FC Barcelona izdvojena tema

poruka: 50.713
|
čitano: 5.311.636
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: FC Barcelona
el.šef kaže...

Hahah pred malo svi su Munira htjeli nekom besplatno uvalit a sad kad je mali proigro nitko ne zeli cut za prodaju, nekad je bolje sutit.

 Munir je i prošle sezone bio dobar na pripremama i prvih par utakmica, kasnije je promašivao sve što se može, nadam se da će ove sezone biti bolje 

10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Sport es govori da je Paco gotova stvar.30 milliona , 5 miliona varijabli.
Također neki list iz Valenxije potvrđuje ovo.

Pique se narugao kao i inače hahah.Kralj.
This time next year we'll be millionaires
10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
G.P.
This time next year we'll be millionaires
9 godina
offline
FC Barcelona

Jasper Cillessen je novi igrač FC Barcelone, potpisan je ugovor na 5 godina sa odstetom od 60 miliona eura. Klub će na račun Ajaxa uplatiti 13 miliona eura, uz dodatna dva miliona kroz ostale varijable.

 

Ne znam zasto se ljudi zamaraju sa ovime kada ce ionako 90% od karijere u Barci biti na klupi. Po meni dobar golman, bolje da jedan takav sjedi na klupi nego svjetska klasa. Sad je doslo vrijeme Stegna!

Barcelona - Mes que un club
Poruka je uređivana zadnji put čet 25.8.2016 15:14 (el.šef).
10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Mathieu prenio insajdersku informaciju u svlačionici da je Paco Alcacer rješen posao i da dolazi sigurno.

Cillesen predstavljen,prijelazni rok odrađen perfektno sa 5 mladih igrača od 23 godine uz Cillesena koji ima 27.

 

Barca nije mjenjala ekipu od prošle godine,iako je Alves otišao očekujem berbu trofeja ove godine.

This time next year we'll be millionaires
12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Mene I dalje brine DR.
12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona
Eh kad bi Bellerin još pao, rekao bi da smo napravili najbolji prijelazni rok u povjesti, makar ne osvojili ni jedan trofej pomlađujemo se..
8 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Hrvek1909 kaže...
Eh kad bi Bellerin još pao, rekao bi da smo napravili najbolji prijelazni rok u povjesti, makar ne osvojili ni jedan trofej pomlađujemo se..

 U povjesti nikako, a i u povijesti još manje

artuditu
10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

U svakom slučaju klupa će biti prepuna mladih igrača koji u svojem godištu među TOP igračima.Digne.Umtiti i Suarez su pokazali da će biti nosioci igre u budućnosti.

Gomes se još teba navikniti ali kad te traži pola europe onda sigurno vrijedi.

 

RB nismo doveli ali mislim da Roberto to može odigrati jer je intelčigentan igrač.A u i protiv jačih se može promjeniti fomacija pa igrati sa Umttiijem,Piqueom i Mascheom u obrani a desno onda staviti Roberta.

This time next year we'll be millionaires
12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

ManCity,Borussia(M),Celtic...solidna grupa ali Dinamu sam se nadao više no ičemu,šteta...

10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Barca , City , B.Moechengladbach i Celtic.

Nije baš lagana ali znali smo da ćemo dobiti težu grupu nego Real.

Čini mi se Atletico i Bayern skupa u grupi.
This time next year we'll be millionaires
12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Gledam ovako grupe,u većini ih ima barem jedna super jaka tekma dok ove ostalo su poprilično izjednačene,bit će svakako zanimljivo svugdje. Što se tiče naše grupe,ovaj City i Celtic su dosadili više i Bogu i narodu,više nije zanimljivo ni gledat. OK možda će City biti izazovniji sa Guardiolom na klupi,ali svejedno ima toliko dobrih klubova protiv kojih nismo još igrali,tipa Borussija,mislim da bi to bio vatromet od utakmice.

13 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Boixus Nois PS kaže...

U svakom slučaju klupa će biti prepuna mladih igrača koji u svojem godištu među TOP igračima.Digne.Umtiti i Suarez su pokazali da će biti nosioci igre u budućnosti.

Gomes se još teba navikniti ali kad te traži pola europe onda sigurno vrijedi.

 

RB nismo doveli ali mislim da Roberto to može odigrati jer je intelčigentan igrač.A u i protiv jačih se može promjeniti fomacija pa igrati sa Umttiijem,Piqueom i Mascheom u obrani a desno onda staviti Roberta.

 Ovo treba arhivirati, ovakvo trazenje alibija za ovako prosjecno odraden transfer rok je top topova.... 

Platili ste masno igrace, potrosili brdo love, a u isto vrijeme prodali isto kvalitetne ili neke cak i bolje igrace.... 

 

Ovi igraci koje si naveo bi zavrsili u Arsenalu max da Wenger ne skrtari toliko.... 

Poruka je uređivana zadnji put čet 25.8.2016 19:58 (fakEEE).
12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Ko o cemu kurva o postenju.
12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Očito onda nisi pogledao nijednu utakmicu Barce ove sezone,za sad su se svi igrači koji su kupljeni lijepo prilagodili i pružili odlične partije(Umtiti,Digne,Suarez),dok je Gomes nešto slabije krenuo ali ne sumnjam da će i on ubrzo uhvatiti ritam.Stvar je u tome da Barca od prosječnih/dobrih igrača radi vrhunske dok Real vrhunske igrače pretvara u prosječne(James najsvježiji primjer),mada bi se dalo diskutirati da li je on prije Reala bio vrhunski,malo je zabljesnuo na SP i to je to,nikako vrijedan tih novaca.

10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Ukljičilo wifi na Ugljanu pa se kompleksaš javio.

Mrš u svoju temu klinjo od 12 godina.Misli kako ceš kupiti radni bilježnicu iz prirode i društva a ostavi se foruma.
This time next year we'll be millionaires
15 godina
offline
Re: FC Barcelona
fakEEE kaže...
Boixus Nois PS kaže...

U svakom slučaju klupa će biti prepuna mladih igrača koji u svojem godištu među TOP igračima.Digne.Umtiti i Suarez su pokazali da će biti nosioci igre u budućnosti.

Gomes se još teba navikniti ali kad te traži pola europe onda sigurno vrijedi.

 

RB nismo doveli ali mislim da Roberto to može odigrati jer je intelčigentan igrač.A u i protiv jačih se može promjeniti fomacija pa igrati sa Umttiijem,Piqueom i Mascheom u obrani a desno onda staviti Roberta.

 Ovo treba arhivirati, ovakvo trazenje alibija za ovako prosjecno odraden transfer rok je top topova.... 

Platili ste masno igrace, potrosili brdo love, a u isto vrijeme prodali isto kvalitetne ili neke cak i bolje igrace.... 

 

Ovi igraci koje si naveo bi zavrsili u Arsenalu max da Wenger ne skrtari toliko.... 

 Vi ste isto super zaradili na Jamesu! Doveli ga za 80, odlazi za 50...a o ostalim pojacanjima Reala da ne pricam.

 

 

 

Inace, Valencia u masovnoj rasprodaji, Mustafi ide u Arsenal, Paco nama, Alves isto na izlaznim vratima

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Opća rasprodaja u Valenciji stvarno su ih svi opljačkali.

 

I dalje ne razumijem zašto je doveden Cillesen,bio sam od prvog dana protiv njega jer je to golman koji nogom igra vrlo loše.

Uz to još nije obranio penal u karijeri.Mislim da je on jedna velika greška jer je do sada u karijeri nije pokazao puno tog dobrog.

Čitam komentare i vidim da mu se i u Nizozemskoj rugaju na račun njegovih obrana i igre.

 

Uglavnom fake i ostali klaunovi po meni je ovaj Cillesen greška života,ali sve ostalo je odlično obavljno.

 

Sad se treba nadati da će Ter Stegen biti zdrav cijelo vrijeme, i da će braniti u svim natjecanjima.

This time next year we'll be millionaires
15 godina
offline
Re: FC Barcelona
Masip je bolji od Cillesena
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
10 godina
offline
FC Barcelona

Nemojte o jamesu i o tome kako su izgubili lovu na njemu, sad ce kompleksaši madridistički opet pričat kako su oni njega dresovima isplatili

9 godina
offline
FC Barcelona

Sta nije James glavni kandidat za sljedecih 5  zlatnih lopti???? Zasto bi on isao iz Reala kada je zlatni decko, cudno mi je sve to.

Barcelona - Mes que un club
10 godina
offline
FC Barcelona

zna li netko gdje bi mogao naći dokumentarac barca dreams iz 2015. da ga pogledam

13 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

James ima jako ime, mlad je i talentiran.... Prvu sezonu je odradio bolje nego Ozil svoju najbolju, ali se pogubio u drugoj a sada vise ni ne igramo u sistemu gdje bi za njega i Isca bilo mjesta u prvih 11... 

On je na stolu ovo ljeto imao ponudu od 85mil. eura, a zbog imena imat ce ju i sljedecu ili koju vec ga budemo prodavali i igrat ce odlican nogomet tamo gdje ode ako ode.... 

U svakom slucaju on bi u vasem klubu vec zamijenio Iniestu, to sto je u nasem malo jaca konkurencija je druga prica... 

 

Nemam ja nista protiv vasih transfera, veliko ime poput Suareza kupujete ionako rijetko, ali mi je smijesno citati subjektivne komentare kako super igraju a cisti su prosjek... Jos uvijek... 

A Gomes vam je roba s greskom, da Real nije pokazao interes nikad ga Barca nebi kupila.... Ali tu je i vasa politika da sve jace klubove u Ligi desetkujete kako bi lakse dosli do Lige no o tom potom...

10 godina
offline
FC Barcelona

fejkić prica kako kupujemo igrace samo kad real za njih pokaze interes a zapravo se uvijek dogodi da je "veliki" real zainteresiran za nekog igraca cim je barca poslala ponudu. Na ostatak se ni ne zelim osvrnut jer su jos vece pizdarije nego ovo.

14 godina
offline
FC Barcelona

James bi zamijenio Iniestu 

 

Dajem ruku u vatru da će Denis Suarez imati bolju karijeru od njega.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put pet 26.8.2016 15:19 (antimadridista).
10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Del_Boy97 kaže...

fejkić prica kako kupujemo igrace samo kad real za njih pokaze interes a zapravo se uvijek dogodi da je "veliki" real zainteresiran za nekog igraca cim je barca poslala ponudu. Na ostatak se ni ne zelim osvrnut jer su jos vece pizdarije nego ovo.

 Momak ima psihičkih problema neznam zašto se zamarate sa njim.

 

Jame sje toliko loš i debel da nebi dobio ponudu od 40 miliona a ne od 85.

This time next year we'll be millionaires
14 godina
offline
FC Barcelona

Ma što je najgore, ima pravo što se tiče toga. Utopit će njega Real za dobru lovu jer mu je agent Jorge Mendes. Taj bi prodao Maloču za 30 milijuna. Taj čovjek je toliko moćan što se tiče medija i svega ostalog da je uspio učiniti da se Ronalda stavlja u istu rečenicu sa Messijem.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Lord Douglas je ošao u Gijon na jednogodišnju posudbu isto kao i Samper.Još kad bi uvaljali Munira negdje i doveli Paca imali bi baš sve što nam treba,eventualno još na zimu kupiti desnog beka ako ovo s Robertom i Vidalom neće funkcionirati.

10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Ako ne ništa dogodine onda opet opljčkati Valenciju i kupiti Cancella.

This time next year we'll be millionaires
13 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
antimadridista kaže...

James bi zamijenio Iniestu 

 

Dajem ruku u vatru da će Denis Suarez imati bolju karijeru od njega.

 Ne u punom smislu rijeci i ne tako dugorocno, naravno....

Ali s obzirom na trenutnu Iniestinu formu i godine, svakako bi i tocno vam takav igrac fali da ovo prijelazno razdoblje pokrije dok recimo Denis Suarez ne sazri... 

James kad god odigra to malo minuta sto dobije se iskaze asistencijom, golom ili dobrim sansama... Nije igrac tipa Isco koji ude i ode bez utjecaja na igru vecinom... 

 

James je prodao hrpetinu dresova i opet kazem, Mendes mu je menader i nece otici za manje od 80milki budite sigurni... 

Isplativost u igrama mu, prosle sezone, dakako nije takva i to vam ne osporavam da ga se zove flopom ali ne financijski... Cak je mozda medijski malo boostao Real jer naravno da smo ga kupili zbog sjajnih igara na SP 2014...

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice