FC Barcelona izdvojena tema

poruka: 50.711
|
čitano: 5.290.970
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: FC Barcelona
Boixus Nois PS kaže...

Paco bome niti je brz niti jak niti ima polaz 1 na 1 ne vidim niti malo potencijala u njemu.

Zadržat Suareza pa nek grije klupu Griezmanu koji za bunker momćad daje više golova i iastencija od Suareza kojeg Messi fila loptama.

 

Osobno mi smeta 442 vidjeli smo da je dobra za obranu ali u fazi napada jednostavno ima manjak trokuta i manjak kombinacija.

Kada nas neka ekipa stisne vidjeli smo da ne možemo izaći.

 

Volio bih dogodine uz prava pojačanja i pravog Dembelea da se vrati na 433 gdje bi bilo neke koristi od Busqetsa.

Mislim da nam treba Arthuer u sredini jer se vidi da je mal i okretan i da se lako nosi sa protivnikom na ledima.

 

 

 Slazem se sa svime osim za Paca. Kad mu je dana prilika uvijek je imao asistenciju il zabio gol. Ne znamo kakvu motivaciju ili zelju ima. Može biti loš, ali može pokazati i da je odličan. Messi ionako servira sve Suarezu, zašto ne bi i Pacu? Kako god bilo Suareza treba prestat forsirat.

VISCA BARCA
7 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Jack Black kaže...

Ponašate se ko neka dječurlija koja ako nemaju isto mišljenje, odmah se počnu svađat. Svi smo fanovi istog kluba ovdje, forum je slobodan te se može pisati što želi, no ne trebate zato ovakve ispade i riječi razmjenjivati u temi i bezveze nabijati offtopic. Svako ima pravo na svoje mišljenje i to će uvijek tako biti, nema potrebe za vrijeđanjem.


Smatram da Valverde ne bi trebao otići. Da, izgubio je LP na glup način, Barca nije igrala svoju igru, ali je osvojio duplu krunu u prvoj godini. Odlaskom Neymara ekipa nije mogla igrati isti tip nogometa, moralo je doći do promjena. Doveli su se novi igrači te stari igrači su trebali igrati dok prije nisu. Trebali su naći novu ravnotežu. Prije, kada god je bila neka polukontra ili kontra protiv nas, meni je srce stalo jer je u 90% slučajeva bio pogodak. Obrana je bila rupa, ali to smo sve prekrili i došli do dobrih rezultata zbog MSN-a tj. odličnog napada. Svi možemo vidjet da je obrana počela više funkcionirati otkad je Neymar otišao, Alba se oslobodio i igra najbolji nogomet karijere, ima više ravnoteže u obrani i napadu. Dembele je bio skupo pojačanje, tek je krenuo igrati i već se ozlijedio, to mu je narušilo samopouzdanje. Odmah se od njega očekivalo da će raditi ogromnu razliku (što se i očekuje od igrača koji je plaćen 100+m), no to je velik pritisak na tako mladog igrača. Svi vidimo da on ima potencijala, što je i sam Messi rekao da već par tjedana priča sa strateškim trenerom kako bi se prilagodio Dembeleovim kretanjima i rekao da je on njegov nasljednik. Želi mu pomoći kako su Ronaldihno, Xavi, Iniesta pomogli njemu. Mora se dečko uklopiti u taj stil igre i osloboditi, dajte mu vremena, nije odigrao ni 15 utakmica kako spada. Coutinho je mašina i sjajno je pojačanje, šteta što nije mogao igrati u LP jer bi to sigurno drugačije bilo i završilo. On zna jezik, poznaje već neke igrače, igra duže na vrhunskoj razini i igrao je na sličan način, dok kod Dembelea to nije tako. Slažem se da se neki igrači trebaju prodati poput Gomesa, Vidala, Dignea, Rafinhe, Vermalena ili Mina (posudba) . Oni primaju plaću, a nisu napravili ništa više na terenu nego ja koji sam navijač - znači ništa. Vermalen je čak i dosta dobro odigrao kad nije bilo Umtitia, ali je presklon ozljedama, nije pouzdan. Paco je jučer bio dosta loš, ali kada je igrao prije, znao je pružiti dobre partije, ima 24 godine, puno mjesta za napredak ima. Problem je u tome što se Suareza forsira iako je očajan, a moglo bi se stavit Paca da vidimo kako će on igrati. Suarez osim završnice je igrač manje, ne sumnjam da bi Paco mogao zabiti isto kao i on kada mu Messi namještava golove. Ako dođe Griezmann, nebi volio da Dembele ili Cou izgube mjesto već Suarez. Da smo ovisni o Messiu svi znaju, ali i bez njega s takvim igračima protiv Levantea, očekujem bar minimalnu pobjedu.
Nisu osvojili ligu bez poraza, šta je tu je, sljedeću tekmu treba počet s Pacom, Dembelom, Minom. D.Suarezom i igračima is B tima. Sljedeće sezone će se uigrati Dembele, imat ćemo Coutinha u LP i bit će bolje!

 Nije stvar samo u mišljenju. Misljenje je univerzalna pojava i nema svako istu vrijednost. I ovo sto si ti napisao je misljenje sa kojim se neko moze sloziti ili ne, al povrh svega u tvom komentaru je ocigledno POŠTOVANJE koje pokazujes prema igracima, treneru i fudbalu kao profesiji. Sve dok komentari imaju te odlike oni ce bit od sviju uvazavani. Međutim, ovdje se pojavio problem sa apsolutnim nedostatkom minimuma postovanja prvo kao prema osobama koje su nam donije toliko radosti tokom prethodnih godina. U pitanju je i PRINCIPIJELNOST. Ako si spreman nekome prigovarati za određene loše stvari, onda minimum ljudskosti podrazumijeva i da mu se zahvališ kad te obraduje. Fudbal je isuviše komplesna profesija da necije zadovoljstvo bio jedini kriterij.

U svakom slucaju, SVAKA CAST na komentaru. iako se ne slazem sa svime sto si napisao, komentar se odlikuje zeljom za razumijevanjem situacije i postovanjem.

12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Boixus Nois PS kaže...

Nije toliki problem što nije bilo Messija nego što nemaš kvalitetne igrače na klupi.

 

Paco je gora kupovina od Gomesa ovaj je bar trčao i radio faulove ako ne ništa a ovaj je 0.

Digne ima prostora za napredak jednako koliko i boca od 1l da se u nju nalije 3 litre.

Suarez je katastrofa cijelu sezonu.

Dembele gubi lopte ko debil.

D.Suarez je maslačak i ne može ništa u sredini napraviti.

Mina...Što reći...Čovijek visok 2 metra spor ko blato i nikad nije igrao u Europi.

Vidal...Ponekad je pokazivao potencijal ali ni on nezna koja je pozicija jer je u obrani rupa a u napadu i nije toliki doktor.

Vermalen...

 

Nakupilo se loših igrača u klubu dobro je da Griezman dolazi.Arthur dolazi možda u siječnju a možda i na ljeto.

Potreban nam je stoper očito.Lenglet iz Seville ima klazulu od 30 miliona mislim da to treba iskoristiti.

 

Nadam se i novom lijevom mladom beku koji ce biti backup za Albu.

 

Tako da uz prodaju Rafinhe,Gomesa,Paca,Dignea i Vidala nadam se barem četvorici novih igrača.

 

 

da se mene pita potjerao bih ovih 5 igraca koje si na kraju nabrojao, doveo grimalda i mozda vratio marlona(ne znam kakav je u nici, za nas je korektno odigrao, nije se osramotio kao mina). napravio bih kostur ekipe i povremeno ubacivao igrace iz barce b, da su alena, arnaiz i ostali decki iz barce b igrali svaki puta kada su igrali gomes, paco, digne, vidal, kladim se da bi puno vise pokazali od ovih navedenih panjeva. jako mi je zao sto se ova sezona nece pamtiti po ova dva trofeja, kada se ona spomene svima ce prvo pasti na pamet sramote protiv rome i levantea.

Poruka je uređivana zadnji put pon 14.5.2018 10:58 (kexzoR).
12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Boixus Nois PS kaže...

Paco bome niti je brz niti jak niti ima polaz 1 na 1 ne vidim niti malo potencijala u njemu.

Zadržat Suareza pa nek grije klupu Griezmanu koji za bunker momćad daje više golova i iastencija od Suareza kojeg Messi fila loptama.

 

Osobno mi smeta 442 vidjeli smo da je dobra za obranu ali u fazi napada jednostavno ima manjak trokuta i manjak kombinacija.

Kada nas neka ekipa stisne vidjeli smo da ne možemo izaći.

 

Volio bih dogodine uz prava pojačanja i pravog Dembelea da se vrati na 433 gdje bi bilo neke koristi od Busqetsa.

Mislim da nam treba Arthuer u sredini jer se vidi da je mal i okretan i da se lako nosi sa protivnikom na ledima.

 

 

 to ja govorim cijelo vrijeme za igrace poput dignea, alcacera i gomesa. ne vidim niti jedan segment nogometne igre u kojem su oni dobi. npr. kad mi netko spomene lukakua, prvo sto mi padne na pamet su visina, igra glavom, snaga. kad mi netko spomene navedena 3 panja, ne padne mi nista na pamet.

10 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Ono što smo već i pisali, totalna neozbiljnost i nonšarlantnost, rekao bih i nezainteresiranost. Godišnji odmor. Eto koliko im je bitno ostati neporaženi u ligi.

Ali jedno je sigurno, niti B postava Barcelone ne bi trebala dobiti 5 golova od Levantea, ali to neka se očituje Valverde.

12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

To i je najveći problem ovog foruma, a i općenito među navijačima, ova ekipa se smije hvaliti samo kad odigraju odlične utakmice, a čim odigraju jednu lošu ili kao i slučaju jučerašnje KATASTROFALNU, ne smije ih se kuditi, već se odmah prebacuje lopta na, "a kad su razbili ovog, a kad su razbili onog nisi ništa pisao," itd.

 

Ono jučer je sramota za jednu ekipu poput Barcelone, s obzirom kakve igrače imaju i od koga su izgubili, ne izgubili nego primili jebenih 5 golova za 49 minuta. I nitko mi neće moći reći da nije tako niti zamjerati što ih napadam nakon onakve sramote. 

 

S obzirom kako smo igrali ove sezone( defanzivno, na rezultat) ja sam i sretan s ostvarenim rezultatom, ali bio bih još sretniji da nisu onako glupo ispali od Rome i da su osvojili prvenstvo bez poraza, time bi ova sezona ostala u nekom sjećanju, a ovako nitko se neće za 10tak godina sjećati ovogodišnje Barcelone po nekoj super lijepoj igri ili nečem drugom.

Poruka je uređivana zadnji put pon 14.5.2018 15:52 (barcafan12).
7 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
barcafan12 kaže...

To i je najveći problem ovog foruma, a i općenito među navijačima, ova ekipa se smije hvaliti samo kad odigraju odlične utakmice, a čim odigraju jednu lošu ili kao i slučaju jučerašnje KATASTROFALNU, ne smije ih se kuditi, već se odmah prebacuje lopta na, "a kad su razbili ovog, a kad su razbili onog nisi ništa pisao," itd.

 

Ono jučer je sramota za jednu ekipu poput Barcelone, s obzirom kakve igrače imaju i od koga su izgubili, ne izgubili nego primili jebenih 5 golova za 49 minuta. I nitko mi neće moći reći da nije tako niti zamjerati što ih napadam nakon onakve sramote. 

 

S obzirom kako smo igrali ove sezone( defanzivno, na rezultat) ja sam i sretan s ostvarenim rezultatom, ali bio bih još sretniji da nisu onako glupo ispali od Rome i da su osvojili prvenstvo bez poraza, time bi ova sezona ostala u nekom sjećanju, a ovako nitko se neće za 10tak godina sjećati ovogodišnje Barcelone po nekoj super lijepoj igri ili nečem drugom.

 Budimo realni, taj negativni diskurs je dominirao na forumu ove sezone, tako da nema bas argumenta za to da se "smije" samo hvaliti. Nema sumnje da treba kritikovati, al to treba raditi s mjerom i uz ozbiljne argumente.

No nebitno, zelim ovo da kazem. Ovdje se prizivaju neka ranija vremena, Guardiola ovo ono. Al hajdemo se zapitati koliko bi u današnoj Barci i sa ovim igracima Guardiola bio uspješan. Ja sam jako puno pratio Valverdea dok je vodio Bilbao, i to se nije mnogo razlikovalo od Gvardiolinog pristupa. Međutim, zasto ponizavati i svoj vlastiti razum i njegov, pa tvrditi da nakon 10 godina karijere on odjednom postaje defanzivni trener. Realno, covjek je vidio da u Barci nisu bas prilike idealne kada je dosao. Morao je pribjegavati drugacijim metodama.
No, zasto mislim da ne bi Guardiola u ovoj Barci bio uspjesan kao ranije, iako mislim da je to trener koji je u historiji fudbala vjerovatno najznacajniji. Prvo, tim koji je preuzeo nije bas bi uspjesan, a bio je izuzetno kvalitetan. Drugim rijecima, bili su zeljni dokazivanja. Taj "zeljni momenat" u fudbalu je jako vazan. Osvjezenja koja su u zadnje vrijeme dovošena nisu ni blizu kvalitetna kao kostur ekipe da bi se Valverde mogao osloniti na njih. Sa druge strane, radijus kretanja igraca koje je vodio guardiola i koji su i danas kostur tima je znatno smanjen uslijed mnogih okolnosti. Ima jos mnogo faktora, al da ih ne nabrajam sada. Jedan od njh je da su svi zanemarili efekat svjetskog prvensta koji je ove sezone bio najvazniji. Pred sezonu su svi na to upozoravali, a kad je sezona usla pocela dobivati obrise uspjesnosti, svi su to zaboravili.

Licno mislim da cemo iduce sezone dosta drugacije izgledati, ali ce i svakako biti tragova igre ove sezone, sto je sasvim razumljivo, u smislu da ce faliti kreacije u sredini bez Mesija. u to ne sumnjam. Ali ce biti i povoljnih okolnosti. Zelja za dokazivanjem novih igraca, koji imaju dosta vise kvalitete u odnosu na gomeza, paka i ostale. I povrh svega cilj uprave i tima da osvoje Ligu prvaka, sto ce biti primarno.

9 godina
offline
Re: FC Barcelona
Barcelona sluša ponude velikih timova za Dembelea, pa da su stvarno tolike debilčine i da ne mogu shvatit da Suarez može još maksimalno dvije godine igrat, a i to je upitno, a Dembele može 10 godina igrat i postat ubojica u napadu
12 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
playjob kaže...
Barcelona sluša ponude velikih timova za Dembelea, pa da su stvarno tolike debilčine i da ne mogu shvatit da Suarez može još maksimalno dvije godine igrat, a i to je upitno, a Dembele može 10 godina igrat i postat ubojica u napadu

 jos da igraju na istoj poziciji pa bi ti usporedba imala smisla

Bog,hrvati,real madrid i evil access!
10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

To da dolazi Griezmann je jasno ko dan.

 

Imamo u napada Messija , Grizzija, Dembelea i Suareza.

Jedan je višak budući da su previše velike zvijezde da bi grihali klupu.

 

Tako da se slažem sa kolegom da treba prodati Suareza.

Lik je katastrofa sa tehnikom.

 

Bit cu zadovoljan prodajom Dembelea jedino ako u suprotmom smjeru dodu Mbappe ili Neymar.

Ne bi se žalio ni na Hazarda .

 

Ali svakako bi prodao Suareza i doveo Griezmana a Dembelea jedino ako ce doci netko od one dvojice.

 

 

This time next year we'll be millionaires
13 godina
offline
Re: FC Barcelona
Boixus Nois PS kaže...

To da dolazi Griezmann je jasno ko dan.

 

Imamo u napada Messija , Grizzija, Dembelea i Suareza.

Jedan je višak budući da su previše velike zvijezde da bi grihali klupu.

 

Tako da se slažem sa kolegom da treba prodati Suareza.

Lik je katastrofa sa tehnikom.

 

Bit cu zadovoljan prodajom Dembelea jedino ako u suprotmom smjeru dodu Mbappe ili Neymar.

Ne bi se žalio ni na Hazarda .

 

Ali svakako bi prodao Suareza i doveo Griezmana a Dembelea jedino ako ce doci netko od one dvojice.

 

 

 U svezi Suareza, tko bi ga ustvari uzeo, ili trebao uzeti, i za koje novce, otprilike ?!?!

ATJ Lučko
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
ATJLučko kaže...
Boixus Nois PS kaže...

To da dolazi Griezmann je jasno ko dan.

 

Imamo u napada Messija , Grizzija, Dembelea i Suareza.

Jedan je višak budući da su previše velike zvijezde da bi grihali klupu.

 

Tako da se slažem sa kolegom da treba prodati Suareza.

Lik je katastrofa sa tehnikom.

 

Bit cu zadovoljan prodajom Dembelea jedino ako u suprotmom smjeru dodu Mbappe ili Neymar.

Ne bi se žalio ni na Hazarda .

 

Ali svakako bi prodao Suareza i doveo Griezmana a Dembelea jedino ako ce doci netko od one dvojice.

 

 

 U svezi Suareza, tko bi ga ustvari uzeo, ili trebao uzeti, i za koje novce, otprilike ?!?!

 City, United, Chelsea te PSG, oni imaju te pare. Mada on ostaje u Barci.

All truly great thoughts are conceived by walking.
Poruka je uređivana zadnji put čet 17.5.2018 13:46 (x18x05x).
13 godina
offline
Re: FC Barcelona
x18x05x kaže...
ATJLučko kaže...
Boixus Nois PS kaže...

To da dolazi Griezmann je jasno ko dan.

 

Imamo u napada Messija , Grizzija, Dembelea i Suareza.

Jedan je višak budući da su previše velike zvijezde da bi grihali klupu.

 

Tako da se slažem sa kolegom da treba prodati Suareza.

Lik je katastrofa sa tehnikom.

 

Bit cu zadovoljan prodajom Dembelea jedino ako u suprotmom smjeru dodu Mbappe ili Neymar.

Ne bi se žalio ni na Hazarda .

 

Ali svakako bi prodao Suareza i doveo Griezmana a Dembelea jedino ako ce doci netko od one dvojice.

 

 

 U svezi Suareza, tko bi ga ustvari uzeo, ili trebao uzeti, i za koje novce, otprilike ?!?!

 City, United, Chelsea te PSG, oni imaju te pare. Mada on ostaje u Barci.

Pusti snovi kolega 

Ako kao vama ne valja, ne vidim stvarno što bi oni uzeli nešto što vama ne valja ?!

ATJ Lučko
12 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

znaci, nasi ce debili stvarno prodati 2. najboljeg mladog igraca na svijetu, tuzno.

12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Iskreno sumnjam, to bi bio jako glup potez jer je Dembele jako mlad i nije se imao šansu dokazati ove sezone zbog ozljeda. Prodaja još više ne bi imala smisla ako dovedu Griezmanna kao zamjenu za njega jer bi i dalje ostali na starom Suarezu koji neće još dugo, a i sam Griezmann ima koliko, 27, znači nije u cvijetu mladosti. Jedino bi imalo smisla ako bi prodali Dembelea, a doveli Mbappea, Hazarda ili takvu neku klasu.

 

Ali sve u svemu mislim da Dembele ostaje u klubu i iduće sezone, ima neka vatra u njemu koju samo treba znati zapaliti.

9 godina
offline
Re: FC Barcelona
Logigamer kaže...
playjob kaže...
Barcelona sluša ponude velikih timova za Dembelea, pa da su stvarno tolike debilčine i da ne mogu shvatit da Suarez može još maksimalno dvije godine igrat, a i to je upitno, a Dembele može 10 godina igrat i postat ubojica u napadu

 jos da igraju na istoj poziciji pa bi ti usporedba imala smisla

 Da i? Ne može ga se utrenirat da igra špicu? Sjeti se Balea, sad ima smisla?

7 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Prodaja Dembela bi bila bas glupa. Stvar je u tome da je on placen vise nego sto vrjedi, ali to svi znamo, Neymar, trebalo nekog dovesti i eto ga, nabila se cjena. Da je Neymar otisao za 120m nema sanse da bi Dembele bio placen 60% cjene koju je placen. Ali je dosao i sada je tu i treba decku dati sezonu da se dokaze, pune pripreme s barcom i sve, tek onda ce se vidjeti da li moze igrati u barci, tj. je li top svjetska klasa ili treba traziti nekoga tko jeste.

Eye In The Sky
9 godina
offline
FC Barcelona

Griezman nije loš ali je lošiji i od Kane-a i od Salaha, tako da vas ne razumijem. Zadovoljavati se sa ne najboljim izborom. Koga briga što su Kane i Salah skuplji? Dembelea dat i još dodat novaca i uzeti Salaha. 

13 godina
offline
Re: FC Barcelona
matrix777 kaže...

Griezman nije loš ali je lošiji i od Kane-a i od Salaha, tako da vas ne razumijem. Zadovoljavati se sa ne najboljim izborom. Koga briga što su Kane i Salah skuplji? Dembelea dat i još dodat novaca i uzeti Salaha. 

A jeste se napalili na sirotog Salaha !!!!! 

 

Kud ste nam "oduzeli" Suareza, kud ste nam "oduzeli" Coutinha, pa bi ste sada i Salaha !!!!! 

 Nadam se da JK ima MUDA, pa da vam barem jednu sezonu, dok ponovimo Ligu Prvaka i još jedan Premiership neće popustit niti za 250.000.000 €!!!!! 

ATJ Lučko
6 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Meni je taj dembele skroz prirasta srcu, asocira me na mene dok sam bio mladji...

Lifes a piece of shit, when you look at it, so always look on the bright side of life...
12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
matrix777 kaže...

Griezman nije loš ali je lošiji i od Kane-a i od Salaha, tako da vas ne razumijem. Zadovoljavati se sa ne najboljim izborom. Koga briga što su Kane i Salah skuplji? Dembelea dat i još dodat novaca i uzeti Salaha. 

 celzi je potjerao salaha, sad mi isto radimo s dembeleom. mogli bi se i mi kajati kao sto se oni sada kaju.

14 godina
offline
Re: FC Barcelona

Tko uopće tjera tog dečka iz Barce?

All truly great thoughts are conceived by walking.
12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
x18x05x kaže...

Tko uopće tjera tog dečka iz Barce?

 uprava, zele ga prodat da moze griezmann igrat

14 godina
offline
Re: FC Barcelona
kexzoR kaže...
x18x05x kaže...

Tko uopće tjera tog dečka iz Barce?

 uprava, zele ga prodat da moze griezmann igrat

 Isti oni koji su dali te ogromne pare za njega.

All truly great thoughts are conceived by walking.
12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Ma je baš će prodati igrača od 105 milijuna koji je 90% sezone bio ozlijeđen i sjedio na klupi zbog glupavog Valverdea, nakon samo jedne sezone, a ima tek 20 godina. Nema mi to smisla nikako, ali opet s druge strane nisam ni očekivao da će Neymar samo tako otići tako da je u današnjem nogometu sve moguće. Palac gore za Griezmanna ali nikako po cijenu odlaska Dembelea jer je decko jedino pravo krilo koje imamo, pa nećemo valjda igrati 4-4-2, vidjeli smo da ove sezone to i ne funkcionira baš najbolje.

Bolje je imati što više kvalitetnih igrača time je konkurencija veća pa samim tim bi i pojedini igrači pružali svoj maksimum svaku utakmicu. 

 

Ne sumnjam da bi se našlo mjesto za tu petoricu klasa, Coutinho,Dembele,Suarez, Griezmann i Messi, bolesno moćno zvuči na papiru.

7 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
barcafan12 kaže...

Ma je baš će prodati igrača od 105 milijuna koji je 90% sezone bio ozlijeđen i sjedio na klupi zbog glupavog Valverdea, nakon samo jedne sezone, a ima tek 20 godina. Nema mi to smisla nikako, ali opet s druge strane nisam ni očekivao da će Neymar samo tako otići tako da je u današnjem nogometu sve moguće. Palac gore za Griezmanna ali nikako po cijenu odlaska Dembelea jer je decko jedino pravo krilo koje imamo, pa nećemo valjda igrati 4-4-2, vidjeli smo da ove sezone to i ne funkcionira baš najbolje.

Bolje je imati što više kvalitetnih igrača time je konkurencija veća pa samim tim bi i pojedini igrači pružali svoj maksimum svaku utakmicu. 

 

Ne sumnjam da bi se našlo mjesto za tu petoricu klasa, Coutinho,Dembele,Suarez, Griezmann i Messi, bolesno moćno zvuči na papiru.

 Da mi je samo znati sta misliš o sebi kad o treneru Barcelone misliš da je glupav. Po toj skali bi tvoj mozak bio velicine lješnika, mada je i to poprilicna pohvala.

12 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
barcafan12 kaže...

Ma je baš će prodati igrača od 105 milijuna koji je 90% sezone bio ozlijeđen i sjedio na klupi zbog glupavog Valverdea, nakon samo jedne sezone, a ima tek 20 godina. Nema mi to smisla nikako, ali opet s druge strane nisam ni očekivao da će Neymar samo tako otići tako da je u današnjem nogometu sve moguće. Palac gore za Griezmanna ali nikako po cijenu odlaska Dembelea jer je decko jedino pravo krilo koje imamo, pa nećemo valjda igrati 4-4-2, vidjeli smo da ove sezone to i ne funkcionira baš najbolje.

Bolje je imati što više kvalitetnih igrača time je konkurencija veća pa samim tim bi i pojedini igrači pružali svoj maksimum svaku utakmicu. 

 

Ne sumnjam da bi se našlo mjesto za tu petoricu klasa, Coutinho,Dembele,Suarez, Griezmann i Messi, bolesno moćno zvuči na papiru.

 njih petorica ne mogu igrati zajedno, vidis da argentina ima slican problem, nemoguce da je igraju dybala, icardi, higuain, messi i aguero zajedno. vidim da semedo nije pozvan na SP, bas mi je zao :(

10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

A bome ne zna ni Valverde kako ce to složiti...

 

U svakoj kombinaciji netko otpada jer tih 5 igrača nema šanse da može igrati skupa.Govorim o jačim utakmicama a protiv Deportiva i las palamasa mogu i ja igrati.

 

  Suarez-  Messi -Griezmann

    Coutinho-Rakitic

       Busqets

 

  Griezmann - Messi - Dembele

    Coutinho - Rakitić

       Busqets

 

Ove prve 2 formacije su više kao 4-4-2 sa rombom u sredini gdje je Messi iza 2 napadača.

 

442 opcija.

       Suarez-Messi

  Coutinho-Rakitić-Busqets-Dembele

 

     Griezmann-Messi

 Coutinho-Rakitić-Busqets-Dembele

 

4-2-3-1

      Griezmann/Suarez

  Coutinho - Messi  - Dembele

      Busqets - Rakitic

 

Ovako bi to nekako moglo izgledati mislim da je Coutinho siguran na svojo0j poziciji kao i Messi, Rakitić i Busqets.

Griezmann nije doveden da grije klupu pa će Valverde najviše birati između Dembelea i Suareza.

 

Po meni je najbolja varijanta 4-2-3-1 to jest blaza verziji 4-3-3 formacije gdje su Busqets i Rakitic 2 zadnja vezna Messi CAM a ova trojica na svojim pozicjima.

This time next year we'll be millionaires
Poruka je uređivana zadnji put čet 17.5.2018 23:40 (Boixus Nois PS).
15 godina
offline
Re: FC Barcelona
Nema bas nikakvih naznaka da Dembele ide igdje. Niti ima razloga.
6 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

http://football-tactics.simplesite.com/

 

moj vlastiti web...nije reklama, niti dobijam ista od toga, ali mozda nekoga zanima...

 

Naime, radi se o mom frejmvorku izrade taktika.

Lifes a piece of shit, when you look at it, so always look on the bright side of life...
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice