FC Barcelona izdvojena tema

poruka: 50.713
|
čitano: 5.313.116
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
Re: FC Barcelona
Barcelonista kaže...
Mitch kaže...
Ako dođu Dembele i on mirni smo 6 sezona

i ako Gomes ostane i počne igrat kao za Valenciju...bilo bi čudo

  Gledo sam potrugal protiv Mexika neki dan. Gomez odlican. Vidi se da je u Barci problem u samopouzdanju i prevelikom pritisku. Al da je potencijal, fakat jest.

 Gomes ozbiljno bio odlican? Nisam gledao tekmu ali sam procitao desetke komentara kako je bio medu najlosijima na terenu.

15 godina
offline
Re: FC Barcelona
jopaa991 kaže...
Barcelonista kaže...
Mitch kaže...
Ako dođu Dembele i on mirni smo 6 sezona

i ako Gomes ostane i počne igrat kao za Valenciju...bilo bi čudo

  Gledo sam potrugal protiv Mexika neki dan. Gomez odlican. Vidi se da je u Barci problem u samopouzdanju i prevelikom pritisku. Al da je potencijal, fakat jest.

 Gomes ozbiljno bio odlican? Nisam gledao tekmu ali sam procitao desetke komentara kako je bio medu najlosijima na terenu.

 Ja isto, dosta podijeljena misljenja.

 

Kazu da je super kreirao, ali gubio loptu svaku drugu.

 

 

7 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Najvaznije je da dodje Miralem Pjanke, s njim se barca nema straha za buducnost.

...
14 godina
offline
Re: FC Barcelona

Treba mu dat još jednu šansu, pa ako ne bude zadovoljio na zimu ga riješit. Malo glupo da igrač od 30+ mil.. igra kao tele.

All truly great thoughts are conceived by walking.
Poruka je uređivana zadnji put uto 20.6.2017 18:13 (x18x05x).
7 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Mitch kaže...
jopaa991 kaže...
Barcelonista kaže...
Mitch kaže...
Ako dođu Dembele i on mirni smo 6 sezona

i ako Gomes ostane i počne igrat kao za Valenciju...bilo bi čudo

  Gledo sam potrugal protiv Mexika neki dan. Gomez odlican. Vidi se da je u Barci problem u samopouzdanju i prevelikom pritisku. Al da je potencijal, fakat jest.

 Gomes ozbiljno bio odlican? Nisam gledao tekmu ali sam procitao desetke komentara kako je bio medu najlosijima na terenu.

 Ja isto, dosta podijeljena misljenja.

 

Kazu da je super kreirao, ali gubio loptu svaku drugu.

 

 

 

Jes gubio neke lopte. al jbga. on je takav tip igraca. nije on Xavi. Vise je problem u nasim ocekivanjima. Al da je momak dobar igrac nema sumnje. Siguran sam da moze puno vise dati od recimo Arde, koji je Atletiku bio sto je nama Messi. Al tesko je se uklopiti ponekad.

Momak je protiv Meksika pokrivo pola terena, razigravo, driblo.

 

10 godina
offline
Re: FC Barcelona
Gomes je očajan bio protiv mexica. Onaj kome je bio dobar na terenu na toj tekmi nema veze s fudbalom.
10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Kakav beratti tu je paulinho
This time next year we'll be millionaires
10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
A
This time next year we'll be millionaires
12 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Haha mislim da bih prestao pratiti Barcu kad bi njega doveli.
10 godina
offline
FC Barcelona

iniestina prodaja u inter na razmatranju, pa ako to naprave ozbiljno cu razmisljat da prekinem navijat za barcu

14 godina
offline
Re: FC Barcelona

Jao navijača, odmah vi prestanite navijat za Barcu. 

All truly great thoughts are conceived by walking.
12 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona

Isto tako i onih malog koreanca će prodat, Seoung Lee ili kako se zove, a dečko možda i najveći talent u školi. Ako to naprave to je krajnji dokaz da nam u upravi sjede nesposobni ljudi. Ajde što nam trebaju novi igrači, nama očito treba i nova uprava jer ova dosad je uništila sve što vrijedi.

Poruka je uređivana zadnji put sri 21.6.2017 16:11 (barcafan12).
10 godina
offline
Re: FC Barcelona
x18x05x kaže...

Jao navijača, odmah vi prestanite navijat za Barcu. 

 pa pazi, prodaju jednu od najvećih legenda kluba koja i dalje moze odličnu rotaciju radit

 

nadalje, prodaju malog koreanca

dalje, prodali su jednog od najvećih talenata mboulu monacu

 

 

sramotne stvari radi ova uprava

14 godina
offline
Re: FC Barcelona

Nisi jedini koji se ne slaže sa tim. Samo navijači iz Barcelone mogu nešto promjenit, očito da oni to drugačije vide od nas. Na mnogim utakmicama su davali podršku LE kada je nije trebao dobit, nego mu otkaz puknut. 

 

Zato ne ići toliko daleko i prestat navijat za Barcu, jer budimo realni to se i ne može. 

Barca će postojat kada ode Iniesta, Neymar, Suarez i Messi.

All truly great thoughts are conceived by walking.
10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Evo Roberto obecao da ce dovesti velika imena i da rade veliki posao...
This time next year we'll be millionaires
9 godina
offline
FC Barcelona

Odeee Jordi Mboula u Monaco, jao uprave................................   

14 godina
offline
Re: FC Barcelona
Boixus Nois PS kaže...
Evo Roberto obecao da ce dovesti velika imena i da rade veliki posao...

 Sigurno dolazi novi Gomes.

All truly great thoughts are conceived by walking.
12 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
barcafan12 kaže...

Ajde što nam trebaju novi igrači, nama očito treba i nova uprava jer ova dosad je uništila sve što vrijedi.

 ma nisu unistili,samo prodaju ispod 5 milja,pa za par godina kupuju te iste igrace za 40 pa navise 

10 godina
offline
FC Barcelona

odlazi još jedna mlada nada, oscar garcia

10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Evo mali osvrt na ovaj tjedan...

 

La Masija je na rasporadaji izgleda da se zatvara pa je sve po nabavnoj cijeni.

Najbolji igrač u Barc Mboula odlazi za 3 miliona eura.Mladi stoper kojem je Puyol agent otišao u City a mali korejanac Woo uskoro u Dortmundu...

Uzelo nam je najbolje igrače za nikakave novce a Mamić prodaje Brekala za 10 miliona eura a nije imao niti gola niti asistencije za Dinamo.

 

Bartolomeu dušmane prodani sve najgore ti želim jadniče jadni.

 

Uskoro dovodimo u siječnju 2018. Limu iz Santosa koji je toliko dobar da sa 27 godina nije nikad igrao van Santosa a uz to 

je toliko dobar da mu ističe ugovor i da ga dovodimo besplatno.

 

Navodno Yeri Mina deblo od 2 metra sporije od Mertesackera također dolazi za pola godine.

 

Za Barcu B je doveden solidan vezni igrač iz Palmeirasa koji bi mogao biti dobar...Vitinho se zove...

 

Predjsednik Dortmunda rekao da nije bilo nikakvih dogovora sa Barcom...Pa normalno...Tko je lud uzeti mladog igrača za 15 kad ga možeš klupiti dogodine za 90 miliona.

 

Verratti vrši presing na PSG i danas na pitanje o tome kako napreduje transfer u Barcelonu odgovorio je jako dobro...

Eto to je jedina pozitvna vijest...Pitanje  je dana kada će se transfer ozvaničiti...Mislim da će cijena biti od 80-90 miliona eura.

This time next year we'll be millionaires
Poruka je uređivana zadnji put čet 22.6.2017 20:42 (Boixus Nois PS).
10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Kkao je Gomes tako slab bio ove sezone pa da je uploa dobar kao što je bio u Valenciji...Kao da je sporiji za 50%...

This time next year we'll be millionaires
9 godina
offline
FC Barcelona

Po meni je greska prodat Gomesa za sad. Treba vidjet ovu sezonu ako ne bude minimalno odlican onda ga uvalit nekom.. Decko ima potencijal ali nema muda i to u Barceloni znaju bas zato sumnjam da ce ga prodat nakon lose sezone. Ali svakako treba dovesti top klasu u sredini pa davati i Gomesu malo prostora i vidjet kako to funkcionira + rijesit se nepotrebnih veznjaka ostavit 5 pravih i to je to.

Barcelona - Mes que un club
15 godina
offline
FC Barcelona

Dembele je potvrdio da ga je Barcelona kontaktirala i ponudila petogodišnji ugovor i pristaje na transfer.

 

Sada samo treba vidjet koliko će Dortmund tražit.

12 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

evo naseg pojacanja.

9 godina
offline
Re: FC Barcelona
Hahahahahaha sportaaaaaš
9 godina
offline
Re: FC Barcelona
kexzoR kaže...

evo naseg pojacanja.

Sta mislis da drugi ne puse ili ne piju alkohol samo to vjesto skrivaju. Koliko njih je povuklo necu ni razmisljat.. Koga briga sta radi u privatnom zivotu ako na terenu uvjek odigra na top levelu. 

Barcelona - Mes que un club
15 godina
offline
Re: FC Barcelona
Phelps roka bong jednom tjedno, a ima najveći kapacitet pluća i dvojbeno je najbolji sportaš svih vremena...a pluća su mu bitnija nego Verrattiju

kog briga lol
13 godina
offline
Re: FC Barcelona
Mitch kaže...
Phelps roka bong jednom tjedno, a ima najveći kapacitet pluća i dvojbeno je najbolji sportaš svih vremena...a pluća su mu bitnija nego Verrattiju

kog briga lol

I "Bong" i "Nargila" klasična su nešto sasvim drugo od cigarete, cigare, da ne spominjem joint! 

 

Osobno sam jedno vrijeme radio sa kolegom, koji je baš pošteno dimio, ali je na 1.500 metara bio najbrži, pa čak i od nekih pravih sportaša, što ja osobno pripisujem isključivo njegovoj genetici i prirodno ogromnom kapacitetu pluća! 

BTW, moj pokojni ujak je zdimio frkanu cigaretu u dva dima, ali je mogao raditi, na zemlji, od jutra do prekosutra, i nije umro od cigarete, odnosno duhana, problema sa plućima, jednostavno od starosti, poslije doručka otišao malo odspavati prije ručka, i zauvijek zaspao. 

 

Ako netko ima predispozicije, plus genetika, neke stvari si može dozvoliti, samo umjereno. 

ATJ Lučko
12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
sretan rodjendan najvecem u povijesti!
12 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
el.šef kaže...
kexzoR kaže...

evo naseg pojacanja.

Sta mislis da drugi ne puse ili ne piju alkohol samo to vjesto skrivaju. Koliko njih je povuklo necu ni razmisljat.. Koga briga sta radi u privatnom zivotu ako na terenu uvjek odigra na top levelu. 

 jos ces tu pricat gluposti kao npr da sammir nije miran obiteljski covijek i da se opija svaki vikend na cajkama skupa sa svojom zamjenom cleytonom 

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice