FC Barcelona izdvojena tema

poruka: 50.711
|
čitano: 5.291.451
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Nezna se još točno ali vidim da Barca nije ništa objavila.Oo sam sa Barca Balkan preuzeo.Malo mi je ovo čudno.

EDIT

evo i oni su to objavili.Da netko ide to je sigurno.Nezna sto im je sa ovim trasnferima iz vedra neba nisu normalni nikako.Ali to mi se sviđa.

 

This time next year we'll be millionaires
Poruka je uređivana zadnji put čet 21.7.2016 23:43 (Boixus Nois PS).
13 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Mundo je objavio, odličan transfer, može igrat u sredini i na lijevom krilu.

 

http://www.mundodeportivo.com/futbol/fc-barcelona/20160721/403384665655/el-barca-ficha-a-andre-gomes.html

 

I službeno je sada, Barca objavila transfer :)

ELS BLAUGRANES ! BARCA BARCA BARCA !
Poruka je uređivana zadnji put čet 21.7.2016 23:47 (Tommy_123).
12 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

cijena prevelika,na euru mi taj igrac nije zapao za oko,bio bih najsretniji kad bismo cijelu upravu juventusa doveli u barcelonu na nekoliko mjeseci da oni ove nase nauce kako se posluje.

13 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
kexzoR kaže...

cijena prevelika,na euru mi taj igrac nije zapao za oko,bio bih najsretniji kad bismo cijelu upravu juventusa doveli u barcelonu na nekoliko mjeseci da oni ove nase nauce kako se posluje.

 Na euru baš i nije dobro odigrao, vukao je neku ozlijedu koliko znam, pogledaj sažetke prijašnje sezone iz Valencije, odlična kupnja.

ELS BLAUGRANES ! BARCA BARCA BARCA !
12 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

**** ih glupi bog. tko ce igrati DR osim vidala? tko ce mijenjati ovu trojicu u napadu? dovodimo igraca na poziciju koja je dobro pokrivena.ako su htjeli vec dovoditi MC šta ga prosle sezone nisu umjesto arde doveli.

Poruka je uređivana zadnji put čet 21.7.2016 23:52 (kexzoR).
13 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Netko će bit prodan ili otić vjerojatno na posudbu.

ELS BLAUGRANES ! BARCA BARCA BARCA !
10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Moguće je da onda Arda ide ili će pak Rafinha na neku posudbu ili nešto.Desni bek se neće dovodoiti znači da Sergi neće igrati u sredini nego na beku.

 

Busqets Rakitić Iniesta

Masche Suarez Gomes

 

Ostaju još Arda i Rafinha.Moguć eje da će rafinha mjenjati nekog na krilu ili gornji slučaj već spominjan.

Drago mi je zbog transfera,napadač će doći nema tu brige.

This time next year we'll be millionaires
12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Tommy_123 kaže...

Netko će bit prodan ili otić vjerojatno na posudbu.

 ovaj dolazi za 50mil eura,a to znaci da mi nemamo dovoljno novca za dovodjenje kvalitetnog DR-a,a napadaca necu ni spominjat.

10 godina
offline
FC Barcelona

Mislim da je Enrique rekao da ne planira dovoditi desnog bocnog, a ovo vjerojatno znaci da bi Arda mogao otici pa bi se mozda moglo dovesti napadaca jos.

12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Boixus Nois PS kaže...

Moguće je da onda Arda ide ili će pak Rafinha na neku posudbu ili nešto.Desni bek se neće dovodoiti znači da Sergi neće igrati u sredini nego na beku.

 

Busqets Rakitić Iniesta

Masche Suarez Gomes

 

Ostaju još Arda i Rafinha.Moguć eje da će rafinha mjenjati nekog na krilu ili gornji slučaj već spominjan.

Drago mi je zbog transfera,napadač će doći nema tu brige.

 samper je stavljen u prvu ekipu tako da i njega mozes racunat.

13 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Mislim da Roberto neće igrat desnog beka, zato je doveden vidal, vidjet ćemo, uskoro kreće icc pa će lucho sigurno kombinirati.

ELS BLAUGRANES ! BARCA BARCA BARCA !
Poruka je uređivana zadnji put pet 22.7.2016 0:01 (Tommy_123).
12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Tommy_123 kaže...

Mislim da Roberto neće igrat desnog beka, zato je doveden vidal, vidjet ćemo, uskoro kreće icc pa će lucho sigurno kombinirati.

 i sta onda ako se vidal ozljedi? onda se mozemo jebat,ova nesposobna uprava nije smjela danija pustit.

Poruka je uređivana zadnji put pet 22.7.2016 0:02 (kexzoR).
10 godina
offline
FC Barcelona

Nece sigurno igrat od prve, ali mjenjat ce ga ili ce igrati dok Vidal ne bude igrao. Nemamo drugog rjesenja, bar zasad. 

 

Cekaj, pa imamo

.

.

.

.

.

12 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

prijatelji moji,ja se upravo tresem od nervoze,za ardu smo dali 40mil eura,a sada cemo ga prodati za max. 20mil eura,to znaci da smo u minusu 20 jebenih milijuna eura,a kad gledate real je za tih 20mil eura doveo kroosa,a juve pjacu,klub je u dugovima a oni se zajebavaju s transferima.

9 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
kexzoR kaže...
Tommy_123 kaže...

Mislim da Roberto neće igrat desnog beka, zato je doveden vidal, vidjet ćemo, uskoro kreće icc pa će lucho sigurno kombinirati.

 i sta onda ako se vidal ozljedi? onda se mozemo jebat,ova nesposobna uprava nije smjela danija pustit.

 
Jednostavno je., Ako Vidal bude starter na desnom boku, Roberto ce mu biti alternativa, ma sta lucho govorio. 
Jer dolaskom Gomesa u sredini se nece otvorit mjesto za Roberta.. A kao treca alternativa na desnom boku
iskreno vidim Mascherana. Umtiti ce na stoperski par sa Piqueom, a masche bi mogao popunjavati desni bok.
I mislim da bi masche to odigrao dobro. Naravno samo nagadanja. 

12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Ste vi to zaboravili na Adriana? Bolje igra na desnom beku nego na lijevom..

13 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Ako će trebat, Gomes lako zamjeni Neymara, ako se itko sjeća, dečko je fantastično odigrao protiv reala prošle sezone i to u dva navrata na lijevom krilu, isto tako i Tello se vratio, vjerujem da će i njemu dat priliku. Isto tako, Suarez je većinu vremena proveo na krilu u Villarealu, dosta igrača je polivalentno pa može više pozicija pokrit.

 

ELS BLAUGRANES ! BARCA BARCA BARCA !
Poruka je uređivana zadnji put pet 22.7.2016 0:17 (Tommy_123).
12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Hrvek1909 kaže...

Ste vi to zaboravili na Adriana? Bolje igra na desnom beku nego na lijevom..

 ako nam on bude igrao onda mozemo vec pocet razmisljat o sezoni 2017/2018.

10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
kexzoR kaže...

prijatelji moji,ja se upravo tresem od nervoze,za ardu smo dali 40mil eura,a sada cemo ga prodati za max. 20mil eura,to znaci da smo u minusu 20 jebenih milijuna eura,a kad gledate real je za tih 20mil eura doveo kroosa,a juve pjacu,klub je u dugovima a oni se zajebavaju s transferima.

 Pa nije Barca Hajduk pa da klub vode uličari.Nemoj se bojati za financije jer znaju što rade.Sigurno nisu veslo sisali pa da sad kupe Gomesa a da nemaju novaca za napadača.

 

35 miliona Gomesa,17.5 Digne,2.5 Suarez i 25 Umtiti.

To je 80 miliona eura.

 

Halilović 5,Tello 8,Vermalen 8,Song Adriano i Douglas mogu donijeti 5-6 miliona.

Arda ako ide to je oko 20 miliona,Rafinha bi mogao donijeti 15 ako bude isao.

 

Po tome znaci da se prodaju ovi levati gore i jedan od ove dvojice.

I sa tim se pokrije oko 40 miliona.

 

I imaš još 20 za doveti napadača.Prva opcija Vietto bi koštao okoo 17-18 jer ga je Atletico 20 platio.

 

A i čitao sam da Barca može povući novce od Pedrovog transfera u Chelsea.

 

Opet se ponvaljam kao i inače.

Što se tiče Tella Enrique sam izjavio da on može trenirati sa Barcom ali da on na njega ne računa.

This time next year we'll be millionaires
12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Neymar   Suarez   Messi
Iniesta   Busquets   Rakitic
Alba   Umtiti   Pique   Vidal

Suarez   Munir(?)   Arda(?)
Andre   Roberto   Rafinha
Digne   Masche   Vermaelen   Adriano

 

 

Ovako nekako?

13 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Hrvek1909 kaže...

Neymar   Suarez   Messi
Iniesta   Busquets   Rakitic
Alba   Umtiti   Pique   Vidal

Suarez   Munir(?)   Arda(?)
Andre   Roberto   Rafinha
Digne   Masche   Vermaelen   Adriano

 

 

Ovako nekako?

 Samper na robertovo mjesto, a roberto na adrianovo.

ELS BLAUGRANES ! BARCA BARCA BARCA !
12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

A ne vjerujem da će Samper igrat, vjerovatno ide na posudbu, i sam Enrique je izjavio da će razmislit nakon priprema o Samperu..

Adriano je tražio onu odgodu prodaje godinu dana, što ima po ugovoru moguće, tako da za zamjenu na desnom beku je sasvim solidan

 

Ali evo, prije nove sezone sam ugodno iznenađen ovim mladim transferima, napokon uprava nešto radi, mislim da su nas sve sad iznenadili sa ovim transferom

12 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Iako FC Barcelona nije objavila taj podatak, katalonski mediji navode da je Alex Song otišao u Rubin Kazan besplatno, ili za obeštećenje čija je visina zanemariva.

 

 

i tu se izgubilo preko 20mil eura, svaka cast!tumor na mozgu cu dobit od ove nesposobne bagre.

Poruka je uređivana zadnji put pet 22.7.2016 0:27 (kexzoR).
9 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Tommy_123 kaže...

Ako će trebat, Gomes lako zamjeni Neymara, ako se itko sjeća, dečko je fantastično odigrao protiv reala prošle sezone i to u dva navrata na lijevom krilu, isto tako i Tello se vratio, vjerujem da će i njemu dat priliku. Isto tako, Suarez je većinu vremena proveo na krilu u Villarealu, dosta igrača je polivalentno pa može više pozicija pokrit.

 

 
Dosta igraca je polivalentno, a kad nam zatreba bas napadac u zamjeni necemo imati pravo rjesenje.
Tello, munir tu nikakog povjerenja nemam. 

10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Izgubili su i to je sad gotovo.Mi to necemo platiti ni osjetiti.

Tadnje 2 godine su rekordne po broju prodanih dresova,100 miliona eura po sezoni samo od Nikea.

Ako nekad imaju novca onda je to sad.

This time next year we'll be millionaires
13 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
danny_2 kaže...
Tommy_123 kaže...

Ako će trebat, Gomes lako zamjeni Neymara, ako se itko sjeća, dečko je fantastično odigrao protiv reala prošle sezone i to u dva navrata na lijevom krilu, isto tako i Tello se vratio, vjerujem da će i njemu dat priliku. Isto tako, Suarez je većinu vremena proveo na krilu u Villarealu, dosta igrača je polivalentno pa može više pozicija pokrit.

 

 
Dosta igraca je polivalentno, a kad nam zatreba bas napadac u zamjeni necemo imati pravo rjesenje.
Tello, munir tu nikakog povjerenja nemam. 

 To je istina, ali mislim da bolje od toga se ne može, i raspravljalo se o tome, dovest nekog tipa Mahrez, Hulk, Lucas nema smisla, i sami igrači su priznali da se boje doć radi msna, da bezveze sjede na klupi. Ja bi rado da dođe neka dobra špica, ne mora bit mlad, tek tako da bude back up ali sumnjam da će netko pristat na to.

ELS BLAUGRANES ! BARCA BARCA BARCA !
12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Boixus Nois PS kaže...
Izgubili su i to je sad gotovo.Mi to necemo platiti ni osjetiti.

Tadnje 2 godine su rekordne po broju prodanih dresova,100 miliona eura po sezoni samo od Nikea.

Ako nekad imaju novca onda je to sad.

 klub je i dalje u minusu od 300mil eura tako da je svaki milijun bitan.

10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Spominje se Mario Gomes kao opcija za napad.
Moguca trampa Tello-Gomes?
This time next year we'll be millionaires
12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

To bi bilo odlično za zamjenu, čovjek je ubica u boxu

13 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Odigrao je odličan euro, bilo bi dobro.

ELS BLAUGRANES ! BARCA BARCA BARCA !
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice