FC Barcelona izdvojena tema

poruka: 50.711
|
čitano: 5.293.297
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Ajde Veratti pakuj kofere.
This time next year we'll be millionaires
12 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Navodno PSG ga ne želi prodati,ali Verratti inzistira na odlasku. Cijena- 100 milijuna eura.
7 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Sta je ovo u pm, nitko nece u barcu, kao da je gubava...

...
12 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Evil Access kaže...

Sta je ovo u pm, nitko nece u barcu, kao da je gubava...

 nemaju tebe za navijaca pa ljudi ne zele doc,sta ces tezak zivot

15 godina
offline
FC Barcelona

Ne ide Verratti nigdje, kažu čelnici da može dogovor za sve osim njega. 

 

Klauzulu za puštanje nema.

 

Treba se okrenut nekom drugom, dok mi potratimo 2 mjeseca na njega, Eriksen, Dembele itd. će već bit u Cityu ili gdje god.

 

Inače, za Rakitića se spominje transfer od 60 milijuna € u Arsenal. Moguć je i Juve.

Poruka je uređivana zadnji put uto 13.6.2017 20:27 (Mitch).
10 godina
offline
Re: FC Barcelona
Mitch kaže...

 

Inače, za Rakitića se spominje transfer od 60 milijuna € u Arsenal. Moguć je i Juve.

  Dao bi ga i za 40-45 kad bi netko ponudio i to odmah. Nista protiv njega ali vec mu je 29 godina i tesko ce se nagodinu uzeti takav novac za njega.

10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona

Nije ovo robovlasnički sistem star 300 godina.

Ako igrač hoće ići klubovi se mogu dogovoriti...Ako PSG ne prihvati ponudu imati će igrača koji nije željan ostati i igrati u klubu.

Nadam se prodaji Denisa i Rafinhe ali eto ako svakvi panjevi koštaju 40 miliona onda Rakitić košta 55-60.

 

 

This time next year we'll be millionaires
12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

pitanje za bilo koga ko sere po messiju zbog poreza,kako komentirate to sta je podignuta optuznica protiv vaseg kikija 

13 godina
offline
Re: FC Barcelona
Logigamer kaže...

pitanje za bilo koga ko sere po messiju zbog poreza,kako komentirate to sta je podignuta optuznica protiv vaseg kikija 

 Heroj, a ne zločinac

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
16 godina
offline
Re: FC Barcelona
Logigamer kaže...

pitanje za bilo koga ko sere po messiju zbog poreza,kako komentirate to sta je podignuta optuznica protiv vaseg kikija 

 Da, baš me zanima što će sada reći ljubitelji CR-a... Nije to on, nema to veze s njime i te fore sigurno. CR je nevin 

Dvije su stvari beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran - Einstein
13 godina
offline
Re: FC Barcelona
Pero Dinamit kaže...
Logigamer kaže...

pitanje za bilo koga ko sere po messiju zbog poreza,kako komentirate to sta je podignuta optuznica protiv vaseg kikija 

 Da, baš me zanima što će sada reći ljubitelji CR-a... Nije to on, nema to veze s njime i te fore sigurno. CR je nevin 

Kolega, sa kime se vi svađate ?!?! 

 

Ja još nigdje nisam na ovom forumu uočio temu otprilike naslova "Klub ljubitelja Cristiano Ronaldo"! 

To što je učinio on, Luka Modrić, Lionel Messi, to je prije svega potez pojedinca, kojem je "nešto sasvim sigurno sugerirano"! 

 

I da se razumijemo, meni osobno iz ove pozicije "njihove" je debilizam prve vrste, zarađuješ XXX milijuna € na godinu, i hoćeš zamračiti YYY milijuna € od poreza! Možda da sam na njihovom mjestu, pa ću recimo "živjeti još nekoliko života", možda bih i ja lapao tko zna, ali da neću shvatiti takvo ponašanje u ovom životu niti jednog, sasvim sam siguran i uvjeren neću! 

ATJ Lučko
16 godina
offline
Re: FC Barcelona

Kako mrzim kada mi netko na forumu piše vi... Zbog zašto to radiš? Smiješ mi reći ti, neću se ja ljutiti. 

 

Sad je sve super kada su u istom košu, kada nisu onda je druga priča.

Naravno da im je to netko drugi (knjigovođa?) napravio vrlo vjerojatno mimo njihovog znanja, vjerojatno im je samo rekao da to nije ništa protuzakonito, tako svi rade bla bla bla...

Ali slažem se s vama kolega , ne kužim koja im je to fora kada imaš love koju ne možeš potrošiti ni za 10 života.

Dvije su stvari beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran - Einstein
10 godina
offline
Re: FC Barcelona
Pero Dinamit kaže...

Kako mrzim kada mi netko na forumu piše vi... Zbog zašto to radiš? Smiješ mi reći ti, neću se ja ljutiti. 

 

Sad je sve super kada su u istom košu, kada nisu onda je druga priča.

Naravno da im je to netko drugi (knjigovođa?) napravio vrlo vjerojatno mimo njihovog znanja, vjerojatno im je samo rekao da to nije ništa protuzakonito, tako svi rade bla bla bla...

Ali slažem se s vama kolega , ne kužim koja im je to fora kada imaš love koju ne možeš potrošiti ni za 10 života.

 obično se to zove seljo kompleks, trude se ispast veći kulturniji i obrazovaniji nego što jesu pa se prave pristojni i uglađeni

14 godina
online
Re: FC Barcelona
Logigamer kaže...

pitanje za bilo koga ko sere po messiju zbog poreza,kako komentirate to sta je podignuta optuznica protiv vaseg kikija 

 Zašto uopće počinješ sa tim sranjima? Koga briga što oni imaju problema sa porezom? 

All truly great thoughts are conceived by walking.
13 godina
offline
Re: FC Barcelona
Del_Boy97 kaže...
Pero Dinamit kaže...

Kako mrzim kada mi netko na forumu piše vi... Zbog zašto to radiš? Smiješ mi reći ti, neću se ja ljutiti. 

 

Sad je sve super kada su u istom košu, kada nisu onda je druga priča.

Naravno da im je to netko drugi (knjigovođa?) napravio vrlo vjerojatno mimo njihovog znanja, vjerojatno im je samo rekao da to nije ništa protuzakonito, tako svi rade bla bla bla...

Ali slažem se s vama kolega , ne kužim koja im je to fora kada imaš love koju ne možeš potrošiti ni za 10 života.

 obično se to zove seljo kompleks, trude se ispast veći kulturniji i obrazovaniji nego što jesu pa se prave pristojni i uglađeni

Netko to kolega zove BONTON, ili opća kultura u komunikaciji sa osobama koje "nisam" upoznao osobno, ali za vas kolega, to je samo seljo kompleks, jer u protivnom, nebiste pisali takve frljoke! 

I da, kultura se ne stječe obrazovanjem, kao niti status gospode, to je nešto što imaš, ili nemaš, odnosno što su ti roditelji usadili odgojem, kućnim prije svega! 

ATJ Lučko
10 godina
offline
Re: FC Barcelona
ATJLučko kaže...
Del_Boy97 kaže...
Pero Dinamit kaže...

Kako mrzim kada mi netko na forumu piše vi... Zbog zašto to radiš? Smiješ mi reći ti, neću se ja ljutiti. 

 

Sad je sve super kada su u istom košu, kada nisu onda je druga priča.

Naravno da im je to netko drugi (knjigovođa?) napravio vrlo vjerojatno mimo njihovog znanja, vjerojatno im je samo rekao da to nije ništa protuzakonito, tako svi rade bla bla bla...

Ali slažem se s vama kolega , ne kužim koja im je to fora kada imaš love koju ne možeš potrošiti ni za 10 života.

 obično se to zove seljo kompleks, trude se ispast veći kulturniji i obrazovaniji nego što jesu pa se prave pristojni i uglađeni

Netko to kolega zove BONTON, ili opća kultura u komunikaciji sa osobama koje "nisam" upoznao osobno, ali za vas kolega, to je samo seljo kompleks, jer u protivnom, nebiste pisali takve frljoke! 

I da, kultura se ne stječe obrazovanjem, kao niti status gospode, to je nešto što imaš, ili nemaš, odnosno što su ti roditelji usadili odgojem, kućnim prije svega! 

 možeš samom sebi glumit što hoćeš, druge prevarit ne možeš

10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Do kraja mjeseca mogu dovesti Deulofeua za 12 miliona...Ako ga ne uzmu znači da su već dogovorili neki transfer tipa Dembele.

Verratti - Barca bi mogla biit najveća sapunica ove godine.

 

Igrač hoće ići iz kluba koji ga ne pušta.Moglo bi do 31.08  potrajati...

This time next year we'll be millionaires
13 godina
offline
FC Barcelona

Samo se nadam da nećemo cijelo ljeto provesti ganjajući Verrattija. Stvarno je lijepo vidjeti ove glasine oko njega i Barce ali teško da će PSG ostati bez takvog igrača, to je klub koji teško prodaje svoje najbolje igrače jer im novac ne treba. Jedino ako Verratti baš onako na silu želi otići, ali opet to nije tako jednostavno jer čovjek je ipak pod ugovorom. Ali stvarno se ne sjećam nekog igrača kojeg sam toliko želio u Barci kao Verrattija trenutno. Čovjek je stvoren za Barcelonu i trenutno bi se ušetao u početnu postavu. Eto čak se i Maldini oglasio i rekao da je za njega najbolja opcija Barcelona.

 

Također, gledam sinoć Dembele-a i ne pamtim kad sam vidio takav talent zadnji put. I navodno on želi samo Barcu u budućnosti, ne želi nigdje drugdje. Vjerujem da ga Barca dovodi iduće ljeto 100%.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put sri 14.6.2017 19:21 (antimadridista).
10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

E ljudi moji ja sam za njega ghovorio kakav je igrač kad sam vidio jednu njegovu utakmicu za Rennes...Najbolji lažnjak na svijetu.Ima obe noge čovijek nezna jeli lijevak ili dešnjak.

This time next year we'll be millionaires
10 godina
offline
Re: FC Barcelona
Boixus Nois PS kaže...

E ljudi moji ja sam za njega ghovorio kakav je igrač kad sam vidio jednu njegovu utakmicu za Rennes...Najbolji lažnjak na svijetu.Ima obe noge čovijek nezna jeli lijevak ili dešnjak.

 bitno da smo mi onda gledali neke paco alcacere i andre gomese, a kvalitetu nismo kupili kad se mogla dobit za relativno male pare

12 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Problem kod Dembelea što će mu svake sezone cijena biti veća, a koliko sam čitao već sad Dortmund neće ni razmisliti ispod 90 milijuna. Ali da je dečko talent, bogami je, Engleze je učinio smiješnim, ima sve,brzina,udarac,dribling, a najveća vrlina su mu igra objema nogama. To još nisam vidio da netko nema superiorniju nogu već je podjednako dobar s obje. Nadam se da će ga Barca dovesti samo kažem cijena će biti problem.

Što se tiče Verratija ili će ga Barca dovesti ovog ljeta ili nikada, očigledno je da mu se ide iz PSG-a,bez obzira što ovi nisu za prodaju nije im ni u cilju imati nesretnog igrača, a ionako će dobiti lijepe novce za njega. A od Barce očekujem da udare punom parom, zna se točno šta nam treba neka to i ostvare. Nema više natezanja hoće li dati koji milijun više ili ne, kolko nam je samo igrača izmaklo zbog takvih propusta.
12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
zasto ne kupimo deulofeua za 12mil i onda ga prodamo za 30mil eura?
13 godina
offline
Re: FC Barcelona
barcafan12 kaže...
Problem kod Dembelea što će mu svake sezone cijena biti veća, a koliko sam čitao već sad Dortmund neće ni razmisliti ispod 90 milijuna.

 Da, ali Dortmund nije neki klub koji ide protiv svojih igrača što se tiče transfera. Hummelsa pustili da potpiše za najveće rivale jer je to želio, a mogli su ga prodati bilo gdje. Puno puta su mediji prenijeli da je Dembele veliki fan Barcelone, čak je i sam to izjavio da se vidi samo u Barceloni u budućnosti. Vjerujem da Dortmund neće praviti neke probleme jer oni nisu klub koji može zadržati najbolje igrače predugo.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona

To će tako i biti...Ako svaki panj iz Benfice i Porta vrijedi po 50 vrijedi i Deulofeu 30.

This time next year we'll be millionaires
12 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Sve je to divno krasno ali problem su ovi naši pametnjakovići kojima je vrlo često teško dati koji milijun više za nekog vrhunskog igrača pa se okreću nekim alternativima poput Gomesa, Dignea, Cillessena itd.
Mene je samo strah da nakon svih ovih nagađanja tko bi mogao doći, ne dođe ni jedan od tih već netko sasvim treći. A kao što sam rekao poznavajući našu upravu to je vrlo lako moguće.

Ako sad propuste priliku za Verrattija, Bellerina, Dembelea onda su stvarno kreteni, igrači koji se doslocno sami nude da dođu u Barcu. Svjestan sam da mi nemamo budžet poput Reala, Uniteda, Citija pa da samo tako pljunu 200-300 milijuna ali uz prave poteze bi se dalo nakupiti lijepa zaliha za ono što nam treba. Pod tim mislim prvenstveno prodaja igrača. U klub se vraćaju Tello,Vermaelen, Samper plus prodaja Mathieua, Arde, Dignea, možda netko od Rakitić/Rafinha i evo već oko 100 milijuna.

Jel od 1.7 kreće službeno prijelazni rok?
10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Pogledajte video...Ima Deulofeu stvarno potencijala...On bi mogao biti top igrač ako se sve dobro bude odvijalo...

 

Bolje ove godine rješiti beka i veznog a onda sljedeće Dembelea ako bude potrebe dovesti.

This time next year we'll be millionaires
Poruka je uređivana zadnji put sri 14.6.2017 22:07 (Boixus Nois PS).
10 godina
offline
FC Barcelona

nemamo mi novaca za bellerina verratija i dembelea zajedno, čak ni da prodamo viškove nije dosta

 

12 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Dembele i nije neophodan u ovom trenutku, tu poziciju može pokriti Deulofeu, a onda nagodinu ići po Francuza. A onda bi trebalo biti novaca za Verratija i Bellerina. To je nekih 140-50 mil. max, a uz naš budžet plus prodaja gore navedenih mislim da je to to.

Što se tiče stopera tu se vjerojatno neće nitko dovoditi već će se povući Marlona što i nije loš potez. Dečko se pokazao sasvim solidno kad je dobivao prilike. Po meni još samo riješiti lijevi bek, ne vjerujem da će Albu prodavati, ali Digne bi mogao otići. Tu iskreno stvarno ne znam tko bi mogao doći.
9 godina
offline
FC Barcelona

Messi bio na veceri sa PSG-ovim veznjakom, navodno je jelo bilo preslano i Veratti ce ipak u Juve, hvalio je talijansku poznatu paštu, grano padano sir te kavu Lavazzu u kojoj uziva svakodnevno.

 

Šta reći?

 

Dinner

Poruka je uređivana zadnji put čet 15.6.2017 13:06 (matrix777).
15 godina
offline
FC Barcelona

Plot twist Messi prelazi u PSG za 400 milijuna €

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice