FC Barcelona izdvojena tema

poruka: 50.711
|
čitano: 5.290.109
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: FC Barcelona
antimadridista kaže...
ATJLučko kaže...

  o daaaaa, vidjeli smo u zadnjih nekoliko sezona koliko je golova postigao i koliko utakmica odlučio, o daaaaaaa!!!!! 

 

To je jedna u koliko sezona u Barceloni?!?! 

ATJ Lučko
13 godina
offline
Re: FC Barcelona
drummond kaže...

Slika je dovoljna da jadnom parazitu pokaže gdje mu je mjesto 

Majka te nikada nije podučila kulturi i manirima evidentno, baš te žalim kolega! 

ATJ Lučko
8 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Več sam ti objasnio ali starac zaboravio očito. Tražiš, dobiš  

Žali me lik koji je navijač Reala a visi na Barcinoj temi 24/7 jer nema pametnijeg posla u životu ali doslovno,  jao smijurije 

Poruka je uređivana zadnji put sri 11.10.2017 17:11 (drummond).
13 godina
offline
Re: FC Barcelona
Messi je najbolji strijelac i najbolji asistent u povijest Clasica. Messi je čovjek koji vam je dozvolio samo 2 naslova prvaka Španjolske u zadnjih 9 godina. Nevjerojatno da navijač Reala još uvijek glumi da ga se ne boji i da Messi ne radi razliku.
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
8 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Hladno je na -7 a neki se ponadali da će zatopliti za 6 stupnjeva nakon referenduma pa otud nervoza, moramo ih razumjeti... Ili ne, radije ću se smijati 

10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Ruska zima udara po bubrezima a i po glavi u Madridu.

Messi GOAT a Lucko pokusaj zaspat dok tetkan da gol iz penala Gironi.
This time next year we'll be millionaires
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
Strah je svakog sad. Messi nije normalan šta radi ove sezone. Mogao bi real ostat na još većem minusu.
All truly great thoughts are conceived by walking.
7 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Hmm, bas me zanima tko ce dobiti zlatnu loptu?!

...
7 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Ko je najvise voli taj ce je dobit. Ko spava sa njom, ko je polira svaki dan, ko drka na nju, ko ne da djeci da je diraju, ko je mirise francuskim parfemima, ko je drzi u zakljucanoj sobi, ko je pokazuje drugima samo sa tri metra udaljenosti, ko je izoliro od svetla i toplote. Eto taj ce je dobiti. A to moze raditi samo jedan igrac na svijetu.
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
Evil Access kaže...

Hmm, bas me zanima tko ce dobiti zlatnu loptu?!

 Nikakvo mjerilo, da se gledaju rezultati i osobna statistika kao što bi se trebalo, tvoj tetkica bi osvojio 1 zl.

All truly great thoughts are conceived by walking.
15 godina
offline
FC Barcelona

Proslo je 11 mjeseci od kada je netko zabio za Argentinu u natjecateljskoj utakmici, a da to nije bio Messi.

15 godina
offline
Re: FC Barcelona
Evil Access kaže...

Hmm, bas me zanima tko ce dobiti zlatnu loptu?!

 Ronaldo nije nista osvojio u 2013, zabio je 3 komada Svedskoj u kvalama za WC i prosli su dalje. Dobio je ZL.

 

Messi osvojio samo kup, vodi cijeli planet u golovima i asistencijama i sada izvukao Argentinsku repku iz bunara.

 

 

Tako da...vidjet cemo. Mozda jedan uzme Ballon d Or, a drugi fifinu nagradu

8 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona

Boixus manje komentiraj a vise se drzi mjesalice da si mozes kupiti Playstation

7 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Zlatnu loptu dobije najbolji nogometas svijeta, bas me zanima tko ce to biti, hmmmmmmmmmmmmm...

...
10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Reče djevac u 22 godini koji čeka popravak prednjih zubi da može pozvati nedostižnu simpatiju na tortu...A torta bi trebala biti za 3 mjeseca...
This time next year we'll be millionaires
9 godina
offline
Re: FC Barcelona
Evil Access kaže...

Zlatnu loptu dobije najbolji nogometas svijeta, bas me zanima tko ce to biti, hmmmmmmmmmmmmm...

 Evil, kurtonu probušeni...

12 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Boixus Nois PS kaže...
Reče djevac u 22 godini koji čeka popravak prednjih zubi da može pozvati nedostižnu simpatiju na tortu...A torta bi trebala biti za 3 mjeseca...

 

12 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Evil Access kaže...

Zlatnu loptu dobije najbolji nogometas svijeta, bas me zanima tko ce to biti, hmmmmmmmmmmmmm...

 zanimljivo,sad je dobije najbolji nogometas svijeta a kad je messi dobija onda su se spominjali neki snijederi,diego milito,inieste,penaldine i slicni 

Bog,hrvati,real madrid i evil access!
16 godina
offline
Re: FC Barcelona
ATJLučko kaže...

To je jedna u koliko sezona u Barceloni?!?! 

 Provjeri koliko je Messi dao, a koliko Ronaldo u Klasikima pa se javi. Kolega.

 

Nije Ronaldo toliko loš, ali brate moraš biti slijep da ne vidiš koliko je Messi razina iznad CR-a. Samo ta lakoća i smirenost prilikom zabijanja golova mi je nevjerojatna u usporedbi s CR-om.

Dvije su stvari beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran - Einstein
10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Nasi objavili proracun 200 miliona eura veci pd Realovog...

Takoder su izjavili da je Barca najbogatiji sportski koleltiv na svijetu.

Uz to da bi mogli u siječnju po Coutinha.Ozil i Alexis bi mogli napustit Arsenal i to besplatno.
Nebi bilo loše Alexisa vratiti...

This time next year we'll be millionaires
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
ATJLučko kaže...

  o daaaaa, vidjeli smo u zadnjih nekoliko sezona koliko je golova postigao i koliko utakmica odlučio, o daaaaaaa!!!!! 

 Ha ha ha ha, za ne povirovat. Nakon što ih je ponizio na Bernabeu lani, ovi amnezičari imaju toliko obraza da napišu ovakve nebuloze. Aj bar sam se nasmija, hvala na tome

7 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Dobio sam danas mail iz FC Barcelona, ukratko pisu da ce iznajmiti ime stadiona ne neko vrijeme, razmisljam o tome da izvalim lovu i da se zove "EVIL STADIUM". Sta vi, kao navijaci barce mislite o tome?!

...
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
Evil Access kaže...

Dobio sam danas mail iz FC Barcelona, ukratko pisu da ce iznajmiti ime stadiona ne neko vrijeme, razmisljam o tome da izvalim lovu i da se zove "EVIL STADIUM". Sta vi, kao navijaci barce mislite o tome?!

 Dobra ideja. Nema šta.

All truly great thoughts are conceived by walking.
12 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Evil Access kaže...

Dobio sam danas mail iz FC Barcelona, ukratko pisu da ce iznajmiti ime stadiona ne neko vrijeme, razmisljam o tome da izvalim lovu i da se zove "EVIL STADIUM". Sta vi, kao navijaci barce mislite o tome?!

 pa to je win win,em ce dobit pare em ce vise ljudi bit upoznato s tvojim bis... ovaj genijalnim izjavama

Bog,hrvati,real madrid i evil access!
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
Postava Barce:
All truly great thoughts are conceived by walking.
9 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
x18x05x kaže...
Postava Barce:

 Ne kužim sad ovo guranje panjine Gomesa? Pogotovo nakon dobrih partija Denisa, Roberta i Paulinha...

15 godina
offline
FC Barcelona

Znaci Gomes ne igra valjda nikad, i onda starta u mozda najvaznijoj utakmici ovog dijela sezone?

8 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona
artuditu
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
Gomes igrač manje. Stegen najbolji golman na svijetu za šuteve iz blizine. Sve van 16 metara završava iza njega, tu je najgori.
All truly great thoughts are conceived by walking.
12 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Treba pod hitno nać zamjenu za Suareza, strašno koliko je izgubio od prethodnih sezona, njemu ako netko ne namjesti loptu na 3 metra on neće zabiti nikako. Ovaj potez Valverdea sa stavljanjem Gomesa na KRILO neću ni komentirati, mislim da ni Enrique takvo što nije u stanju napraviti.
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice