slika prolaze ljudskom sviješću, te čovjek živi i pati poput glumca, a uči poput gledatelja.
10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Bruno Perez iz Torina,Aurier i Marino su neke pcije ukoliko Alves ode a nebude s moglo dovesti Bellerina.

 

Po meni Aurier najbolji, iako je munja u glavi vjerujem da bi se mogao smiriti.Najkompletniji desni bek rekao bih na svjetu ako se arognacija ne uzme u obzir.

This time next year we'll be millionaires
10 godina
offline
FC Barcelona

da da, skupi su dresovi ko sam vrag, ali kako te oni navlače tamo da nešto kupiš to je nešto strašno, prolaziš negdje i oni te zele slikat da bi na kraju te 3 slike bezvezne naplatili 25€

8 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Ocekivana postava danas:

 

Prednji kauc: Neymar-Suarez-Messi

Kauc iza: Iniesta-Busquets-Raketa

Iza: Alba-Mascherano-Pique-Alves

Zadnji kauc: Ter Stegen

 

Visca el Barca! Visca Cantalunya!

10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
ks95hr kaže...

Ocekivana postava danas:

 

Prednji kauc: Neymar-Suarez-Messi

Kauc iza: Iniesta-Busquets-Raketa

Iza: Alba-Mascherano-Pique-Alves

Zadnji kauc: Ter Stegen

 

Visca el Barca! Visca Cantalunya!

 Jako maštovito za nekog kao što si ti.

Nisam nam javio kako je prošao poziv na tortu?

This time next year we'll be millionaires
15 godina
offline
Re: FC Barcelona
Hahah vcrs navijam za Real zbog Kove i Modrica, ali ako Real spusi ja mislim da je bolje da ks95hr odma trazi crni karton
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
ks95hr kaže...

Ocekivana postava danas:

 

Prednji kauc: Neymar-Suarez-Messi

Kauc iza: Iniesta-Busquets-Raketa

Iza: Alba-Mascherano-Pique-Alves

Zadnji kauc: Ter Stegen

 

Visca el Barca! Visca Cantalunya!

Kakav je osjećaj kad navijaš za klub koji potroši više od milijardu eura da bi živio u sjeni nekog drugog kluba? Kakav je osjećaj kad padneš na glavu iz doktorovih ruku odmah nakon rođenja?

Vjerujem da znaš odgovor na oba pitanja pa nam malo opiši.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
15 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Pustite covika nek uziva,
te prilike za veselje su rijetke u njegovom klubu
12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
ks95hr kaže...

Ocekivana postava danas:

 

Prednji kauc: Neymar-Suarez-Messi

Kauc iza: Iniesta-Busquets-Raketa

Iza: Alba-Mascherano-Pique-Alves

Zadnji kauc: Ter Stegen

 

Visca el Barca! Visca Cantalunya!

saljivdzija,sigurno se u tvom 7.c svi smiju tvojim salama.

Poruka je uređivana zadnji put sub 28.5.2016 15:53 (kexzoR).
13 godina
offline
Re: FC Barcelona
kexzoR kaže...

saljivdzija,sigurno se u tvom 7.c svi smiju tvojim salama.

 I nama u 7. b je smiješno

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Voli bi da danas Atletico uzme,zaslužili su s obzirom na žrijeb kakav su imali i timski duh koji prikazuju ali sumnjam,Real će zabiti neki sretni gol kao u prošlom finalu i hvaliti se kako su najbolja momčad na svijetu

9 godina
offline
FC Barcelona

Hahahah kako se ne nasmijat na vjecno provlacenje? Puno srece ima Real, puno.

10 godina
offline
FC Barcelona

uefalona kazu, hahahahahhaha pa nemaju pravo chelsea vise spominjat

12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

I onda nek mi neko kaže da Realovci nisu najlicemjerniji navijači,pa da je Barca zabila onakav gol iz zaleđa u finalu,pričalo bi se godinama,dok s druge strane kad Real zabije to uopće nije bitno...ali opet s druge strane Atletico si je sam kriv što nisu iskoristili terensku nadmoć,u trenucima kad Real nije mogao disati,još i Griezmanom promašeni penal...vratilo im se na raspucavanju...

10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Ovaj Real je gora ekipa od Chelsea koji je osovjio 2012.

 

Stvarno sramotno da jedna ekipa ima toliko sreće,ekipa bez glave i repa koja nije bila niti 5-6 najbolja momčad u Europi ove sezone.

Ali eto još jednom dokazano da je novac prevelik koji se vrti da bi jedan Atletico osvojio Ligu Prvaka.Previše novaqca je u uloženo u kraljevsku igračku da ih sudac nebi pogurao.

Iskreno ovaj nogomet mi se sve više gadi zbo takvih stvari jer ljudima se namjepta ždrijeb, i onda u finalu zabiju gol iz zaleđa i to očiglednog.

 

Još sad čitam naslove Ronaldo srušio Real, a čovijek najgori igrač na utakmici bio.

 

Sve se vraća sve se plažća,kad tad će im se ovo obiti o glavu kad-tad.

 

This time next year we'll be millionaires
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice