FC Barcelona izdvojena tema

poruka: 50.712
|
čitano: 5.310.753
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: FC Barcelona
Dante05 kaže...

prestanite više svršavat na modrića, osvojio 8 lopti i izgubio 10. jedino može doći do izražaja kad ti u protivničkoj ekipi igra andre gomes. gdje je on od jednog inieste (vidjeli ste jučer potez kojim je pronašao messija), a da ne govorim xavija.

žao mi je što xavi nije ostao još koju sezonu. i sa svojih 35-36 godina je mogao dati veći doprinos od ovih naših (bez)veznih fantazista. a to što su uprava i trener trebali, a što nisu, to više niti ne vrijedi raspravljati.

mada me prijatelj barcelonista uvjerava da se barca diže u drugom dijelu sezone, ja sam psihički spreman za 'oproštajnu' u veljači na sva tri fronta jer mi se bljuje od ovakve igre barcelone poslije koje moram pogledati dvije utakmice engleske lige da dođem k sebi :P

Obzirom što pišu svjetske tiskovine, očigledno nismo gledali istu utakmicu  ?!?! 

 

Barem što se tiče Modrića i njegovim loptama, da ne spominjem asistenciju, dočim svaka čast Iniesta-i, ali da vam nije bilo Neymar-a, čak niti gol iz pomalo sumnjive situacije niste bili u stanju dati. 

I još da si malo pismeniji, veliko slovo kod imena i tako to, a još ideš u istu rečenicu stavljati jednog Genija Modrića sa praznom rupom bez dna nekim Gomes-om, tko je uopće ikada čuo za njega  ?!?! 

ATJ Lučko
15 godina
offline
Re: FC Barcelona
LeskiRM kaže...
Mitch kaže...
LeskiRM kaže...
Boixus Nois PS kaže...
A to da Real nije imao u drugom poluvremenu pravu priliku je ne bitno jer je Barca promašila 2 zicera.

 Pa ko to osporava? Ti si taj koji pričaš o sreći, a sreća je Barcu dovela u vodstvo. 

 Ne, sreća je to što se vama nije svirao čisti penal

 Opet, ne moraš me oslovljavati sa vi, osjećam se staro onda.

 Znači ovo je najgluplja fora valjda kaj sam čuo na forumu u zadnjih par godina....frajer si uživljava da je gospodin pa kao ne kuži foru, misli da se obraćam njemu sa Vi i te fore....a navija za Real 

 

I onda se čudite što vas svaki fan nogometa mrzi

Poruka je uređivana zadnji put ned 4.12.2016 16:47 (Mitch).
12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Šteta,i onakvi u k*rcu što se tiče forme i igre smo mogli uzeti sva 3 boda Realu ali opet po ne znam koji put nas je koštalo taktičko i trenersko neznanje Enriquea.Uvoditi Denisa pred kraj utakmice pri vodstvu 1-0 gdje znaš da će protivnik baciti sve karte u napad,a ne ubaciti Umtitija da se zatvoriš je amaterski potez.Ok i Arda je isto napravio glupost,on nema više šta tražiti u Barci po meni,em je star em ne igra u prvih 11,prodati ga dok se može još nešto zaraditi.

 

Lijepa prilika da se vratimo u igru za naslov,ali šta je tu je,možemo se samo nadati da će napokon proigrati i ući u formu,jer Real ne posustaje,a naši više ne smiju kiksati.

10 godina
offline
Re: FC Barcelona
Mitch kaže...
LeskiRM kaže...
Mitch kaže...
LeskiRM kaže...
Boixus Nois PS kaže...
A to da Real nije imao u drugom poluvremenu pravu priliku je ne bitno jer je Barca promašila 2 zicera.

 Pa ko to osporava? Ti si taj koji pričaš o sreći, a sreća je Barcu dovela u vodstvo. 

 Ne, sreća je to što se vama nije svirao čisti penal

 Opet, ne moraš me oslovljavati sa vi, osjećam se staro onda.

 Znači ovo je najgluplja fora valjda kaj sam čuo na forumu u zadnjih par godina....frajer si uživljava da je gospodin pa kao ne kuži foru, misli da se obraćam njemu sa Vi i te fore....a navija za Real 

 

I onda se čudite što vas svaki fan nogometa mrzi

 Ne navijam, simpatiziram. 

Nemam vremena ni novaca da idem na svaku utakmicu Reala. Bio sam na dvije, to me ne čini navijačem. Vi ste svi neki ultrasi vidim, počevši od boixosa a gledate utakmice na lošim streamovima :D

Poruka je uređivana zadnji put ned 4.12.2016 18:42 (LeskiRM).
10 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
ATJLučko kaže...
Dante05 kaže...

prestanite više svršavat na modrića, osvojio 8 lopti i izgubio 10. jedino može doći do izražaja kad ti u protivničkoj ekipi igra andre gomes. gdje je on od jednog inieste (vidjeli ste jučer potez kojim je pronašao messija), a da ne govorim xavija.

žao mi je što xavi nije ostao još koju sezonu. i sa svojih 35-36 godina je mogao dati veći doprinos od ovih naših (bez)veznih fantazista. a to što su uprava i trener trebali, a što nisu, to više niti ne vrijedi raspravljati.

mada me prijatelj barcelonista uvjerava da se barca diže u drugom dijelu sezone, ja sam psihički spreman za 'oproštajnu' u veljači na sva tri fronta jer mi se bljuje od ovakve igre barcelone poslije koje moram pogledati dvije utakmice engleske lige da dođem k sebi :P

Obzirom što pišu svjetske tiskovine, očigledno nismo gledali istu utakmicu  ?!?! 

 

Barem što se tiče Modrića i njegovim loptama, da ne spominjem asistenciju, dočim svaka čast Iniesta-i, ali da vam nije bilo Neymar-a, čak niti gol iz pomalo sumnjive situacije niste bili u stanju dati. 

I još da si malo pismeniji, veliko slovo kod imena i tako to, a još ideš u istu rečenicu stavljati jednog Genija Modrića sa praznom rupom bez dna nekim Gomes-om, tko je uopće ikada čuo za njega  ?!?! 

Ne samo da nisi skužio što sam ja napisao za Modrića i Gomesa, nego očito nisi ni shvatio da je sve napisano malim slovima iz opravdanog razloga koji je isključivo tehničke prirode. Pregledao sam samo zadnjih desetak tvojih poruka; nebi, neznam, slijedeći, djeli, promjeniti...

Čekaj, i ti ideš nekome prigovoriti za pismenost??? Haha, ovaj ishitreni odgovor ćemo pripisati tvojoj uznemirenosti što se netko usudio dirnuti u Modrića, dok za ozbiljan problem sa -ije -je nema opravdanja. Dalje neću ni gledati, jer nemam namjeru na tebe potrošiti više od ovih 5 minuta.

U nikad gorem El Clasicu, gdje su svi bili više-manje prosječni, netko je morao biti i igrač utakmice.

14 godina
offline
Re: FC Barcelona
LeskiRM kaže...

 Ne navijam, simpatiziram. 

Nemam vremena ni novaca da idem na svaku utakmicu Reala. Bio sam na dvije, to me ne čini navijačem. Vi ste svi neki ultrasi vidim, počevši od boixosa a gledate utakmice na lošim streamovima :D

 Imaš neki dokaz da si bi na utakmicama rm?

Nije sve u sarkazmu, ima nešto i u podjebavanju.. PSN: ROZNER_GT
10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona

Jedino ako je podrum Vrapča stadion onda si ti bio na utakmici.

 

Bio je možda na Bernabeu kad se išlo na ekskurziju u srednjoj školi.

This time next year we'll be millionaires
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
Boixus Nois PS kaže...

Jedino ako je podrum Vrapča stadion onda si ti bio na utakmici.

 

Bio je možda na Bernabeu kad se išlo na ekskurziju u srednjoj školi.

 Možda je bio, nemoj tako. 

Nije sve u sarkazmu, ima nešto i u podjebavanju.. PSN: ROZNER_GT
10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona

Tko hoće otići može.Priča o tome kao da je igrao El Clasico.

 

Btw po meni odsada Gomes treba startati umjesto Rakitića jer ovaj je korisniji u obrani,može više trčati ima bolji skok itd.

 

 

This time next year we'll be millionaires
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
Boixus Nois PS kaže...

Tko hoće otići može.Priča o tome kao da je igrao El Clasico.

 

Btw po meni odsada Gomes treba startati umjesto Rakitića jer ovaj je korisniji u obrani,može više trčati ima bolji skok itd.

 

 

 Maske u sredinu a Gomes u obranu, jer Gomes uvijek prvom do sebe dodaje. Ovako bi imao golmana i Piqea za dodavanja.

Nije sve u sarkazmu, ima nešto i u podjebavanju.. PSN: ROZNER_GT
10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona

Polako...nije ništa Rakitić kreativniji igrač od njega.Vrijeme će pokazati svoje.

 

Nemam ništa protiv Rakete ali po meni ovaj sistem nije za njega.

Bio je odličan u početku ali pročitali su nas i treba nam igrač tipa Veratti koji može sve u sredini.

This time next year we'll be millionaires
14 godina
offline
Re: FC Barcelona

Realno sredina je najlošija, ako nema Inieste onda je još gora. Treba dovesti igrače sličnog stila kao što su Iniesta i Xavi. Verattia nisam pratio pa neznam kakav bi bio za Barcu.

Nije sve u sarkazmu, ima nešto i u podjebavanju.. PSN: ROZNER_GT
15 godina
offline
Re: FC Barcelona

Raketa koji igra u Barci je potpuno različit od Rakete iz Seville.

Kad je igrao u Sevilli bio je motor ekipe par godina, na Modrićevoj razini danas. Nizao je asistencije.


Njegovu ulogu u ovoj momčadi dijele Iniesta i Messi i tome je kriv Enrique.

Uzeo je dobrog veznjaka za ulogu koju može izvodit bilo koji veznjak Dinama. On je u Sevilli imao loptu cijelo vrijeme u nogama....to nikad neće moć u Barci.

 

Previše Messi dolazi iza po loptu i praktički sam vodi igru kad nema Inieste.

Poruka je uređivana zadnji put ned 4.12.2016 21:35 (Mitch).
10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona

Idealan.Ali PSG bi bio problem tako da teško da će biti išta od toga.Jedino ako bude neka trampa sa igraćem koji oni hoće a Barci ne treba.

 

Ali prvo nek rješe problem desnog beka na zimu a na ljeto što bude.Po meni Lichsteiner je idealan ali vidjet ćemo.

Na ljeto se rješiti Enriquea i to je dosta.

This time next year we'll be millionaires
12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Ne bi na odmet bio i jedan visoki napadač,Paco em je nizak em je fizički slab,stvarno ne znam šta su vidjeli u njemu,hebo me pas ako taj lik zabije do kraja sezone,definitvno najveći promašaj za sada.Enrique ja mislim svakako odlazi,i sam je svjestan da je sve nepoželjniji i da gubi konce bez obzira što mu navijači svako malo skandiraju.Lik je imao uspješnu prvu sezonu(ne svojom zaslugom),poslije toga je sve katastrofa,jednostavno lik nema potrebno iskustvo i znanje da bi vodio jedan ovako ozbiljan klub. E,da smo upecali jednog Kloppa,Contea,Emerya...

10 godina
offline
FC Barcelona

lihštajner je star

10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona

Kakver su ostale opcije on je najbolji.

Gledaj na to jeftino iskusno kratkoročno rješenje koje će tu biti sezonu ili dvije i otići svojim putem.

This time next year we'll be millionaires
9 godina
offline
FC Barcelona

Sampaoli je najbolji izbor trenutno dobar je ali nije vodio puno klubova, to mi bas ne ulijeva povjerenje. Nema smisla dovodit trenera ako nece biti klasa,poznavajuci upravu oni ce dovest nekog sljama. Ali treba prvo cekat da Enrique dobije otkaz pa onda o tome pricati, jer ovako nema smisla.

Barcelona - Mes que un club
10 godina
offline
FC Barcelona

xavija za trenera, a poslije piquea za predsjednika

10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Možda za 10 godina.

Da ima bolji trener da poznaje klub i da igra 433 bio bi u Barci ali nema i to je problem.

Kloop je suprotnost divljački nogomet gdje mu se igrači redovno ozljeđuju.

Conte također ndma taj stil a ostali su bezveze.

Valverde se ne čini kao loše rješenje ali ni on se nije proslavio zadnjih sezona u Bilbaou.

Sampaoli nije loš također pokazuje da ima napadački stil i zna se suprostaviti Barci sa igrom al je pitanje bili došao nakon jedne sezone.

Možda Enrique produži na još godinu pa njega dovedu.Vidjet cemo.

A tko zna možda će Ancelotti doći za koju godinu ipak je znao trenirati rivalske klubove.
A i on mi je nikakav za prbenstvo osvojiti.
This time next year we'll be millionaires
10 godina
offline
Re: FC Barcelona
Igrač na kojeg misliš preziva se Lichtsteiner ili Barca to ima nekog Lichsteinera u la masiji?

Jako si mi sumnjiv kao poznavaoc nogometa. Taman za u hrt studio pa da te se sprda na fejsu.
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
LeskiRM kaže...
Igrač na kojeg misliš preziva se Lichtsteiner ili Barca to ima nekog Lichsteinera u la masiji?

Jako si mi sumnjiv kao poznavaoc nogometa. Taman za u hrt studio pa da te se sprda na fejsu.

 Sad si ti neki expert? Šta hoćeš neku nagradu? Aj ne seri, plizzzz. 

Nije sve u sarkazmu, ima nešto i u podjebavanju.. PSN: ROZNER_GT
10 godina
offline
Re: FC Barcelona
Ja nisam nigdje rekao da sam expert. Doticni jest a ne zna ni imena igraca.
10 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Del_Boy97 kaže...

xavija za trenera, a poslije piquea za predsjednika

 Puyola za trenera, btw, da li se netko čuo sa Puyolom, hahah, kako napreduje njegova trenerska škola?

15 godina
offline
FC Barcelona

Ja bi ovog časa doveo trenera Hoffenheima u Barcu...ali hebiga, možemo mi žlabrat koliko hoćemo...nitko nas ne sluša :)

10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Ne može se dovesti bilo kojeg trenera je kriv odbair znači odstupanje od tiki-take a svi znamo kako je to završilo nakonšto je Barca u samoj jednoj utakmici imala posjed manje od 50% a pobjedila 4-0 Vallecano.

 

Treba nam trener koji zna naš stil a ne nekakvi trneri koji igraju na kontre .

This time next year we'll be millionaires
15 godina
offline
Re: FC Barcelona

Jesi ti uopće pogledao bilo koju tekmu Hoffenheima ove sezone?

 

Igraju na posjed i preko 450 dodavanja.....55-60%+ svaka tekma osim Bayerna ove godine..preko 10 udaraca po tekmi...igraju najljepši nogomet u Njemačkoj (napadački) poslije Borrusije sigurno

14 godina
offline
Re: FC Barcelona

Tiki taka je prošlost, barem za ove trenere što su trenirali Barcu. Da se Pep vrati to bi bio opet totalni nogomet. Al opet treba zamijeniti dosta ovih polu igrača da bi to uspjelo.

Nije sve u sarkazmu, ima nešto i u podjebavanju.. PSN: ROZNER_GT
Poruka je uređivana zadnji put pon 5.12.2016 23:27 (x18x05x).
10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Osobno nisam gledao ali po formaciji 352 ili 3412 samo mislio da su neka zatvorenija ekipa.

Treba nam samo 2-3 vrhunska pojačanja i opet imamo vrhunsku momčad.

Ne treba dovoditi trenera koji nema nikakve veze sa Barcom i njenim stilom.
Ipak je on ne dokazan.

A sto se pepa tiče to je gotovo kako se čini .



This time next year we'll be millionaires
14 godina
offline
Re: FC Barcelona

Vratit će se Pep, to je sigurno. Samo kad?!! 

Nije sve u sarkazmu, ima nešto i u podjebavanju.. PSN: ROZNER_GT
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice