FC Barcelona izdvojena tema

poruka: 50.713
|
čitano: 5.311.838
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
To i meni pada na pamet...koliko god da su osvojili malo je s obzirom da je tu Messi.
This time next year we'll be millionaires
10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Službeno je doveden neki mladi stoper iz Urugvaja.18 godina a mundo govori da je i Yerri Mina novi igrač Barce i da dolazi na u siječnju 2018 jer Palmerias ga želi još zadržati zbog Copa Libertaodresa.

 

This time next year we'll be millionaires
12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
ko je taj yerry mina?
10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona

This time next year we'll be millionaires
10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Ima potencijala je spor ko blato ipak ima 1.95

This time next year we'll be millionaires
9 godina
offline
FC Barcelona

Spominje se Ozil kao pojacanje u sredini na ljeto, a on je navodno izjavio da nema nista protiv igranja za Barcelonu. 

To bi bilo dobro kada bi se prodali Turan,Gomes,Rafinha,Denis,Mathieu i onda dovedu Ozila i Verrattia i jos su tu Iniesta,Rakitic i Roberto za sredinu..Jedan odlican desni bek i sta ce ti vise..Trener koji zna sta radi, pfff sta bi bilo kad bi bilo. Zapravo ja bi bio sretan i samo da se prodaju ovi preplaceni igraci koji nisu vrijedni nosti dres Barcelone

Barcelona - Mes que un club
10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona

Ma nema šanse a i ne bi volio ga vidjeti u Barci lik trče manje od golmana a takvu trojicu imamo u napadu.

On ima završni pas i sve to ali nama treba netko tko je dobar na malom prostoru tipa verratti da osaja lopte da može kreirati...A on to nije.

 

Turan,Mathieu,Gomes,Rafinha i Denis da se prodaju vrhznski novci uz novce koje imaju za transfere...Par odličnih igrača se može dovesti a Rafinha i Denis mogu dobiti još po jednu šansu.

This time next year we'll be millionaires
15 godina
online
Re: FC Barcelona
Bitno je samo da se prorijedi Uprava pa momčad u što kraćem roku, jer ovo smrdi na početak tamnog doba Barce, kao što se dešava u Milanu, Manchesteru itd.

A onda krenut na rebuilding i pojačanja itd.

Bolje pustit i prihvatit lošu sezonu nego kmečat nakon što se ovo desi
9 godina
offline
Re: FC Barcelona
Boixus Nois PS kaže...

Turan,Mathieu,Gomes,Rafinha i Denis da se prodaju vrhznski novci uz novce koje imaju za transfere...Par odličnih igrača se može dovesti 

 A kojih to molim te?

Barcelona - Mes que un club
10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Pa za svaki trasnferski rok imaju minimalno 80 miliona eura ako ledamo prosjecno.

 

Za Ardu koje je bio nikakav prošle sezone Barca dobila ponudu od 50 milina eura a može i sada kad igra u formi života.

Zatim Gomes može otići za 25-30 miliona eura bez problema ipak je 93. godište.

Rafinha ili Denis (ne vjerujem da bi oba otišli) mogu barem 15 miliona eura donijeti.

Mathieua dajemo za 500 000 eura Hajduku.

 

Recimo da se skupi oko 160 miliona eura sveukupno možeš dovesti Bellerina za 40, ili recimo Auriera, nekog mladog stopera umjesto Mathiuea tipa Lemos 15 miliona eura i ostane još novaca za kapitalca tipa Verratti ili Coutinho.

 

I rješio si sve probleme.

This time next year we'll be millionaires
9 godina
offline
Re: FC Barcelona

Nije lose. Samo ima jedan problem, to se nece desit. Potrosit ce oni par stotina milijuna bez sumnje ali ce dovest neke frajere iz Valencie,Seville.. Zalosno ali ne nadam se nikakvim imenima vec 2 ljeta pa tako ni ovo. Daj Boze ali sumnjam.. Inace Aurier je zvijer ali ima problema sa ponasanjem, samo neka rijese tu sredinu i ja sretan, dok ne dodje neka klasa nista nismo postigli a ne neki Gomesi,Denisi i Rafinhe kojima se daje previse kredita a nisu postigli nista to sve prodat i koncetrirat se kao sto si rekao Verratti/Coutinho

Barcelona - Mes que un club
10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona

Bar će biit lijepo pročitati moguće transfere.A ne ko i prošlo ljeto znao sam da nikakvog dobrog igrača neće dovesti...Ovako kad vidim naslove spota i munda ''Verratti dice si'' barem ću se ponadati hahah.

 

Ja bih htio vidjeti Aurierra/Verratia/Lemosa i nekog mladog krilnog igrača...Neznam kakva je situacija sa Adamom i Deulofeuom ali nebi nam škodilo brzine na krilinima i takav tip igrača.

Ali ipak mislim da je realna opcija Bellerin/Coutinho/Lemos...Ali eto enk dovedu Verratia ili Auriera ja zadovoljan.

This time next year we'll be millionaires
12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
poznavajuci nasu sposobnu upravu od svega ovoga sto mi govorimo nece biti nista :D
10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Prijelazni rok je neuspjesan ako se ne dovede jedan od spomenute dvojice.

This time next year we'll be millionaires
12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
nemojte imati prevelika ocekivanja i za trenera :D bit ce neki debil poput martina :D npr. unzue.
10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Sampaoli ili Valverde kao treneri.

 

Coutinho,Verrati,Aurier,Cancelo,Bellerin,Lemos...Evo pikiram ove girače pa ćemo vidjeti 01.09. jesam li što pogodio.

This time next year we'll be millionaires
13 godina
offline
Re: FC Barcelona
Boixus Nois PS kaže...

Sampaoli ili Valverde kao treneri.

 

Coutinho,Verrati,Aurier,Cancelo,Bellerin,Lemos...Evo pikiram ove girače pa ćemo vidjeti 01.09. jesam li što pogodio.

Cotinha možeš odmah zaboraviti 10000%!!!!!

ATJ Lučko
9 godina
offline
FC Barcelona

Slazem se sa vama. Nego nagadjanja za trenera su krenula a evo nekih koja su najizglednija da se ostvare : Jorge Sampaoli, Laurent Blanc, Ronald Koeman, Frank De Boer, Diego Simeone

 

Ostala nagadjanja : Mauricio Pochettino, Jurgen Klopp, Pep Guardiola, Xavi(?), Puyol(?)

 

Ovo ja nista nisam izmislio nego tako prenosi dosta portala, neka imena necu ni komentirat jer je smijesno uopce raspravljat o tome..Pep i Klopp,nema sanse da uprava moze njih dovesti pogotovo ne sada kada su od ljeta u novom klubu. Najizglednija opcija je Sampaoli. Dosta portala spominje i Simeonea. Vidjet cemo samo da onaj debil dobije otkaz, a mundo prenosi da ga je uprava pustila da sam odluci oce li potpisati novi ugovor ili ne. 

Barcelona - Mes que un club
9 godina
offline
Re: FC Barcelona
ATJLučko kaže...
Boixus Nois PS kaže...

Sampaoli ili Valverde kao treneri.

 

Coutinho,Verrati,Aurier,Cancelo,Bellerin,Lemos...Evo pikiram ove girače pa ćemo vidjeti 01.09. jesam li što pogodio.

Cotinha možeš odmah zaboraviti 10000%!!!!!

 I na Suareza smo mogli zaboravit. Poanta je da bi vecina navijaca radje Verrattia nego Coutinha i ja prvi bi to potpisao ali vidjet cemo. Oba dva igraca su izjavila da ne bi mogli odbit interes Barcelone to sve ovisi koliko je uprava voljna ici za njima e sad to je druga prica 

Barcelona - Mes que un club
15 godina
online
Re: FC Barcelona
ATJLučko kaže...
Boixus Nois PS kaže...

Sampaoli ili Valverde kao treneri.

 

Coutinho,Verrati,Aurier,Cancelo,Bellerin,Lemos...Evo pikiram ove girače pa ćemo vidjeti 01.09. jesam li što pogodio.

Cotinha možeš odmah zaboraviti 10000%!!!!!

 Slažem se, Klopp je jako tvrd jer je i otišao iz Dortmunda baš zato što prodaju njegove miljenike.

 

 

Ali Verrati je ja mislim do kraja karijere ili u PSGu ili u Barci.

 

Bellerin nije baš must kupnja jer jedina razlika u odnosu na Vidala je brzina. Nama treba dribler koji čuva leđa Messiju

 

 

Ali očekujem čistku u veznom redu, i neko solidno, možda i iskusnije/starije rješenje u napadu za klupu

10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona

To je govorim odavno...Kupili su Paca koji je dobar igrač ali nikad neće biti vrhunska klasa.Još pogotovo kad igra svako prijestupnu.

Ili nek bude igrač tipa Jesus,Dembele ili stari lisac tipa Llorente,Aduriz i slično koji koštaju ništa ali uvijek mogu dati koji gol kad nam se ekipa uvali u 16 metara...

This time next year we'll be millionaires
7 godina
offline
Re: FC Barcelona
el.šef kaže...

Slazem se sa vama. Nego nagadjanja za trenera su krenula a evo nekih koja su najizglednija da se ostvare : Jorge Sampaoli, Laurent Blanc, Ronald Koeman, Frank De Boer, Diego Simeone

 

Ostala nagadjanja : Mauricio Pochettino, Jurgen Klopp, Pep Guardiola, Xavi(?), Puyol(?)

 

 

 Ja bih odma uzeo Koemana, zato što poznaje filozofiju Barce i mislim da bi se on brzo uklopio.

9 godina
offline
Re: FC Barcelona
thekeyofdestiny13 kaže...
el.šef kaže...

Slazem se sa vama. Nego nagadjanja za trenera su krenula a evo nekih koja su najizglednija da se ostvare : Jorge Sampaoli, Laurent Blanc, Ronald Koeman, Frank De Boer, Diego Simeone

 

Ostala nagadjanja : Mauricio Pochettino, Jurgen Klopp, Pep Guardiola, Xavi(?), Puyol(?)

 

 

 Ja bih odma uzeo Koemana, zato što poznaje filozofiju Barce i mislim da bi se on brzo uklopio.

 Da on bi bio odlican ali ja bi nekako oduvjek zelio vidjet Simeonea na klupi Barce. Moze pricat tko sta hoce on igra obrambeno,ovo,ono covjek prije svega da cijelog sebe za svaku utakmicu siguran sam da mu ne bi bio nikakav problem snaci se sa najboljim trojcem u napadu. Uostalom covjek ima neizmjerno postovanje prema Barceloni. Nazalost to je skoro pa nemoguce da se desi ali eto moje neko razmisljanje 

Barcelona - Mes que un club
15 godina
online
FC Barcelona

Simeone ide u inter 2018, gotova stvar

10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Arda kupio kuću u londonu moguće da ide na ljeto u Chelsea.
This time next year we'll be millionaires
15 godina
online
Re: FC Barcelona
Boixus Nois PS kaže...
Arda kupio kuću u londonu moguće da ide na ljeto u Chelsea.

 Pa uzeo i Pogba u Barci pa nije došao....ali i bolje da odu on i Gomes

9 godina
offline
FC Barcelona

Ronald Koeman is on Barcelona's shortlist to become Luis Enrique replacement. [Daily Mail Sport]

Barcelona - Mes que un club
9 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
el.šef kaže...

Ronald Koeman is on Barcelona's shortlist to become Luis Enrique replacement. [Daily Mail Sport]

 Ništa protiv Koemana (ipak je legenda Barcelone), samo gledao sam nekolicinu utakmica evertona i everton uopće ne igra slićno onome kako barcelona igra. Po meni daleko najbolji izbor je Jorge Sampaoli. Čovjek ima muda i ima stvarno lijepu igru slićnu kako bi barcelona trebala igrati.

10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Daily mail pise znaci nista ot tog...a i nije neki trener nit ima svoj stil
This time next year we'll be millionaires
10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Jorge Sampaoli: "Coaching Barça next season? Who knows what's gonna happen tomorrow."

 

 

This time next year we'll be millionaires
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice