FC Barcelona izdvojena tema

poruka: 50.713
|
čitano: 5.313.077
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona

Ma...Talent nije upitan,igrač koji može biti među top 3 veznjaka ako dođe u Barcu ali je problem njegova spremnost i podložnost ozljedama.Ne bih se kockao za tolike novce sa njim.

Rađe bih kupio nekog veznjaka tip Seri iz Nice koji može biti pogodak a može biti i promašaj ali ga dobivaš za male novce i ima potencijala...A novce preusmjerio u Dybalu ili Dembelea.

 

Mislim da on dolazi ako ga Barca bude baš htjela a da se mene pita do 65 miliona makmsimalno.

This time next year we'll be millionaires
13 godina
offline
Re: FC Barcelona
Boixus Nois PS kaže...

Ma...Talent nije upitan,igrač koji može biti među top 3 veznjaka ako dođe u Barcu ali je problem njegova spremnost i podložnost ozljedama.Ne bih se kockao za tolike novce sa njim.

Rađe bih kupio nekog veznjaka tip Seri iz Nice koji može biti pogodak a može biti i promašaj ali ga dobivaš za male novce i ima potencijala...A novce preusmjerio u Dybalu ili Dembelea.

 

Mislim da on dolazi ako ga Barca bude baš htjela a da se mene pita do 65 miliona makmsimalno.

Bez obzira na sve, i svakoga, osobno vjerujem da je Klopp-ova u FC Liverpool-u zadnja, bez obzira tko je vlasnik. 

Tko je primarno poželjan na tvojoj listi želja, ne sumnjam da bi mogli biti dobra pojačanja, ali i opet, ne pitam se niti ja niti ti. 

Ali ako budemo živi, budemo pisali, koliko se je ostvarilo od želja tko bi mogao/trebao igrati, u kojem klubu. 

ATJ Lučko
10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona

Primarni cilj koliko god nerealan bio je Verratti.Šanse su male ali postoje.

Želim vidjeti Lemosa jer je momak strašan potencijal.

Zatim ofanzivniji desni bek i u zadnjih 30 metara igrač tipa Alves.
Tu bi dobri bili Cancelo ili Semedo.
Ma i Bellerin može ako je cijena normalna.

A u napadu zavisno što se od ovog ostvari.Pa i Deulofeu ili Adama Traore bi odradili svoje.

Koliko toliko realna pojačanja kojima se nadam.Eto toliko od mene.

EDIT:

Potvrđeno da je bio sastanak prošli četvrtak sa Mendezom,predsjednikom Benfice...Barca i City su u igri za njega.

This time next year we'll be millionaires
Poruka je uređivana zadnji put pet 12.5.2017 11:15 (Boixus Nois PS).
10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Svi mediji i stranice prijenose da je Valverde novi trener...Navodno izabran ispred lorda Unzuea.

 

S obizrom kakva su se imena spominjala on nije ni loš.Cruyff ga je jednom phvalio i rekao da će biti odličan trener.

Dobra stvar kod njega je ta da igra presing i da je taktički odličan...

 

Izgubili smo od Bilbaoa jednom 4-0 jednom 3-1...

 

Loša stvar a i ne mora biti je da mu ekipa igra puno na centaršuteve...

Naravno da u Barci nema na koga centrirati pa ćemo vidjeti.

Ako je Enrique mogao napraviti dobar posao mogao bi i on naravno ako ovo nije samo jedna od bajki.

 

Inače neka stranica je izraćunala da se u zadnja 4 mjeseca dovelo u kontekst Barce preko 130 igrača.

This time next year we'll be millionaires
9 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Boixus Nois PS kaže...

Ma...Talent nije upitan,igrač koji može biti među top 3 veznjaka ako dođe u Barcu ali je problem njegova spremnost i podložnost ozljedama.Ne bih se kockao za tolike novce sa njim.

Rađe bih kupio nekog veznjaka tip Seri iz Nice koji može biti pogodak a može biti i promašaj ali ga dobivaš za male novce i ima potencijala...A novce preusmjerio u Dybalu ili Dembelea.

 

Mislim da on dolazi ako ga Barca bude baš htjela a da se mene pita do 65 miliona makmsimalno.

 
Znaci ti bi da za ofenzivnog veznjaka (pozicija za koju JAKO, JAKO trebamo kvalitetnog igraca) Barca STEDI i dovede Seria, pa ako i bude promasaj nema veze, nije skup, a novce bi usmjerio
na krilnog napadaca ili napadaca koji ce se s klupe borit za mjesto sa nekim od MSN, jer na tim pozicijama smo jaki, mada neko za klupu samo treba. 
Znaci dovedemo Dybalu i kad nam veza ne bude mogla kreirat za napad, sta da Dybala il Dembele rade?? Imao bi isti problem kao i ove sezone. Nema logike. 
Barca treba nekog kvalitetnog ko ce preuzet Iniestinu ulogu, a Iniesti dozirat utakmice. Slazem se za povrede u vezi Coutinha. Ali Barca ce mozda morati uloziti velike novce ili
za Coutinha ili mozda Eriksena.
Verratia bi volio, ali to je tesko ocekivat. Dybala i Dembele svakako se slazem da bi ih volio vidit u Barci, ali morali bi sa klupe ulazit. Skupe bi to zamjene bile.
Za Semeda se pise da je Barca u pregovorima, mislim da bi to bilo dobro rjesenje.

10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Nije bajna situacijane trzistu...ako bi se islo na jetnije rjesenje onda messi posto ionako je stalno u sredini dovesti.napadaca na njegovo mjesto.

This time next year we'll be millionaires
9 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Boixus Nois PS kaže...
Nije bajna situacijane trzistu...ako bi se islo na jetnije rjesenje onda messi posto ionako je stalno u sredini dovesti.napadaca na njegovo mjesto.

 
Nikako Messi ne u sredini. Jedno je kad se on iz napada vraca u sredinu pomoci u kreiranju, ali da igra bas sredinu,
stvorila bi se rupa prema igri nazad. Svi govore kak nam obrana slaba i slicno. Pa naracvno daj slaba kad nam veza 
ne radi dobro za obranu. Sa messiem ista stvar bi bila. Plus Messi bi se trosi dostaa vise i nebi bi ucinkovit u zavrsnicama,
di je najbolji. Messi mora ostati tam di je kao free role.

Slazem se da situacija na trzistu nije bajna, ali Barca mora izvuci najbolje sto se moze, a moze se puno.

10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Onda ko god igra na desnoj strani bio to Cafu ili Alves iz najboljih dana će biti u problemima...

Gospoda iz napada u drugom dijelu sezone nije igrala presing kao i cijela ekipa nego su pokušavali igrati 442 kao Atletico i vidimo kako je to završilo.

 

Da se mene pita , ako se nema novca za Verrattia plus 3 ozbiljna igrača svijetske klase ja bih prodao Suareza stavio Messija u sredinu i kupio već spomenute igrače tipa Dybala/Demeble na krilo plus Coutinho,Veratti i desni bek.

Messi bi bio opet slobodan igrao kako hoće,imali bi desno krilo a ne da Rakitić probija.

E onda bi imali još jaču momčad.

 

Ali dobro naravno da se Suarez neće prodavati niti bih ja to htio u ovome trenutku.

 

Uglavnom htjedoh reći da treba napraviti ozbiljne rekonstrukcije u taktici i momčadi jer je ovo postalo pročitana knjiga.

Bezbroj pasova između MSN-a koji zaršavaju tako da Neymar promaši asistirati Messiju iako je u boljoj poziciji.

 

 

This time next year we'll be millionaires
Poruka je uređivana zadnji put sub 13.5.2017 23:15 (Boixus Nois PS).
9 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Boixus Nois PS kaže...

Onda ko god igra na desnoj strani bio to Cafu ili Alves iz najboljih dana će biti u problemima...

Gospoda iz napada u drugom dijelu sezone nije igrala presing kao i cijela ekipa nego su pokušavali igrati 442 kao Atletico i vidimo kako je to završilo.

 

Da se mene pita , ako se nema novca za Verrattia plus 3 ozbiljna igrača svijetske klase ja bih prodao Suareza stavio Messija u sredinu i kupio već spomenute igrače tipa Dybala/Demeble na krilo plus Coutinho,Veratti i desni bek.

Messi bi bio opet slobodan igrao kako hoće,imali bi desno krilo a ne da Rakitić probija.

E onda bi imali još jaču momčad.

 

Ali dobro naravno da se Suarez neće prodavati niti bih ja to htio u ovome trenutku.

 

Uglavnom htjedoh reći da treba napraviti ozbiljne rekonstrukcije u taktici i momčadi jer je ovo postalo pročitana knjiga.

Bezbroj pasova između MSN-a koji zaršavaju tako da Neymar promaši asistirati Messiju iako je u boljoj poziciji.

 

 

 
Barcina obrana je uvijek u problemima upravo zbog nacina na koji Barca igra, ali ako
Barcina veza igra kako treba i u suradnji sa MSN napred, onda ce i barcina obrana laksi posa imati nego
sto ima trenutno.

Prodajom Suareza i micanjem Messia na to mjesto opet gubis puno u igri. Suarez (uz sve sto dobro radi) zakoder odvlaci napadace, dajuci nesto prostora
ostalima, pa i messiu da dolazi iz drugog plana. Protiv Reala se to super vidilo kod zadnjeg gola. Stavljanjem messia na mjesto
spice dolazi situacija da kad messi se povuce prema sredini, nastaje rupa i olaksava se protivnickim obranama posao u zatvaranju ostalih. 
Messi na spici moze biti korisno tu i tam, vecinom gubis.

Mislim da rekonstruckija treba prventsveno u vezi, na desnom bocnom i jedan stoper jos. Kada bi Barca bila u stanju igrati svoju igru,
onda nema prblema sto su "procitani" jer bi mljeli protivnika. Problem je sto Barca, a prvenstveno njena veza vise ne moze pruzati onu
igru kakvu su pruzali. A bas zato bi Verrati i Coutinho dobro dosli ko budali samar. Naravno novi trener bi uni i neke svoje novitete i opcije.

Poruka je uređivana zadnji put ned 14.5.2017 0:37 (danny_2).
10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Utakmica za 10 minuta...Mawscherano ne igra igra Marlon umjesto njega pa da vidimo ima li što od tog momka protiv ekipe koja zna igrati.

This time next year we'll be millionaires
12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
ovo je trebao biti crveni
12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
htio sam da marlon uvijek igra umjesto mathieua, sad cemo vidjeti kakav je :D.
10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Ovaj digne je toliko loš da je to sramota....trebo je dobiti crveni karton 

This time next year we'll be millionaires
6 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona

Šteta, prvenstvo izgubljeno samo zbog Malage.

Kakav asist Busija za 1-0.

What do you desire? LM
10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Velika malaga nam je uzela 4 boda u 2 utakmice alaves 3 i deportivo 3 boda...sami sebi smo izbili ligu a real ni sam nezna kako je prvi.

This time next year we'll be millionaires
12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
gledam na rezultati.com i vidim da je sevilla pogodila precku i stativu :(
10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Sreča je najhihovoj strani...više su ima puta obrambeni donijeli pobjedu nego napadači

This time next year we'll be millionaires
6 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona

Na malim utakmicama se prvenstva dobivaju. Izgubili smo previše tih mali utakmica i primili jako puno golova.

What do you desire? LM
10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona

Vidim na njihovoj stranici...Prečka ,stativa,Navas igrač utakmice i nesportski potez Nacha da su zaslužni za ovakvo stanje...Jbga 

This time next year we'll be millionaires
6 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona

Opet obrana na nivou.

What do you desire? LM
12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
real s drugim sastavom pregazio sevillu, enrike izgubio prvenstvo. da smo imali malo boljeg trenera osvojili bi bez problema.
13 godina
offline
Re: FC Barcelona
kexzoR kaže...
real s drugim sastavom pregazio sevillu, enrike izgubio prvenstvo. da smo imali malo boljeg trenera osvojili bi bez problema.

 I mi isto 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
15 godina
offline
FC Barcelona

Pa njihova najlošija tri vezna igrača su bolja od skoro bilo koja tri naša.

10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

nek dođe coutinho...ono što sam dana gledao ono je bilo bezprijekorno.

Pa ćemo onda uspoređivati...

 

Kako je igrao Marlon nisam gledao cijelu utakmicu?

This time next year we'll be millionaires
12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
na pocetku je bio malo nesiguran, imao je tremu, kasnije dobar. u svakom slucaju bolji od mathieua.
13 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Naltio na FB-u

 

RAC1: Ernesto Valverde će biti imenovan novim trenerom Barcelone na kraju sezone. Potpisat će dovogodišnji ugovor sa katalonskim klubom.

Battlelog: D-Ki11aML
10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona

Očekivano.

 

Guillem Balagué (španjolski novinar): "Barcelona nije zainteresirana za Philippea Coutinha, jer žele kupiti malo drugačijeg veznog igrača."

 

Od verrattzia svakkao nema ništa izgleda da nema ni od ovog coutinha...iako je ovaj neki klaun sigurno ko i većin novinara, ali sigurno nebi tek tako izjavio ovo ...

This time next year we'll be millionaires
9 godina
offline
FC Barcelona

Necu odmah srati da je Valverde los izbor, treba vidjeti mozda se bas i uklopi, opet nije to sigurno da ce biti on ali po meni to je vec 80% sansa. Samo mi nije jasno zasto je predsjednik izjavio da dolazi trener svjetske klase haha..Sve ukupno ne treba odmah na pocetku govoriti ta valja a sta ne. ALI od Barcelone se ocekuju puno,puno veca imena u trenerskom pa tako i igrackom smislu, je da nema ponude sad za trenera neke ali sumnjam da je Valverde najbolji moguci izbor.. Vidjet cemo sve. Definitivno Barcelona zadnjih godina ne zna ni sama kaoga potpisuje, pojedinci donose trofeje, ne uprava koja bi trebala barem olaksat posao tim pojedincima.

Barcelona - Mes que un club
Poruka je uređivana zadnji put sri 17.5.2017 0:14 (el.šef).
12 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Valjda neće opet onako loše kupiti kao u prošlom prijelaznom roku gdje se jedino Umtiti pokazao kao pojačanje. Jasno im je isto valjda da klub ovakvih apetita i renomea jednostavno mora imati svjetske klase na svakoj poziciji, a ne da nam jedan vezni igrač poput Roberta (svaka čast njemu na svemu) igra najjače utakmice ili da kad nema Inieste priliku dobiva kramp kao Gomes,itd. Nekakav kostur momčadi je tu samo treba još pojačati par kritičnih pozicija kao što su veza, desni bek i još jedan stoper jer pretpostavljam da Masche ide kao i Mathieu, a i u napadu na odmet ne bi bilo loše jednog krilnog napadača dovesti. Kao i uvijek Barca nema nešto puno novaca za kupovinu ali ako prodaju ono što se mora prodati plus novci koje će imati za transfere vjerujem da bi mogli do dobro odraditi.

Dosta je više bilo čunga lunga igrača i trenera dovedite nam prava imena.
10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Nadam se da ćemo vidjeti taj film ove godine jer je više vrijeme...Nije mi gušt pratiti te prijelazne rokove kad zna da ne dovode igrače svijetske klase.

Svako 3 godine dovoedemo ekstra igrača ovi ostali su katastrofa.

 

Naiglsman,Tuschel ( veliki fan Barcelone i njihove igre) i Sampaoli ... A oni izaberu Vaverdea.Zato jer je lik odigrao jednu sezonu u Barceloni.

 Dobra stvar kod njega je da igra krvnički presing.Loša stvar centrira mu ekipa više nego Real.

 

Novi trener Barcelone bit će poznat 29. maja/svibnja, izjavio je Robert Fernandez, sportski direktor kluba, a vijest je prenio Mundo Deportivo.

This time next year we'll be millionaires
Poruka je uređivana zadnji put sri 17.5.2017 17:20 (Boixus Nois PS).
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice