FC Barcelona izdvojena tema

poruka: 50.713
|
čitano: 5.312.425
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
Re: FC Barcelona

Mikel Arteta. :D

 

Valdes? Pa taj nije branio iole nijednu vazniju utakmicu za Spanjolsku, a Barcu je direktno kostao nekoliko trofeja. Kikser koji ima srecu da je igrao za fenomenalnu generaciju.

Kad je otisao svi ste bili sretni. Spomenes Valdesa a ne spomenes Reinu koji nije nista losiji od njega. Obojica znali primat pacerske golove.

 

Zaboravio si takoder nove Messije:

Cuenca, Tello, Deulofeu, Krkic

 

Vecina tih nabrojanih su igraci skoro iste generacije one generacije, generacije zbog koje i imamo ove "navijace", gdje je bila ta masija prije kad do 90ih nisu prismrdili klempi u Europi. Spomenimo samo momcad oko 2000te. Pola ekipe nizozemci plus klaun Rustu Recber i Bonano, propali igrac Mendieta itd itd. Rochemback i slicni. Informiraj se.

La Masija je dobra skola ali ni blizu onome kakvom ju vi predstavljate jer da je tako dominirali bi nogometom od njegova postojanja a ne zadnjih 10ak god.

 

*Edi* Skoro zaboravih Fernanda Coca

 

 

Reci mi kad ce vise najnoviji Messi izac iz La masije, trebali bi i novog Xavija i Iniestu isto. Vidim poceli ste opet bacat novce na igrace koji bi ih trebali zamijenit (Gomes) izgleda Masija strajka.

Poruka je uređivana zadnji put pet 13.1.2017 11:23 (LeskiRM).
10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Klaune kad Real osvoji 6 trofeja u jednoj godini sa onakvom dominacijom i igrom,kad u finalu LP imaš 8 igrača iz La Masije u početnoj momčadi onda se javi...

Dotad je La Masia najbolja škola na svijetu a ta Barcina ekipa najbolja ikad.Ipak rezultati pokazuju svoje.
This time next year we'll be millionaires
10 godina
offline
FC Barcelona

prica kako barca nije prismrdila trofeju lp, a ima 1 osvojenu u tom razdoblju (90-ih) kao i real hahahahahaha

 

voliš pričat o barci, a sjeti se kako su "tvoji" galacticosi podbacili u prvoj eri pereza od 2001-2006 sa momčadi koja je imala (ne svi u isto vrijeme ali većina): figa, zidanea, ronalda, beckhama, samuela, casillasa, carlosa, raula, mcmanamana, owena, morientesa, hierra

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 13.1.2017 11:25 (Del_Boy97).
10 godina
offline
Re: FC Barcelona
Boixus Nois PS kaže...
Klaune kad Real osvoji 6 trofeja u jednoj godini sa onakvom dominacijom i igrom,kad u finalu LP imaš 8 igrača iz La Masije u početnoj momčadi onda se javi...

Dotad je La Masia najbolja škola na svijetu a ta Barcina ekipa najbolja ikad.Ipak rezultati pokazuju svoje.

 opet 2009. Al ne zamjeram, prije niste ni znali za barcu. Onda kada je za nju igrao klaun reizeger. :D netko je morao popunit rupu u ekipi pa su se nasli nizozemci dok la masija ne izade iz strajka

10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Lik spomjnje tog klauna koji je igrao za Barcu da bi umanjio uspijeh najbolje ekipe ikad.

Imaš ti u Realu Danila ne moraš dalje gledati.
A Illaramendia ne treba spominjati.
This time next year we'll be millionaires
10 godina
offline
FC Barcelona

klub koji je svojim vođenjem i doktorima upropastio jednog velikog kaku nema pravo glasa

14 godina
offline
Re: FC Barcelona

Kad čovjek ima isprani mozak, nemoš ti tu ništa. Pročita neku glupost na gol.hr ili index-u i dođe ovdje prosipat pamet. Skoro svi navijači u realovoj temi su počeli navijat za real kad je tetkica fejk ronaldo došao u real, toliko o vama.

Nije sve u sarkazmu, ima nešto i u podjebavanju..
10 godina
offline
Re: FC Barcelona
Boxiose Real nikad nije imao neku skolu i to je poznato. Barca ima odlicnu. Ali objasni mi gdje je ta skola bila prije 2009. I zasto se prije momcad sastojala od Nizozemaca i zasto sad isto vise kupujete nego gurate u vatru nove messije

Molim argumente a ne floskule i demagogiju
7 godina
offline
FC Barcelona

Još malo pa se biti zdrijeb (12 sati), koja su očekivanja od vas? Ja bih volio da Barca dobije Eibar, Celta Vigo ili Alaves.

 

http://www.mundodeportivo.com/futbol/copa-del-rey/20170113/413300470082/sorteo-copa-rey-directo-cuartos-final-online-en-vivo.html

 

Ždrijeb uživo 

Poruka je uređivana zadnji put pet 13.1.2017 12:23 (thekeyofdestiny13).
10 godina
offline
Re: FC Barcelona
LeskiRM kaže...
Boxiose Real nikad nije imao neku skolu i to je poznato. Barca ima odlicnu. Ali objasni mi gdje je ta skola bila prije 2009. I zasto se prije momcad sastojala od Nizozemaca i zasto sad isto vise kupujete nego gurate u vatru nove messije

Molim argumente a ne floskule i demagogiju

 objasni ti nama neuspjeh prve ere galacticosa

10 godina
offline
Re: FC Barcelona
Boxiose. Najbolja ekipa ikad je ona iz 2009 a ti koliko vidim ni ne znas (bez wikipedije) u kojem periodu je igrao Reizeger. Jos jedan dokaz da si klinac.
10 godina
offline
Re: FC Barcelona

Ja sam prvi pitao, tema je barca i ja se drzim teme. Del boy molim da se drzis teme i odgovoris na pitanje argumentima ako ih imas.

 

Kaj se Reala tice, losa politika tada, nemaju skolu, otjerali del bosquea i nakupovali zvijezde. Zato su galacticosi failali.

 

Ajde sad. Zasto la masija strajka do 2009 i momcad pocetkom novog milenina cine poluigraci i nizozemci

Poruka je uređivana zadnji put pet 13.1.2017 12:06 (LeskiRM).
10 godina
offline
FC Barcelona

neće sigurno realovac postavljat teme razgovora u barceloninoj temi

 

a da ti odgovorim za pad barcelone u razdoblju od 2000-2003 to su dva jednostavna imena: Van Gaal i Joan Gaspart

10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Mi na Sociedad.Real na Celta Vigo.
This time next year we'll be millionaires
10 godina
offline
Re: FC Barcelona
Del_Boy97 kaže...

neće sigurno realovac postavljat teme razgovora u barceloninoj temi

 

a da ti odgovorim za pad barcelone u razdoblju od 2000-2003 to su dva jednostavna imena: Van Gaal i Joan Gaspart

 Zasto ne, pitanje je na mjestu.

Kaj se tice odgovora to je dio problema, slazem se.

 

A kaj se boxiosa tice Reizeger nije imao nijednu dodiirnu tocku sa najjacom ekipom barce jer je otisao 2004. Cudi me da jedan ultras barce to ne zna i misli da je bio dio te momcadi.

Del boy je gospodin za tebe, za covjeka se ne moze rec da prati Barcu od Ronaldinha il Messija. Sto s tobom nije slucaj a glumis da si veci poznavatelj nogometa od Samovojske

10 godina
offline
FC Barcelona

nitko nije poceo kao najbolji, pa tako ni la masia

 

sve je pocelo sa guardiolom još 1990, luis garcia 1998, puyol 1996, xavi 1998, arteta 2000, thiago motta 2001, pepe reina 2000, valdes 2002

 

mislim da sam nabrojao dosta, ostatak znate i sami

10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Nekako me ne zanima tvoje mišljenje.

Znam o nogometu više od tebe a za te klaunove od prije 15 godina neznan nit me zanimaju.

A tim čim navijaš za Real odmah se zna koliko znaš o nogometu.
This time next year we'll be millionaires
10 godina
offline
Re: FC Barcelona
Odlicno. Hvaka Boxios na relevantnom dokazu tko si i kakav si navijac. Kod del boya na instrukcije.
10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Ja sa 7-8 godina nisam znao što je u biti nogomet.

To što ti imaš 30 godina skoro i znaš po kojeg panja iz Barcinih ranijih godina ne znači ništa.
This time next year we'll be millionaires
10 godina
offline
Re: FC Barcelona
Eto, otkrili smo da si klincic. Meni dosta. Isprike delboyu i ostalim znalcima na raspravi. Samo sam htio rasvjetlit tko i sto je boksic.

Pozdrav prijatelji i sretno u nastavku sezone
10 godina
offline
Re: FC Barcelona
Eto, otkrili smo da si klincic. Meni dosta. Isprike delboyu i ostalim znalcima na raspravi. Samo sam htio rasvjetlit tko i sto je boksic.

Pozdrav prijatelji i sretno u nastavku sezone
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
LeskiRM kaže...
Eto, otkrili smo da si klincic. Meni dosta. Isprike delboyu i ostalim znalcima na raspravi. Samo sam htio rasvjetlit tko i sto je boksic.

Pozdrav prijatelji i sretno u nastavku sezone

 Šta je klincic? Tebi je dosta? Čega? Vrijeđanja drugih, što se ne slažu sa tvojim stavovima?

Ovdje ti nitko nije prijatelj, mislim stavrno.

Nije sve u sarkazmu, ima nešto i u podjebavanju..
12 godina
offline
Re: FC Barcelona
denis,pique i roberto na tribini.. jebale ga rotacije vise nije ni cudo da nema kontinuiteta kad vjecito izmislja toplu vodu
Ayee!
12 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Opet Lucho i njegove fiks ideje sa sastavom
15 godina
offline
Re: FC Barcelona
LeskiRM kaže...
Boixus Nois PS kaže...
Klaune kad Real osvoji 6 trofeja u jednoj godini sa onakvom dominacijom i igrom,kad u finalu LP imaš 8 igrača iz La Masije u početnoj momčadi onda se javi...

Dotad je La Masia najbolja škola na svijetu a ta Barcina ekipa najbolja ikad.Ipak rezultati pokazuju svoje.

 opet 2009. Al ne zamjeram, prije niste ni znali za barcu. Onda kada je za nju igrao klaun reizeger. :D netko je morao popunit rupu u ekipi pa su se nasli nizozemci dok la masija ne izade iz strajka

 Koliko god Masia je izbacila igrača izbacila je više i bitno vrijednijih nego Real ikad.

 

A da ne pričamo da su se odlučili vratiti u Barcu. To dokazuje koliko je veći klub nego vreća novaca.

15 godina
offline
FC Barcelona

Lucho je upravo posjeo Neymara i onda još stavio Rafinhu na lijevu stranu kako bi igrao Gomes.

 

 

Dakle koliko god Neymar bio loš, ovaj je upravo napravio tri najgore moguće greške u veznom redu.

14 godina
offline
Re: FC Barcelona

Šta reći za našeg trenera, toliko tog je izmjenio. Vrijeme je da njega neko zamjeni.

Ajde za Neymara mi nije žao što je na klupi, ali Iniesta.

 

Sastavi:

Nije sve u sarkazmu, ima nešto i u podjebavanju..
Poruka je uređivana zadnji put sub 14.1.2017 16:15 (x18x05x).
14 godina
offline
Re: FC Barcelona

Panj je uspio dodati za gol Suareza. 

Nije sve u sarkazmu, ima nešto i u podjebavanju..
16 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Golman Las Palmasa je čudo. Realno bi bilo barem 3:0

Nećemo dividende, hoćemo veće lopate!
13 godina
offline
Re: FC Barcelona
hrvooje kaže...

Golman Las Palmasa je čudo. Realno bi bilo barem 3:0

Da je čudo potpuno, bilo bi 0 : 0! 

ATJ Lučko
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice