FC Barcelona izdvojena tema

poruka: 50.713
|
čitano: 5.311.417
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Slazem se.Da je igrao do kraja na euru njemci bi to osvojili.

Nadam se tome raspletu i dogodine na pohod na sve trofeje.
This time next year we'll be millionaires
12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Nebi me čudilo da potpišemo na kraju npr. Lacazettea koliko je uprava iznenađujuća.

Ali i s razlogom je tako iznenada, da se razglasi kako nekog igrača Barceolna traži, vrlo vjerovatno bi cijena otišla u nebo jer bi se onda i jadni Real upleo u priču sa svojim milijunima

10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Sve su opcije otvorene ,sport i mundo nemaju nista bolje informacije od nas samo bubetaju.

Ubrzo ce i napadac biti rjesen Enrique je rekao da trazi klasicnog napadaca a to znaci po meni jak visok i skok glavom.

Nadam se da ce to biti Gomes.
This time next year we'll be millionaires
12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona
Mazinho Alcantara (otac Thiaga Alcantare): "Ne znam šta će se desiti u budućnosti, ali se nadam povratku Thiaga u Barcelonu. Otišao je jer nije mogao dobiti dovoljnu minutažu, ali smatram da je on idealan za Barçu."

Da je ostao, sad bi lagano nasljeđivao Iniestu
13 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Hrvek1909 kaže...
Mazinho Alcantara (otac Thiaga Alcantare): "Ne znam šta će se desiti u budućnosti, ali se nadam povratku Thiaga u Barcelonu. Otišao je jer nije mogao dobiti dovoljnu minutažu, ali smatram da je on idealan za Barçu."

Da je ostao, sad bi lagano nasljeđivao Iniestu

 Možda se desi ista stvar kao i sa gotzeom, jer Ancelotti ima takav kadar igrača, svaka pozicija je popunjena sa par igrača.

ELS BLAUGRANES ! BARCA BARCA BARCA !
12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona
Ma nema šanse, previše je igrača u veznom redu..
12 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Ne znam što će napraviti u sredini,sad je pak previše igrača tamo,osobno bih volio da prvog Ardu prodaju jer je najstariji i najviše se može dobiti za njega ali po Enriqueovim izjavama on i dalje računa na njega.Znači najvjerovatnije će otići Samper i Rafinha,na posudbe možda.Ja jedva čekam da vidim kojeg će napadača dovest,volio bi da nas Barca opet iznenadi sa nekim imenom koje se nije puno spominjalo.
12 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Hrvek1909 kaže...
Mazinho Alcantara (otac Thiaga Alcantare): "Ne znam šta će se desiti u budućnosti, ali se nadam povratku Thiaga u Barcelonu. Otišao je jer nije mogao dobiti dovoljnu minutažu, ali smatram da je on idealan za Barçu."

Da je ostao, sad bi lagano nasljeđivao Iniestu

 Ovo je bila velika pogreška uprave što ga je pustila i još veća pogreška njegovog oca i njega samoga, pošto bi danas vjerovatno bio prvotimac. Ovako je Pep otišao, a njega ostavio na cjedilu, ustvari mi je u jednu ruku i drago jer je Thiago bio bahat i nezasitan.

14 godina
offline
FC Barcelona

Dobro jutro 

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
15 godina
online
Re: FC Barcelona
Smijeh, lik je flop pazite kaj vam kažem....2 jake tekme koje je odigrao su bile očajne...Hrv i Fra.
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Koji je ovo ku*ac agent rakitica najavio da ide?
This time next year we'll be millionaires
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
Boixus Nois PS kaže...
Koji je ovo ku*ac agent rakitica najavio da ide?

 Ma neki twitter account sa 90 followera, fake. I zar nije Rakitićev agent njegov vlastiti brat? Nema šanse da Rakitić ode, čak je rekao prije par mjeseci da već rade na novom ugovoru.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
15 godina
online
Re: FC Barcelona
Pa ne ide, rekao je Ivan sam
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
10 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Gomes ima 22 god i vjerujem da će napredovati ako će imati solidnu minutažu...

 

Kad pogledam trenutni kadar imam mjesta za odmoriti msn i u drugom slučaju Iniestu.

 

MSN bi se mogao odmoriti da se Gomes stavi na lijevo krilo ili čak promjenom u 4-4-2 u rombu sa dvojicom iz MSN-a kao špicama i iza njih Iniesta ili Gomes...

 

Sviđa mi se trenutna šrina osim, desnog beka, jer imamo mogućnos i promijeniti sustav...

 

Nadam se da će se Gomes razvijati i da ga nećemo kroz dvije sezone prodati za 10m negdje.

12 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Mitch kaže...
Smijeh, lik je flop pazite kaj vam kažem....2 jake tekme koje je odigrao su bile očajne...Hrv i Fra.

 To su dve tekme sa Eura s time da je Gomes kreativac, a Portugal je igrao na defanzivu i nije se toliko oslanjao na napad. Dokaz je i činjenica da je Portugal osvojio naslov bez Ronalda.

 

Mitch-mislim da si ti prije par godina tvrdio da je Suarez loša kupnja, ako se ne varam.

Poruka je uređivana zadnji put pet 22.7.2016 14:16 (Đapa club).
9 godina
offline
FC Barcelona

Nije mi jasan ovaj transfer, ako su vec isli dovodit veznog trebali su uzet Verrattia i dodat jos koji milijun..Ne kontam al okej, valjda oni znaju sta rade. Nije lose, nitko se nije nadao sredini i sad na jednom kupimo i to..bome nije lose. Jos samo napadac, neki sposoban po momgucnosti i to je to. Ja sretan iako mi nije bas sjela ova kupovina Gomesa..

Barcelona - Mes que un club
10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Nije gomes neki panj koji je dosao iz kinedke lige.Liga trazi pola svijeta i Barca ga kupi a svi nezadovoljni.

Na verratia mozete zaboraviti.Prvo tu je pSG drugo on je neki dmf i kao zamjena za Iniestu ne dolazi u obzir.

Imamo puno jacu ekipu nego prosle godine , osim na desnom beku.

Jos samo igrac tipa Mario Gomes u napad i perefektno odraden rok.

This time next year we'll be millionaires
10 godina
offline
FC Barcelona

Ja ne ocekujem bas Gomeza. Lacazzete? RvP? 

10 godina
offline
FC Barcelona

Ne bi htio laccazettea zbog njega samog, premlad je da sjedi na klupi. Njemu treba tim u kojem bi on bio prvi napadač.

9 godina
offline
FC Barcelona

Kruze price po netu da Van Persie dolazi iz fenera za 10m..Bilo bi super kada bi Lacazette dosao, ima 25 godina komotno moze bit prva opcija nakon Suareza..ali mislim da je preskup, tako da sumnjam. Neki dan sam zaljepio da je predsjednik ili netko iz kluba izjavio da se jos dvoume izmedju iskusnog napadaca u nekim godinama ili mladog i zeljnog dokazivanja..A rekao je da su ponude poslane.

Gomeza prije RVP ako idu na starijeg. 

Barcelona - Mes que un club
10 godina
offline
Re: FC Barcelona
Del_Boy97 kaže...

Ne bi htio laccazettea zbog njega samog, premlad je da sjedi na klupi. Njemu treba tim u kojem bi on bio prvi napadač.

Ma kakvi mlad (premlad), pa ima 25 godina. I za Bartru se govorila od kad je napunio 18 pa do 23-24 da je mlad i da ima vremena za njega, a evo on skoro 26 i nista od njega nazalost.

Ja bi bio presretan kad bi Lacazzete dosao. Dovoljno je iskusan i u svakoj utakmici bi mogao pruziti ono sto se od njega ocekuje, bilo to protiv jacih ili slabijih protivnika. 

U slucaju RvP-a se takoder nebi bunio jer nebi bio skup a mogao bi pomoci s klupe.

Poruka je uređivana zadnji put pet 22.7.2016 16:06 (jopaa991).
14 godina
offline
FC Barcelona

Vietto je još uvijek opcija, navodno bira između Barce i Seville.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Lacazette ppceo pratiti barcu na twiteru.

Nista me nebi cudilo
This time next year we'll be millionaires
15 godina
online
Re: FC Barcelona
Đapa club kaže...
Mitch kaže...
Smijeh, lik je flop pazite kaj vam kažem....2 jake tekme koje je odigrao su bile očajne...Hrv i Fra.

Mitch-mislim da si ti prije par godina tvrdio da je Suarez loša kupnja, ako se ne varam.

Pa nisam siguran ni što bi sad rekao, drago mi je da trpa, ali i dalje sam podijeljenog mišljenja oko njegovog dovođenja jer u tom trenutku sam rađe htio Thiaga Silvu. Tri zvijezde u napadu, a nijedna u obrani. Baš zato nismo ni obranili LP. Imamo igrače koji mogu riješiti utakmicu u napadu, ali kad oni padnu u formi, nemamo nikoga tko može riješit utakmicu perfektnom obranom.

Izuzetno mi je drago da je zabio 50 golova i da trpa što mu god dođe pod nogu, ali realno kod nas se ne zna tko diktira igru. Jednu utakmicu je to Iniesta, drugu Messi, treću Busquets, četvrtu Suarez. Stalno nam fali konstanta u igri.

 

Andre Gomes je druga priča, on je baš prosječan veznjak isto kao Turan, prednost je što je mlad, a potratit će 2 godine grijajući klupu...ako i tada zaigra prije Roberta. Ako ove godine ne osvojimo LP pretpostavljam da Enrique dobiva cipelu. I opet smo onda ako dođe do toga bacili 35+ mil €.

 

 

 

Ono što me najviše frustrira je Enrique. Što god mi osvojili mene on frustrira jer vidljivo ova momčad može i mora bolje, a ne da ovisimo o individualcima (po meni je to debela istina, Iniesta i Suarez su spasili sezonu)

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
9 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Mitch kaže...

Pa nisam siguran ni što bi sad rekao, drago mi je da trpa, ali i dalje sam podijeljenog mišljenja oko njegovog dovođenja jer u tom trenutku sam rađe htio Thiaga Silvu. Tri zvijezde u napadu, a nijedna u obrani. Baš zato nismo ni obranili LP. Imamo igrače koji mogu riješiti utakmicu u napadu, ali kad oni padnu u formi, nemamo nikoga tko može riješit utakmicu perfektnom obranom.

Izuzetno mi je drago da je zabio 50 golova i da trpa što mu god dođe pod nogu, ali realno kod nas se ne zna tko diktira igru. Jednu utakmicu je to Iniesta, drugu Messi, treću Busquets, četvrtu Suarez. Stalno nam fali konstanta u igri.

 

Andre Gomes je druga priča, on je baš prosječan veznjak isto kao Turan, prednost je što je mlad, a potratit će 2 godine grijajući klupu...ako i tada zaigra prije Roberta. Ako ove godine ne osvojimo LP pretpostavljam da Enrique dobiva cipelu. I opet smo onda ako dođe do toga bacili 35+ mil €.

 

 

 

Ono što me najviše frustrira je Enrique. Što god mi osvojili mene on frustrira jer vidljivo ova momčad može i mora bolje, a ne da ovisimo o individualcima (po meni je to debela istina, Iniesta i Suarez su spasili sezonu)

 
Suarez je bio fenomenalna kupnja. I tu nema rasprave, niti ikakve dvojbe. Igrac koji trpa, igrac koji igra za ekipu i 
ima takvi kvalitetu je jednostavno rijetko danas. Plus uklopio se u barcu odlicno i nem,,a se tu vise sta raspravljat.

Sto se tice ovoga da se ne zna tko vodi igru, tu se slazem s tobom. Ali to je glavna krivica luisa enriquea, jer imam osjecaj
da Messi igra kako i sta on hoce. Oko toga imamo 2 problema. Jedan je iniesta i njegovi padovi pred kraj sezone, a to je razumljivo
na godine i zbog toga sto nema adekvatnu zamjenu. A drugi problem je Messi. Na stranu sva njegova genijalnost, nekada nam njegova
igra vise steti nego dosnosi koristi. Da se razumijemo po meni najbolji igrac ikada, svestran i cisti genije. Medutim, kada messi
krene igrati nekakvog veznog, tu nastaju VELIKI problemi. Kao rpvo fali nam sirina u napadu, jer na desnoj strani nemamo nikoga,
kao drugo svojim prisustvom u sredini messi navlaci jos dodatna 2 igraca protivnicka u sredinu koja je vec ionako pretrpana. I trece 
messieva staticnost kada ude u sredinu. U sredini on trckara, nema prostora i onda pokusava biti neki kreativac, a cinjenica je da samo blokira
put za iniestu i ostale veznjake. A njegova staticnost dovodi do toga da ga lako cuvaju i zatvaraju. Zasto messi igra to vjerojatno krivica u tome lezi
i u messiu samom i u luisu enriqueu. 
Cinjenica je da je Barca najopasnija i najbolje igrala kada je messi igrao desnog krilnog napadaca, pa odvlacio dio obrane od sredine na bok,

a onda svojim uletima pravio dar mar u protivnickoj obrani. Moze Barca dovesti koga god hoce, ali ako messi i dalje bude stopjao u sredini, dok
desni bok stoji prazan, Barca ce i dalje lose prolaziti protiv disciplinirtanih i trkackih ekipa kao sto je atletiko. Messi mora igrati krilnog napadaca,
mogao bi messi igrati iniestinu poziciju pop svemu osim po jednom, a to je da nema taj trkacki kapacitet. Na zalost nema ga ni iniesta vise, 
a to i je dio problema u Barcinoj vezi.

Sto se tice Andre Gomesa, vec sam izjavio da mislim da taj igrac nije za Barcelonu i njen stil. Isto mislim i za Vietta, da nije igrac za Barcu.
Ako taj igrac nije nista u atletiku mogo napravt, a dobivao je pristojnu minutažu, kako ce tek napraviti nešto u Barci gdje ce jos manju minutazu dobivat.
Ali ajde, ako nista drugo i gomes i vietto su bar mladi, te se mogu razviti i nadati se da ce ipak biti nesto od njih. 
Nadam se da ce me i gomes i vietto, ukoliko dode,  demantirati i pokazati da sam bio u krivu. 

Sto se tice enriquea, tu se slazem s tobom, vec 2 sezone pokazuje da nema kvalitetu i ideju kada dodu pravi problemi.
Prvi put u prvoj sezoni kada je Barca usla u probleme i dosla pred neki raspad tu mu je pomogao Xavi, koji je
zasluzan i za rjesavanje situacije u svlacionici i sa tenzijama s messiem i nakon toga sve je krenulo dobro.
Prosle godine nije bilo xavia, ali bilo je velikog zamora i pada u igri, a lucho tu nije imao ideju, vec dosta gresaka je radio,
pa smo ispali iz lige prvaka, i skoro izgubili vec dobiveno prvenstvo. Ali nadam se da je nesto naucio u ove dvije sezone,
te da ce mu iskustvo pomoci da ove sezone ipak pokaze jednu ideju kada dodu teski trenuci, a doci ce.

Poruka je uređivana zadnji put sub 23.7.2016 12:49 (danny_2).
12 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Mitch kaže...
 ali realno kod nas se ne zna tko diktira igru. Jednu utakmicu je to Iniesta, drugu Messi, treću Busquets, četvrtu Suarez. Stalno nam fali konstanta u igri.

 

 Pa to i je odlično, kad jednog zatvore, drugi vodi igru.. Zamisli da ovisimo samo o Messiju kao Argentina, ništa nebi napravili..

15 godina
online
FC Barcelona

Ha znam, ali samo se nadam da necemo mucit muku s ozljedama....

 

Sad je Neymarovo vrijeme to shine...mora utrpat 40 komada ove sezone.

 

 

Kod Sukija mi je ove sezone zasmetalo sto je sve zicere prakticki fulao, a golcine zabio....no ti promasaji su dosli u krivo vrijeme. Pa coviek bi sigurno dosao na 65 golova.. :) Valjda ce ove godine bit sve bolje i da ce Iniesta zadrzat formu.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Vietto bi sutra ili prekosutra trebao biti potvrden kao igrac Barce.

Jos se rjesiti Tella,Montoye,Douglasa i Vermaelena za nekih 20 miliona i tk je to.
This time next year we'll be millionaires
12 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Mitch kaže...
Đapa club kaže...
Mitch kaže...
Smijeh, lik je flop pazite kaj vam kažem....2 jake tekme koje je odigrao su bile očajne...Hrv i Fra.

Mitch-mislim da si ti prije par godina tvrdio da je Suarez loša kupnja, ako se ne varam.

Pa nisam siguran ni što bi sad rekao, drago mi je da trpa, ali i dalje sam podijeljenog mišljenja oko njegovog dovođenja jer u tom trenutku sam rađe htio Thiaga Silvu. Tri zvijezde u napadu, a nijedna u obrani. Baš zato nismo ni obranili LP. Imamo igrače koji mogu riješiti utakmicu u napadu, ali kad oni padnu u formi, nemamo nikoga tko može riješit utakmicu perfektnom obranom.

Izuzetno mi je drago da je zabio 50 golova i da trpa što mu god dođe pod nogu, ali realno kod nas se ne zna tko diktira igru. Jednu utakmicu je to Iniesta, drugu Messi, treću Busquets, četvrtu Suarez. Stalno nam fali konstanta u igri.

 

Andre Gomes je druga priča, on je baš prosječan veznjak isto kao Turan, prednost je što je mlad, a potratit će 2 godine grijajući klupu...ako i tada zaigra prije Roberta. Ako ove godine ne osvojimo LP pretpostavljam da Enrique dobiva cipelu. I opet smo onda ako dođe do toga bacili 35+ mil €.

 

 

 

Ono što me najviše frustrira je Enrique. Što god mi osvojili mene on frustrira jer vidljivo ova momčad može i mora bolje, a ne da ovisimo o individualcima (po meni je to debela istina, Iniesta i Suarez su spasili sezonu)

 Arda Turan nije prosječan veznjak, nego mu dodjeljena nezahvalna uloga u Barceloni i on ju ne može kapitalizirat. Što ne znači da je prosječan, nego mu Barcin stil ne odgovara i ako on ovog ljeta napusti klub, vjerujem da će u koju god momčad ode, zablistati. Uostalom u Barceloni se nikako ne može afirmirat pored nezamjenivog Inieste i Rakitića koji je u top formi. Kada si već spomenuo i Gomesa kao prosječnog, moram se na to osvrnut i reći da vjerujem da će on za dvije godine vrijediti preko 60+mil eura. Vjerovatno će ovu godinu počinjat s klupe, ali već u drugom dijelu sezonu bi mogao lako narušiti status nekog od prvotimaca. Andre Gomesa je htjelo kupiti "pola" Europe i vjerujem da mu je Barcelona obečala jako dobar status i zagarantirano dobru minutažu, a to mu sigurno nisu ponudili na temelju tvoje tvrdnje da je prosječan. Koliko god Barcelonina sredina izgledala sjajno, fizički su je druge momčadi znale nadjačat na sredini terena, i baš zbog toga se Messi morao vračati u sredinu i kupit lopte te ih slat dalje. Prije se to nije toliko osjetilo jer su Xavi i Iniesta bili toliko precizni i agilni da bi time nadoknadili hendikep u pogledu fizičke snage. Otkada je Xavi otišao, a Iniesta ušao u godine, na sredini terena se izgubila brzina, a u duelu fali snage. Zato bi Gomes mogao biti odlična alternativa jer ima jako dobru pas igru, solidan šut i defanzivno je bolji od Rakitića i pogotovo Inieste.

 

Ovo za Suareza, samo bi dodao da je Barca s njime prošle godine osvojila sve trofeje, baš zbog onoga što je on donio u napadu. Ove godine prije glupog poraza od Reala i od tada velikog pada forme, Barcelona je izgledala jače nego ikada. Takav pad forme, nisam vidio nikada od kada pratim Barcelonu, a razlozi su ja mislim još uvijek nepoznati, ali vjerujem da ih ima više.

9 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Đapa club kaže...

 Arda Turan nije prosječan veznjak, nego mu dodjeljena nezahvalna uloga u Barceloni i on ju ne može kapitalizirat. Što ne znači da je prosječan, nego mu Barcin stil ne odgovara i ako on ovog ljeta napusti klub, vjerujem da će u koju god momčad ode, zablistati. Uostalom u Barceloni se nikako ne može afirmirat pored nezamjenivog Inieste i Rakitića koji je u top formi. Kada si već spomenuo i Gomesa kao prosječnog, moram se na to osvrnut i reći da vjerujem da će on za dvije godine vrijediti preko 60+mil eura. Vjerovatno će ovu godinu počinjat s klupe, ali već u drugom dijelu sezonu bi mogao lako narušiti status nekog od prvotimaca. Andre Gomesa je htjelo kupiti "pola" Europe i vjerujem da mu je Barcelona obečala jako dobar status i zagarantirano dobru minutažu, a to mu sigurno nisu ponudili na temelju tvoje tvrdnje da je prosječan. Koliko god Barcelonina sredina izgledala sjajno, fizički su je druge momčadi znale nadjačat na sredini terena, i baš zbog toga se Messi morao vračati u sredinu i kupit lopte te ih slat dalje. Prije se to nije toliko osjetilo jer su Xavi i Iniesta bili toliko precizni i agilni da bi time nadoknadili hendikep u pogledu fizičke snage. Otkada je Xavi otišao, a Iniesta ušao u godine, na sredini terena se izgubila brzina, a u duelu fali snage. Zato bi Gomes mogao biti odlična alternativa jer ima jako dobru pas igru, solidan šut i defanzivno je bolji od Rakitića i pogotovo Inieste.

 

Ovo za Suareza, samo bi dodao da je Barca s njime prošle godine osvojila sve trofeje, baš zbog onoga što je on donio u napadu. Ove godine prije glupog poraza od Reala i od tada velikog pada forme, Barcelona je izgledala jače nego ikada. Takav pad forme, nisam vidio nikada od kada pratim Barcelonu, a razlozi su ja mislim još uvijek nepoznati, ali vjerujem da ih ima više.

 
Nije njemu dodjeljena nezahvalna uloga, vec se on nije uspio snaci ili nema kvalitetu za tu ulogu koja mu je data. 
Nema nezahvalne uloge ima samo uloga koju Barca treba. Dakle ako trebamo igraca koji ce tu ulogu znati odigrati
i koji ima tu kvalitetu za Barcin still, onda takvog igraca treba dovesti. Arda po meni nije tehnicki igrac za Barcin still,
a to sam pisao i porsle godine prije nego je doveden. Naravno da ne kazemd a nema kvalitetu, samo nema kvalitetu za
ulogu koja Barci treba ili nije igrac za Barcin stil. I to je to. 

Sto se Gomesa tice, on moze donjeti Barci odredenu cvrstinu u vezni red. Ovo da je defenzivnu bolji od Rakitica nisam bas uvjeren.
Medutim Barca je svoju igru stekla na taktici niskih, pokretnih, agilnih igraca. Presing koji je Barca vrsila je bio moguc
upravo zbog Barcine lakoce kretanja. Tiki taka je bila moguca upravo zbog te agilnosti da se igraci lako krecu na malom prostoru sa i bez lopte.
Za tu ulogu Gomes nije sto zbog svoje visine, sto zbog toga jer nema tu pokretljivost i tu ulogu nece moci odigrat tak dobro.
Naravno da ce Barcin stil se malo mjenjati, uostalom vec se mijenja od trena kad je Guardiloa otisao. Ta pšromjena bi mogla odgovarati
Gomesu, medutim Barca ce izgubiti na brzini igre i onoj tika taki koja ju je proslavila. Ne mora to znacit da ce biti lose, samo drugacije. 
Naravno da ce Barca jos gajiti neki slican nogomet posjeda i kontrole, medutim drugacije nego kada smo imali agilnije igrace. 
Vec kada je Rakitic zamjenio xavia vidilo se da se Barcina igra usporila i promjenila, sto je logicno, jer Rakitic je drugaciji tip igraca i kvalitete,
ali i nema onu xavijevu brzinu promjene i kreiranja.  
Uglavnom veselim se novoj sezone jer me stvarno zanima kako ce ove nove prinove ukopiti u Barcin stil, kako ce Barca uklopiti niih
i naravno nogometu. 

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice