FC Barcelona izdvojena tema

poruka: 50.711
|
čitano: 5.289.809
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Sretan Rodendan Cuenca!

13 godina
offline
FC Barcelona
evo jedan komentar sa foruma:

"Veliki sjajni trener,koji će ostat zapamćen u Barcinoj i nogometnoj povijesti.

Ali neću pamtiti samo njegovu nogometnu (r)evoluciju ,neću pamtiti trokute i piramide na temeljima La Masije. Ja za Barcu nisan počea navijat zbog trofeja i uspjeha. Ovaj Klub je uvik bija nešto više i nešto drugačije od svih ostalih. I zato ću ja Josepa G. pamtiti kao Gospodina i Čovika na klupi.

Dostojanstvo,poštovanje i rišpet koje je donija u svijet suludih milijuna vrijedni su divljenja. I nije to bilo pozerstvo i gluma. Njegov je stav iskren i nepatvoren.

I zato ti Pep evala i fala !

U svitu narcisoidnih i pijanih miljunaša ti si skromno vodija ekipu skromnih genijalaca svog posla. Dok su drugi vrijeđali i udarali,dok su njihove eskapade bole oči -doslovno i metaforički- on je čvrsto ostaja na zemlji uvijek štiteći svoje igrače i stožer. Nikad nije o sebi govorija u trećem licu kao neki Portugalci,već uvik MI - stožer.

Za mene je ova odluka zapravo očekivana .Čovik koji je uvik bija pošten prema sebi i okolini traži odmor od svijeta suludih pritisaka i ja ga razumin. Jer Barca je nešto više od nogometa ,Barcelona je filozofija življenja. Tamo di su estetika i život ispred golog rezultata i profita.To je svijet koji neki Portugalci neće nikad razumit pa makar živili i boravili tamo godinama.

Barcelona je filozofija života i zato dajte podršku Guardioli ,jer život je više od trofeja i nogometa.Barca je više od Kluba"
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
13 godina
offline
Re: FC Barcelona
antimadridista kaže...
Hexfire kaže...

Nek mu bude sa srećom. Nadam se da će i nama realovcima sad bit lakše {#}.

 

Moram priznat da je genijalan potez Pepa što je to objavio sad, a ne na samom kraju sezone. Ekipa koja je psihološki dosta loše nakon 2 izgubljena trofeja, će sad dati 200% u finalu kupa kako bi Pep otišao kao pobjednik.

 

Baš me zanima kud će dalje. Spominje se Chelsea u kojem bi Pep preuzeo sve od prve momčadi do organiziranja rada mlađih uzrasta. To bi sigurno bio velik izazov za njega. Također će biti zanimljivo vidjeti da li će netko od standardnih igrača Barce odlučit poći za njim ako preuzme drugi klub.

rekao je da će najprije uzeti odmor pa će razmisliti gdje će dalje. Teško da će sad u Chelsea kad je DI Matteo preporodio ekipu i vjerojatno će mu oni produžiti ugovor.

 

To da će uzet odmor ne vjerujem dok ne vidim da nema klub na početku nove sezone. {#}

 

Gle, s Abramovićem se nikad ne zna. Avram Grant je isto fantastično vodio ekipu nakon odlaska Mourinha, pa ga je ipak zamijenio Hiddinkom koji je "veće" ime. A i nije isto vodit ekipu 10 utakmica, nevjerojatno uspješno doduše i stvarat ekipu koja će se druge sezone borit za vrh Premiershipa, LP, FA Cup itd.

 

Sorry za velik offtopic.

12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

https://youtu.be/ogq3Q8P2YIge  ---------gledati na vlastitu odgovornost

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 27.4.2012 15:17 (Logigamer).
13 godina
offline
FC Barcelona
Leo Messi (Facebook): ''Iz sveg srca zahvaljujem Pepu na svemu što mi je dao. Zbog onoga što osjećam, odlučio sam da ne prisustvujem na njegovoj press konferenciji, posebno zbog toga što znam da novinari traže tužna lica igrača i to je nešto što sam odlučio ne prikazati.''
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona
Puyol (Twitter): "HVALA TI MNOGO ZA SVE, PEP. Pokazao si nam put... Veliki zagrljaj."
15 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Logigamer kaže...

https://youtu.be/ogq3Q8P2YIge  ---------gledati na vlastitu odgovornost

 

 ovo također.... {#}

Poruka je uređivana zadnji put pet 27.4.2012 15:38 (Balvan8).
13 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Da, shvacam vas..{#}

 

Gadno je kad ti se netko tako uvuce u kozu, i nemozes ga zamislit van kluba.. Ali odluka je donesena..

 

Vjerujem da ce uvijek biti prisan Barceloni, a vidi se i odnos izmedju njega i igraca..najbolje je imati trenera kojeg igraci ujedno vole i postuju..a to je on..

 

A Vilanova, cujte, Di Mateo je od pomocnika iznenada dosao na klupu i napravio cudo..Ovdje je ista situacija, no vidjeti cemo kako ce se on snaci..

 

Kao sto se spominje da bi se prodao Drogba..On je f******g legenda kluba..I jos je u odlicnoj formi, volio bih da zavrsi karijeru ovdje, to je i zasluzio..

12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

nadam se da ovo nije zbogom vec dovidenja!

 

Dear Jose Mourinho, I hope you remember when you poked in a man's eye about a year ago and later in the press conference you said, "I don't know who Pito Vilanova is". Well, that man now has the job you were rejected for.

Poruka je uređivana zadnji put pet 27.4.2012 16:19 (Logigamer).
14 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Nek barca dovede Vahu za trenera, meni je on najbolji trener. Dinamo koji je duplo slabiji od Vilareala bio, svjedeno su pobijedili Vil. Zato što ih je Vaha uspio pripremit i fizički i pishički

 

13 godina
offline
FC Barcelona

dobit ce te vi luis enrique-a koji ce razoriti barcu kao i romu {#}

14 godina
offline
FC Barcelona

pa nek uzmu jurčića, slobodan je...

0_o
16 godina
offline
FC Barcelona

Kad se malo pogledaju svi ovi klipovi vidi se da je Pep iskreni emotivac, a to, koliko je dobro, nazalost iscrpi covjeka, jednostavno izgori. Ocito je to i on sam znao, pa nije ni potpisivao dugorocne ugovore. Barca je njegov dom, u drugom klubu mozda i nece sve dozivljavati na isti nacin.

Dobro je to sto je ako je osjetio da mu je dosta odmah prekinuo, vjerujem da je njemu to bila jedna od najtezih odluka u zivotu.

 

Ja bih volio vidjet Pepa na sir Alexovom mjestu ako ovaj ode u penziju. Taj klub postujem, i mislim da bi se Pep uklopio odlicno.

12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

znao sam da nesmijem ali ipak sam pogledao presicu,i na kraju je ipak pala suza {#}

12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Mene odlazak ne čudi i imao sam osječaj da bi se mogao desiti ove sezone. Guardiola je osvojio sve moguče trofeje, duplo/troduplo puta. Postao je veliko trenersko ime svjetskog nogometa. Bolje da se sada povukao kada je Barca na vrhuncu nego da ih je napustio u rasulu. Villanova je odlično riješenje jer mu je Pep ostavio jake temelje u klubu. Nastavit će ono što je Guardiola radio i vjerujem da će biti jednako dobar.

13 godina
offline
FC Barcelona
Jedan jako zanimljiv podatak: Pep Guardiola je 27. travnja 2001. godine objavio odlazak iz Barcelone u kojoj je tada bio kapetan, te je igračku karijeru odlučio nastaviti u talijanskoj Bresciji. Na isti dan 11 godina kasnije, 27. travnja 2012. godine odlučio je ponovno objaviti svoj odlazak iz Barcelone, ovaj put kao trener.
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
14 godina
offline
FC Barcelona
Nisam se popeo na vrh hranidbenog lanca da bi bio vegetarijanac
14 godina
online
Re: FC Barcelona

 

http://modelling-tutorials.blogspot.com/
13 godina
offline
FC Barcelona
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
14 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Opet Iniesta lijevo u napadu :/.
We Are Barcelona, We Come, We See, We Conquer!
13 godina
offline
FC Barcelona
mislim da bi večeras mogao zaigrati i Afellay.
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
13 godina
offline
FC Barcelona

Pep još uvijek vodi momčad? Pročitao sam negdje da će Tito vodit do kraja sezone i dalje.

14 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Fali Barceloni prava špica, oni imaju u napadu više krila nego prave napadače. Jedino je David Villa pravi napadač al on je ozljeđen.

Poruka je uređivana zadnji put ned 29.4.2012 15:04 (Praetorian1).
13 godina
offline
Re: FC Barcelona
Hexfire kaže...

Pep još uvijek vodi momčad? Pročitao sam negdje da će Tito vodit do kraja sezone i dalje.

nisi dobro pročitao.

14 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
Guardiola vodi momcad, sto ne znaci da nece dopustiti Titu da donosi odluke i odlucuje izmjene :P tek tako da se privikne.
We Are Barcelona, We Come, We See, We Conquer!
16 godina
offline
Re: FC Barcelona
antimadridista kaže...
mislim da bi večeras mogao zaigrati i Afellay.

Volio bih vidjeti njegov povratak. Barem da igra pol sata.

Come to the dark side, we have cookies.
13 godina
offline
FC Barcelona
Madridski list 'AS' navodi da je AC Milan intezivirao pregovore oko dovođenja Keite (32), čiji ugovor ističe 2014. godine. Isti izvor navodi da bi Malijac mogao biti uključen u transfer Thiaga Silve na Nou Camp.
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
15 godina
neaktivan
offline
Re: FC Barcelona
antimadridista kaže...
Madridski list 'AS' navodi da je AC Milan intezivirao pregovore oko dovođenja Keite (32), čiji ugovor ističe 2014. godine. Isti izvor navodi da bi Malijac mogao biti uključen u transfer Thiaga Silve na Nou Camp.

jeeee sad će milan prije uzeti keitu nego da thiaga silvu 

13 godina
offline
FC Barcelona
pa oni su zainreresirani za Keitu,a Barca za Thiaga Silvu i vjerojatno će Barca dati Keitu samo u slučaju da Milan pristane na prodaju Silve. Naravno,i platila bi Barca dosta za njega,nebi to sigurno bila samo zamjena bez dodatne nadoplate.
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put ned 29.4.2012 17:10 (antimadridista).
14 godina
offline
FC Barcelona

Thiago Silva je jedan od najboljih obrambenih igrača današnjice, po meni među top 5, bio bi vrhunsko pojačanje. Kupit još jednog napadača i to je to!

Someday we'll find it...the website connection...
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice