FC Barcelona izdvojena tema

poruka: 50.711
|
čitano: 5.291.941
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona

Ikonaaaaa....digne je odličan ove sezone

This time next year we'll be millionaires
15 godina
offline
Re: FC Barcelona
Razdrman Bayern sa starom ekipom razvalio PSG lol
6 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Vidjeh na prosloj stranici slicicu s postavom barce. To je very fluid counter formacija. Imho, nezaustavljivo pod uvjetom da svi igraci roamaju. Samo treba jos par pravih igraca i ovoj barci nece moc niko nista.
6 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Ispravka, moze je pobjedit jedino 352, ali s minimalnim rezultatom.
10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Evo po statistici imamo 43 posto sanse da izvucemo Chelsea.

 

Nadajmo se Baselu ili nekom takvom ali i ako dode Chelsea

Barca je bolja ekipa.

 

Samo da nam se oporave svi igraci

This time next year we'll be millionaires
14 godina
offline
Re: FC Barcelona

Primljen samo jedan gol u grupi LP, najmanje od svih ekipa.

All truly great thoughts are conceived by walking.
7 godina
offline
FC Barcelona

I ja isto imam neki osjećaj da bi mogli dobiti Engleze, a nebi ih htio. Vjerujem, da Barca može dobiti i pobijediti svakoga, kada hoće.

Miran i skroman život donosi više sreće nego potraga za uspjehom koja podrazumijeva stalnu napetost - Albert Einstein
10 godina
offline
FC Barcelona

Barca moze dobiti Chelsea, Bayern, Porto, Shakhtar i Basel.

Chelsea moze dobiti Barcu, PSG i Besiktas.

 

Koje su sanse da dobijemo nekog slabijeg ili cemo odmah na Bayern/Chelsea? 43% sanse da dode Chelsea

7 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

GOAT

Eye In The Sky
12 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Evil Access kaže...

GOAT

 sta si to prilozio sliku na koju drkas?

Bog,hrvati,real madrid i evil access!
15 godina
offline
FC Barcelona

Haha Ronaldova izjava upravo : "Ja sam najbolji nogometas u povijesti"

 

 

Svaka cast, ali sad se bas posrao kompleksima. Smijesno. 

14 godina
offline
Re: FC Barcelona
Mitch kaže...

Haha Ronaldova izjava upravo : "Ja sam najbolji nogometas u povijesti"

 

 

Svaka cast, ali sad se bas posrao kompleksima. Smijesno. 

 Koliko samo potroši miliona eura na te novinare da glasaju za njega. 

Da samo glasaju treneri i kapiteni ekipa on nebi bio ni među 5 najboljih.

 

A sa ovim da je najbolji u povijesti samo jedan prigodan smajli 

All truly great thoughts are conceived by walking.
14 godina
offline
FC Barcelona

Čovik je nekad žario i palio, ali otkad je Messi stupio na scenu realno je zaslužio jednu ili dvije b'or. Ove sezone ni među tri nije a to sve govori.

12 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Cristiano Ronaldo:"Niti jedan igrač ne radi stvari koje ja ne mogu napraviti, no vidim mnogo toga što ja radim, a da drugi ne mogu."


Pa dobro je reka covik,evo nadite vi meni igrača koji zabije 2 gola iz 70 udaraca
Bog,hrvati,real madrid i evil access!
15 godina
offline
FC Barcelona

- Najviše golova: Leo Messi; 
- Najviše asistencija: Leo Messi; 
- Najviše stvorenih šansi: Leo Messi;
- Najviše ključnih dodavanja: Leo Messi; 
- Najviše uspešnih driblinga: Leo Messi; 
- Najviše puta proglašavan za igrača utakmice: Leo Messi.

12 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Mitch kaže...

- Najviše golova: Leo Messi; 
- Najviše asistencija: Leo Messi; 
- Najviše stvorenih šansi: Leo Messi;
- Najviše ključnih dodavanja: Leo Messi; 
- Najviše uspešnih driblinga: Leo Messi; 
- Najviše puta proglašavan za igrača utakmice: Leo Messi.

 Najvise novinara koji drkaju na njega kad zabije hat trick protiv apoela: Cristina Penaldina

 a ocito je sta se ipak cijeni vise 

Bog,hrvati,real madrid i evil access!
10 godina
offline
FC Barcelona

ma nije niti sve u statistici, pa samo ti treba par zdravih očiju da bi vidio tko je najbolji i ko pravi najvecu razliku na terenu

 

 

12 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Del_Boy97 kaže...

ma nije niti sve u statistici, pa samo ti treba par zdravih očiju da bi vidio tko je najbolji i ko pravi najvecu razliku na terenu

 

 

 a a ali ipak je real osvojio ligu prvaka

Bog,hrvati,real madrid i evil access!
13 godina
offline
FC Barcelona

Zna se tko je najbolji 

8 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Cetiri puta u zadnjih pet godina eksperti su izglasali da je najbolji nogometas svijeta Cristiano Ronaldo. I svejedno se nadu biseri koji tvrde da je hobit bolji. Kitalonci logic 

12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
ks95hr kaže...

Cetiri puta u zadnjih pet godina eksperti su izglasali da je najbolji nogometas svijeta Cristiano Ronaldo. I svejedno se nadu biseri koji tvrde da je hobit bolji. Kitalonci logic 

 kad ces nam slikat zubiće?

6 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

IMHO, ronaldo je atleticar...odnosno fizicki najbolje pripremljen nogometas na svijetu....ali messi ide po kruh i mlijeko sutirajuci loptu usput...messi jednostavno zivi nogomet

12 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona

Znas li ti uopće sta znaci riječ ekspert 😂

 

El zna neko di je onaj članak kad su pizdili sa snijdera i zlatnu loptu di je lik reka

"da vanzemaljci dodi u na zemlju i traže 1v1 za spas čovječanstva koga bi poslali? Snijdera?Iniestu?"

Bog,hrvati,real madrid i evil access!
Poruka je uređivana zadnji put sub 9.12.2017 14:33 (Logigamer).
11 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona

Brate kakav ti je ovo komentar? Dodes u FC Barcelona temu mudrovati ljudima i onda ih izvrijedas, nisam fan Barce ni Reala, vidim da si ti fan Reala ali ovo je dosta ruzno i ne prilici ni ponasanju neandertalca i cobana.

 

Moje misljenje je da su Messi i Ronaldo dva najbolja u povijesti( nogomet prije 10+ godina se ne može mjeriti s ovim danas jer osim igraca profila poput Rakitica u top klubovima, pa cak i onim sa sredine tabele ne mogu igrati igraci koji ne mogu izdrzati cijelu utakmicu, dok su neki od najboljih igraca 20. stoljeca bili alkoholicari i teski pusaci), dva razlicita igraca i ne stoji mi ona da Ronaldu treba ekipa nimalo. Ali, ipak Messi je tu ipak stepenica vise.

9 godina
offline
Re: FC Barcelona
ks95hr kaže...

Eksperti za biranje najboljeg igraca svijeta su oni koji se bave nogometom bilo da ga po cijele dane igraju ili po cijele dane pisu o njemu. Za razliku od:

Logigamera, koji loptu zna voditi jedino na FIFI

Gorstaka79, koji po cijele dane visi na forumu

kexzora, iz cijih postova smo zakljucili da je mentalno zaostao

Tommy Leea, kojem ljepsa polovica neda da gleda utakmice za vrijeme turskih sapunica

Del_Boya97, koji nije sposoban naci ljepsu polovicu a kamoli istinski razumijeti nogomet

Mitcha, koji ne gleda utakmice jer nema signala u podrumu u kojem pise kod

nanija, za kojeg je jasno da se ne razumije u nogomet jer inace ne bio imao takav nick

x18x05xa, koji samo pogleda sazetke utakmice nakon sto se vrati s baustele

 Prijavio sam te moderatorima za vrijeđanje, pa se nadam da ćeš dobiti ban i doma uživati u golim slikama svog cr7

12 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
ks95hr kaže...

Eksperti za biranje najboljeg igraca svijeta su oni koji se bave nogometom bilo da ga po cijele dane igraju ili po cijele dane pisu o njemu. Za razliku od:

 

 dakle ivica medo,zvonko alac,lord bendtner,moji frendovi koji igraju sunday league su nogometni eksperti

 

 i da ovaj kako da ti kazen ovo da razumis,ad hominem ti nije bas argument za nista sorry

Bog,hrvati,real madrid i evil access!
Poruka je uređivana zadnji put sub 9.12.2017 17:02 (Logigamer).
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
ks95hr kaže...

Eksperti za biranje najboljeg igraca svijeta su oni koji se bave nogometom bilo da ga po cijele dane igraju ili po cijele dane pisu o njemu. Za razliku od:

Logigamera, koji loptu zna voditi jedino na FIFI

Gorstaka79, koji po cijele dane visi na forumu

kexzora, iz cijih postova smo zakljucili da je mentalno zaostao

Tommy Leea, kojem ljepsa polovica neda da gleda utakmice za vrijeme turskih sapunica

Del_Boya97, koji nije sposoban naci ljepsu polovicu a kamoli istinski razumijeti nogomet

Mitcha, koji ne gleda utakmice jer nema signala u podrumu u kojem pise kod

nanija, za kojeg je jasno da se ne razumije u nogomet jer inace ne bio imao takav nick

x18x05xa, koji samo pogleda sazetke utakmice nakon sto se vrati s baustele

 Stvarno ne znam zašto si mene prozvao. Imam možda desetak postova u ovoj temi. Da, simpatizer sam Barcelone, ali sam u vrijeme Redonda, Hierra, Zidana ... simpatizirao i Real. Nakon svega sada odgovorno tvrdim da je Barca sa svojim načinom igre (tika-taka) donjela više nogometu nego Galacticosi, to je moje mišljenje s kojim se ni ti ni itko drugi ne mora slagat. Također mislim da je Messi bolji nogometaš od Ronalda, možemo pričati o tome da je Ronaldo u nečemu uspješniji ali ukupno Messi je jednostavno za dimenziju bolji igrač za mene. Meni u prilog ide i činjenica da više ljudi dijeli moje mišljenje nego misli suprotno (nemoj molimte se truditi osporavati ovo). Za tebe je Ronaldo bolji i to je OK. 

E sada dolazimo do onoga zašto sam se uopće nagovorio da ti odgovorim, zašto misliš da se ne razumijem u nogomet? Jel se mi znamo? Jesmo li mi pogledali koju utakmicu zajedno pa da smo usporedili svoja mišljenja uživo dok smo gledali. Gledaj, meni se općenito ne da ulazit u rasprave sa ljudima na forumu o utakmicama koje su završile, jednostavno sam lin tipkat. Sušta suprotnost sam dok gledam, vrlo sam govorljiv i argumentirano vodim sve rasprave sa ekipom. Nadalje, u nogometu sam cijeli svoj život i dan danas, ali naravno to ne nabijam na nos drugima niti se radi toga pravim pametan uokolo. Svatko ima pravo na svoje mišljenje i to je super. Tvoje je vjerojatno uglavnom pogrešno čim držiš da je Ronaldo bolji igrač od Mesija.

 

P.S.

Moj dobar prijatelj je navijač Reala i to zagriženi, ali nikad, ama nikad nije niti tvrdio da je Ronaldo bolji igrač od Messija, jer i sam dobro zna da to nije tako i gotovo.

7 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

HIGH FIVE!

Eye In The Sky
12 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Evil Access kaže...

HIGH FIVE!

 

i tebi frende 

Bog,hrvati,real madrid i evil access!
12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
emre can na kraju sezone prelazi u juventus potpuno besplatno, nije mi jasno kako mi nikad nismo doveli nekog kvalitetnog igraca kojem istice ugovor.
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice