FC Barcelona izdvojena tema

poruka: 50.711
|
čitano: 5.292.054
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona


Do kad ce vise ovaj neymar glumiti klauna kod penala. Treba mu za ovake traljave suteve i izmisljanja kod zaleta
oduzimati placu za 6 mjeseci. Stvarno je vise previse. Ne zna pucat penale,, nek onda ni ne puca. Nema veze sad sto je
utakmica odlucena i sto ej sad zabio gol, al kostat ce nas ti traljavi penali u nekim odlucujucim utakmicama. 

13 godina
offline
Re: FC Barcelona
Dosadni ste više s time balkanskim forama i "oduzimanjem plaće"
Prestanem dolaziti u ovu temu zbog silne negative, vratim se nakon rastavljanja jedne od najboljih ekipa na proste faktore sa nadom da će se pisati nešto pozitivnije, a ovdje bi plaće oduzimali. Pa vi niste normalni majke mi.

Messi Bog nogometa. Pozdrav.
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
14 godina
offline
Re: FC Barcelona

I tu je razlika između velikih i malih ekipa. Može City biti bolji al velike ekipe na kraju pobjede. Trebao bi Pep malo češće dolaziti na Camp Nou, dobro se provodi kod nas.

Nije sve u sarkazmu, ima nešto i u podjebavanju..
15 godina
online
Re: FC Barcelona
Bila bi ovo druga tekma da City nije oštećen u 40 i nekoj minuti...Ali dobro, 3 boda su tu :D

15 godina
offline
FC Barcelona

Pellegrini za razliku od Pepa bar nikad nije s tako visokim rezultatom izgubio.

Fortune favours the brave
15 godina
online
Re: FC Barcelona
Hyperion kaže...

Pellegrini za razliku od Pepa bar nikad nije s tako visokim rezultatom izgubio.

jesi ti uopće gledao tekmu?

 

kao fan Barce, Barca prvih 50 min nije mogla uopce igrati kako inace dominira...City je bio bolji i jos im je na nasu srecu nesviran penal.

 

Onda je dosao karton i pala 2 gola...

15 godina
offline
Re: FC Barcelona
Mitch kaže...

jesi ti uopće gledao tekmu?

 

kao fan Barce, Barca prvih 50 min nije mogla uopce igrati kako inace dominira...City je bio bolji i jos im je na nasu srecu nesviran penal.

 

Onda je dosao karton i pala 2 gola...

Gledao sam, igraju bolje nego pod Pellegrinijem. Međutim nesposobni su završit akciju.

 

I ne bih rekao ni blizu da se Barca nije mogla sastati s loptom, bila je sasvim dobra do izlaska Piquea.

 

Na kraju dana se gleda rezultat, a ne tko je kako igrao. Pellegrini je više puta igrao s Barcom i nikad se nije tako osramotio, a također su njegovi igrači bar jednom dobili crveni.

Fortune favours the brave
11 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Hyperion kaže...
Mitch kaže...

jesi ti uopće gledao tekmu?

 

kao fan Barce, Barca prvih 50 min nije mogla uopce igrati kako inace dominira...City je bio bolji i jos im je na nasu srecu nesviran penal.

 

Onda je dosao karton i pala 2 gola...

Gledao sam, igraju bolje nego pod Pellegrinijem. Međutim nesposobni su završit akciju.

 

I ne bih rekao ni blizu da se Barca nije mogla sastati s loptom, bila je sasvim dobra do izlaska Piquea.

 

Na kraju dana se gleda rezultat, a ne tko je kako igrao. Pellegrini je više puta igrao s Barcom i nikad se nije tako osramotio, a također su njegovi igrači bar jednom dobili crveni.

 Ti valjda znas da je Pellegrini bio trener reala, a ne znam bas koji se trener reala nije sramotio protiv Barce.

Katalonac_HR
10 godina
offline
Re: FC Barcelona
barcaINTER kaže...
Hyperion kaže...
Mitch kaže...

jesi ti uopće gledao tekmu?

 

kao fan Barce, Barca prvih 50 min nije mogla uopce igrati kako inace dominira...City je bio bolji i jos im je na nasu srecu nesviran penal.

 

Onda je dosao karton i pala 2 gola...

Gledao sam, igraju bolje nego pod Pellegrinijem. Međutim nesposobni su završit akciju.

 

I ne bih rekao ni blizu da se Barca nije mogla sastati s loptom, bila je sasvim dobra do izlaska Piquea.

 

Na kraju dana se gleda rezultat, a ne tko je kako igrao. Pellegrini je više puta igrao s Barcom i nikad se nije tako osramotio, a također su njegovi igrači bar jednom dobili crveni.

 Ti valjda znas da je Pellegrini bio trener reala, a ne znam bas koji se trener reala nije sramotio protiv Barce.

 mislim da je famoznih 2-6 bilo pod pelegrinijem

9 godina
offline
FC Barcelona

Mathieu je kriminalno los. Messi je zvijer koja se probudila, sve mi se svidja, u obrani jedino Umtiti izgleda kao svjetska klasa ali decko to i je, nevjerovatno igra. Za Ter Stegena ne treba trosit rijeci nije prvi put da ovkao brani, po meni kad je ozbiljan je u top 5. U svakom sluacju jos jedna kopija pregazena, bolje reci kopija u pokusaju.

Barcelona - Mes que un club
Poruka je uređivana zadnji put čet 20.10.2016 2:03 (el.šef).
9 godina
offline
FC Barcelona

Messi ima 89 pogadaka u Ligi prvaka dok Man City u svojoj povijesti ima samo 74.

 

Najviše hat-trickova u historiji Lige prvaka imaju:
Real Madrid - 9
Leo Messi - 7
Bayern München - 7
Manchester United - 5
AC Milan - 5

 

 

Barcelona - Mes que un club
12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Vidim nitko nije posvetio koju riječ Mascheranu koji je odigrao baš lavovski na desnoj strani,kao u najboljim danima bez greške, isto tako i Busquets,doktorski. Ter Stegen i Messi igrači tekme po meni, jedan zabija ko lud, drugi brani ko lud, i kad je tako Barca nema problema.

 

Samo još dovesti tog desnog beka što prije i ne treba nam ništa više, iako čitam da Barca razmatra dovođenje još jednog stopera, neki kolumbijac i Lemos su u igri. Ako će Mathieu što prije letiti iz kluba onda svakako da treba još jedan mladi s obzirom da je i Masche u godinama.

12 godina
offline
FC Barcelona

stegen je bio fantastičan sinoć i vjerujem da ćemo sve češće takvog ga gledati.. svaki golman (igrač) ima loš dan jbg, ali meni je on nekako baš sjeo odmah, sviđa mi se kakav je kuler, pravi švabo. I još odlično nogom igra. Za par godina sigurno u top 3 golmana.

Ayee!
12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
"Odlicno nogom igra" ako je ispucavanje svake lopte u aut odlicno igranje nogom,onda si stvarno u kurcu
10 godina
offline
FC Barcelona

prije nije ispucavao pa ste srali da to nije dobro, sad ispucava pa vam ni ovo nije dobro.

 

nije se rodio onaj ko je svima ugodio

10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Tako je delboy...

Umtiti bez greške kao inače.
Dok je MSN zdrav mi smo favoriti
protiv svake ekipe na svijetu i u gostima i kući.
This time next year we'll be millionaires
12 godina
offline
Re: FC Barcelona
kexzoR kaže...
"Odlicno nogom igra" ako je ispucavanje svake lopte u aut odlicno igranje nogom,onda si stvarno u kurcu

 

Navedi jednog golmana lige (i šire) koji bolje igra nogom (a da nije Neuer). Stegen dosta često dobiva lopte kad protivnici rade presing i normalno da onda lopta ode tamo di ne treba. Malo razmisli drugi put prije nego počneš pametovat i vrijeđat. 

 

 

p.s. 

 

Ayee!
15 godina
online
Re: FC Barcelona

Ter Stegen je imao najviše pogrešnih dodavanja od svih golmana u Primeri prošle godine, o čemu pričamo.


Lik je lambada u glavi...refleksi do jaja ali pamet ubi bože, ali realno da sam sportski direktor nekog kluba ne bi htio kupit nikoga osim Ter Stegena...najviše ima potencijala da napravi solidnu 15-godišnju karijeru

Poruka je uređivana zadnji put čet 20.10.2016 20:09 (Mitch).
10 godina
offline
FC Barcelona

pa vjerojatno je i imao najviše krivih dodavanja jer je u primeri i branio jedva 5 utakmica ako i toliko prosle god

9 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Mitch kaže...

Ter Stegen je imao najviše pogrešnih dodavanja od svih golmana u Primeri prošle godine, o čemu pričamo.


Lik je lambada u glavi...refleksi do jaja ali pamet ubi bože, ali realno da sam sportski direktor nekog kluba ne bi htio kupit nikoga osim Ter Stegena...najviše ima potencijala da napravi solidnu 15-godišnju karijeru

 
Negdje sam na netu vidio statistiku da je imao u primeri 83% uspjesnih paseva, a odigrao je jako malo, mozda 6 utakmica.
Po cemu ti sudis da je ter stegenu pamet "ubi boze", to ne znam. Ali lik je odlican golman, hladan je u glavi,
a sto se tice njegovih paseva i usporedivanja sa drugim golmanima. 
Pa da usporedba ti je ono. Neki od tih golmana za koje navodis da imaju bolja dodavanja, na cijeloj utakmici nekad imaju 2 do 3 dodavanja
nogom. A nekad lopte ni ne vide i to usporedujes sa ter stegenom, koji nekad ima loptu u nogama vise nego neki veznjaci.
Protiv citya prvo polvrijeme dok je city bio bolji, a Barca se mucila sa iznosenjem lopte, tada su toliko vracali ter sregenu loptu
da sam mislio da je on vezni. Takoder njemu vracaju lopte dosta puta i u teskim situacijama na krivu nogu kada protivnik kao jucer
stinse visoko i pokrije barcine igrace, a onda nek ter stegen u brzini trazi i pogodi slobodnog igraca Barce.
Tako da definitvnio pretjerujes i u krivu si sto se tice ter stegenovih paseva. 

9 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
barcafan12 kaže...

Vidim nitko nije posvetio koju riječ Mascheranu koji je odigrao baš lavovski na desnoj strani,kao u najboljim danima bez greške, isto tako i Busquets,doktorski. Ter Stegen i Messi igrači tekme po meni, jedan zabija ko lud, drugi brani ko lud, i kad je tako Barca nema problema.

 

Samo još dovesti tog desnog beka što prije i ne treba nam ništa više, iako čitam da Barca razmatra dovođenje još jednog stopera, neki kolumbijac i Lemos su u igri. Ako će Mathieu što prije letiti iz kluba onda svakako da treba još jedan mladi s obzirom da je i Masche u godinama.

 Jos na pocetku sezone sam rekao da mascherano moze i treba odigrati na desnom boku, kad zatreba. Ono sto nama treba
je treci stoper, jer je mathieu uzasan. Ne znam cemu sad trositi velike novce na desnog boka kad sergi pokazuje da
to mjesto igra odlicno. 
Sto se tice Busquetsa ja nisam zadovoljan ove sezone s njim. I sinoc u prvom poluvremenu nisam zadovoljan, nekako je usporen
i cesto rizican zbog toga. Ali opcenito nam ove godine veza ne gunkcionira bas kako bi trebala, sve to na bljeskove, bez kontinuiteta.
To se vidilo i sinoc protiv citya gdje su u prvom poluvremenu bili uspjesniji u sredini od Barce.

9 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Mitch kaže...

Messi nema realne sanse...a iskreno ove godine ni nije bio na svojoj razini...Suarez zasluzuje najvise po meni.

 HAHAHAHAHAHAH 

Ti si svoje znanje za mene odavno pokazao: (iz arhive) http://www.bug.hr/forum/topic/sport/fc-barcelona/99632.aspx?page=726&jumpto=4252876&sort=asc&view=flat

15 godina
online
Re: FC Barcelona
el pistlero123 kaže...

 ok...i kaj sad?  

 

zabio je 59 golova u 52 utakmica...ja nikad nisam umanjivao njegovu golgetersku sposobnost...ali sam dokazao svoje znanje na tome da smo bez suareza jos ok, ali bez messija ili piquea ili busquetsa nas razvaljuju ekipe ala celta vigo

 

bio sam u krivu mozda...i meni je to ok lol...najgore od svega je kaj nisi skuzio sarkazam za Luiza

Poruka je uređivana zadnji put pet 21.10.2016 0:39 (Mitch).
12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Neki su ovdje intelektualno zakinuti,nemam ja nista protiv izbijanja kad je kriticna situacija kao protiv celte kod 4. gola,problem su situacije kad on ima vremena za dodavanje ili izbijanje pa onda pogrijesi.
14 godina
offline
Re: FC Barcelona

Barca idući tjedan ima samo ligu igrati i budale iz saveza ih stave odmah sad u subotu da igraju. Dok ovi iz madrida igraju u nedjelju. Imaju više odmora od naših igrača, mutna li je ta la liga.

Nije sve u sarkazmu, ima nešto i u podjebavanju..
10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Uvijek tako rade....Poslije reprezrntacija uvijek neka zajebana gostovanja...
This time next year we'll be millionaires
15 godina
online
Re: FC Barcelona
Baš bi bilo čudno da Paco uvali prvijenac baš protiv matičnog kluba
10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Nama odgovora...A može i Gomes.
Igra danas vrlo vjerovatno od prve minute.
This time next year we'll be millionaires
14 godina
offline
Re: FC Barcelona

Treba sad u inat njima dobit Valenciu.

Nije sve u sarkazmu, ima nešto i u podjebavanju..
10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Madridska spodoba sudi bit ce svega...evo vec im je jedan zuti oprostio.
This time next year we'll be millionaires
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice