FC Barcelona izdvojena tema

poruka: 50.712
|
čitano: 5.309.689
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
offline
FC Barcelona

Ma ja mislim da ce Neymar produziti ugovor ali ako mu je samo do novca onda neka slobodno ide. Barcelona je poptuno druga dimenzija za sve klubove sa kojim ga se povezuje, nece igrati na istom nivou, to je sigurno.. a zlatnu loptu moze zaboraviti. Mene vise brine nasa 'sposobna' uprava. Svi ste tu nabrojali igrace koje bi Barca mogla dovesti a ja nekako sumnjam da bi uprava potrosila cijeli iznos od Neymarovog transfera. Najbolje da ostane ali ako bas pricamo o zamjeni u slucaju prodaje, ja sam za Dybalu.

Barcelona - Mes que un club
Poruka je uređivana zadnji put sri 22.6.2016 18:59 (el.šef).
9 godina
offline
FC Barcelona

pff

Barcelona - Mes que un club
10 godina
online
FC Barcelona

pitam se kako bi ljevak koji nije bas bajan sa desnom nogom igrao na lijevom krilu

15 godina
online
Re: FC Barcelona
Del_Boy97 kaže...

pitam se kako bi ljevak koji nije bas bajan sa desnom nogom igrao na lijevom krilu

 A na lijevom krilu se igra desnom nogom?

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
Mitch kaže...
Del_Boy97 kaže...

pitam se kako bi ljevak koji nije bas bajan sa desnom nogom igrao na lijevom krilu

 A na lijevom krilu se igra desnom nogom?

 Većina igrača zna sa obje noge igrat podjednako.

Nije sve u sarkazmu, ima nešto i u podjebavanju..
10 godina
online
Re: FC Barcelona
Mitch kaže...
Del_Boy97 kaže...

pitam se kako bi ljevak koji nije bas bajan sa desnom nogom igrao na lijevom krilu

 A na lijevom krilu se igra desnom nogom?

 da, zato što krilima nije primarno da ubacuju nego da pucaju desnom nogom

 

10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Možda nebi bilo ludo kupiti nor Dybalu igrača koji će biti budućnost i igrati sa njim na lijevom krilu i uz njega kupiti npr. Nolita ili neko jače rješenje ali opet ne tako skupo tipa Reus.

This time next year we'll be millionaires
9 godina
offline
FC Barcelona

Evo jedna anketa, zivo me zanima posto konstantno raspravljamo o tome pa bas da vidimo. Ja nisam za njegov odlazak, volio bi da ostane, ipak je to Neymar i tesko je naci njegovu zamjenu. Dybala mi je vrh ali realno jos nije na razini Neymara i pitanje da li bi ga pustili, sve su to nagadjanja. Prema tome po meni je najbolje da ostane ako je ikako moguce.

 

Da li bi voljeli da Neymar napusti Barcelonu?

13 Da
15 Ne
Barcelona - Mes que un club
Poruka je uređivana zadnji put čet 23.6.2016 18:26 (el.šef).
10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Britanci izašli iz EU,to znači da nam onaj gubaš Wenger neće moćo otimatimlade talente.

Uz to odsada klubovi iz PL će plaćati skuplje transfere npr za Pogbu umjesto 114 miliona funti platit će 144 miliona.

 

Jao kako mi se ovo sviđa.

This time next year we'll be millionaires
9 godina
offline
FC Barcelona

Danas svoj 29. rođendan proslavlja najbolji nogometaš u povjesti ove igre, Lionel Messi!

Barcelona - Mes que un club
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
el.šef kaže...

Danas svoj 29. rođendan proslavlja najbolji nogometaš u povjesti ove igre, Lionel Messi!

 Do kada ti je ova anketa?

 

Ovako je 50/50.

Nije sve u sarkazmu, ima nešto i u podjebavanju..
10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Joan laporta ili kako se već zove blokira Barcino''pomirenje'' sa poreznom službom i zbog tog je cijela ova saga sa Neymarom.

Inače Barca i porezna su se dogvorili oko isplate od 5 miliona eura ali Laporta to blokira.

 

Kakav cigan.Radi kontra kluba samo da se domogne vlasti a ovim potezom je se udaljio miljama od stolice predsjednika.

http://www.goal.com/en-gb/news/3277/la-liga/2016/06/24/25013452/laporta-blocks-barcelona-efforts-to-close-neymar-case?utm_source=facebook.com&utm_medium=referral&utm_campaign=engbfb

This time next year we'll be millionaires
15 godina
online
Re: FC Barcelona
Lyon konačno potraživanje za Umtitija - 32 mil. Dakle sad je na upravi, ali bolje neće više naći ovaj rok.
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Neymarov otac izjavio da ovaj nikada neće zaigrati za Real,a da ima ugovor s Barcom još dvije godine i da će ga odraditi.Nadam se da će i ta sapunica što prije završiti,da ne čitamo cijelo ljeto o njemu,potpiši taj ugovor i ugasi snove naftašima.

10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Sere mi se od sporta i munda...Istu vijest su prenjeli 30 puta do sada.Umitti gotovo,Umtitit KO.cijena 25, cijena 32,potpisuje nakon eura,cijena 25 barca daje 24.9...

 

This time next year we'll be millionaires
10 godina
online
Re: FC Barcelona
barcafan12 kaže...

Neymarov otac izjavio da ovaj nikada neće zaigrati za Real,a da ima ugovor s Barcom još dvije godine i da će ga odraditi.Nadam se da će i ta sapunica što prije završiti,da ne čitamo cijelo ljeto o njemu,potpiši taj ugovor i ugasi snove naftašima.

 ma kakvo odrađivanje do kraja, pa da onda džabe ode.

 

ili neka ide sad ili neka potpise novi ugovor

14 godina
offline
Re: FC Barcelona
Ja se uopće ne zamaram sa tim. Neymar ostaje u Barci 100%, taj Umiti nikad neće doći u Barcu.
Nije sve u sarkazmu, ima nešto i u podjebavanju..
12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

To je ono što sam ja rekao prije par tjedana,čim se Barca interesuje oko igrača cijena je barem dupla viša nego što sam igrač vrijedi,pa kakvih 30 milijuna,dečko nije ni minute zaigrao na EP,dok se Barca nije počela zanimati za njega bio je praktički anonimus.

10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona
This time next year we'll be millionaires
10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Batomeu rekao da Barca dovodi 2 igrača iz La Lige.

 

Po meni to su Gamiero i Denis Saurez.I na kraju će doći Umtiti i to bi bilo to.

This time next year we'll be millionaires
12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Ma moraju još nekog,desnog/lijevog beka,Adriano najvjerovatnije odlazi.Suarez može pokriti dvije pozicije tak da je to ok.Vjerovatno će pozvati i nekog iz B ekipe.

Poruka je uređivana zadnji put ned 26.6.2016 19:25 (barcafan12).
12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Higuain,di Maria,aguero ocajni igraci.
9 godina
offline
FC Barcelona

Hahah jel moguce da su trece finale izgubili...Messi promasio prvi penal, Bravo obranio zadnji. Zbog cega sam ja osto budan...

Barcelona - Mes que un club
12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Jako je teško vidjeti Messija u suzama treću godinu zaredom,stvarno nije ovo zaslužio,daje se cijelog da osvoji nešto sa Argentinom ali ne ide i ne ide.Nažalost bit će upamćen kao "luzer" što se repke tiče,mada ima još par turnira za odigrati,nadam se da će ugrabiti neki naslov.Vamos LEO!!!

9 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
barcafan12 kaže...

Jako je teško vidjeti Messija u suzama treću godinu zaredom,stvarno nije ovo zaslužio,daje se cijelog da osvoji nešto sa Argentinom ali ne ide i ne ide.Nažalost bit će upamćen kao "luzer" što se repke tiče,mada ima još par turnira za odigrati,nadam se da će ugrabiti neki naslov.Vamos LEO!!!

 
 Gledam utakmicu i primjecujem da messi radi iste greske kao u Barceloni. On ne igra bez lopte.
 On se ne otvara, ne radi bez lopte. On hoda bez lopte i krene tek igrat kad dobije loptu. Ne igra
 lijevog napadaca, ne igra poluspicu. On je u nekom meduprostoru, a tim sto bez lopte se sporo krece
 lako ga zatvaraju obrambeni igraci kada primi loptu. Istu stvar je radio ovce sezone u barci. 
 Stojao u sredini i igrao tek kad dobije loptu u noge, a bez lopte setnja, bez nekog psoebnog ostvaranja prostora 
 i slicno. Nije mi jasno da takav igrac ne shvaca koliko ga je lako cuvati kad hoda do primitka lopte.

Druga stvar je onaj Martino, pa taj covjek ne moze ni u hrvatskoh amaterskoj ligi voditi momcad.

Uzas od igre. On uopce nema recept za chile vec drugo finale zaredom. Covjek ne zove dybalu, koji bi
bas odlicno dosao mu u ekipi protiv ekipe kao sto je chile, a mislim da bi rasteretio i messia, a i imao
dobru suradnju s njim. Vec ak je messia koristio kao poluspicu, onda je dybala trebao biti pozvan i igrati
jednog napadaca.

Sto se Higuaina tice. Jasno mi je zatso igra u napoliju koji ne moze osvojiti nista. Taj lik nije igrac za velike
utakmice ni velike timove. 2 finala zaredom fulati stopostotne prilike, i en samo fulati nego tako ocajno ih prokockati
je prejadno i da ima imalo pameti sam bi se nogu polomio.
Di maria, katastrofa. Od njegove igre, do njegovih odluka i realziacije. I jos posto skrt, a ne zna.

10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Nije da poznajem nešto španjolski ali Messi je završio svoju reprezeteantivnu karijeru.

This time next year we'll be millionaires
16 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

I tako Messi ipak ostaje iza zelenog čarobnjaka. Nije da se naslađujem niti mi je drago ali jedan je Maradona. S druge strane postoje i reprezentacije koje su daleko nesretnije od Hrvatske i to je mala utjeha nakon Portugala...

život je sladoled, liži ga, pazi da ti ne kapne na gaće, ako kapne, ne brini prat će oni deterdžent koji skida sve maće
Poruka je uređivana zadnji put pon 27.6.2016 8:46 (Prince-Artas).
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
Prince-Artas kaže...

I tako Messi ipak ostaje iza zelenog čarobnjaka. Nije da se naslađujem niti mi je drago ali jedan je Maradona. S druge strane postoje i reprezentacije koje su daleko nesretnije od Hrvatske i to je mala utjeha nakon Portugala...

 Ajde ti meni lijepo nabroji šta je sve Maradona osvojio a šta Messi, kada si takav expert. To što se prije moglo osvojit sve i svašta sa  imalo boljom repkom, danas je jako teško.

 

Reći da je Maradona bolji je neznanje i glupo. Usporedba ta dva igrača je nemoguća jer su igrali u različitim vremenima.

Nije sve u sarkazmu, ima nešto i u podjebavanju..
Poruka je uređivana zadnji put pon 27.6.2016 9:14 (x18x05x).
16 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
x18x05x kaže...
Prince-Artas kaže...

I tako Messi ipak ostaje iza zelenog čarobnjaka. Nije da se naslađujem niti mi je drago ali jedan je Maradona. S druge strane postoje i reprezentacije koje su daleko nesretnije od Hrvatske i to je mala utjeha nakon Portugala...

 Ajde ti meni lijepo nabroji šta je sve Maradona osvojio a šta Messi, kada si takav expert. To što se prije moglo osvojit sve i svašta sa  imalo boljom repkom, danas je jako teško.

 

Reći da je Maradona bolji je neznanje i glupo. Usporedba ta dva igrača je nemoguća jer su igrali u različitim vremenima.

 Da nebi ja tebi fanboju objašnjava tko je i što Maradona jer ti se po stavu vidi da razmišljaš kao fanboj. Guglaj Maradona World Cup 1986 i Napoli i ne budi klaun.

život je sladoled, liži ga, pazi da ti ne kapne na gaće, ako kapne, ne brini prat će oni deterdžent koji skida sve maće
Poruka je uređivana zadnji put pon 27.6.2016 9:24 (Prince-Artas).
13 godina
offline
Re: FC Barcelona
Prince-Artas kaže...
x18x05x kaže...
Prince-Artas kaže...

I tako Messi ipak ostaje iza zelenog čarobnjaka. Nije da se naslađujem niti mi je drago ali jedan je Maradona. S druge strane postoje i reprezentacije koje su daleko nesretnije od Hrvatske i to je mala utjeha nakon Portugala...

 Ajde ti meni lijepo nabroji šta je sve Maradona osvojio a šta Messi, kada si takav expert. To što se prije moglo osvojit sve i svašta sa  imalo boljom repkom, danas je jako teško.

 

Reći da je Maradona bolji je neznanje i glupo. Usporedba ta dva igrača je nemoguća jer su igrali u različitim vremenima.

 Da nebi ja tebi fanboju objašnjava tko je i što Maradona jer ti se po stavu vidi da te ništa ne bi uvjerilo. Guglaj Maradona World Cuo 1986 i Napoli i ne budi klaun.

Najjači su mi ovi random bolidi kaj mi uspoređuju igrače od prije 20 30 godina i više sa ovim sadašnjim. Nogomet tad i danas se ne može uopće uspoređivati. Oni koji su danas najbolji igrači, a to su Messi i Ronaldo, najbolji su igrači općenito u povijesti nogometa. Kakav mrtvi Maradona, Pele i slični. Osobno Messija mi nije najdraži, al za Maradonu on je doktor nogometa.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice