FC Barcelona izdvojena tema

poruka: 50.711
|
čitano: 5.291.513
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Verratti je rjesena stvar pitanje je samo odstete.
This time next year we'll be millionaires
15 godina
offline
Re: FC Barcelona

Nebitna je odsteta, isplatit ce oni to u dvije godine u dresovima.

On je zbilja superstar, imam osjecaj da ce njegov merchandise ic najvise za trecinu losije od Neymarovog

Poruka je uređivana zadnji put čet 15.6.2017 20:31 (Mitch).
10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Ako Verratti dođe mogli bi imati 2 ekstra formacije...

 

433 standardna u sredini Busqets i Verratti a ispred  njih Rakitić kao Cam kako je i igrao u Sevilli...

Ili 4231 koja je puno ofenzivnija sa Messijem,Suarezom,Demebelom/Deulofeom i Neymarom...A u sredini Busqets i Verratti.

This time next year we'll be millionaires
9 godina
offline
FC Barcelona

E ako na kraju ne bude nista od ovih povezivanja sa Verrattiem onda stvarno ne znam, ma da prevelika bura se stvorila, nemoguce da nista nije istina.. Sjecam se kad se Suarez dovodio ovako je isto svaki dan bilo nesto u novinama i svi su govorili kako uprava nema novca za njega pa je dosao. Nadam se istom ishodu. Valjda uprava shvaca da im treba klasa i da je trebaju masno platit.. Meni se osobno jos svidjaji Semedo i Dembele

Barcelona - Mes que un club
15 godina
offline
Re: FC Barcelona
Mou poslao ponudu za Gomesa :DDDDDD
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
Boixus Nois PS kaže...

Ako Verratti dođe mogli bi imati 2 ekstra formacije...

 

433 standardna u sredini Busqets i Verratti a ispred  njih Rakitić kao Cam kako je i igrao u Sevilli...

Ili 4231 koja je puno ofenzivnija sa Messijem,Suarezom,Demebelom/Deulofeom i Neymarom...A u sredini Busqets i Verratti.

 Nije ni Iniesta još za bacit. 

All truly great thoughts are conceived by walking.
15 godina
offline
Re: FC Barcelona
Naravno da nije, ali njemu (Barci) je bolje da igra Jokera od 60. minute ako nismo zabili gol.

On može 30 min na vrhunskoj trkačkoj razini odradit i napravit višak bez problema.
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
Mitch kaže...
Naravno da nije, ali njemu (Barci) je bolje da igra Jokera od 60. minute ako nismo zabili gol.

On može 30 min na vrhunskoj trkačkoj razini odradit i napravit višak bez problema.

 Upravo to, ono što je Xavi radio u zadnjoj sezoni. 

All truly great thoughts are conceived by walking.
12 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Izgleda da ništa od Verrattija. Onaj njihov šeik je izjavio da će Verratti početi predsezonu s PSGom te da ga nema namjeru prodati.

Mislim ako igrač želi otići nema te sile da ga itko zaustavi, neka bojkotira kao Payet i klub će bit prisiljen prodati ga ili će otići kao slobodan igrač i neće dobiti ni eura za njega. Sad je tu sve na igraču,koliko on stvarno želi u Barcu. Ja se stvarno nadam da će ga dovesti,jedini igrač koji će se 100% uklopiti u ekipu,koliko god da košta ovi naši specijalci moraju ići do kraja.
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
barcafan12 kaže...
Izgleda da ništa od Verrattija. Onaj njihov šeik je izjavio da će Verratti početi predsezonu s PSGom te da ga nema namjeru prodati.

Mislim ako igrač želi otići nema te sile da ga itko zaustavi, neka bojkotira kao Payet i klub će bit prisiljen prodati ga ili će otići kao slobodan igrač i neće dobiti ni eura za njega. Sad je tu sve na igraču,koliko on stvarno želi u Barcu. Ja se stvarno nadam da će ga dovesti,jedini igrač koji će se 100% uklopiti u ekipu,koliko god da košta ovi naši specijalci moraju ići do kraja.

 Imamo mi Gomesa.

All truly great thoughts are conceived by walking.
12 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Tako je, nasljednik Inieste i Xavija. Treba mu i kapetansku traku dat, zaslužio je.
15 godina
offline
Re: FC Barcelona
barcafan12 kaže...
Izgleda da ništa od Verrattija. Onaj njihov šeik je izjavio da će Verratti početi predsezonu s PSGom te da ga nema namjeru prodati.

Mislim ako igrač želi otići nema te sile da ga itko zaustavi, neka bojkotira kao Payet i klub će bit prisiljen prodati ga ili će otići kao slobodan igrač i neće dobiti ni eura za njega. Sad je tu sve na igraču,koliko on stvarno želi u Barcu. Ja se stvarno nadam da će ga dovesti,jedini igrač koji će se 100% uklopiti u ekipu,koliko god da košta ovi naši specijalci moraju ići do kraja.

 Navodno je moguća trampa CR7 - Veratti + koji milijuncic....nemamo sanse.

 

Treba se odma okrenut Dembeleu i bok. Ako ne on onda Seri.

10 godina
offline
FC Barcelona

Vidim da se Veratti spominje u kontekstu zamijene za Iniestu. 

Ali iskreno, mislim da je on slicniji Xaviju nego Iniesti, ako bi netko trebao biti zamijena za Iniestu onda je to Gomes (kazem trebao jer je po profilu slicniji Iniesti)

Ako zbilja trazite zamijenu za Iniestu, to bi bio Isco :P

10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona

Neće Real ići po Verrattia.

 

Prvo što imaju uigranumomčad i par vrhunskih igrača na klupi..A i kupovat će na drugim pozicijama.

Verratti želi transfer to jejasno ko dan ali onaj majmun od predsjednika ga ne da i to je jedini problem.

Lik se zasitio šugave francuske lige gdje godišnje odigra 2 dobre utakmice.

 

Ako misli biti najbolji i osovjiti LP onda je Barcelona pravo mjesto za njega.

This time next year we'll be millionaires
13 godina
offline
FC Barcelona

Sada i talijanska Gazzetta prenosi da je Verratti poručio PSG-u da se nema namjeru vraćati ovo ljeto i da želi u Barcelonu. Očito je da se nešto kuha.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
15 godina
offline
FC Barcelona

Obično je Arsenal taj kojeg se sprda oko transfera, no čak su nas i oni prešišali.

 

Rafinha i 10 mil za Bellerina službeno.

10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
To oni traže?
Dao bi mi Rafinhu i 5 miliona i svi zadovoljni.I odakle daa je to službeno?

Bellerin uzeo kuću u Barceloni...
This time next year we'll be millionaires
15 godina
offline
Re: FC Barcelona
Wenger je stupio u kontakt u vezi te trampe.


Ali Rafinha je puno vrijedniji igrač, barem u mojoj glavi...tako da bi pare trebale ići u obrnutom smjeru
10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona

Ja bi ima dao Ardu i 15 miliona ako hoće...A Rakitića ili Rafinhu prema PSG uz novce.

This time next year we'll be millionaires
13 godina
offline
Re: FC Barcelona
Boixus Nois PS kaže...

Ja bi ima dao Ardu i 15 miliona ako hoće...A Rakitića ili Rafinhu prema PSG uz novce.

Nekako sumnjam da u upravi PSG-a sjede jazavci kratkog pamćenja, pa da olako uzimaju od bilo kojeg drugog kluba igrače?! 

U svakom slučaju, jedno su želje a nešto sasvim pedesetsedmo što će se ostvariti! 

ATJ Lučko
15 godina
offline
Re: FC Barcelona
Ha ne znam, PSG želi oslabit Barcu a ne ojačat :D
7 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Miralem Pjanke Panjic ce u barcu. Igrac po mjeri Barcelone. 

...
13 godina
offline
Re: FC Barcelona
Mitch kaže...
Ha ne znam, PSG želi oslabit Barcu a ne ojačat :D

Da, ali vi ove sezone ćete imati novog trenera, koji je bitna prevaga nad jednim PSG-om, uvijek i u svakom slučaju! 

ATJ Lučko
13 godina
offline
FC Barcelona

Čeka se Lucko da prokomentira ovaj čin velike poštenjačine i rvatine.
http://m.24sata.hr/news/luka-modric-pod-istragom-na-sudu-u-osijeku-dao-lazni-iskaz-529176
 
Da igra za Barcu nebi stao 2 mjeseca 

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put pon 19.6.2017 15:06 (antimadridista).
10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
A čovijek je lijeva noga...
This time next year we'll be millionaires
13 godina
offline
Re: FC Barcelona
antimadridista kaže...

Čeka se Lucko da prokomentira ovaj čin velike poštenjačine i rvatine.
http://m.24sata.hr/news/luka-modric-pod-istragom-na-sudu-u-osijeku-dao-lazni-iskaz-529176
 
Da igra za Barcu nebi stao 2 mjeseca 

A što da ti kažem, nema Generala Franca, pa je sada Maminjo preuzeo "zasluge" za medijsku pompu! 

 

Ali što kazati i na to, da si ti ćorav kod zdravih očiju, kada mi nabijaš na nos veličanje pojedinaca, "generalno", ali nećeš prihvatiti činjenicu da sam ja navijač Real Madrida a ne Cristiano Ronalda ili Luke Modrića! 

Zarađivati ONILIKU lovu, i opet biti smeće pa ju probati zamračiti, kao da ćeš živjeti još pet života, debilizam na n-tu potenciju, i još se onda pokušavaju izvlačiti nekim humanim djelima, mo'š misliti! 

Što se ne ugledaju na Francesco Totti-a, i njegov način ponašanja u klubu i izvan njega, gdje ne potenciram uopće kompletnu karijeru u jednom klubu, ali sve ono ostalo, samo jedna riječ to opisuje - RESPECT! 

 

Ali, da nisam uzalud gubio vrijeme na uvod, dodat ću još i ovo, budi faca pa iskreno odgovori, bili ti dopustio bilo kome da ispred tebe stavi bilo kakav ugovor, i da ga ti potpišeš, bez da te detaljno upoznaju sa njim i da ga sam osobno pomno pročitaš prije potpisa?!?! 

Ili ovo, ako tjedno zarađuješ 200.000.00€ i da ti je "tamo gdje zarađuješ" porez na primanja recimo 100.000.00€, pa zar ti nebi trebalo biti dosta 400.000.00€ na mjesec dana?!?! Ali ne, "ti ideš srat po sebi prije svega" pa tražiš porezne oaze gdje ćeš uštedjeti, a to ti između ostalog sugerira pravni tim tvog kluba, pa se dogode sranja kroz hrpu gustog granja?!?! 

Uvijek volim pobjedu, čim čišću i pošteniju na zelenom tepihu, ali ono što se događa vani, jebiga to je i najmanje dio ovakvih tema, ali neizbježno se provlači u komunikaciju ipak uz apsolutni minimalno naprezanja. 

ATJ Lučko
12 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Evil Access kaže...
antimadridista kaže...

Čeka se Lucko da prokomentira ovaj čin velike poštenjačine i rvatine.
http://m.24sata.hr/news/luka-modric-pod-istragom-na-sudu-u-osijeku-dao-lazni-iskaz-529176
 
Da igra za Barcu nebi stao 2 mjeseca 

Real Madrid, Bog i Hrvati, a ti srbine pati!!!

 REAL MADRID,BOG I HRVATI I EVIL ACCESS!!!

10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Transfer saga sa Verrattijem ide iz dana u dan...Dali je moguće da će ovo realizirati?

Ima 2 tjedna dao bi 0% šanse za ovaj transfer a sada dajem velikih 80% budući da je igrač rekao da se ne vraća u PSG.

Znači od svih igrača na svijetu on je najidealnije pojačanje a to postaje sve izvjesnije iz dana u dan...

 

Jedva čekam dan da otvorim sport.es ili mundo i vidim službenu vijest 

This time next year we'll be millionaires
15 godina
offline
Re: FC Barcelona
Ako dođu Dembele i on mirni smo 6 sezona

i ako Gomes ostane i počne igrat kao za Valenciju...bilo bi čudo
7 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Mitch kaže...
Ako dođu Dembele i on mirni smo 6 sezona

i ako Gomes ostane i počne igrat kao za Valenciju...bilo bi čudo

  Gledo sam potrugal protiv Mexika neki dan. Gomez odlican. Vidi se da je u Barci problem u samopouzdanju i prevelikom pritisku. Al da je potencijal, fakat jest.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice