FC Barcelona izdvojena tema

poruka: 50.713
|
čitano: 5.313.092
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Ma nama treba još samo neko drvo, sidrun koji može zabit bez problema glavom tipa Andy Caroll. Jer Barca kada lovi rezultat protiv ekipa koje se zatvore (tipa Atletico), teško postiže golove, ovako bi imali nekoga za ubačaje.

15 godina
offline
Re: FC Barcelona
Zato je Mandzo bio dobar transfer kao sto sam govorio...idealne godine, ok cijena i dobar u duelu.


Kakav god on panj bio, u Bundesligi je trpao na ubacaje po 20 golova sezonski, kao i u LP.
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
9 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Mitch kaže...
Zato je Mandzo bio dobar transfer kao sto sam govorio...idealne godine, ok cijena i dobar u duelu.


Kakav god on panj bio, u Bundesligi je trpao na ubacaje po 20 golova sezonski, kao i u LP.

 
Igrac koji trpa kada ga pogodis loptom u glavu bez da mora se on pokrenut. U zadnje vrijeme mandzo
i nije nesto dobar uz skok igri. Jos se sjecam utakmica di ni jedan duel nije u zraku dobio. 
Postao je igrac kojic e glavom opalit samo kada ga nitko ne cuva, cim ima uz sebe cuvara 
on ne dolazi do lopte. pokazo je to u reprezentaciji, pokazo je to jos u Bayernu i atleticu. 
Dakle na svaku loptu cuvar stigne prije njega, mandzo kao da misli da ne mora utrcat ni na jednu 
loptu, da ce sve lopte promasit njegovog cuvara i doci do njega da sam moze skocit.
Nikako nebi mandzu zelio u Barci, al bas nikako. 

13 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Lol, 'welski majmun' ce prije dici Zlatnu loptu nego Suarez i Neymar.... 

Jedan je u sjeni dvojice velikana, a drugi je samostalno bezopasan.... 

12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Dajte ljudi nemojte biti smiješni Mandžukić nije tip igrača i kvaliteta za Barceloninu igru. Barci treba svestran napadač na klupi koji bi uletio kada bi se odmarao Suki, ove špekulacije Mandžo, Carroll i slični mutni tipovi su bezvezne.

Poruka je uređivana zadnji put ned 21.8.2016 18:19 (Đapa club).
15 godina
offline
Re: FC Barcelona
Đapa club kaže...

Dajte ljudi nemojte biti smiješni Mandžukić nije tip igrača i kvaliteta za Barceloninu igru. Barci treba svestran napadač na klupi koji bi uletio kada bi se odmarao Suki, ove špekulacije Mandžo, Carroll i slični mutni tipovi su bezvezne.

 Ma je...mozda Lewandowski, Ibra, Vardy itd. bas su svestrani igraci zeljni klupe.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
14 godina
offline
FC Barcelona

Eto drugi puta u 2 godine odgledao utakmicu  

Samo ću reći, gledati ovakvog Messija uživo je nešto posebno. I na TV-u je čarobnjak, ali uživo je to neka druga dimenzija. Čak je i atmosfera na stadionu bila odlična s obzirom da je Betis bio protivnik. Predivno iskustvo i vraćam se ponovno sljedeće sezone.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Ništa od 4. napadača.Valencija blokirala transfer Paca i Munir će biti 4. napadač.
This time next year we'll be millionaires
9 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Mitch kaže...

 Ma je...mozda Lewandowski, Ibra, Vardy itd. bas su svestrani igraci zeljni klupe.

 
Pa dobro nisu oni jedini napadaci koji nesto vrijede. Barci treba napadac koji ce mjenjati suareza,
normalno da taj igrac ne moze biti kvalitete Lewe, jer je ipak rezervni napadac, ali ima dobrih napadaca
koji bi prihvatili biti i rezerva, kao sto je to htio prihvatiti paco.

A ti zapeo za Mandzukica, a ja ne mog vjerovat da neko zeli i misli da bi mandzo bio dobar za barcu.
A mandzo bas nikako ne bi bio dobar za Barcu. Svaka njemu cast na karijeri koju je ostvario, a ostvario
ju je svojom borbenoscu, trkom i slicno. On je igrac koji zna dati gol, vecinom su to tap in i golovi glavom,
ali njegov rad i trka su glavni razlozi zasto je uspio. Uostalom Bayern ga se rijesio, Atletico ga se nakon samo
jedne sezone rjesio, a i juve ga se skoro nakon samo jedne sezone rjesio. Ovaj euro odigrao je da kriminalno
lose, svaku loptu u 16 ceka, duele u 16 gubi dosta lako cim ozbiljniji stoper uz njega stane. On ima neke kvalitete,
ali to nije igrac ni za Barcinu klupu. 
Radije bi neymara stavio na mjesto suareza, a ardu na krilo i gotovo, ako vec ne dovedu nekog napadaca.

9 godina
offline
FC Barcelona

Atletico kiksao protiv jadnog Alavesa.

10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Atletico se muči protiv svake ekipe koja igra bunker.Uvijek ih izvlače ubačaji sa strane i prekidi.

Više bodova im donese Godin nego prošle sezone Carasco,Torres,Vietto,Correa i Saul zajedno.
This time next year we'll be millionaires
9 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona


Real je bez ronalda, benzeme i modrica starto uvjerljivo protiv sociedada. Cini mi se da ce ove
sezone ozbiljnija bitka za primeru s realom biti nego u zadnjih nekoliko godina. Naravno tu je i atletico,
ali ipak su slabiji i od Barce i reala. U direktnim dvobojima ce nas mucit kao i uvijek zbog svoje cvrste i
zatvorene igre sa puno trke.

13 godina
offline
Re: FC Barcelona
danny_2 kaže...


Real je bez ronalda, benzeme i modrica starto uvjerljivo protiv sociedada. Cini mi se da ce ove
sezone ozbiljnija bitka za primeru s realom biti nego u zadnjih nekoliko godina. Naravno tu je i atletico,
ali ipak su slabiji i od Barce i reala. U direktnim dvobojima ce nas mucit kao i uvijek zbog svoje cvrste i
zatvorene igre sa puno trke.

 U svakom slučaju očekujem da Primera bude zanimljiva do samog kraja ko i zadnjih par sezona. Real je jako loše odradio ovaj prijelazni rok (zasad) i upitno je mogu li ovi igrači izgurati cijelu sezonu na razini koja je sad potrebna da se osvoji prvenstvo. S brojem bodova koji trebaš da osvojiš Primeru jedne sezone mogao bi osvojiti dva put neku drugu jaču ligu. 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
13 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Hexfire kaže...
danny_2 kaže...


Real je bez ronalda, benzeme i modrica starto uvjerljivo protiv sociedada. Cini mi se da ce ove
sezone ozbiljnija bitka za primeru s realom biti nego u zadnjih nekoliko godina. Naravno tu je i atletico,
ali ipak su slabiji i od Barce i reala. U direktnim dvobojima ce nas mucit kao i uvijek zbog svoje cvrste i
zatvorene igre sa puno trke.

 U svakom slučaju očekujem da Primera bude zanimljiva do samog kraja ko i zadnjih par sezona. Real je jako loše odradio ovaj prijelazni rok (zasad) i upitno je mogu li ovi igrači izgurati cijelu sezonu na razini koja je sad potrebna da se osvoji prvenstvo. S brojem bodova koji trebaš da osvojiš Primeru jedne sezone mogao bi osvojiti dva put neku drugu jaču ligu. 

 Pa ne bih rekao da je bas tako lose odradeno, ali nije ni onako kako smo zamislili... 

Mozda je i bolje ovako, proteklih godina Realu trosenje brdo para nije donijelo previse blagostanja... Da smo nastavili u istom ritmu barem bi Payet i Pogba vec fino sjedili na klupi za sumu od 150mil... 

I ovako imamo hrpu klinaca zeljnih dokazivanja i koji su jako mocni, jedino su 2 pozicije ostale upitne (Coentrao i defanzivni vezni) pa tu treba biti oprezan s doziranjem igraca i nista vise... 

 

Atletico kiksao na startu sto je svakako pozeljno, a Real i Barca ce ocigledno ove godine imati neizvjesniju bitku za titulu i naravno pobjedit ce onaj tko ce vise protivnika nanizati, medusobni ogledi manje bitni ako se kiksa ko prosle godine na glupim tekmama..... 

9 godina
offline
FC Barcelona

Dugo jaci video nisam vidio hahahahah pre

 

https://www.facebook.com/www.JOE.co.uk/videos/680678875429515/

Barcelona - Mes que un club
13 godina
offline
FC Barcelona

Jedino što je falilo je da se na kraju Ballon d'Or "pretvori" u Hodor, ali ajd. I jebena je Baleova faca u trenutku kad ga Modrić vuće po snijegu na 0:48. 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Neymar ostaje u Brazilu do 06.09.Ovo je po meni smiješno da radi nekakvih OI igrara za koje nitko neće znati za 2 godine on propusti cijele pripreme plus 4-5 službenih utakmica.

Izgleda da će Masip braniti protiv Atheltica Bilbaoa koji je kod kuće uvijek dobar.

 

Po meni izgleda da nema ništa od napadača.Sva medijska sranja su se stišala više enma ni riječi o tome.

Rečeno je da će napadač doći do početka prvenstva ali od toga nema ništa.

Također i situacija sa Cillesenom je čudna jer nije igrao u prvenstvu da bi mu na kraju dopustili da igra u ligi prvaka sljedeću utakmicu.

Nisam upoznat sa situacijom ali bi mogao igrati u LP u slučaju ozljede Ter Stegena iako ove sezone upiše nastup za ajax? 

This time next year we'll be millionaires
9 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Jebo im Cilessen mater. I Ter stegena isto nabijem.

13 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Koliko sam ja vidio, Ter Stegen će bit spreman za Bilbao.

ELS BLAUGRANES ! BARCA BARCA BARCA !
10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Neznam negdje sam vidio da neće biti...Navodno Cillesen dolazi u četvrtak po navodima sporta.

Ima li ko kakve informacije o napadaču.

This time next year we'll be millionaires
13 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Mislim da neće više biti transfera osim Cillessena.

 

 

ELS BLAUGRANES ! BARCA BARCA BARCA !
Poruka je uređivana zadnji put pon 22.8.2016 22:43 (Tommy_123).
12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Budale,opet ćemo ostati kratki za jednu pravu zamjenu Sukiju,hebo ti Munira i Turana kad dođe neka čvrsta i organizirana ekipa,oni neće moći ništa. A baš sam se nadao jednom visokom i fizički jakom napadaču da uleti kad ne ide tiki takom,da nešto napravi u skok igri.Šteta,toliko najava i obećanja onog Fernandeza,na kraju ništa,još i umjesto pravog golmana oni dovedu tog Cilessena,malo su ubrljali sa transferima sad na kraju.

13 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Bravo je odlican golman, jako mi je drago sto je otisao.... 

10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Marka Livaju za backup napadača.
This time next year we'll be millionaires
10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Što reći.
This time next year we'll be millionaires
9 godina
offline
FC Barcelona

Hahah pred malo svi su Munira htjeli nekom besplatno uvalit a sad kad je mali proigro nitko ne zeli cut za prodaju, nekad je bolje sutit.

Barcelona - Mes que un club
10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Želio sam reći da će Munir otići a da neće biti doveden nijedan napadač.

This time next year we'll be millionaires
9 godina
offline
Re: FC Barcelona
Boixus Nois PS kaže...
Želio sam reći da će Munir otići a da neće biti doveden nijedan napadač.

 Ma shvacam. Nije se odnosilo na tebe vec opcenito na rapsrave sa Munirom. 

Vidjet cemo, pa nisu glupi da ne dovedu napdaca(?)

Cini se da je gotov transfet Brava u City. 2 godine je samo bio, steta da takvu klasu nismo duze zadrzali. Inace 20m.

Barcelona - Mes que un club
14 godina
offline
FC Barcelona

Pa bilo je jasno da Bravo neće ostati dugo. Ter Stegen je projekt za budućnost i Bravo je prije 2 godine doveden samo iz razloga da bude prvi golman za vrijeme prilagodbe ter Stegena.

 

Nito jedan od njih dvojice ne želi biti na klupi i normalno je da jedan odlazi, a pošto je Bravo već u ozbiljnim godinama, onda je i normalno da on odlazi. Pa što mislite zašto ostali top klubovi nemaju 2 vrhunska golmana u isto vrijeme? Upravo zbog toga što oba žele igrati u tom slučaju, a to nije moguće.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
15 godina
offline
Re: FC Barcelona
Kako nije pa Eduardo iz Dinama ide u Chelsea biti 3. golman.

Bit ce velike svade, on je vrhunski golman! :D
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice