FC Barcelona izdvojena tema

poruka: 50.705
|
čitano: 5.286.446
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
Već viđeno, milion dodavanja niđe veze.
All truly great thoughts are conceived by walking.
7 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Better Call Saul? 

...
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
Evil Access kaže...

Better Call Saul? 

 Umirem od smijeha. Daj još jedan biser. 

All truly great thoughts are conceived by walking.
15 godina
offline
Re: FC Barcelona
Realnost Barce, nista neocekivano, prvi jaci klub nakon Juventusa i to je to.


Nemamo playmakera i nemamo pravu spicu u dobroj formi. Suarez ne bi u HNLu zabio, a Messi je i jedno i drugo sto imamo.


Mora igrat Paulinho protiv Madrida, pa valjda smo ga za takve tekme i uzeli.....jako los potez Valverdea danas.
13 godina
offline
FC Barcelona

Suarez i Gomes igraci manje. Ne znam zasto nam D.Suarez sjedi na klupi, a u dobroj je formi, Paulinho isto tako. Zao mi je Messia, prvo mora Argentinu nosit, sad i nas

VISCA BARCA
Poruka je uređivana zadnji put sub 14.10.2017 21:36 (Jack Black).
9 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona


Ja se stvarno pitam sto Valverde ima na umu. Staviti sporog i tromog Gomesa na krilo, u napad. Kao prvo nije njegovo mjesto,
kao drugu vec u napadu imas igraca koji je trenutno takoder spor i trom, Suarez.

I onda tu kombinaciju koja igra valda prvu put u povjesti od kad su oba igraca dosla, Valverde to testira u jednoj jako teskoj utakmici protiv Atletika.
Jel moze vece gluposti napravit. 

Imas Roberta i pogotovo Denisa koji je u formi, 2 agilna igraca i ostavis ih na klupi, da bi stavio gomesa na krilo. 

12 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Evo prozvali smo ga, barem nešto od Sukija.
10 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Nije ni moglo bolje u utakmici u kojoj Gomes igra svih 90...

9 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona


Dobro odigrano drugo poluvrijeme, steta za Messievu stativu. Medutim ovaj zadnji slobodnjak je trebao ostaviti Suarezu ili cak paulinhu sa jacim udarcem.
Ovako slabo pucati sa 16 u golmana je smjesno. Ali dobro, bod iz Madrida nije los, iako po prikazanom u drugom poluvremenu su mogli do pobjede.
Ulazak Roberta i dealfuea je donio zivost po desnoj strani, oba su bila dobra. Andre Gomesovo ostavljanje mi je nejasno, decko bi mogao biti dobar igrac u nekom drugom klubu.
Imam osjecaj da je ovo prebrza igra za njega, a vidi se da mu fali te agilnosti izmedu ostalog. Suarez u drugom djelu aktivniji nesto i bolji, Paulinha bi volio viditi da starta ispred Rakitica.

10 godina
offline
FC Barcelona

mogao je zubonja i dovršit atletica, al je suviše smotan i neprecizan

15 godina
offline
FC Barcelona

Nije lose na kraju, dobre izmjene, ali bokte ovaj Suarez se mora ozbiljno sredit. Ne prati igru nimalo.

 

Imamo igrace koji imaju vrhunsku tehnicku pozadinu, Messi, Iniesta, Rakitic, Paulinho, Suarez, Roberto, Semedo.....Pep bi s ovom ekipom igrao bolje nego sa Cityem.

 

 

Gomes bi bio dobar u EPL, nije za Primeru.

 

Sjeo bi u Chelsea ili zamjenit Fernandinha u Cityu idealno.

Poruka je uređivana zadnji put sub 14.10.2017 23:45 (Mitch).
7 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Iako smo mogli pobjediti, bod je u ovom dijelu sezone na gostovanju kod atletika odlican.

Utakmica sa atletikom nije mogla doci u gore vrijeme - reprezentativna pauza i ovakve utakmice smo prethodnih sezona redovno gubili.
Ocekivao sam Gomeza u prvih 11 zbog visine i snage. Atletiko je tim koji igra na mnogo visokih lopti i snagom dobijaju duele i zbog toga je bilo ocekivano da ga Valverde ubaci. Veceras, iako je los prema naprijed, defanzivno je bio jako dobar. Oduzeo je veliki broj lopti i dobio mnogo duela, a nakon prebacivanja u sredinu bio je još bolji.

Suarez je konačno počeo shvatati svoju ulogu u Valverdeovoj Barci i cini mi se da vraca formu. 2 utakmice - 3 gola: super. Mesi veceras nije moga bolje. Prije samo tri dana u 1.30 iza ponoci sam je pobjedio ekvador, a atletiko veceras nije imao drugi plan za njega osim da ga pretuku, i to su i radili u cijeloj utakmici. Da ne govorim kako je to sve onaj pogani sudija toleriro.

I opet, izvanredni Valverde. Čovjek savršeno razumije fudbalsku igru. Sjebo sam se kad sam vidio da izveo Sameda a ubacio Roberta. Ali taj Roberto nam je donio ravnotežu u igri, vratili smo posjed, oživili presing i na kraju izvanredno asistiro Suarezu. Rakitić jako dobar veceras.

 

Sezona bez poraza se nastavlja. Bolje mi igramo protiv Atletika nego Real protiv Getafea. Ne moze bolje.
Ocekujem od Valverdea da u srijedu ostavi Messija na klupi, neko covjek malo predahne. Al opet, siguran sam da ce igrati :)

10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Paulinho 10 bolji igrac od Rakitica
This time next year we'll be millionaires
12 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona

Al je zato Suarez tako očajan da imamo 9 Messija u timu bi anulirao bi tu prednost.

 

15 godina
offline
Re: FC Barcelona
Jos jednom neka netko usporedi Piquea s bilo kojim stoperom iz bilo koje engleske momcadi u LP.


Katastrofa koji je to majmun. Pa znaci Lovren je za njega Puyol
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
Pique nas uništava. Nije da će se osjetiti igrač manje al takve gluposti se više ne smiju tolerirati.
All truly great thoughts are conceived by walking.
12 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Ma drže ga samo zato što je Barcino dijete i što je toliko godina u klubu, inače ni po jednom segmentu ne zaslužuje nositi Barcin dres više.
Od kad je Puyol ošao, i Pique je s njim, ni sjena igrača od prije par godina.

Uglavnom, igra solidna, igra se na jedan gol ali sad ovaj crveni može promijeniti stvari na terenu. Zabiti još jedan pa mirno voditi utakmicu.
15 godina
offline
FC Barcelona

Ma mislim okej je borbenost i to, dobio ga je za gol...ali protiv Olympiakosa da nam treba gol rukom...bas i ne treeba, pogotovo kad imas zuti...

7 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Messi se drogira, uzima tablete iz carape za vrijeme utakmice, koja sramota...

...
15 godina
offline
Re: FC Barcelona
Evil Access kaže...

Messi se drogira, uzima tablete iz carape za vrijeme utakmice, koja sramota...

 Da, uzeo je ECA stack i Nandrolone (Deca-durabolin) i malo testosterona da pokrije onaj hormon rasta sta uzme prije tekme...

 

 

 

Uzeo je glukozu/grodzani secer jer ima problem s glukagonom

 

12 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Evil Access kaže...

Messi se drogira, uzima tablete iz carape za vrijeme utakmice, koja sramota...

 ako tako igra kad se drogira,koliko bi tek bio bolji od kristine penaldine da se ne drogira 

Bog,hrvati,real madrid i evil access!
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
Prvi protiv zadnjeg..
Postava Barce:
All truly great thoughts are conceived by walking.
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
Gdje je video tehnologija? Ovo je jako sumljiv gol, lopta je sigurno bila vani.
All truly great thoughts are conceived by walking.
12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Tako je Ernesto, Pique na klupu, zasluzio je da gleda utakmicu malo sa strane.

MES QUE UN CLUB
10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Suarez grob.Signe odličan u zadnje vrijeme
This time next year we'll be millionaires
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
Neregularan gol, ni jedna prava prilika. Niđe veze prvo poluvrijeme.
All truly great thoughts are conceived by walking.
12 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Očito je odlazak Neymara više pogodio Suareza nego cijelu Barcu, čovjek ne da je van forme nego je van sporta. Pod hitno mora popraviti svoju igru inače bi i on mogao na klupu ali trenutno ga nema ni tko zamijenit pa je zato bez brige bez pameti. Dosadno poluvrijeme, nadam se da će uvesti Paulinha, Denisa i Semeda da malo prokrvi ekipu jer nam se ovakva igra može odbiti o glavu, bez obzira što Malaga izgleda bezopasno. Treba to bolje.
12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Koliko je Suerez loš kad komentator na bein sportsu kenja po njemu cijelu tekmu.. kako je van forme i kako nezainteresirano samo za nogomet izgleda. 

Poruka je uređivana zadnji put sub 21.10.2017 22:14 (lithiumion).
12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

HAHHAHAHAH. DAN TE JE*O I SUAREZ

14 godina
offline
Re: FC Barcelona
Drugo poluvrijeme nešto bolje. Bili bi bolji da svaku utakmicu nemam dva igrača manje (Suarez i Deulofeu).
All truly great thoughts are conceived by walking.
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice